Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?  (Прочитано 252879 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

hacjka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +118/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 539
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 06:58:16

    Звідки: Kalush, Україна
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #300 : 22 Квітня 2013, 19:28:54 »

 :=)хочу таку машину.яка б сама перед собою укладала рівну дорогу
або БТР :=)
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #301 : 22 Квітня 2013, 20:27:28 »

продай всі телевізори і купи собі Джип
« Останнє редагування: 22 Квітня 2013, 23:57:18 від Гикач »
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #302 : 22 Квітня 2013, 22:11:00 »

— Люди ни о чем не говорят.
— Ну как это может быть!
— Да-да. Ни о чём. Сыплют названиями — марки автомобилей, моды, плавательные бассейны и ко всему прибавляют: «Как шикарно!» Все они твердят одно и то же. Как трещотки. А в кафе включают ящики анекдотов и слушают всё те же старые остроты или включают музыкальную стену и смотрят, как по ней бегут цветные узоры, но ведь всё это совершенно беспредметно, так — переливы красок.
Рэй Брэдбери. 451 градус по Фаренгейту.
Високий пліт вашей міслі пане yaro my . Абсолютно згідний . І ще хтось з мудрих сказав -"Остановісь прохожій взгляні як зілінеєт ветка"
« Останнє редагування: 22 Квітня 2013, 22:19:24 від Гикач »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #303 : 17 Травня 2013, 09:15:51 »

Про ту ж польську програму "Закуп контрольований".

Сьогодні Було Рено Кліо, 2008-го року (ще на французьких номерах), 110 000 км пробіг. Турбодизель (об'єм не пам'ятаю точно, вроді 1,4). Їсть щось до 4 л/100км. То така напівгрузова легковушка, що ззаду клітку має. Стан дуже добрий.
Ціна 15 000 злотих.
Але чувак вибрав бензинового Форда 

Завжди додаю, що (з огляду на їх зарплати) то так, якби у нас вона коштувала 15 000 грн.
Як то там ще є люди, які пішки ходять  :=)
« Останнє редагування: 17 Травня 2013, 09:28:04 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #304 : 23 Травня 2013, 12:08:57 »

Як то там ще є люди, які пішки ходять
То хіба неповносправні там ходять пішки і ті, хто по принципу не хоче машини.
У моїх родичів у Польщі сімя складається з 4-х чоловік і в них на подвірї стоїть 4 машини: батькова, мамина, сина і дочки. І вони далеко не мільйонери, так мають невеличкий сімейний бізнес.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #305 : 23 Травня 2013, 13:43:55 »

Ну так (як казав Пєтросян) єслі возможность пазваляєт!..  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #306 : 16 Червня 2013, 20:10:22 »

продай всі телевізори і купи собі Джип
Щось я не дуже розумію для чого можна хотіти джип.
Хороший седан чи універсал комфортніший в рази.
Чомусь всі думають що для наших доріг, чи що у нас таке, джипом їздити краще. Але якщо порахувати обслугу, ціну ходової, коліс... то виходить на багато дорожче.
Як на мене Мерседес 123 на кожен день по нашим дорогам саме те. В кого є можливість то 124-й. А 140-вий то взагалі не має рівних по комфорту.
« Останнє редагування: 16 Червня 2013, 20:25:47 від klaus_frank »
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #307 : 16 Червня 2013, 23:01:57 »

Для мене не важлива практичність автомобіля та інші його технічні характеристики . В машині найголовніше пристиж , понти і то на скільки ця тачка крута . А ще я мрію пролізти у верховну раду щоб красти з бюджету на джип і його обслуговування
Відповідь від: 16 Червня 2013, 22:55:28
Як на мене Мерседес 123 на кожен день по нашим дорогам саме те. В кого є можливість то 124-й. А 140-вий то взагалі не має рівних по комфорту
Це хороші автівки , але не пристижні та застарілі в наш час
Записаний

klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #308 : 17 Червня 2013, 05:58:17 »

Як на мене Мерседес 123 на кожен день по нашим дорогам саме те. В кого є можливість то 124-й. А 140-вий то взагалі не має рівних по комфорту
Це хороші автівки , але не пристижні та застарілі в наш час

[/quote]
Понти?  :-D понти це не те на що варто звертати увагу.
А щодо перерахованих мною авто то і понтів там вистачає. Головне знати на чому ти їздиш. Переважна більшість не уявляє що їздить на справжніх легендах автопрому. Наприклад Фольксваген Транспортер третього покоління. Це ніщо інше як Порше Карера. На них навіть мотори були 3,2 бензин, а вся, абсолютно, ходова Порше. Або Мерседес в 124-му кузові 500Е вироблявся на заводі Порше і дістав назву "Вовк" хоча мало хто може з першого погляду визначити що це саме він. А це легенда і коштують вони зараз в Европі по 30-50 тис. євро і це машина 92-93 років. Про W140 можу розказувати годинами і по престижу вони не поступаються сучасним понтовим попельничкам. Взяти хочаб W140 S650 AMG курц, їх бло випущено декілька десятків. Більшість їх пропала в руках СНДшних власників, які не розуміли чим вони володіють.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #309 : 30 Червня 2013, 14:04:20 »

Чомусь всі думають що для наших доріг, чи що у нас таке, джипом їздити краще.
Так. І я так думала. А що ні? Ніколи не мала машини, а тепер замаячила невеличка можливість взяти щось дуже недороге, але практичне. Тому і звернула увагу на УАЗ Птріот - ним і в гори і по ямах, і по глибоким калабаням. Має рамну конструкцію. Ще тепер впав в око Рено Дастер - тієї ж цінової категорії, але там стільки електроніки - що то, напевно не є добрим у наших умовах. І налаштовувати треба в сервісі то все, тай закоротити може....Що мене цікавить в машині - прохідність, комфорт, щоб була велика, тобто, щоб мала багато місця на ноги мого "водія"(він високий і довгоногий) практичність, безпека і не дуже розхід та дороговизна обслуговування(щоб можна було підремонтувати у власному гаражі). Все, недорого не получиться, ну хоча б розумний компроміс. Ще мені порадили Фіат Дабло. Чи варто хотіти Рено чи Фіат?
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #310 : 30 Червня 2013, 18:20:58 »

читав у відгуках про уаз патріот що якість зборки жахлива , розхід гіганський , сама конструкція застаріла. Раджу взяти будь що інше іностранного виробництва. Той же черрі тіго попри те що китаєць якістю кращий в рази , та й розхід там набагато менший , але і його краще не купляти.  З усього вами перечисленого Рено Дастер найоптимальніший вибір. А найкраще купіть Москвич 412 , він дуже міцний , комфортний , майже не ламається , ремонт обходиться не дорого .
« Останнє редагування: 30 Червня 2013, 18:30:04 від Гикач »
Записаний

klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #311 : 30 Червня 2013, 21:03:06 »

Чомусь всі думають що для наших доріг, чи що у нас таке, джипом їздити краще.
Так. І я так думала. А що ні? Ніколи не мала машини, а тепер замаячила невеличка можливість взяти щось дуже недороге, але практичне. Тому і звернула увагу на УАЗ Птріот - ним і в гори і по ямах, і по глибоким калабаням. Має рамну конструкцію. Ще тепер впав в око Рено Дастер - тієї ж цінової категорії, але там стільки електроніки - що то, напевно не є добрим у наших умовах. І налаштовувати треба в сервісі то все, тай закоротити може....Що мене цікавить в машині - прохідність, комфорт, щоб була велика, тобто, щоб мала багато місця на ноги мого "водія"(він високий і довгоногий) практичність, безпека і не дуже розхід та дороговизна обслуговування(щоб можна було підремонтувати у власному гаражі). Все, недорого не получиться, ну хоча б розумний компроміс. Ще мені порадили Фіат Дабло. Чи варто хотіти Рено чи Фіат?
Найперше! Викиньте з голови дурні думки про УАЗ.
Друге. Рамна конструкція авто це для екстрімів. Ви готові пожертвувати безпекою і комфортом заради того щоб знати що ваша машина може витримати діагональне вивішення або може без ризику розриву кузова витягнути вантажівку з болота? Воно вам треба?
Третє - Рено Дастер, вінже Дачія досить пристойний і надійний паркетник. З дизельним двигуном дуже приємна машинка.
Фіат Добло чи Рено Кангу теж не погане співвідношення ціни-якість. З мінусів у них це ходова, але запчастини не дорогі.
Відповідь від: 30 Червня 2013, 21:00:26
читав у відгуках про уаз патріот що якість зборки жахлива , розхід гіганський , сама конструкція застаріла. Раджу взяти будь що інше іностранного виробництва. Той же черрі тіго попри те що китаєць якістю кращий в рази , та й розхід там набагато менший , але і його краще не купляти.  З усього вами перечисленого Рено Дастер найоптимальніший вибір. А найкраще купіть Москвич 412 , він дуже міцний , комфортний , майже не ламається , ремонт обходиться не дорого .
Черрі?  :o Як можна хотіти Черрі???
Москвич  :moskali  вічна машина і секс.  :=)
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #312 : 30 Червня 2013, 21:12:13 »

пристойний і надійний паркетник.
Я паркетника не хочу((. Рамна - значить - безпека не помнеться в разі, не дай Бог, аварійної ситуації ( чи я знов помиляюсь?). І ремонтувати УАЗ можна без сервісу. На їх сайті пишуть, що у них вся начинка іноземна і покращена та надійна.
Про Рено читала ось такий відгук:
Цитувати (вибране)
Це ілюзія.....дуже  небезпечно і ненадійно працює в наших умовах електроніка, яка обслоуговує двигун, трансмісію. Притому навіть Бош (датчики і агрегати) відчувають себе не затишно на наших шляхах-напрямках.
Метал дуже тоненький на Рено. Пласмаси забагато, в тому числі знизу...
« Останнє редагування: 30 Червня 2013, 21:33:29 від Сонечко+ »
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #313 : 30 Червня 2013, 23:01:34 »

Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #314 : 30 Червня 2013, 23:04:47 »

треба починати з того, для чого потрібна машина.

щоденна поїздка на роботу
раз в квартал поїхати в ліс по гриби чи рибалку і т.д.
поїздки пов'язані з бізнесом(по товар і т.д.)
просто щоб під будинком стояла....

В більшості з цих пунктів вигідніше їздити на таксі. так набагато дешевше.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #315 : 30 Червня 2013, 23:17:19 »

Хочу щотижня виїжджати у різні міста України, у гори, на рибалку, по ягоди, на море з автопалаткою і 3 валізами( ;)), шафу перевезти. По місту - то не актуально - маю велосипед Мінськ і міський транспорт.
Відповідь від: 30 Червня 2013, 23:14:46
Чак - такий транспорт мене не цікавить - на ньому з дитиною у любу погоду і на далекі відстані не поїдеш. Мені треба сімейну машину і все- таки  - з можливим прицілом на підзаробіток по перевезенню чи пасажирів чи середньогабаритного товару.
П.С. А у того велика немає болотників - попа буде брудна ;) і немає багажника
« Останнє редагування: 30 Червня 2013, 23:28:36 від Сонечко+ »
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #316 : 30 Червня 2013, 23:34:19 »

Чак - такий транспорт мене не цікавить - на ньому з дитиною у любу погоду і на далекі відстані не поїдеш.

Два дні такого драйву. Двоє дорослих і 6-річний хлопець на своєму "Зайчику". Вчора по місту 15 км. Сьогодні за містом -- 25 км. Невпинний рух. 2 рази пива хильнули і вперед. Дощик не страшний )))

Мені треба сімейну машину і все- таки  - з можливим прицілом на підзаробіток по перевезенню чи пасажирів чи середньогабаритного товару.

Я тут хотів "універсальний" ровер купити... Добре, що не "знайшов" ))) Не буде ні сімейної машини, ні підзаробітку нормального. Будеш брати машину не з максимальним комфортом для пасажирів, а з "можливістю" підзаробити. Будеш вантажити товар і думати, якби не покоцати машинку, щоб потім в ній не дуже страшно їхати людям було... Можливо, тобі повезе.

П.С. А у того велика немає болотників - попа буде брудна і немає багажника

За пару рублів це все ставиться. Якщо чесно, коли женеш по лісі, про бруд на попі найменше думаєш!
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #317 : 01 Липня 2013, 00:01:00 »

Двоє дорослих і 6-річний хлопець на своєму "Зайчику". Вчора по місту 15 км. Сьогодні за містом -- 25 км.
Молодці! :good
Але я хочу без пива і на більші відстані - так на 150-800км. А, хоча, я буду не за кермом - то мені пиво можна)).
Не буде ні сімейної машини, ні підзаробітку нормального. Б
Та от я також таке думаю...Що компроміс тут дуже хиткий - треба або одне, або друге...Певно - все-таки в першу чергу для сім"ї і дальніх поїздок по покоцаним дорогам.
Якщо чесно, коли женеш по лісі, про бруд на попі найменше думаєш!
тому я думаю про нього до того, як погнати по лісі :)...Хоча, саме по лісі я їздила всього лише 1 чи 2 рази.
Записаний

klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #318 : 01 Липня 2013, 06:10:54 »

пристойний і надійний паркетник.
Я паркетника не хочу((. Рамна - значить - безпека не помнеться в разі, не дай Бог, аварійної ситуації ( чи я знов помиляюсь?). І ремонтувати УАЗ можна без сервісу. На їх сайті пишуть, що у них вся начинка іноземна і покращена та надійна.
Про Рено читала ось такий відгук:
Цитувати (вибране)
Це ілюзія.....дуже  небезпечно і ненадійно працює в наших умовах електроніка, яка обслоуговує двигун, трансмісію. Притому навіть Бош (датчики і агрегати) відчувають себе не затишно на наших шляхах-напрямках.
Метал дуже тоненький на Рено. Пласмаси забагато, в тому числі знизу...
Сонечко не фантазуйте. Хтовам такі дурниці розказує? - Рамна - значить - безпека не помнеться в разі, не дай Бог, аварійної ситуації.
Якраз це і є НЕБЕЗПЕКА. Якщо кузов не гнеться то силу удару він повинен кудись передати. Здогадались куди?
А на рахунок обслуги не на СТО - то це так, і навіть не сумнівайтесь. Там роботи без сервісу у вас буде і буде. Можливо ви не в курсі що таке "шкворня"? Це така доісторична система підвіски, яку після кожного дощику потрібно лізти під машину і шпріцувати літолом. Не зробите цього один-два раза - заміна. І не тіште себе назвою - джип. З УАЗа джип як з мене космонавт. Для того щоб він став всюдихідним потрібно вкласти ще дві його ціни. Розхід палива теж у ньго як у танка, комфорту нуль.
Моя вам порада - забудьте. Якщо хочете потратити більше 20 тис долярів на машину - купіть справжній надійний позашляховик.
Є масса варіантів БУ-машин за ці гроші.
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #319 : 01 Липня 2013, 10:31:27 »

істина , за ті гроші що ви збираєтесь придбати "рестайлінговий Бобік" (патріот) можна купити справжній бу джип імпортного виробництва який превосходить УАЗа в 1000000 раз по всіх характеристиках
« Останнє редагування: 01 Липня 2013, 13:00:48 від Гикач »
Записаний