Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?  (Прочитано 252829 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #340 : 01 Липня 2013, 20:52:33 »

Цим ділом мав би займатись мущина,а він по ходу "п'єси",крім газона і зіла нічого не ремонтував.
Та то саме мужчина хоче УАЗ Патріот, бо яраз каже, що російські машини він може ремонтувати дуже дешево, а закордонні -то лише через сервіс дорогий. А я "по ходу п"єси" хочу розібратися - адже машина має бути таки для нас - чи справді дешевше таку, що дешево ремонтувати...Та й порекомендовані буси мені сподобались - хочу більш детально ознайомитись з ними  :hot
http://www.aif.ua/society/news/59285?
Так там йдеться не про реєстрацію. А навпаки - ті машини не мали тимчасової реєстрації і там про комерційні машини. Я так розумію, при ТР видаються уже тимчасові українські номери.
СОНЕЧКО-ШУКАЙТЕ ЗНАЙОМОГО ЩО ПРАЦЮЄ НА СТО.
гг, хіба піду знайомитись спеціально. Яке у нас СТО має хороших спеціалістів, які не проти познайомитись))?До речі - на СТО мати знайомих чи таки в сервісному центрі?
Якщо ваш мужчина хоче сам ремонтувати і обслуговувати то ФВ Т4 саме те. Машина проста, надійна і убити її нереально.
Якщо є бажання, руки і трохи часу то робиться все просто.
1. Знаходимо в Європі Т4 гузовик.
2. Пригаяємо і розмитнюємо на вас. Все разом виходить біля 10 тис.
3. оформляємо документи на пасажира
4. купляємо в Європі такий самий пасажир до 3-4 тис євро.
5. розбираємо там і їдемо на вашому бусі туди, провізорно ставимо салон і вертаємось назад.
6. тут дозбируємо і маєте ще купу запчастин. Мотор, коробку можна продати тут або там.
Все разом вийде біля 15 тис доларів.


Відповідь від: 01 Липня 2013, 20:48:37

Так там йдеться не про реєстрацію. А навпаки - ті машини не мали тимчасової реєстрації і там про комерційні машини. Я так розумію, при ТР видаються уже тимчасові українські номери.

Сонечко, ви видно не в темі  ;) взагалі
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #341 : 01 Липня 2013, 21:04:36 »

Сонечко, ви видно не в темі   взагалі
Можливо, я щось не зрозуміла. Чесно - автотема - то не моя...поки що :-[
Все...Майже впевнена - хочу того симпатичного вмістимого "буса".
« Останнє редагування: 02 Липня 2013, 03:13:41 від Сонечко+ »
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #342 : 01 Липня 2013, 21:28:02 »

Сонечко, дам тобі номерочки досить розумних людей.....Один ганяє машини, інший- хороший автомайстер ;)
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #343 : 02 Липня 2013, 03:11:45 »

Патрік досить комфортний. Машина ця має недоліки але жодна машина не позбавлена їх. Мерс теж ламається.
Літол - жирне мастило. Його ЗАКЛАДАЮТЬ один раз на пів року. Не шприцюють сучасні шкворні. Шкворні - це нормальна річ в "прямих" руках.
В джиповіх якостях УАЗу немає рівних! Взагалі! Навіть Хаммер не пляше! УАЗ - то колишній Jeep Willis. Ще з часів війни. Чероки (навіть Гранд) МЕНЬШЕ за Патріот.  Машина конструктор - це те що я обожнюю! З неї МОЖНА зробити цукерочку власноруч. З Мерседеса ні. Навіть не візьмусь. Джип Черокі знаю достеменно. Це моя давня любов... поки не з'явився Патріот 2013 року.  Гранд з дизелем відпадає автоматом! Взагалі, я займаюсь ремонтом машин з 1981 року.
Гляньте, програма "автомобіль": тест-драйв (патрік, мерс і нива) http://www.youtube.com/watch?v=IcSq_MkZtlA
Записаний

klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #344 : 02 Липня 2013, 06:16:25 »

Патрік досить комфортний. Машина ця має недоліки але жодна машина не позбавлена їх. Мерс теж ламається.
Літол - жирне мастило. Його ЗАКЛАДАЮТЬ один раз на пів року. Не шприцюють сучасні шкворні. Шкворні - це нормальна річ в "прямих" руках.
В джиповіх якостях УАЗу немає рівних! Взагалі! Навіть Хаммер не пляше! УАЗ - то колишній Jeep Willis. Ще з часів війни. Чероки (навіть Гранд) МЕНЬШЕ за Патріот.  Машина конструктор - це те що я обожнюю! З неї МОЖНА зробити цукерочку власноруч. З Мерседеса ні. Навіть не візьмусь. Джип Черокі знаю достеменно. Це моя давня любов... поки не з'явився Патріот 2013 року.  Гранд з дизелем відпадає автоматом! Взагалі, я займаюсь ремонтом машин з 1981 року.
Гляньте, програма "автомобіль": тест-драйв (патрік, мерс і нива) http://www.youtube.com/watch?v=IcSq_MkZtlA
Уазу немає рівних?  =)) Це точно. Такого г..на більше ніхто не робить.
ДДК, без образ, але ви просто жертва міфів які придумали жебраки в яких немає можливості купити нормальну машину  :-D
Коли говорять про прохідні якості УАЗа чи Ниви, що це ніби то найкращі всюдиходи, то це звучить як заява з божевільні.
Хаммер? ДДК, ви хоч бачили той Хаммер? Справжній Хаммер. Як можна говорити про убоге нещастя УАЗ, коли є  Ніссан Патруль, Тойта Лендкрузер, Тойота 4-ранер, Лендровер, Мерседес G-класу???
Порше Каєн, з його піжонскими муфтами пройде там де не снилось ніодному УАЗіку.
http://www.youtube.com/watch?v=4o6_KNk3abk - може ваш УАЗ витримає такі вивішування?
Я не прихильник Хаммера, але те що витворяють ці армійські моделі, вражає.
УАЗ це Джип Вілліс? ще один міф. Зкопійований з Вілліса ГАЗ 64 був тільки на нього схожий.
Гранд з дизелем відпадає чому? Вам не подобається мерседесівський дизель, чи його помірний апетит? ))) На 5,7 Хеммі веселіше але далеко від заправки відїжати не можна)))
Шкворня будуть служити рівно пів року якщо їх не змащувати. Чомусь всі ставлять тавотниці і шпріцують. І вираз "сучасні шкворня" звучить як "сучасний паровоз" =)) Ви як автомеханік повинні знати про це. Навіть на убогих Волгах вже відмовились від шкворнів.
« Останнє редагування: 02 Липня 2013, 06:23:10 від klaus_frank »
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #345 : 02 Липня 2013, 08:25:56 »

Коли говорять про прохідні якості УАЗа чи Ниви, що це ніби то найкращі всюдиходи, то це звучить як заява з божевільні
=)) =)) =)) :-D геніально , повністю з вами згоден , мене самого дуже дивують такі заяви. Якщо всьо міряти подібними мірками  найкращий джип то фіра бо вона має переваги такі що жодному позашляховикові не снились. Інтересно на кого розраховані дурнуваті порівняння про ниву Хаммер і патріот ? Від себе можу добавити що з вітчизняних автомобілів з хамером на рівних може змагатись тільки Москвич 412 лиш він один не уступає йому  понтовістю , прохідністю , комфортом
« Останнє редагування: 02 Липня 2013, 15:32:24 від Гикач »
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #346 : 02 Липня 2013, 18:33:57 »

Коли говорять про прохідні якості УАЗа чи Ниви, що це ніби то найкращі всюдиходи, то це звучить як заява з божевільні.
Я глянула той ролик - то була телепередача "Автомобіль" (хіба вона неправдиві відеодоказані факти показує?). Може і справді той Патріот не такий поганий - нові його модифікації. І там не казали, що Нива хороший вездехід  :unknow - навпаки вона "сіла" першою у тест-драйві, а за нею Мерседес, а УАЗ пройшов з гідністю його. У фільмі ж не повинні були робити відеомонтажі, правда?..Хоча я джипа уже не хочу - хочу вантажопасажирського бусика. От лише з гаражем будуть проблеми...
Записаний

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #347 : 02 Липня 2013, 18:50:08 »

Вам відеофактів? Що ж, дивіться, яка машина дійсно "рве" всі легендарні позашляховики  :beach
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=8N5Snss8oqY" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=8N5Snss8oqY</a>

То якщо найважливіше для вас - проходимість, доведеться вибирати з подібних  :pardon
Записаний

klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #348 : 02 Липня 2013, 19:21:41 »

Вам відеофактів? Що ж, дивіться, яка машина дійсно "рве" всі легендарні позашляховики  :beach
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=8N5Snss8oqY" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=8N5Snss8oqY</a>

То якщо найважливіше для вас - проходимість, доведеться вибирати з подібних  :pardon
Фейк.
Відповідь від: 02 Липня 2013, 19:18:53
Коли говорять про прохідні якості УАЗа чи Ниви, що це ніби то найкращі всюдиходи, то це звучить як заява з божевільні.
Я глянула той ролик - то була телепередача "Автомобіль" (хіба вона неправдиві відеодоказані факти показує?). Може і справді той Патріот не такий поганий - нові його модифікації. І там не казали, що Нива хороший вездехід  :unknow - навпаки вона "сіла" першою у тест-драйві, а за нею Мерседес, а УАЗ пройшов з гідністю його. У фільмі ж не повинні були робити відеомонтажі, правда?..Хоча я джипа уже не хочу - хочу вантажопасажирського бусика. От лише з гаражем будуть проблеми...
Телебачення показує те за що платять гроші.
От наприклад "Перший автомобільний" канал. Здавалось би солідний канал, профільний а до тепер рекламує магніти на бензопровід. А люди ж дивляться і вірять а потім тратять шалені гроші на "плацебо"
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #349 : 02 Липня 2013, 19:49:51 »

Хоча я джипа уже не хочу - хочу вантажопасажирського бусика.
Нісани, ТОйоти та інші Гранди з мерсовським двигуном мені відомі. Полемику вести не буду. Я знаю що таке закордонні машини. Щоб довго не сперечатися, скажу як мені 30 років тому сказав один чудовий фахівуць-іномарочник: Вони файнезні поки не поламаються. А далі... нерви, головний біль з ремонтом, гроші... А Патрика я можу купити за 15600 дол з імпортною начинкою. І ремонт шкворнів мене не лякає. Як все інше, що я роблю власними руками. Я просто не матиму можливості утримувати якись там Мерс або інші тойоти-нісани-чероки.Я залишаюсь при своєму погляді на ситуацію. В Москві я ще міг би погодитись  на купівлю закордонного металобрухту (там можливості незмірно багатіше для його підтримки у "живому" вигляді) але тут... Я просто елементарно не уявляю собі, як то морже виглядати В Україні. Підозрюю що досить екзотично. Особливо беручи до уваги стан доріг і наслідки стрибання по ним.
 Як тобі прийдеться до вподоби що під час руху у тачки відлітають колеса? В тому винні кульові пальці (опори) в підвісці. Такого ніколи не станеться з Патриком. Там їх немає. А якщо Патрику хтось в'їде лоб-в-лоб, завдяки рамі той нахабник сплющиться мов консервна банка. Саме в нього звільниться енергія удару.
Записаний

klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #350 : 02 Липня 2013, 20:02:10 »

Хоча я джипа уже не хочу - хочу вантажопасажирського бусика.
Нісани, ТОйоти та інші Гранди з мерсовським двигуном мені відомі. Полемику вести не буду. Я знаю що таке закордонні машини. Щоб довго не сперечатися, скажу як мені 30 років тому сказав один чудовий фахівуць-іномарочник: Вони файнезні поки не поламаються. А далі... нерви, головний біль з ремонтом, гроші... А Патрика я можу купити за 15600 дол з імпортною начинкою. І ремонт шкворнів мене не лякає. Як все інше, що я роблю власними руками. Я просто не матиму можливості утримувати якись там Мерс або інші тойоти-нісани-чероки.Я залишаюсь при своєму погляді на ситуацію. В Москві я ще міг би погодитись  на купівлю закордонного металобрухту (там можливості незмірно багатіше для його підтримки у "живому" вигляді) але тут... Я просто елементарно не уявляю собі, як то морже виглядати В Україні. Підозрюю що досить екзотично. Особливо беручи до уваги стан доріг і наслідки стрибання по ним.
 Як тобі прийдеться до вподоби що під час руху у тачки відлітають колеса? В тому винні кульові пальці (опори) в підвісці. Такого ніколи не станеться з Патриком. Там їх немає. А якщо Патрику хтось в'їде лоб-в-лоб, завдяки рамі той нахабник сплющиться мов консервна банка. Саме в нього звільниться енергія удару.

Про шарові опори сподобалось.  :-D Посміявся.
У вас видно крім Жигулів нічого не було. Але то таке.
Найбільше потішив курс новітньої фізики. Шановний ДДК, вам потрібно було школу не прогулювати, особливо фізику  =))
Записаний

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #351 : 02 Липня 2013, 20:05:41 »

Колись мені порадили звернути увагу на Форди і на той час то була дійсно гарна порада  :good Величезна кількість "розбірок" фордового напрямку та скромна порівняно з іншими іномарками ціна на нові запчастини робили експлуатацію стареньких Фордів не набагато дорожчою за Тазикі. До того ж певний період це були досить надійні машини, що не сипалися одразу по закінченні гарантійного терміну.
А зараз, мабуть, якщо не хочешь "влітати" на ремонтах, треба міняти машину одразу як гарантія закінчиться  :unknow Мабуть, тільки про Ролс-ройси не чув неприємних історій від знайомих. І то, певно, тому, що ні в кого із знайомих жодного Ролса немає  :)
Записаний

klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #352 : 02 Липня 2013, 20:54:09 »

Колись мені порадили звернути увагу на Форди і на той час то була дійсно гарна порада  :good Величезна кількість "розбірок" фордового напрямку та скромна порівняно з іншими іномарками ціна на нові запчастини робили експлуатацію стареньких Фордів не набагато дорожчою за Тазикі. До того ж певний період це були досить надійні машини, що не сипалися одразу по закінченні гарантійного терміну.
А зараз, мабуть, якщо не хочешь "влітати" на ремонтах, треба міняти машину одразу як гарантія закінчиться  :unknow Мабуть, тільки про Ролс-ройси не чув неприємних історій від знайомих. І то, певно, тому, що ні в кого із знайомих жодного Ролса немає  :)
О, то мабуть ваші знайомі вам розказували про Майбахи, Ламборджині, Порше, Ферарі, Бугатті?  :-D
Скажу так - ідеальної машини нама і бути не може. Всі машини ламаються і всі ремонтуються. Правда, одні ламаються і ремонтуються рідко але не дешево а інші ремонтуються дешево але перебувають в стані постійної поломки.
Купувати нову іномарку з салону на мою думку - дурня. Поясню - машини не дешеві в салонах, і перебуваючи на гарантійному терміні постійно тягнуть з вас гроші ні за що. Потрібно поміняти масло тільки те що на станції кажуть, фільтра, колодки, крочше розхідні частини, ціна на які в два-три, а то і в п"ять раз вища за ринкову таку саму деталь. Не поміняєш - знімуть з гарантії. А поломку усунути на деяких станціях по гарантії це легше Світову війну виграти. От і виходить що за 3 роки гарантійного сервісу у вас висмокчуть не малу суму грошей, просто так. А Машинка за ці три роки втратить в ціні 30%
Купувати в салоні китайську машину двічі дурня. За три роки машина втратить більше 50% своєї ціни і не факт що вона доживе.
Купавати в салоні російську машину це не дурня, це клініка.
Хтось може жити в гаражі і постійно ремонтувати нікому непотрібний мотлох, за те своїми руками і розказувати як відпадають колеса в іномарок, при цьому важно надувати щоки і свято вірити в свою байку, а хтось їздить на Тойотах роками і знає тільки де отвір для бензину і масла.
Говорю все це виключно з позиції власного досвіду. Мав не одну і не дві машини. Навіть не два десятка. І зараз у мене 5 машин, одна з яких грузовик. Остання жигулі покинула мене ще в далекому 94 році. Пересівши на дизельну ФВ Джету я прозрів.
Записаний

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #353 : 02 Липня 2013, 21:55:51 »

З власного досвіду: Toyota HIACE 1997р за майже мільйоний пробіг обслуговувалась тільки ходова і кузов. До мотора окрім заміна масла і фільтрів не дивився ніхто!
Записаний

klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #354 : 02 Липня 2013, 22:02:25 »

З власного досвіду: Toyota HIACE 1997р за майже мільйоний пробіг обслуговувалась тільки ходова і кузов. До мотора окрім заміна масла і фільтрів не дивився ніхто!
Та ви що!  :-D Ви підіть гляньте, у вас вже коліс немає, всі відпали давно.  :-D Тойоти довго не живуть, там шкворнів нема.
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #355 : 02 Липня 2013, 22:45:40 »

З наблюдэній за сусідом Пежо 405 1991рв . Поламалось всьо що змогло поламатись , ремонтує день і ніч , бабла пішло вагон .
Записаний

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #356 : 02 Липня 2013, 23:42:06 »

Всі машини ламаються і всі ремонтуються
Це правда, але заварити глушитель на мерса та жигулі - в кілька разів різниця ;) Знайомий якось спитав: а чого так, хіба тут настільки роботи більше? Відповідь була: ну це ж МЕРСЕДЕС  :=) При тому що ви ж уявляєте собі мерса, який пропалює глушителі ;)
Так що ремонтуються всі, але по-різному  :unknow Правило просте: чим дорожча машинка, тим дорожче нею володіти. Друге правило: часто краще погана машина, ніж ніякої. Ось зважаючи на це кожний і вибирає по собі.
Відповідь від: 02 Липня 2013, 23:39:11
З наблюдэній за сусідом Пежо 405 1991рв
Це 22 роки. "Люди стільки не живуть", не те що машини  :D В 90-х вже нічого не робили "на віки". Зараз й того сумніше - скрізь "запланований вихід із строю".
Записаний

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #358 : 06 Липня 2013, 12:16:15 »

Будемо продовжувати "хотіти", бо мати вже можна буде хіба Славуту.  :prapor:
Відповідь від: 06 Липня 2013, 12:11:01
Певно варто вже купити якийсь гріб, бо як пройдуть ще пару років "покращення" то вже і ровера не зможемо собі купити.

Вуйко приїхав з США. Питаю по чому бензина? Каже 3$ за галон.То 24 грн за 3,78 літра. То 6,35 грн за літр.
Не дивно, що вони там пішки не ходять і на ближньому сході воюють час від часу.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #359 : 06 Липня 2013, 13:50:23 »

Може "той самий" :=) вето накладе на той закон.
Записаний