Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 18 днів

Автор Тема: Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?  (Прочитано 250697 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #40 : 05 Вересня 2007, 12:28:52 »

ти правий шкода що не всі салони пропонують таку послугу а ти в якому брав авто????
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #41 : 06 Вересня 2007, 13:17:47 »

ти правий шкода що не всі салони пропонують таку послугу а ти в якому брав авто????
Я в Киеве брал, на Окружной дороге салон есть, ВАЗ, Деу, и Шевролет не помню как называется, по моему так и называется автосалон на Окружной! Дело в том что ко мне подошёл работник этого салона и предложил такую услугу, на сколько я понимаю это не официально а просто лишний зароботок для людей! И я уверен в этом если бы было официально я бы платил деньги через кассу за такую услугу, а так я наличкой дал, и всё! Он принёс все квитанции дабы не было каких либо лишних вопросов по деньгам куда так много ушло! Советую при покупеке авто подходить и самому спрашивать у работников я думаю такое практикуется везде, хто откажется от лишней копейки, у них всё уже схвачено в МРЕО особого труда не составит а 200-250 грн за одну машинку даже очень не плохо!
Відповідь від: 05 Вересня 2007, 12:43:21
Спасибі WikTor за консультацію.  ;)
Да неза что! всегда буду рад подсказать если что! Дело в том что я состою в авео-клубе, люди разные истории расказывают, обмениваемся всевозможной информацией! Вот допустим так для сравнения, и если вдруг кто захочет покупать Авео при чём допустим Б/У, ли бо же новую, будет с чем сбить цену или предьявить претензии гарантийщикам! В Авео 1-ретстайлинг (это года поворот и фара одно целое а не по отдельности) проблема с богажником, там точечная сварка на арке которая рвётся, просто тупо метал рвётся, ели кого заинтересует сброшу фото, но это апсолютно безболезненно, ничего страшного в этом нет но неприятно, но вот в Авео-2 проблема куда больше неприятнее! И при чём народ заметил это совершенно случайно! Сняв фонарь который на потолке, выяснилось что крыша изнутри совершенно не обработаная и дико ржавеет! Так что вот такие дела!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #42 : 06 Вересня 2007, 22:57:15 »

От і я кажу, що нові машинки, то справжні бляшанки. Нізащо не проміняю мою стареньку Сантану на шось дуте і з наворотами. ;)
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #43 : 08 Вересня 2007, 10:23:43 »

От і я кажу, що нові машинки, то справжні бляшанки. Нізащо не проміняю мою стареньку Сантану на шось дуте і з наворотами. ;)

tywkanchuk'у, несміши. Не усі нові машини низької якості.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #44 : 08 Вересня 2007, 13:31:17 »

+ нової машини (будьякої) в тому що при нормальній їзді 2 роки до неї можна не дивитись тільки міняти масло. а старенька так чи інакше потрохи розсипається.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30254
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 18:17:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #45 : 08 Вересня 2007, 19:24:14 »

+ нової машини (будь якої) в тому що при нормальній їзді 2 роки до неї можна не дивитись тільки міняти масло. а старенька так чи інакше потрохи розсипається.
Повністю підтримую. І додам, що при умові, що та нова машина буде ще й нормального виробника (тобто не з СНД), то і якість буде нормальна і технічно вона буде досконалішою. Інша справа, що більшості з нас нормальна машина недоступна фінансово, а тому іноді, підкреслюю іноді, краще купити не надто стару вживану, переважно німецьку машину і бути щасливим, що і грошей не багато віддав і машину маєш кращу ніж деякі нові.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #46 : 09 Вересня 2007, 11:01:00 »

ну після останнього візиту на автобазар я вирішив що краще купити ланос за 9000 ніж якусь ринву на колесах. Ціни на вживані авто нереально високі.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30254
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 18:17:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #47 : 09 Вересня 2007, 11:21:07 »

Угу. То треба дякувати нашим урядовцям і законодавцям, які зробили розмитнення+...+... ще не знаю що, і набігає така ціна, що дійсно нереально купувати ті ринви, а на нові возики, як я вже писав, у нас пересічних віку не стане аби доробитися. >:(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #48 : 09 Вересня 2007, 12:31:18 »

Хлопці, ви праві. Як би нам дійсно дозволяли наші заробітки купити якусь нову і якісну тачанку, то ми б собі це обовязково дозволили, а так приходиться задовільнятись беушними іномарками і тримати дома не просто гараж, а напів професійну майстерню. От я, наприклад, вже стільки інтрументу накупляв, що скоро мабуть вже почну його в оренду здавати, або сам відкрию підпільне СТО. :(
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #49 : 11 Вересня 2007, 12:46:49 »

tywkanchuk где в голосе оптимизм? Всё будет! Всему наверное своё время!

По поводу новых авто, тоже правы, я уже откатал год и девять месяцев, по киллометражу почти   50 000 км.  Поменяли на станции и то по гарантии стойку аммартизатора, так как попал колесом ну в оооочень глубокую яму, пошёл люфт или как там, поменяли! Сейчас нужно менять при очередно техосмотре а они делаются каждые 10 000 км. поменять свечи и в ходовой не помню что то типа сайленблоки какие то! НО! минималка стоимости ТО 650 грн. НА 3-м ТО нужно было заплатить 1200 грн. Вот 5-е ТО тоже потянет порядка 1000-1200 грн. Вроди и ничего не ламается но за сервис платить нужно деньги большие! Просто мне необходимо было обслуживаться по таким ценам иначе прогорела бы гарантия! Поле того как закончиться гарантия даже пока не знаю что делать!!!
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #50 : 11 Вересня 2007, 13:23:19 »

Іпанутись!  :o, за що викидувати по 200 баків? до заднього місця така гарантія  :ganba, ту саму стойку можна поміняти за 150-200грн., тим більше міняти їх треба в парі.
тепер машинки пішли просто "паперові", всі нові деу, шевролє, опеля і т.д. в аварійній ситуації складаються в " гармошку", чого, я впевнений, би не сталось з автомобілями 10-15 річної давності - економія металу, здешевлення дається взнаки...


« Останнє редагування: 15 Жовтня 2007, 10:54:04 від Zubik »
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #51 : 12 Вересня 2007, 11:06:38 »

Іпанутись!  :o, за що викидувати по 200 баків? до заднього місця така гарантія  :ganba, ту саму стойку можна поміняти за 150-200грн., тим більше міняти їх треба в парі.
тепер машинки пішли просто "паперові", всі нові деу, шевролє, опеля і т.д. в аварійній ситуації складаються в " гармошку", чого, я впевнений, би не сталось з автомобілями 15-20 річної давності - економія металу, здешевлення дається взнаки...



Стоимость стойки 470 грн  ;) Машина проходит полную диагнустику, все узлы петли всё смазывается! Дорого согласен! Но я не заморачиваюсь тем что что то отлетит, сломается и т.д.! Я даже щуп не проверяю! Вот после 50 тишщ уже прийдётся!  :(
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #52 : 12 Вересня 2007, 23:21:37 »

Дякую WikTor за підбадьорливі слова +1 ;)
Якщо маєш ще якісь відомості про особливості гарантійного обслуговування нової машини, то поділись з нами.
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #53 : 14 Вересня 2007, 11:47:50 »

Дякую WikTor за підбадьорливі слова +1 ;)
Якщо маєш ще якісь відомості про особливості гарантійного обслуговування нової машини, то поділись з нами.
Особенностей нету, пригнал машинку, подписал бумашки, поднялся на второй этаж, купил кофе, уселся в удобный диван, смотришь через большое окно как там колупаются в твоей машинке, 3-4 часа безделья, деньги в касу, ещё пару подписей, отдали ключи уехал! Вот так проходит ТО! А гарантия я только сталкивался один раз зо стойко, подошли предложили, я не отказался, подписал бумажки, всё! Вот и вся гарантия, но вот люди расказывают что не поодинокие случаи когда нужно нууууууууочень долго спорить по поводу замены детали по гарантии!
Записаний

Andrij21

  • Новачок
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    05 Грудня 2009, 14:28:06

Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #54 : 26 Вересня 2007, 15:47:42 »

А і ще головне, вона має сама їздити. Наприклад сіла собі на крісло і сказала :" На роботу" вона приїхала і ніколи щоб ене попадала в аварію.



Рибка в мене є чудова новина таку машину вже придумали це  таксі :) :) :) :) :)
є тільки один мінус "незначний" таксісти найчастіше є учасниками Д.Т.П. 
Записаний
КАЧАЙ БЕСПЛАТНО ФІЛЬМИ, МУЛЬТФІЛЬМИ, ВІДЕОКЛІПИ, ІГРИ  http://video-a.ru/

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #55 : 12 Жовтня 2007, 09:03:14 »

купив собі авто!!!! :-[  чері амулєт!!! 8)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #56 : 12 Жовтня 2007, 09:12:22 »

купив собі авто!!!! :-[  чері амулєт!!! 8)
Поздравляю!  :o новую?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #57 : 12 Жовтня 2007, 09:59:51 »

угу!!! 8) новесеньку. 2 аербега, кандішн., гідрік, АВС, всі склопідйомники, електро регулювання зеркал, підігрів сидіннь,тітани, мрз мафон!!! :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 20:51:13

    Звідки: пр. Л.Українки
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #58 : 12 Жовтня 2007, 10:04:36 »

Вітаю! Як кажуть - "Ни гвоздя, ни жезла!"  
 
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #59 : 12 Жовтня 2007, 10:59:30 »

купив собі авто!!!! :-[  чері амулєт!!! 8)
Я також вітаю Тебе з покупкою. Тепер зрозуміло чому Ти не даєшся чути і не їздиш зі мною на роботу.
А якого кольору в тебе машина. Як десь будеш бачити мене на дорозі то хоч посигналь щоб я знав шо то Ти їдеш. ;)
З часом напиши на форумі як поводить себе Чері на наших дорогах і які особливості її ремонту та обслуговування.
Записаний