Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 18 днів

Автор Тема: Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?  (Прочитано 250785 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Flash

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2014, 08:44:55

    Звідки: Kalush
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #20 : 19 Липня 2007, 07:49:34 »

Ну крут, крут! :cool: :driver: :drive:
и скоко дали за этого железного коня? Скоко ему уже?
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 16:02:49

Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #21 : 19 Липня 2007, 07:58:30 »

Нічого особливо крутого там немає. То китайське авто , коштує 23 тис. дол. ,  вже другий рік на ньому катаюсь. Дуже задоволений ним.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Flash

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2014, 08:44:55

    Звідки: Kalush
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #22 : 19 Липня 2007, 08:22:11 »

Та лана, прибеднятся, хорошая коняка, главное, чтобы ездила и редко ламалась! :yes:
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #23 : 19 Липня 2007, 11:13:58 »

А машинка гарнюня. Правда якщо б таку собі купляла то яскравішу.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #24 : 20 Липня 2007, 00:34:35 »

Блін, а я спершу подумав що то БМВ!!! :o А номера я бачу всерівно наші - Франківські, аж ніяк не київські.
Записаний

ALANA

  • Користувач
  • **
  • Карма +22/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 56
  • Хочу снігу!!! І до снігу.............
  • Останні відвідини:
    28 Грудня 2011, 12:35:09

    Звідки: Калуш вул.Січових Стрільців
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #25 : 23 Липня 2007, 19:28:32 »

 Особисто я б з радістю продав своє коритце і купив шось нове, тіпа Шевроле Авео (хоча там бляха затонка), або Шкоду Октавія. Ці машинки мені просто подобаються. В суть Шкоди ще не вникав і не знаю чим вона нафарширована, а про Авео шось трохи читав в неті - комплектуха так собі.
Для Тушканчика http://autoconsulting.ua/autoforum/viewtopic.php?t=8578&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=663621701741011fe89ed649d8072e6d
Тут описано різні думки людей про Шевроле і Шкоду.
Ми плануємо продати нашу Мазду і купити Шевроле Лачетті чорного кольору. Але це в планах на наступні 6 місяців.)))
Поясніть мені, будь-ласка, що то таке "клімат-контороль", і що краще:кондиціонер чи клімат-контроль?
Відповідь від: 23 Липня 2007, 19:21:54
І по темі (до власників авто):
якими критеріями необхідно керуватися при виборі авто?
Ми вибирали по ціні і по комплектації. Шевроле Лачетті нам підійшла найбільше. І, виявляється, якщо береш машину в кредит, то захистом, встановленням магнітоли повинні займатися фахівці, інакше, пропадає гарантія.
Скажіть, чи правда, що страхування зараз обходиться дешевше, якщо маєш водійський стаж???
Записаний
Ты поймёшь, что рядом с тобой тот самый идеальный во всём мире, когда ты перестанешь замечать других. Когда точно будешь знать, ощущать телом, что больше никогда не сможешь лечь в постель с кем-то другим. Ты поймёшь, что ты встретила своего мужчину тогда, когда почувствуешь значение слова "ВЕРНОСТЬ"

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #26 : 24 Липня 2007, 12:31:13 »

Ого, але Алана шарить у машинах :o :), ти просто  молодець так багато цікавого і корисного принесла нам на форум.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #27 : 24 Липня 2007, 14:19:36 »

Для Тушканчика http://autoconsulting.ua/autoforum/viewtopic.php?t=8578&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=663621701741011fe89ed649d8072e6d
Тут описано різні думки людей про Шевроле і Шкоду.
Дякую, ALANA, за цікаву ссилку, та нажаль мої мрії про нову тачанку ще далекі до здійснення. :'(

Поясніть мені, будь-ласка, що то таке "клімат-контороль", і що краще:кондиціонер чи клімат-контроль?
Професіонально не розясню, але скажу однозначно, що клімат-контроль то крутіше і ліпше!!! 8) Там є можливість виставити конкретну потрібну температуру повітря з точністю до пів градуса по Цельсію, при чому повітря може виходити в різні частини салону автівки різної температури. Кондиціонер попроще - він просто створює холодну масу повітря і регулюється в ручну на відчуття холоду.
Відповідь від: 24 Липня 2007, 14:00:38
Скажіть, чи правда, що страхування зараз обходиться дешевше, якщо маєш водійський стаж???
Відповідь на дане питання дивись тут http://forum.kalush.info/index.php?topic=74.new#new
А цю тему давайте залишемо суто для того щоб хвалитись своїми машинками і писати про ті, які ще мріємо купити. ;)
Записаний

ALANA

  • Користувач
  • **
  • Карма +22/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 56
  • Хочу снігу!!! І до снігу.............
  • Останні відвідини:
    28 Грудня 2011, 12:35:09

    Звідки: Калуш вул.Січових Стрільців
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #28 : 30 Липня 2007, 17:28:43 »

Мій чоловік хоче продавати машину. А я її чомусь так люблю! Кажуть, що не можна жалкувати за чимось, бо тоді новому власнику не поталанить. А мені так її шкода.Як вона буде там без мене??? Бачила свою майбутню машину. В неї маленький салон, тверді сидіння. Виявляється, що зараз усі сидіння роблять з поролону, а не з пружинами. Що ж, так дешевше, але не зручніше. Моя Мазда подобається мені тим, що в неї величезний салон і м"які сидіння. Але запчастини дорогі, зато вона луджена. Є і плюси і мінуси.
 
Записаний
Ты поймёшь, что рядом с тобой тот самый идеальный во всём мире, когда ты перестанешь замечать других. Когда точно будешь знать, ощущать телом, что больше никогда не сможешь лечь в постель с кем-то другим. Ты поймёшь, что ты встретила своего мужчину тогда, когда почувствуешь значение слова "ВЕРНОСТЬ"

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #29 : 27 Серпня 2007, 19:26:55 »

На минулих вихідних був я на автобазарі. Надивився на різні машини і запалився машиною Volkswagen Passat B4. 8)

А ще я нарив в неті цікаву інфу щодо цієї машини - http://www.autocentre.ua/article/VW_Passat_10298.html :)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #30 : 28 Серпня 2007, 11:05:05 »

   

http://www.autocentre.ua/component/option,com_ac/task,articles/Itemid,79/id,11326/

таку машину я б хотів на кожен день :-[


Відповідь від: 28 Серпня 2007, 10:51:24
а це на вихідні :) 
 
або щось таке

:)

Відредаговано для зручності перегляду і щоб менше забирало часу при загрузці сторінки!
« Останнє редагування: 04 Квітня 2008, 15:01:18 від tywkanchuk »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #31 : 28 Серпня 2007, 13:29:55 »

bornslippy, я також уважаю Мерси і ін раритетні машинки, але ж навіщо кидати такі великі фото!!! :o
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #32 : 28 Серпня 2007, 15:14:20 »

перепрошую але думав що це нормальний формат. просто не було часу переформатовувати фоткі. але ж машини атборні????!!!! :drink доречі морган  і вестфілд ті що я виклав не раритети а сучасні авто просто дизайн зроблений під ретро. а мерс цешка аемге це взагалі ідеальна машина на сьогоднішній день.
« Останнє редагування: 28 Серпня 2007, 15:18:03 від bornslippy »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #33 : 28 Серпня 2007, 15:54:24 »

Ладно, обламав.  :( +1 за те що просвітив. ;)
Відповідь від: 28 Серпня 2007, 15:50:40
Кому цікава історія Volkswagen Passat читайте тута - http://www.kolesa.ru/article/name/88_history_vw_passat.html.
До речі, я сам донедавна помилково вважав, що існує Passat В7. :-[
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #34 : 28 Серпня 2007, 17:02:09 »

та я ні кого не хотів обламувати. :-[  головне ж що тачєли класні. це ж як класні тьолкі.
З.І. про б7 незрозумів??? :help
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #35 : 28 Серпня 2007, 20:04:52 »

bornslippy, це Ти прікольно порівняв машини з тьолами! :D
А шо означає "З.І."?
Розяснюю на скільки вмію: раніше я по наївності вважав, що існує 7 (сім) поколінь Volkswagen Passat від В1 до В7. Я помилково розділяв пяте покоління на два, бо там є дві дуже схожі і відночас відмінні машинки


щось на подобі В3 і В4

Та насправді ті дві перші машини (не зважайте шо перша в кузові "седан", а друга в казуві "універсал") то одне покоління Volkswagen Passat В5, от тільки друга машина це рестайлінгова версія першої - інші фари, бампера, стопи та решта обвіски.

А Volkswagen Passat В6 такий

Відповідь від: 28 Серпня 2007, 20:00:24
А тут ще одна цікава історія про Volkswagen - http://volkswagen-golf.kz/index.php?option=com_content&task=view&id=19&Itemid=40  ;)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #36 : 29 Серпня 2007, 23:56:52 »

Хто шо чув про такі - http://ugona.net/item108.html - охоронні системи на наших теренах?
« Останнє редагування: 03 Квітня 2008, 14:16:33 від tywkanchuk »
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #37 : 05 Вересня 2007, 11:26:32 »

І по темі (до власників авто):
якими критеріями необхідно керуватися при виборі авто?
Ми вибирали по ціні і по комплектації. Шевроле Лачетті нам підійшла найбільше. І, виявляється, якщо береш машину в кредит, то захистом, встановленням магнітоли повинні займатися фахівці, інакше, пропадає гарантія.
Скажіть, чи правда, що страхування зараз обходиться дешевше, якщо маєш водійський стаж???
Во-первых так как вы берёте машину в кредит (на сколько я понял со сказаного) прийдётся вам три страховки оформлять: 1. КАСКО, 2. Гражданско-правовой ответственности, 3. Жизни владельца
По деньгам, может Вы и в курсе, это обойдётся не дёшиво, сравнивая свои затрати при покупке Шевролет Авео 1. КАСКО - 3500 грн. 2. Гражданка - 250-300 грн. 3 Жизни 64 грн. Так как вы семейная пара, обязательно нужно будет оформить у нотариуса договор Поруки, то есть ответственность по несвоевременной уплате кредита вы будете нести обоюдно вдвоём равными частями грубо говоря. Также обязательно оформляегся нотариально договор Залога автомобиля, вы не сможете продать авто без согласия банка и вообще. На учт машинку поставить это ещё потянет порядка 1500 грн. В общим все затраты у меня вышли по оформлению всех этих документов около 1500 у.е. Дороговато согласен.

Отклонился от вопроса, снижается ли стоимость страховки! В зависимости от того на ксолько вы берёте кредит ежегодня вам необходимо будет страховать автомобиль всё кроме жизни! Тоже неприятно! СТАЖ влияет на снижение стоимости страховки, НО в случае если вы не обращались в страховую по страховым случаям, (ДТП, и тому подобное). Первоначальная страховка тоесть первая стоимость не на что не влияет только последуещие так как машина новая.

Мой личный совет, не жалеть денег на страховую, потому как разные случаи бывают, КАСКО страховать по полной, с 0% - франшиза! Запомните это слово, у агентов страховой проконсультируйтесь по этому поводу!

Установка сигнализации и магнитолы у них в салоне чистый развод денег, но в случае чего трудно потом доказать, уж больно хитро всё продумано, не будут же сами себе автосалоны и сервисные центры устанавливать не выгодные им условия! Если что обращайтесь, это всё уже пройденый этап, невотрёпка ещё та! Да и времени прилично эта катавася с документами отнимет! Продумайте всё по поводу в каком банке брать кредит тоже не мало важно! Процентная ставка разная и по разному насчитывается! Удачи и удачной покупки!

И ещё, жалеть машинку не нужно старенькую, НОВОЕ ОНО ЕСТЬ НОВОЕ, почувствуете разницу очень быстро так как к хорошему привыкаешь ну ооооооооочень быстро!
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #38 : 05 Вересня 2007, 12:14:23 »

щодо гарантії то почитайте на що розповсюджується гарантія. якщо брати в загальному то на саме важливе не розповсюджується. тобто гарантія це поняття відносне і як на мене то впливає хібащо на подальший продаж автомобіля, хоча прискіпливий покупець дивиться в якому стані авто а не на гарантію. страховку і кредит і постановку на облік краще оформляти через знайомих однозначно вийде дешевше так як є нюанси які просто так тобі ніхто не скаже. а людина яка їх не знає платить за все що скажуть.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Яка у Вас машина? А яку б Ви хотіли мати?
« Прочитано #39 : 05 Вересня 2007, 12:25:32 »

щодо гарантії то почитайте на що розповсюджується гарантія. якщо брати в загальному то на саме важливе не розповсюджується. тобто гарантія це поняття відносне і як на мене то впливає хібащо на подальший продаж автомобіля, хоча прискіпливий покупець дивиться в якому стані авто а не на гарантію. страховку і кредит і постановку на облік краще оформляти через знайомих однозначно вийде дешевше так як є нюанси які просто так тобі ніхто не скаже. а людина яка їх не знає платить за все що скажуть.
Гарантия, страховка и кредит согласен полностью, а вот с постановкой на учёт проще, в самом же салоне предлагают такую услугу за незначительную доплату, очень удобно и времени экономия да и лишний раз не сталкиваешься с ментами и ихними заморочками, только тышчу квитанций по оплате госпошлины чего стоит заплатить! Мне предложили я дал деньги с утра а вечером уже забрал техпаспорт и номера видя всего один раз своё авто!
Записаний