Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 22 дні

Автор Тема: На порозі до Євросоюзу  (Прочитано 594745 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:41:49

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1480 : 26 Серпня 2016, 17:39:52 »

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1481 : 26 Серпня 2016, 17:57:18 »

ну це тобі наука - не ляпай своїм язиком дурниці , про які не маєш навіть найменшого уявлення .  Класно тебе на місце посадили   :=)  :=)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:41:49

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1482 : 26 Серпня 2016, 18:12:03 »

Класно тебе на місце посадили
я прекрасно розумію що в Берлогах лікарі дуже дорогі , але якщо так піде й далі то ти скоро будеш з власного пальця в дзеркалі ги-ги-кати ;) .В твоїх постах все далі менше здорового глузду  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1483 : 26 Серпня 2016, 20:02:33 »

ну я якраз про "здоровий глузд" твого відєо і кажу  :=)   :=) 

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:41:49

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1484 : 30 Серпня 2016, 13:39:37 »

У Польщі змінюють правила працевлаштування українців

http://vikna.if.ua/news/category/ua/2016/08/30/59738/view

ну вже буде легше  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:41:49

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1485 : 31 Серпня 2016, 09:59:49 »

http://vikna.if.ua/news/category/world/2016/08/30/59762/view

Єврокомісія оштрафувала Apple на 13 мільярдів євро на користь влади Ірландії

Звернули увагу на тото , тосi називае показати зуби , або скiнчилась любов - зaв"яли помiдори . От як то пояснюють мацкалi https://www.youtube.com/watch?v=-XdEJbgAvhM  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1486 : 01 Вересня 2016, 01:52:33 »

пофіг що кажуть якісь там кацапи . їх слухати - лише час тратити . у статті цілком ясно сказали , що єс просто хоче щоб наднаціональні суперкорпорації вели себе згідно закону і загальних правил і не вимагали для себе супер умов

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:41:49

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1487 : 01 Вересня 2016, 12:11:33 »

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1488 : 01 Вересня 2016, 12:23:33 »

Йдемо на всіх парах в розвинену, технологічну європу. Ще одне покращення досягнуте в результаті революції - занепад виробничої сфери. Просрали всі полімери і раді тому.
http://www.epravda.com.ua/news/2016/08/31/603901/
А ББА почне шукти позитив і читати поміж рядків і звинуватить в усьому путіна.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1489 : 01 Вересня 2016, 13:13:37 »

При цьому у прес-службі ДП "Антонов" спростували інформацію про те, що до Китаю переходить право власності на літак-транспортер АН-225.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1490 : 01 Вересня 2016, 13:23:24 »

А ББА почне шукти позитив і читати поміж рядків і звинуватить в усьому путіна.

А ти уже багато літачків зробив ? Чи може розкажеш яким чином ти можеш відновити чи організувати якесь виробництво ? Смокчи у свого хйла і прославляй його поки не здохнеш    :=)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:41:49

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1491 : 01 Вересня 2016, 18:45:41 »

Смокчи у свого хйла і прославляй його поки не здохнеш 
фе , таке казати на форумі ? Ніхто ж тобі не заздрить , що ти лижеш старий шмеркель у королеви , де живеш в ту дуду і дуєш  ;)
http://obozrevatel.com/blogs/23108-pod-chuzhuyu-dudu.htm
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1492 : 01 Вересня 2016, 19:29:46 »

Знов стаття від людини, яка сама у тій Польщі не була і не працювала. Звісно поляки нас підтримають в основному через то, що розуміють, що вони наступні на черзі у "визволителів". Але ставлення до людини залежить від того, як сама людина себе поставить. Взагалі до інших народів то я вам відкрию страшну таємницю - поляки до всіх погано ставляться...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:41:49

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1493 : 01 Вересня 2016, 20:38:33 »

то я вам відкрию страшну таємницю - поляки до всіх погано ставляться...
то не є страшна таємниця , то з них шляхта пре  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1494 : 01 Вересня 2016, 21:06:55 »

Знов стаття від людини, яка сама у тій Польщі не була і не працювала. Звісно поляки нас підтримають
Ти їздив туди на роботу? Поїдь, погни спину за 8 злотих за годину, 16 годин в добу, за це отримаєш десь 600$ в місяць. До майдану за такі гроші не працювали в польщі.Підтримка сильна, за це вони майдан підтримували
Мені особисто при Януковичу за 300-500$ в місяць по 8 годин тут більше подобалось.
А ти уже багато літачків зробив ? Чи може розкажеш яким чином ти можеш відновити чи організувати якесь виробництво

На відміну від тебе я не тікав нікуди, щоб лизати старий "секель", а проживав тут, витрачав тут зароблені гроші - підтримуючи економіку. Спеціальність в мене інженерно-технічна і я не не найгірший спеціаліст, до мене звертаються багато людей, при потребі можу проектувати, але завдяки різним революцям, з промисловістю в нас все гірше й гірше. Все йде на металобрухт, країна перетворюється в сировинну колонію, а різні неуки, що зкурили буквар, втекли звідси і гавкають про покращення вже три роки, а воно все гірше і гірше, чи з льондона видно краще???
При цьому у прес-службі ДП "Антонов" спростували інформацію про те, що до Китаю переходить право власності на літак-транспортер АН-225.
Для сьогоднішніх державних керівників, суперечити самим собі не в новину
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=jqpih-tDeBc" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=jqpih-tDeBc</a>
тому особливо вірити не варто.
Стосовно того, що хтось обзиває Путіна. Хто і скільки би не зневажав Путіна, як завгодно зневажаючи, Путін президент 1/9 частини суші, людина, що впливає на світові політичні процеси, а хто такий ББА??? Опудало горохове і тільки тут його брязкання консервними банками трішечки чути, але все менше й менше.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1495 : 02 Вересня 2016, 00:23:27 »

На відміну від тебе я не тікав нікуди, щоб лизати старий "секель", а проживав тут, витрачав тут зароблені гроші - підтримуючи економіку. Спеціальність в мене інженерно-технічна і я не не найгірший спеціаліст, до мене звертаються багато людей, при потребі можу проектувати, але завдяки різним революцям, з промисловістю в нас все гірше й гірше. Все йде на металобрухт, країна перетворюється в сировинну колонію, а різні неуки, що зкурили буквар, втекли звідси і гавкають про покращення вже три роки, а воно все гірше і гірше, чи з льондона видно краще???
Стосовно того, що хтось обзиває Путіна. Хто і скільки би не зневажав Путіна, як завгодно зневажаючи, Путін президент 1/9 частини суші, людина, що впливає на світові політичні процеси, а хто такий ББА??? Опудало горохове і тільки тут його брязкання консервними банками трішечки чути, але все менше й менше.
ги ги . ну тепер я тобі відкрию секрет і ти дізнаєшся , що америка рулить світом . Тобто з твоєї логіки ти завтра почнеш лизати Обамі !   :=)

Якщо ти такий супер пупер інженер  - то  працюй собі і проектуй все що хочеш та й  докажи ,що ти можеш не лише продавати металобрухт і копати корисні копалини . 



Відносно роботи за кордоном - я прекрасно працював в деяких країнах і по 12 годин в день , і по 16 годин в день і інколи навіть було що й 24 години в день працювати довелося  . І це в основною за той самий  ( ОДИН ) долар в годину . І прекрасно знаю , як треба за ці гроші працювати . І бачив як інші люди працюють і знаю ЧОМУ мені чи тобі будуть на тих роботах платити той один долар в годину .  Тому спеціально для таких  "спеціалістів" як ти хочу нагадати дуже цікаву фразу :

Той , хто хоче щось зробити - шукає засоби , а хто не хоче - шукає причини .

Тепер ще розкажи про причини і чому ще хтось там ТЕБЕ ( ПІДКРЕСЛЮЮ - ТЕБЕ , ТАК ЯК ЛИШЕ ТИ І ТАКІ ЯК ТИ ПИШУТЬ ПРО ЦЮ ХЄРНЮ ) не любить як українця ?Я хочу сказати саме головне - ПРО ТЕ , ЩО УКРАЇНЦІВ НЕ ЛЮБЛЯТЬ Я ДІЗНАЮСЬ ЛИШЕ ВІД ТАКИХ   ЯК ТИ , так як до цього часу я особисто не зустрічав нікого , хто би мене ненавидів як українця ( ні серед поляків , ні серед французів , ні серед американців , ні серед чехів , ні серед жителів латинської америки - єдиний виняток  це чомусь кончєні якісь мудаки з підарашки )  . І мої знайомі українці теж про це не кажуть . Тому висновок простий - ТИ напевне і є той унікальний українець , якого зневажають у всьому світі .  Тому слідкуй за собою і не пиши хєрню про інших  :=)
« Останнє редагування: 02 Вересня 2016, 03:40:00 від ББА »

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1496 : 02 Вересня 2016, 01:04:52 »

Ніхто ж тобі не заздрить , що ти лижеш старий шмеркель у королеви , де живеш в ту дуду і дуєш


Спеціально для тебе

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=88bu9Dv2PPY" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=88bu9Dv2PPY</a>

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1497 : 02 Вересня 2016, 07:59:19 »

що америка рулить світом
Ти тільки сьогодні про це довідався? :ganba Рулить, але позиції втрачає.
Той , хто хоче щось зробити - шукає засоби , а хто не хоче - шукає причини .
А хто спонсоруватиме проект. Проект це ще не підприємство. В мене одна одиниця обладнання починається з 2000$ ,а останнього разу це було 9000000 євро за одиницю, без додаткових витрат. А таких одиниць десятки сотні і тисячі. Може ти пошукаєш кошти??? :(
Тепер ще розкажи про причини і чому ще хтось там ТЕБЕ ( ПІДКРЕСЛЮЮ - ТЕБЕ , ТАК ЯК ЛИШЕ ТИ І ТАКІ ЯК ТИ ПИШУТЬ ПРО ЦЮ ХЄРНЮ ) не любить як українця ?Я хочу сказати саме головне - ПРО ТЕ , ЩО УКРАЇНЦІВ НЕ ЛЮБЛЯТЬ Я ДІЗНАЮСЬ ЛИШЕ ВІД ТАКИХ   ЯК ТИ , так як до цього часу я особисто не зустрічав нікого , хто би мене ненавидів як українця ( ні серед поляків , ні серед французів , ні серед американців , ні серед чехів , ні серед жителів латинської америки - єдиний виняток  це чомусь кончєні якісь мудаки з підарашки )  . І мої знайомі українці теж про це не кажуть . Тому висновок простий - ТИ напевне і є той унікальний українець , якого зневажають у всьому світі .  Тому слідкуй за собою і не пиши хєрню про інших
Коли ти встиг так поїздити і погарувати наче негр???  :D Я будучи молодшим і наслухавшись пропаганди теж так вважав, але перші гастарбайтери, що повернулись з за кордону, малювали зовсім іншу картину, не такими яскравими фарбами. Не жаліють вони нікого, ні своїх ні чужих.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=UHxkv_TJCIg" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=UHxkv_TJCIg</a>
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=DBfVEOeyqIg" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=DBfVEOeyqIg</a>
І основне, як це ти встигаєш стільки постів викладати??? Може ти зовсім не в лондоні, а десь тут зовсім поруч і отримуєш трішечки грантів (як собака кістку від хазяїна)  :-[
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:41:49

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1498 : 02 Вересня 2016, 10:33:27 »

І основне, як це ти встигаєш стільки постів викладати??? Може ти зовсім не в лондоні, а десь тут зовсім поруч і отримуєш трішечки грантів (як собака кістку від хазяїна) 
Ти не часто заходиш на форум , а то би знов що наш льондонський герой вночi по 12-16 годин сидить на сторожiвцi i клепае пости , i не треба його дратувати , у него i так робота кежка i нервова . Хiба по постам не видко ?  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1499 : 02 Вересня 2016, 13:03:28 »

що наш льондонський герой вночi по 12-16 годин

та було би чудово якби так . Ось два останні дні загружали офісні меблі в контейнери ( 40 футові ) на африку . Робота не на 12 годин і зарплата була значно краща , але вибору не дуже багато ,особливо враховуючи що контейнер стоїть на трейлері і його підлога на рівні підборіддя . А прокляті столи і тумбочки занадто тяжкі для такого "рембо" як я  :=)