Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: На порозі до Євросоюзу  (Прочитано 591139 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #420 : 03 Грудня 2013, 17:32:39 »

брехуни і лицеміри в першу чергу рвуться до влади
звичайно, але не такі як...
Кучма в 2004 році так би не вчинив - про Майдан
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #421 : 04 Грудня 2013, 12:15:50 »

Китай не дасть грошей Януковичу, в якого революція

http://espreso.tv/new/2013/12/03/knr_ne_dast_hroshey_yanukovychu
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #422 : 04 Грудня 2013, 12:31:28 »

Ну це на рівні чуток насправді  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #423 : 04 Грудня 2013, 12:32:34 »

може бути шо чутки, потім виясниться
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #424 : 04 Грудня 2013, 12:37:41 »

Там же компартія рулить.
 Нащо їм давати гроші, коли буржуазні революції влаштовують.
От з Фірташа з Льовочкіним і питайте за бардак.
А тріо клоунів повелось, народ баламутило.
Боксер з кроликом напевне відробляють капіталовкладення в них.
Алєжка теж не міг від буржуазно-націоналістичної ґеволюції в стороні стояти.
Рейтинги ж треба якось піднімати.
"Піпл хаває", як завжди.
Шоу маст гоу он.
Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #425 : 04 Грудня 2013, 12:41:23 »

який чмошний прокурор........., Порох - мужик!
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=MdDGvVwd3ic" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=MdDGvVwd3ic</a>
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #426 : 04 Грудня 2013, 15:06:22 »

каже колишній президент польщі що в наступні 24 год все вирішиться.
 добре інфо висвітлюють еспресо тв (сіріус 5е) і 112тв (амос 4е).
кажуть що мають підкинути з 10 чол,які пропали тоді вночі,і які є вже мертвими.
заради провокації.
 що беркутам заплатили по 500уе за побоїще
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #427 : 04 Грудня 2013, 15:12:08 »

До Яромая ! ЄС це рівні права для всіх це верховенство права! Ти цього не хочеш? Люди вийшли на майдан вже не за ЄС а проти зека і злочинної влади!
До Саші і інших! Насправді якби біля стелли не розігнали людей так акція розсосалась би за кілька днів! Скажіть для чого якубовичу був потрібний розгін? Думаю що це або дії опозиції або тих хто погано почувається в оточенні сім'ї! Льовочкін богословська , відчуваєте ким пахне?
Друге опозиція як завжди обісралась! Для чого кричати підбурювати народ з трибуни ? Революція революція! А коли народ пішов на Банкову робити ту революцію, то назвали людей провокаторами!? Так там було кілька провокаторів але в основному там були ті хто не засцяв покарати беркут! Беркут проти дій якого всі кричали треба цих сук покарати! І коли люди пішли карати , крикнули почали захищати беркут!  В неділю опозиція могла отримати все! Так не легітимним шляхом. Але революція завжди не легітимна! А трійця хоче виглядати білою в очах европи!!! Поясніть чому закликають блокувати КМ  якщо нам обіцяють відставку президента? Для чого в парламент тягнуть азіріва і компашку? Нам потрібен імпічмент хама , за яким буде і відставка покращувачів! Опозиція програла все бо знаючи про неможливість легітимно змінити владу вони дурять народ пустими обіцянками! Тримають людей на майдані а самі нічого не можуть придумати. Овочу байдуже! Він сказав чітко! Можете водити хороводи і співати до 2015 року!
Закликаю всіх чоловіків  збираємося на майдан !! Жінкам там не місце! Але з чіткою вимогою до опозиції діяти а не чекати реакції заходу! Перемогти ми з можемо тільки якщо буде адекватний план дій! Яценюк порошенко тягни хвіст і віталька бояться брати на себе відповідальність!  Треба їх змусити або хай не морочить голову! І йдуть додому спати!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #428 : 04 Грудня 2013, 15:29:24 »

Отже, страйк! По-калуськи чи по-всеукраїнськи? Не варто давати страшні прогнози. Місто живе. Люди працюють, сплачують податки, гріються вечорами в своїх квартирах, втомлені й стривожені. Наше маленьке місто змінилось, але зовсім трішки..........Майдан. Він десь є. В тому далекому Києві, у великих містах. Він є і у нас. Трохи замалий...Але люди поволі звикають до цього. Навіть приходять. З дня на день лунає теза- політика робиться в Києві. Ми там потрібні. Так насправді є. Маємо там бути. То чи потрібен нам ще цей майдан-наш, калуський? Так. Щоб потрохи люди навчились збиратись. Висловлювати свою думку...Просто зустрічати тих, хто має такі ж питання, аргументи. Хто хвилюється за свою країну. Ми всі обурені. В нас мало свободи! У нас самих. Всередині! І тільки там-серед таких же, зможемо вирости. Страх. Він є. Не на вулицях Калуша чи Франківська. Боятись міліції, "влади", Росії....не час. Список наших страхів великий. Тут, у маленькому містечку нам загрожує щось інше- байдужість, бездіяльність, манкуртство........Просто вічна звичка мовчати. Що цікаво...Навіть серед сотні таких самих ми не говоримо.

Чи зуміє нас об,єднати якась одна достойна ідея? Влада оговталась. Чотири дні знадобилось, щоб знову почати боротьбу проти кожного з нас. Скільки це триватиме? Ось питання, котре задаємо собі. Визначеності не буде. Поки. Робити прогнози намагаються наші основні борці. Складають список вимог. Що ж кажуть прості люди? Зрозуміло, ми всі прагнемо змін. Мало буде відставки Азарова...І Янукович для нас вже не ворог номер 1. Мало. Звучить заклик про вихід з партії регіонів(всі щурі мають бігти з цього корита,бо тоне-не відмиються потім). Отже, це основні вороги? Євроінтеграція! Як же без неї... Гасла "Хочемо в Європу" для людей, котрі мислять, звучать дивно. Ми тут хочемо Європи. І не Росія наш ворог, а ми самі. Кожен обраний нами депутат, кожен чиновник, кожен працівник спецслужб...Вся ця система, де одна людина не є цінністю і наперед не має жодної змоги відстоювати себе, не має прав, не має гідності, зараз тріщить по швах.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #429 : 04 Грудня 2013, 15:43:56 »

рівні права для всіх це верховенство права!
не легітимним шляхом. Але революція завжди не легітимна!
Диссонанс однако, мислите гаслами - так як на майданах.
"Всі тварини рівні, але деякі рівніщі" (с) Джордж Оруелл "Скотоферма"
В ЄС так само є кумовство, корупція, судова система - машина, яка може просто перемолоти просту людину, і все буде згідно верховенства права.
В Європі купа своїх проблем: понаїхали чорні, румуни, а білим пропаганда голову дурить всякими ліберастичними байками - аби білі люди потроху вироджувались.
 Ті, хто  світом керує бачать, що жовтою і чорною расою легше управляти, тому білих потроху в утіль.
Я не расист, просто поки білі зайняті, бо їм підкидають сценаристи такі забави, як  революції, боротьбу з корупцією, політичні ігрища, ювенальні та сексуальні свободи - всякі кольорові, які не забивають собі голову тим: плодяться і потроху заселяють Європу.
І це вигідно тим, хто хоче контролювати світ.

Щодо групи Льовочкіна, Богословської, Жванії - то робіть висновки. Їх відтісняти почали від кормушки - от вони і організували банкет, аби грюкнути дверима. А може б і вигоріло щось, перестановка сил, але не вийшло.
Тріо клоунів-опозиціонерів просто грали свої традиційні ролі, а побачивши, що на них можуть списати бардак - почали стримувати натовп.
А натовп то є натовп, читайте Гюстава Лебона "Психологія народів і мас" - більше сотні років тому все розжував і пояснив.

І ще: Україна - це не Європа. Україна - це Україна.
Записаний
Следи за контекстами!

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #430 : 04 Грудня 2013, 15:46:32 »

bornslippy, на рахунок ЄС - це ж тільки економічни угоди, на внутрішню політику вони ніяк не впливатимуть  :pardon А до власне ЄС нас не візьмуть найближчим ніколи. Приклад Туреччини під боком.
Щодо іншого - погоджуся майже з усіми висновками, за винятком головного - що робтити. Марно на опозицію тиснути - зараз вони не зацікавлені нічого міняти, бо треба брати відповідальність за подальші дії, а жодного плану ніхто з них не має. Все говорить за те, що сили накопичувались до 2015 - бо там більш реально щось було б зробити, переламний момент і все таке (див. 2004). Той, хто спровокував другу серію, примусив їх викласти сильну карту передчасно - бо проігнорувати запит на протест вони не могли, це фактично була б відмова від політики.
Але тепер нема розвитку комбінації, а швидко вони нічого не перепланують - як вони вміють домовлятись, всі вже бачили. І зараз все пригальмовують, щоб не відстати від поїзду   :o
Виходить, тиснути треба і на владу, щоб вона припиняла робити те, що робить, і на опозицію щоб вона хоч щось робила - це якесь нове слово в історії антиурядових рухів світу  :=)
А без єдиного керівництва протест перетвориться на безладний бунт, який задавлять за пару днів, ще й з встановленням режиму НС.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #431 : 04 Грудня 2013, 16:03:13 »

Диссонанс однако, мислите гаслами - так як на майданах.
"Всі тварини рівні, але деякі рівніщі" (с) Джордж Оруелл "Скотоферма"
в чому дисонанс?! боротись з бандитами легітимними методами. я кажу про те що банду треба вигнати силою , аби жити по європейськи. навіть в європі люди діють не легітимно аби домогтися своїх легітимних прав!
В ЄС так само є кумовство, корупція, судова система - машина, яка може просто перемолоти просту людину, і все буде згідно верховенства права.
у всьому світі так. бо зараз все керується фінансами. але у нас корупція дійшла небачених меж. не рівняй з європою!
Ті, хто  світом керує бачать, що жовтою і чорною расою легше управляти, тому білих потроху в утіль.
Я не расист, просто поки білі зайняті, бо їм підкидають сценаристи такі забави, як  революції, боротьбу з корупцією, політичні ігрища, ювенальні та сексуальні свободи - всякі кольорові, які не забивають собі голову тим: плодяться і потроху заселяють Європу.
І це вигідно тим, хто хоче контролювати світ.
тобто ти вважаєш що в нас нема проблем? і треба сидіти і терпіти? терпіти як принижують твою честь та гідність? терпіти як ті кому ми платимо нас били в лице?
Щодо групи Льовочкіна, Богословської, Жванії - то робіть висновки. Їх відтісняти почали від кормушки - от вони і організували банкет, аби грюкнути дверима. А може б і вигоріло щось, перестановка сил, але не вийшло.
Тріо клоунів-опозиціонерів просто грали свої традиційні ролі, а побачивши, що на них можуть списати бардак - почали стримувати натовп.
А натовп то є натовп, читайте Гюстава Лебона "Психологія народів і мас" - більше сотні років тому все розжував і пояснив.
зрозумій я не маю ілюзій щодо революцій. і мас . але в даний час в Україні треба міняти владу бо вони загнали нас в повну жопу і продовжують знущатись! все решта демагогія
І ще: Україна - це не Європа. Україна - це Україна.
все так. але в сучасному світі один в полі не воїн. ми мусимо з кимось єднатись. з російцями не хочу. краще з європою

Відповідь від: 04 Грудня 2013, 16:01:20
bornslippy, на рахунок ЄС - це ж тільки економічни угоди, на внутрішню політику вони ніяк не впливатимуть  вибачення А до власне ЄС нас не візьмуть найближчим ніколи. Приклад Туреччини під боком.
якщо ми будемо жити як в туреччині я за.
Виходить, тиснути треба і на владу, щоб вона припиняла робити те, що робить, і на опозицію щоб вона хоч щось робила - це якесь нове слово в історії антиурядових рухів світу 
повністю підтримую. я це і мав на увазі.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #432 : 04 Грудня 2013, 16:13:10 »

повністю підтримую. я це і мав на увазі.
Я мав на увазі, що це якось безглуздо. Ну який сенс тиснути на людину, яка НЕ ЗНАЄ, що робити, чи не знає, ЯК це робити? Ну створять вони ще пару-трійку штабів і вибухнуть парою-трійкою безкопромисних заяв  :!! Їх навіть шкода: наламають дров - від них спонсори відхрестяться, нічого не зроблять - відвернеться електорат  :pardon "Куда ни кинь, всюду клин".
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #433 : 04 Грудня 2013, 16:38:34 »

послухайте Виступи Тягнибока:
він повідав що Льовочкін і Захарченко пустили беркут.
 що  в них завжди є план.
канал 24 не так давно казав що тітушки-просто спортсмени з спорт клубів,найняти відставниками мвс.для захоплення підприємств.а спортсмени  знають один одного..
 вчора показували на мітингу пр пацана в костюмі,на якому виступала збірна на спорт змаганнях.
 здивувало : коли побили Дмитра Гнапа,їх захищали 2 мента.їх збили.сфотографували на телефон і сказали що їх завтра звільнять. круті спортсмени
до bornslippy,-я теж прихильник рішучих дій. але було сказано що вся спільнота відвернеться в разі силового захоплення влади. тому що це виглядатиме як простий переворот задля захоплення влади.
 беркут втомлений,зарплати затримують,привозять нових.люди змінюються.
 черга за міліцейськими генералами. хто кого..
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #434 : 04 Грудня 2013, 17:05:48 »

повністю підтримую. я це і мав на увазі.
Я мав на увазі, що це якось безглуздо. Ну який сенс тиснути на людину, яка НЕ ЗНАЄ, що робити, чи не знає, ЯК це робити? Ну створять вони ще пару-трійку штабів і вибухнуть парою-трійкою безкопромисних заяв  :!! Їх навіть шкода: наламають дров - від них спонсори відхрестяться, нічого не зроблять - відвернеться електорат  :pardon "Куда ни кинь, всюду клин".
ніііі ні якраз потрібно тиснути адже люди їм довірилися а вони цю довіру просерають
Відповідь від: 04 Грудня 2013, 17:00:21
Отаман, мені досраки на світову спільноту! Вони хочуть аби все було легітимно а я хочу аби було справедливо! Україна це наш дім і я хочу аби в домі був порядок! Зробимо порядок може і без Європи обійдемося! Зрештою якщо ЄС нас так чекають то візьмуть і з нелегітимним але справедливим урядом! Хоча чому не легітимним?! Можна захопити владу і провести позачергові вибори! Разом з референдумом по ЄС і тс
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #435 : 04 Грудня 2013, 17:19:58 »

люди їм довірилися а вони цю довіру просерають
Ну ось приклад: вам кажуть лагодити, ну, наприклад, гоночного мотоцикла. Ви кажете: та я ніколи цього не робив, ця конструкція мені незнайома, бракує інструментів і ще замовлені деталі не прийшли. А вам: нічого не знаємо, ми тобі довіряємо, завтра мотоцикл має поїхати  :!!
То як: поїде чи ні?  ;)

Вони хочуть аби все було легітимно а я хочу аби було справедливо
Ось це одна з великих різниць між "ними" і "нами", це особливість слов'янських культур взагалі, того ж "русского мира" в тому числі. Справедливість вища за закон. Європа (і в цілому Запад) цього не розуміє  :fool
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #436 : 04 Грудня 2013, 17:26:35 »

То для чого було волати " я вмію лагодити мотоцикли" ? Не вмієш то не мороч людям голову! Люди повірили, то ж будь добрий бери відповідальність, а як ні то вали за якубовичем
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #437 : 04 Грудня 2013, 17:36:14 »

якщо ЄС нас так чекають
Ось в якій якості на нас чекають:
з референдумом по ЄС і тс
А скажіть мені будь-ласка, чому ніхто з опозиції ніколи про це навіть не заікається?
Заганяють народ, як стадо баранів: одні олігархи - в ЄС, бо там їхні інтереси і бабло на рахунках, інші - в ТС.
Зверніть увагу: 1 грудня 1991-го року був референдум.
Волевиявлення народу було таке: Україна має бути незалежна і самостійна.
Кілька днів тому була річниця цієї знаменної події.
Чи згадали журналІЗДи всяких чесних новин, всі оці чесні Мустафи Найєми, Карпи і т.д. хоч в одному ЗМІ про це рішення народу???
- Я не чув і не бачив жодного.  А Ви?
Може тому, що їм не поступало такої вказівки від тих, на кого працюють усі "чесні" журналісти.
Слово "референдум" ніхто не говорить, наче на нього табу наклали, зате слово "євроінтеграція" протягом останніх місяців вже оскомину набило.

Ось так відбувається маніпуляція свідомістю, а "піпл хаває".
мені досраки на світову спільноту!
Так само і їм.
Чи ви думаєте, що Європа чи Польща так хоче добра для України? Просто Польща отримає нові ринки збуту в нас в результаті підписання вимог до угоди про асоціацію.
 А на холєру воно потрібно Україні? Українських товарів в Європі не потрібно, у них перевиробництво, вони не мають де своє діти. А від нас будуть тільки дешеву сировину брати.
Відповідь від: 04 Грудня 2013, 17:30:24
Цитата: yaro my від Сьогодні в 15:43:56
В ЄС так само є кумовство, корупція, судова система - машина, яка може просто перемолоти просту людину, і все буде згідно верховенства права.
у всьому світі так. бо зараз все керується фінансами.
- оце і є квінтесенція!
« Останнє редагування: 04 Грудня 2013, 18:50:30 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #438 : 04 Грудня 2013, 17:44:26 »

Ось в якій якості на нас чекають:
я вважаю що кожен сам вирішує ким бути!
А скажіть мені будь-ласка, чому ніхто з опозиції ніколи про це навіть не заікається?
а я відки знаю. я тільки за. якщо більшість за ЄС то це тільки додасть ваги такому вибору! якщо ні то значить ні!
Чи ви думаєте, що Європа чи Польща так хоче добра для України? Просто Польща отримає нові ринки збуту в нас в результаті підписання вимог до угоди про асоціацію.
 А на холєру воно потрібно Україні? Українських товарів в Європі не потрібно, у них перевиробництво, вони не мають де своє діти. А від нас будуть тільки дешеву сировину брати.
з ЄС у нас є шанс на модернізацію дороги і нормальні товари. приклад Туреччина. я чудово усвідомлюю що ведеться війна за Україну. але на разі у нас нема при владі патріота котрий би навів лад без сторонньої допомоги. і проводив самостійну політику!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #439 : 04 Грудня 2013, 17:57:15 »

Справедливість вища за закон. Європа (і в цілому Запад) цього не розуміє 
Не справедливість, а право - вище за закон. Тому і говорять- верховенство права. І в Європі це розуміють.
Владні органи (президент, уряд, Верховна Рада) мають служити людям. І коли народ ними не задоволений, то має право їх змінити. А закони, то тільки механізм, процедури, як це зробити. І вони не можуть бути важливіші за право.

А в Італії багато раз відбуваються сутички під час маніфестацій в т.ч. з поліцією, розбивають вітрини, перевертають смітники, пошкоджують машини, кидають запалювальні суміші. Звичайно, якщо знаходять винних, то притягають до відповідальності (за доказами, був серед 500 осіб тут не проходить, має бути фото або відео). Але й поліція такого, як в Україні собі дозволити не може. Міністер МВС або й голова уряду вже б подали у відставку.

Відповідь від: 04 Грудня 2013, 17:49:29
Не дуже переживайте за українців, які працюють в європейських країнах. Вони собі там дають ради. Кожен як може, залежно від власних вмінь і здібностей.
Переживаймо, за українців, що в Україні працюють рабами. Бо як ще можна назвати зарплати і пенсії розміром 100-200 євро при майже європейських цінах.
Записаний