Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Який на Вашу думку найкращий заклад харчування в Калуші?

Майдан
- 4 (3.4%)
Веселка
- 2 (1.7%)
Корсар
- 0 (0%)
Вежа
- 0 (0%)
Ваніль
- 2 (1.7%)
Мисливець
- 0 (0%)
Кафе "SUNRISE"
- 0 (0%)
Анна Марія
- 0 (0%)
Зелена тиша
- 2 (1.7%)
Остап
- 0 (0%)
Кафе “На лімниці”
- 4 (3.4%)
Промінь
- 1 (0.8%)
Баварія
- 1 (0.8%)
Молочне кафе
- 3 (2.5%)
Крапка
- 0 (0%)
Бонаві
- 0 (0%)
NewYork Піцца
- 5 (4.2%)
Любава-М
- 0 (0%)
Нива
- 0 (0%)
Дзеркальний
- 0 (0%)
Лагуна
- 0 (0%)
Рев'ю
- 0 (0%)
Чумацький шлях
- 0 (0%)
Меркурій
- 3 (2.5%)
7 днів, - кафе
- 0 (0%)
Альянс, - кафе
- 1 (0.8%)
Вінтаж+
- 9 (7.6%)
Крученик-Вареник
- 0 (0%)
Колиба
- 0 (0%)
Касабланка
- 6 (5%)
Шашлична (біля старої швидкої)
- 8 (6.7%)
Ретро
- 0 (0%)
Марінара
- 0 (0%)
Садиба
- 0 (0%)
Євгенія
- 0 (0%)
Дует
- 0 (0%)
Асторія
- 1 (0.8%)
Кондрат
- 6 (5%)
Чорногора
- 10 (8.4%)
Піца Рома
- 5 (4.2%)
Під Ясенами
- 10 (8.4%)
Максвел Паб
- 22 (18.5%)
Кондрат "новий"
- 14 (11.8%)

Всього голосів: 63


Автор Тема: Рейтинг кафешок та ресторанів  (Прочитано 388317 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Рейтинг кафешок та ресторанів
« : 11 Грудня 2008, 15:46:00 »

Нещодавно мав нагоду відвідати декілька закладів і залишився вельми незадоволений якістю обслуговування і що ще гірше якістю страв.
Пропоную уданій темі ділитися враженнями від ОСОБИСТИХ відвідин кафе та ресторанів.
Оцінювати по таких критеріях
1. Мета відвідування (напитись,поїсти,поспілкуватись,потанцювати,пофліртувати,відпочити і т.д.,тупо зайшов,все перераховане разом).
2. Інтерєр.
3. Обслуговування (культура і швидкість).
4. Якість страв (смак і оформлення).
5. Ціна (тобто дорого чи нормально. а якщо запам'ятали ціни - ще краще.
Повторюю, що то має бути звіт з особистого досвіду, а не казали мені що там...
У цій темі допускаються лише оцінки закладів. Повідомлення у відповідь на оцінку у вигляді простого поста (не оцінювання) будуть видалятися!
« Останнє редагування: 24 Жовтня 2012, 17:41:34 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Перше повідомлення / Продовження теми 

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #220 : 15 Серпня 2010, 21:32:22 »

Наскільки я чув там ще э цікава культурна програма
Десь вже це питання обговорювалось  :D
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Саянка

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 20
  • Останні відвідини:
    14 Листопада 2014, 16:05:01

    Звідки: Калуш
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #221 : 18 Серпня 2010, 17:24:31 »

ну, Юрко, ну, як її там...
Я так розумію, що то про мене ну, як її там.
:dopovid розгорнута і КРИТИЧНА! Було б добре, як би Ви так кожне кафе промоніторили ;)

Рибка, ну Бочка, то таки дійсно файний бар, але колись (більше року тому. Не знаю чи зараз так залишилось) там був мінімальний розмір замовлення 50 грн. :) Що як не кажіть б*є по кишені того, хто прийшов просто на пиво :)
Але, прорівнювати кафе чи ристорани Калуша і Франківська, то марна трата часу та нервів. Куди там нашій Асторії, Вежі, Кондрату і т.п. до Шансону, Вольяжу чи навіть тої ж Бочки :) То зовсім все по різному. І, думаю, основна причина в тому попит!!!!

Але мабуть найбільше повинні дякувати ЯЯ власники Вежі, бо ж якщо не ЯЯ то хтось інший з форуму може повторити "акцію", а тому деякий час офіціанти будуть "шовковими"
Ну, це якщо власники, (які самі прочитають, або хтось їм розкаже) поставляться лояльно до вищесказаного  :!! А можуть просто взяти і звільнити того офіціанта. Може, він і не є таким поганим, може просто день якийсь був тяжкий (ми ж теж не завжди на роботі ідеальні), а для нього ця робота є зараз дуже важливою і життєвонеобхідною, то було б значно краще, якби ви ЯЯ трохи більш лояльніше висловили свою думку відносно нього, або ж хоча б не так конкретно. Мені просто як в тому фільмі "ПТІЧКУ ЖАЛКО!"  :(
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #222 : 18 Серпня 2010, 18:08:53 »

Та вона по моєму про офіціанта ще зовсім гарно відізвалася  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #223 : 19 Серпня 2010, 17:02:44 »

Та вона по моєму про офіціанта ще зовсім гарно відізвалася  Підморгую
Ось тобі Юрко наявний приклад того, як можна прочитати мої пости - хто як сам собі думає - так, мною написане, собі й розуміє  ;)
Відповідь від: 19 Серпня 2010, 16:59:55
Було б добре, як би Ви так кожне кафе промоніторили Підморгую
та не питання - Ви оплачуватимете???  ;) :P
Відповідь від: 19 Серпня 2010, 17:01:07
Але, прорівнювати кафе чи ристорани Калуша і Франківська, то марна трата часу та нервів.
Цілком погоджуюся, саме тому тут у цій темі й не говорю про заклади інших міст де мені довелося подувати
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #224 : 09 Вересня 2010, 00:57:36 »

кілька разів заходила до Калуського сходу сонця ;) - Sunrise
ню..., десерти (те, що куштувала) не супер-пупер, та таки смачні - певне відповідають своїй ціні
мені особливо посмакував десерт з кефіру з шоколадом  :good хороший рецепт
справді сподобався сирник з сирого сиру на шоколадному коржі  :good
інші сирники також можуть бути
порція дерунів ... МІЗЕРНА!  :ganba таку кількість дерунів подавати - то себе не поважати - лише тарілку мастити
кава, чай - нормальні - лате немає  :(
не подобається відсутність досвідченого обслуговування, проте дівчата на зауваження відносно їх роботи реагують добре - таке звісно є лише +
Записаний

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:58:46

    Звідки: Калуш
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #225 : 14 Вересня 2010, 19:38:28 »

В sunrise мені найбільше подобається гарячий шоколад :good
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #226 : 09 Жовтня 2010, 09:56:32 »

Вчора побував у бістро "Корсар" (то на б.Хмельницького, аж там де був гастроном "Космос")

Для себе відмітив 2 мінуси:
1. Розташування. Ну далекувато мені туди, надто далекувато.
2. Інтерєр. Сподівався побачити щось стилізоване під піратську галеру, багато канатів, деревяних блоків, інших деревяних елементів декору, які б давали відчуття, що ти кудись потрапив. Ну принаймні хоч десь якихлсь ілюмінаторів, штурвалів, корабельних годинників, барстійки оббитої дошками (як борт деревянного корабля чи човна). ну щось таке. А насправді того практично і не було, а те, що було не виглядало як антураж, а саме як спроба декорувати.

Зате там був плазмовий телевізор, по якому якраз показували гру Україна:Канада і я вперше зміг відчути атмосфару стадіону. Сам я не є вболівальником, але дуже прикольно було відчувати себе у компанії КУЛЬТУРНИХ вболівальників. Виявилося, що то доволі цікаво і сворює атмосферу пабу.

Їжа була звмовлена, тому їлося те, що було і мушу сказати, що рибка з овочами була просто фист! Я їв у Німщині у вєтнамському ресторанчику качку з трошки подібним гарніром. Звісно то непорівнянні речі, але тут овочі були приготовлені трошки подібно (я не знаю як то робиться, але вони варені а виглядають як сирі) і це мені діже сподобалося. Вєтнамці звісно використовували деякі овочі яких у нам практично нема або їх не їдять ну і соус там був такий, що були побоювання проковтнути язика, але як для наших умов то те що було теж було ОК.
Ще сподобалося як заправили салат. що то був за салат поняття не маю, але коли дійшов до дна стаканчика у якому він подавався то відчув дуже приємний смак. єдине що пригадую. що там була консервована риба (здається). Ну короче смачно було.
Печена картопля і доволі велика відбивна теж були ОК.
Обслуговування ненавязливе і ввічливе.
Про ціну нічого не можу сказати, бо нас пригощали, але я колись запитував людей, то казали що загалом там недорого.

Так що якщо живете у тих краях "де сонечко каже па-па" то можете сміло заходити. І не забудьте потім написати свої відгуки, вдруг я "нєтудасматрєл"  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #227 : 09 Жовтня 2010, 11:08:06 »

вдруг я "нєтудасматрєл"
Я там був один раз. Добре що ти написав про це кафе бо я б напевно туди вже і не пішов ніколи. Бо замовляв піцу з собою. Ну піца так собі , але ціна мене порвала. Я не дріб'язковий але за ту піцу що там давали(може щось з того часу змінилось) ціна була нереальною. І я вирішив що туди більше не піду. Про інтер'єр взагалі мовчу. Але якщо Юра похвалив їжу то тре якось зайти може і я
"нєтудасматрєл"
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #228 : 13 Листопада 2010, 16:17:57 »

Вчора побував у бістро "Корсар" (то на б.Хмельницького, аж там де був гастроном "Космос")

Для себе відмітив 2 мінуси:
1. Розташування. Ну далекувато мені туди, надто далекувато.
2. Інтерєр. Сподівався побачити щось стилізоване під піратську галеру, багато канатів, деревяних блоків, інших деревяних елементів декору, які б давали відчуття, що ти кудись потрапив. Ну принаймні хоч десь якихлсь ілюмінаторів, штурвалів, корабельних годинників, барстійки оббитої дошками (як борт деревянного корабля чи човна). ну щось таке. А насправді того практично і не було, а те, що було не виглядало як антураж, а саме як спроба декорувати.

Зате там був плазмовий телевізор, по якому якраз показували гру Україна:Канада і я вперше зміг відчути атмосфару стадіону. Сам я не є вболівальником, але дуже прикольно було відчувати себе у компанії КУЛЬТУРНИХ вболівальників. Виявилося, що то доволі цікаво і сворює атмосферу пабу.

Їжа була звмовлена, тому їлося те, що було і мушу сказати, що рибка з овочами була просто фист! Я їв у Німщині у вєтнамському ресторанчику качку з трошки подібним гарніром. Звісно то непорівнянні речі, але тут овочі були приготовлені трошки подібно (я не знаю як то робиться, але вони варені а виглядають як сирі) і це мені діже сподобалося. Вєтнамці звісно використовували деякі овочі яких у нам практично нема або їх не їдять ну і соус там був такий, що були побоювання проковтнути язика, але як для наших умов то те що було теж було ОК.
Ще сподобалося як заправили салат. що то був за салат поняття не маю, але коли дійшов до дна стаканчика у якому він подавався то відчув дуже приємний смак. єдине що пригадую. що там була консервована риба (здається). Ну короче смачно було.
Печена картопля і доволі велика відбивна теж були ОК.
Обслуговування ненавязливе і ввічливе.
Про ціну нічого не можу сказати, бо нас пригощали, але я колись запитував людей, то казали що загалом там недорого.

Так що якщо живете у тих краях "де сонечко каже па-па" то можете сміло заходити. І не забудьте потім написати свої відгуки, вдруг я "нєтудасматрєл"
У них постійна "тєкучка" кадрів,бо кухар не може бути  одночасно і посудомийником і прибиральником  і підсобником і офіціантом за 40 грн. в день.Знаю не послухам,родичка працювала.От і набирають -набирають... і оббирають.
Записаний

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #229 : 13 Листопада 2010, 16:36:40 »

Ми не попали в "Корсар", бо прийшли о 10.40. Значить вони відкриваються не раніше 11.00.
Як завжди, "зависаємо" у дитячому на пр.Л.Українки. Цей раз зависли на волосині. Вірніше на 2х волосинах в салаті і в варениках :(. Фу. Заглянули на кухню - а у них ніхто із кухарів не одягає хустин! І це навіть тоді, коли була їхня власниця.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #230 : 13 Листопада 2010, 19:45:13 »

ггггг я сьогодні туди збирався добре що не пішли!!! :D
Відповідь від: 13 Листопада 2010, 19:44:38
Зі кажуть в Вінтаж+ на Євшана відкривають дитяче кафе.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ксенія

  • Новачок
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    09 Грудня 2010, 17:36:41

    Звідки: Малицька
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #231 : 14 Листопада 2010, 16:15:41 »

Часто доводиться обідати в різних закладах. І як завжди не вистачає часу на всі справи, і тому пообідати хотілося б і смачно і швидко. Звичайно, розраховуєш і на свій гаманець. Спробували різні заклади. Ось те, що запам'яталося. Асторія - чекали довго на замовлення..., але претензій до страви не було; Кондрат - ціни та смак відповідні; "Прем'єра", "Лагуна" - no comments; "Вежу" пропускаю, пообідаємо там, відпишу. Недавно обідали в "Корсарі". Чисто, затишно та смачно і головне не шумна музика. Дуже люблю деруни, тут запропонували різні варіації, але найбільше припали до душі "Деруни в глечику". Мої коллеги надали перевагу "Вареникам з шкварками" та "Чанахам". О, забула про перші страви. Грибна юшка - була дуже смачна.  Ми ще все не спробували, але запримітили на другий раз попробувати картоплю "Корсар" та стейк чи відбивну. Ще бачили, що готують піцу... Як спробуємо, то напишу. Поки, не було зауважень чи претензій до персоналу, так як там самообслуга.
Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #232 : 21 Листопада 2010, 23:24:15 »

"Молочку",що на проспекті взагалі треба ігнорувати - до клієнтів ставляться по-хамськи,столики невчасно прибирають,вічна "толкучка",і ціни  майже такі як і в Франківську в центрі.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #233 : 22 Листопада 2010, 00:17:01 »

В кафе ходимо рідко. Але, як є змога - то у вже згадане дитяче на проспекті. Там і справді столики не встигають прибирати, серветок на столиках немає (колись були),....та ж неуважність до клієнтів. Але, поки що по цінам і розташуванню альтернативи немає. Нам туди найближче.
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #234 : 27 Листопада 2010, 11:33:56 »

А ми віддаємо перевагу Вінтажу на Євшана. Інтерєр, як на мій смак, не поганий. Ніби й кухня не погана. А обслуговування супер-такого в Калуші я ще ніде не бачила. Офіціанти ввічливі і посміхаються. Здається, там все так як має бути. Але останнього разу свинячі вушка (до пива) були...ну зовсім "неправильні", пережарені якісь. Таке я їла лише у львівській Криївці (хоча з ними, здається, ніхто не зрівняється). Ну і молочні коктелі у Вінтажі супер.
Найгірші враження і емоції в мене викликає Лагуна. Це просто жах. Офіціантів там, напевне, набирають лише наглих і злих. Щоб хтось до тебе підійшов майже просити треба. А коли підходять, то...Якщо чесно слів нема. Якось ми щось хотіли замовити, а всьго про що питали в меню не було. Там основне, щоб офіціантка не образилась на якісь ваші слова, бо тоді вона забирає меню, розвертається і йде геть (це при тому, що ви і їй і не думали грубити!) )). Про інтерєр мовчу. Але який заклад-таке і обслуговування.Не ходіть туди!
Не погана і кавярня Сако, але один мінус-недовго працює(навіть  в неділю)
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #235 : 27 Листопада 2010, 12:36:03 »

взагалі персонально мені найкращими, як не дивно, здалися московські заклади. і примосковські. дивно тому що якість явно не руський конєк. але росіяни не довго примусили мене дивуватись і швидко все прояснилось коли компанія за сусіднім столиком в одному ресторані, в якому як не мене все було супер, в прямому сенсі попускала офіціанта, повара ще когось.
короче виховали москалі свою сферу обслуговування самі і мають тепер якість. так що не соромимось виховувати офіціантів, поварів, які забуваються хто кого обслуговує
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #236 : 27 Листопада 2010, 15:51:31 »

в мене викликає Лагуна.
Коли купуєте там випивку - просіть нехай приносять у бутилці, а не у графіні. Були випадки розливу просрочених коктелів і лікерів. Особисто я попросила показати мені бутилку, щоб побачити, що туди входить і який градус. А коли глянула на дату - виявилось лікер прострочено на 2 роки! Так і отруїтись не довго.
Правда, то було давніше - бо зараз я туди не заходжу. Може вони змінились.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #237 : 27 Листопада 2010, 17:54:18 »

а вінтаж таки да, залишає приємне враження - офіціантки симпатичні, доброзичливі, вишневі стіни, приємно
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #238 : 27 Листопада 2010, 20:35:13 »

Вінтаж - це в тому приміщенні де було казино? Чи де саме?
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #239 : 27 Листопада 2010, 20:42:47 »

Там де "Дружба" була
Записаний
Experientia est optima magistra...