Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Автор Тема: На порозі до Євросоюзу  (Прочитано 594518 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:10:26

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #2100 : 07 Серпня 2017, 23:54:57 »

Навiть не знаю для якого контингенту такий гумор ?  :unknow Невже голандцi з такого смiються  :fool
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:10:26

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #2101 : 08 Серпня 2017, 09:27:37 »

Польша стала главным хулиганом «на районе»

Глава МИД Литвы: в новых польских паспортах не должно быть изображения Острой брамы
http://www.kurier.lt/glava-mid-litvy-v-novyx-polskix-pasportax-ne-dolzhno-byt-izobrazheniya-ostroj-bramy/

Украина выступает против размещения изображения львовской часовни в польском паспорте
https://www.sb.by/articles/ukraina-vystupaet-protiv-razmeshcheniya-izobrazheniya-lvovskoy-chasovni-v-polskom-pasporte.html

Еще полска не згинева  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #2102 : 09 Серпня 2017, 20:09:11 »

Оперативники обласного управління захисту економіки Нацполіції та слідчі прокуратури Закарпатської області затримали двох митників пункту пропуску "Вилок", під час обшуку правоохоронці виявили іноземні паспорти на їхні імена
Окрім того, в одного з митників знайшли банківські договори про знаходження на рахунках сотні тисяч доларів та євро, повідомляє прес-служба Нацполіції.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:10:26

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #2103 : 10 Серпня 2017, 12:23:38 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=9TLIzKuH2K0" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=9TLIzKuH2K0</a> ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #2104 : 10 Серпня 2017, 13:19:04 »

Будеш здивований, але і я і ББА і всі інші згідні з тим, що там сказано.
Там ще нове можна додати, що SIM карти по паспортах, як у москалів придумали зробити.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #2105 : 10 Серпня 2017, 14:20:10 »

Будеш здивований, але і я і ББА і всі інші згідні з тим, що там сказано.
Звичайно що ББА згідний бо тоді не шукав би по світу де би примостити свій задок по тепліше. В Україні страшна є.банина твориться, ліпше слово не підбереш. Україну краще любити із-за бугра - на душу просто легше :prapor:
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #2106 : 10 Серпня 2017, 14:47:19 »

Будеш здивований, але і я і ББА і всі інші згідні з тим, що там сказано.
Звичайно що ББА згідний бо тоді не шукав би по світу де би примостити свій задок по тепліше. В Україні страшна є.банина твориться, ліпше слово не підбереш. Україну краще любити із-за бугра - на душу просто легше :prapor:

Невелике уточнення . Я давно уже казав і ще раз повторю : я ненавиджу совок і все життя ненавидів . Коли появилась можливість з нього чухнути - тоді і чухнув офіційно і легально . І як це не парадоксально , але вважаю , що до цього часу і ще років з 20 як мінімум в Україні буде рулити той совок , якого я ненавиджу. І це не якась там міфічна влада чи алігархі . Це якраз ті прості люди ( такі як я , мої знайомі і рідні , жителі Калуша і інших міст і сіл України ) , які жили в совку і до цього часу в ньому живуть ( ментально як мінімум ) . І щоб змінити світ - треба змінити себе . Тому я і вирішив змінити себе там , де це можна зробити найпростіше і "органічно" . Думаю , що у мене це вдалося . Зараз можу спокійно жити в Калуші чи в  Берлогах і знаю , що , як і чому я буду робити щось чи не робити . І як я буду організовувати "свою команду" , щоб змінити на краще довкілля , в якому я буду жити .

 А Україну я любив при совку , після совка і до цього часу продовжую любити . За це на службі в савку мене називали або "Бандерою" або "Прафєссарам"     :=)   Коли мені в Англії деякі казали , що українці і кацапи - адіннарот , то я з ними спілкувався лише українською . Типу мені це природньо , а якщо ми адіннарот то вони повинні розуміти українську без проблем . При цьому я не бикував , не заставляв нікого молитись на Бандеру чи обсирати кацапів .

 Відносно Коха і його листа . Я скажу ще простіше .

 ЗАБИЙТЕ ВЕЛИКИЙ І ТОВСТИЙ БОЛТ НА КАЦАПІЮ , ЇЇ ВКАНТАКЛЄ І АДНАКАМЄРНІКАВ , ЇЇ ПРОБЛЕМИ ЧИ МУЙЛО І ВЗАГАЛІ НЕ ЗГАДУЙТЕ , а робіть все можливе і неможливе , щоб вам було зручно і приємно жити в Калуші ( чи в Берлогах ) .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:10:26

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #2107 : 10 Серпня 2017, 16:54:18 »

Там ще нове можна додати, що SIM карти по паспортах,
А що , Майдану не буде ?  ;)
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B8%D0%BA%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96_%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B8_16_%D1%81%D1%96%D1%87%D0%BD%D1%8F
Диктаторські закони 16 січня

SIM-карта за паспортом
Запроваджується поняття ідентифікаційної телекомунікаційної картки (SIM-картка, USIM-картка тощо). Надання телекомунікаційних послуг з використанням такої картки здійснюється на підставі договору, укладеного між оператором телекомунікацій та споживачем. :dopovid

Раджу всiм уважно почитати i нагадати собi тотi диктаторськi закони
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #2108 : 11 Серпня 2017, 10:34:37 »

робіть все можливе і неможливе , щоб вам було зручно
Так на низовому рівні це означає - прибирайте сміття за собою і іншими, не давайте рагулям смітити, клеїти оголошення і малювати по стінах і т.д.

Але проблема у тому, що від того якість медобслуговування наприклад, чи освіти, чи глобально економіки не покращиться.

Для того ми обираємо собі депутаті, а ті формують уряд.

А люди у нас голосують хто як, лиш не за розумом.
Досі згадую Шевченка з його возінням на Буковель і як мій сусід казав, що треба за нього голосувати, бо він якусь дорогу зробить чи ще щось...

Ну тут без коментарів...

Єдине що скажу про Коха.
Заперечте мені і йому на його фразу, що нема з кого в даний момент вибирати.
Про те, що за 3 роки нічого не змінилося на краще - то значно складніше і дискутивніше питання. Можна ще туди доплести гіпотетичне ТАДове, а що було б якби не було майдану і тоді можна взагалі ніколи не закінчити, бо то взагалі дурня.
Але от з кого?
Саакашвілі, Савченко, Тимошенко???
Ну чесно?!
Що може Садовий?

Яка політична партія чи громадянський рух є зараз в державі, за кого реально варто було б проголосувати на наступних виборах?

ББА от пише про міфічних олігархів...
Та не міфічні вони, а цілком реальні.
бо не має так бути, що в одній державі одні здихають з голоду а інші "версалі" в Пущі-Водиці будують. І байдуже, що він може 30% з тих грошей чесно заробив.
Будівництво в заповідних зонах, на охоронних територіях, в реліктових лісах...
То все реальність і то все наслідок того, що люди даремно померли на майдані, бо зміна влади не привела з собою зміну системи, а саме за то стояв майдан.
І не можна сказати, що людьми скористалися, бо ж і сьогодні ті що голосували за Порошенка - кажуть що і не було більше за кого.
З останнім я не згідний.
Бо то як в якомусь фільмі казали:
- так ти ж хоч попробував би. Ти ж не пробував...
« Останнє редагування: 11 Серпня 2017, 10:44:19 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:10:26

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #2109 : 11 Серпня 2017, 13:17:14 »

даремно померли на майдані
На яблоки в Польшу: «Тут тебе не Майдан!»
http://www.nihilist.li/2017/08/11/na-yabloki-v-pol-shu/
Описані умови — для українців. Є ставлення українців до українців в Польщі і ставлення до поляків. До своїх — ставлення як до бидла. Навіть не всі поляки так до нас ставляться. До поляків у наглядачів ставлення як до людей вищого сорту. Утім, в Україні те ж саме — згадаймо, як плазують перед будь-яким начальством.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:10:26

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #2110 : 11 Серпня 2017, 15:53:36 »

http://www.rp.pl/Rynek-pracy/308089870-Firmom-trudno-sobie-poradzic-bez-Ukraincow.html#ap-1

Для компаний, трудно обойтись без украинцев :prapor:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #2111 : 11 Серпня 2017, 15:56:43 »

На яблоки в Польшу: «Тут тебе не Майдан!»
http://www.nihilist.li/2017/08/11/na-yabloki-v-pol-shu/
Описані умови — для українців. Є ставлення українців до українців в Польщі і ставлення до поляків. До своїх — ставлення як до бидла. Навіть не всі поляки так до нас ставляться. До поляків у наглядачів ставлення як до людей вищого сорту. Утім, в Україні те ж саме — згадаймо, як плазують перед будь-яким начальством.



тю . Таке відчуття що то описано як я проходив практику біля Києва ! Лише замість поляків були мєстніє , а замість українців були студенти . АЛЕ саме головне - це в тому , що в Польші заробляють гроші , а на практиці ти просто мусиш відробити ( типу як на зоні   :=)   ) .

 А в принципі все так і є . Поляки чотко і ясно перейняли світову практику . Ну хто буде будувати ТИМЧАСОВІ будівлі для ТИМЧАСОВИХ робочих ? В Англії такі робочі взагалі живуть в трейлерах ( як це не дивно в штатах - така же ситуація ) . Власник наймає робочих і бригадирів , а бригадири мають процент від кількості . Все настільки старе , що лише дивуюсь , якого біса цю фігню хтось пише ? Скоріше за все та тьотка в совку на сезонних роботах не була ( чи шабашках ) , де люди жили в стайнях чи коровниках і пахали на чергового члєніна у свою відпустку .

А хоча ні . САМЕ ГОЛОВНЕ В ТІЙ СТАТТІ ТО : Описані умови — для українців. Є ставлення українців до українців в Польщі і ставлення до поляків. До своїх — ставлення як до бидла. Навіть не всі поляки так до нас ставляться. До поляків у наглядачів ставлення як до людей вищого сорту.

Висновок . Ві хахлі тупіє і ваащє нє люді . даскакалі на майданє а вєдь маглі жє спакойна в сібірє снєг убірать        :=)    :=)   

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:10:26

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #2112 : 11 Серпня 2017, 16:21:11 »

Висновок . Ві хахлі тупіє і ваащє нє люді . даскакалі на майданє а вєдь маглі жє спакойна
сидiти вдома, а не суватись з гуманiтаркою по свiту  , працювати на мiсцевiй роботi за 500 евро i не жити в польському свинарнику за тi самi 500 евро  :prapor:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #2113 : 11 Серпня 2017, 16:37:03 »

сидiти вдома, а не суватись з гуманiтаркою по свiту


сказав Тад зі скрєпного сургута , при цьому маючи хату в проклятій наглосаксогейропі     :=)    :=)   

 Та ні - нехай люди їздять в ту наглусакську гейропку чи в бахатий благадатний сургут . Нехай порівнюють і думають : чому , як і що робити .

Тут у мене є кімната , в яку я поселив одного поляка . Поляк щісливий аж мама не горюй . Кімната величезна ( можна сказати гігантська ) , але не має вікон ( попередній арендодавці заложили вікна величезними плитами утеплення - з піною всередині і бляхою зовні ) ,ні отоплення . Двері - проста фанерка ( двері мені допоміг поставити один знайомий українець з Закарпаття ) . Інколи в тій кімнаті живуть плюс один чи два "колєг" того поляка . Платять по повній і теж щісливі . Але є одне але . ТАк як кімната кутова і без вікон - то там так смердить якоюсь кислятиною , що ну його нафіг . Але всі задоволені , ніхто не плаче про бандєру чи про повторення Волині .      :=)    Все у світі відносно .

А що - правда , що в сургуті зразу всім приїжджим дають трьохкімнатну квартиру ?

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:10:26

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #2114 : 11 Серпня 2017, 17:50:08 »

Все у світі відносно .
:good
Абсолютно правий . Якось , ще в 2007 був в гостях у колеги в Торонто , а він хвалиться що цего року вони виплатили іпотеку на свою хату , а хата їхня коштує зараз 500 000 долярів . На що я йому відповів , що якщо ти збираєшся продати свою хату і переїхати в Калуш , там купити щось за 50 тис дол, а на решту жити , то так . А якщо продати твою хату і купити на сусідній вулиці за 600 000 дол . То чим тут  хвалитись ?
Так і з твоїми поляками , працювати в Англії , аби заробити 1000 футів , заплатити за душну конуру , жерти фастфуд і відкладати 500 евро , аби купити хату в Щецині , або приїхати додому і найняти українців на будову своєї хати за 300 евро .  :unknow
А мій скрєпний Сургут дав мені можливість заробити стільки , аби жити достойно і ще й хатинку придбати в гейропці , і не переходити з статусу туриста в статус емігранта .  :P
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #2115 : 11 Серпня 2017, 19:04:26 »

А що - правда , що в сургуті зразу всім приїжджим дають трьохкімнатну квартиру ?

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:10:26

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #2116 : 11 Серпня 2017, 20:24:15 »

А шо то тебе так шпатить ? Невже Араби замучили ?  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #2117 : 11 Серпня 2017, 21:13:06 »

А шо то тебе так шпатить ? Невже Араби замучили ?

А де вони ? Я їх лише бачу коли буваю лише на трьох- чотирьох вулицях Льондона . Це те саме , як ніби араби в Калуші жили не Молодіжній чи на Хіміків і на Підвальній . А так їх взагалі не видно .


" А мій скрєпний Сургут дав мені можливість заробити стільки , аби жити достойно і ще й хатинку придбати в гейропці , і не переходити з статусу туриста в статус емігранта . "

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #2118 : 11 Серпня 2017, 23:17:59 »

якщо ти збираєшся продати свою хату і переїхати в Калуш , там купити щось за 50 тис дол, а на решту жити , то так
ага.
Там він має медстрахівку, а сюди приїде, застудиться. вкапають йому щось не то і вже йому тих 450 штук не треба...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:10:26

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #2119 : 13 Серпня 2017, 09:20:46 »

Из Украины стремительно бегут люди
http://vgoru.org/index.php/template/novini-ukrajini/item/4993-iz-ukrainy-stremitelno-begut-lyudi
За рубежом сегодня работают от 3 до 5 млн. украинцев. Только в Польше насчитывается до 1 млн. наших работников...

Жила, работала, ростила детей и внуков, стропила планы...
Майдан.
- Все на баррикады!!! (Кричали они) Снесём тирана и диктатора!
- А дальше что?
- Подпишем ассоциацию! Европейские зарплаты, инвестиции рекой! Нью Васюки! Заживём!!!
- Вы читали договор об ассоциации?!
- Провокаторша!!!
Ну снесли тирана. Разрушили памятники, переименовали города и улицы. Люстрации, кастрации, война, стена, субсидии, рейдерство, грызня, активисты в балаклавах с битами . По самым оптимистическим прогнозам, лет через 20 вернемся к уровню 2013 года...
- Ну и где ваши европейские зарплаты, инвестиции и дорога в светлое будущее?
- Аааааа! Агент Кремля!!! Мечтаешь о возвращении тирана?!
Теперь они массово валят из страны, а я остаюсь. Но при этом, они патриоты, а я провокатор и агент Кремля. :prapor:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь