Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Який на Вашу думку найкращий заклад харчування в Калуші?

Майдан
- 4 (3.4%)
Веселка
- 2 (1.7%)
Корсар
- 0 (0%)
Вежа
- 0 (0%)
Ваніль
- 2 (1.7%)
Мисливець
- 0 (0%)
Кафе "SUNRISE"
- 0 (0%)
Анна Марія
- 0 (0%)
Зелена тиша
- 2 (1.7%)
Остап
- 0 (0%)
Кафе “На лімниці”
- 4 (3.4%)
Промінь
- 1 (0.8%)
Баварія
- 1 (0.8%)
Молочне кафе
- 3 (2.5%)
Крапка
- 0 (0%)
Бонаві
- 0 (0%)
NewYork Піцца
- 5 (4.2%)
Любава-М
- 0 (0%)
Нива
- 0 (0%)
Дзеркальний
- 0 (0%)
Лагуна
- 0 (0%)
Рев'ю
- 0 (0%)
Чумацький шлях
- 0 (0%)
Меркурій
- 3 (2.5%)
7 днів, - кафе
- 0 (0%)
Альянс, - кафе
- 1 (0.8%)
Вінтаж+
- 9 (7.6%)
Крученик-Вареник
- 0 (0%)
Колиба
- 0 (0%)
Касабланка
- 6 (5%)
Шашлична (біля старої швидкої)
- 8 (6.7%)
Ретро
- 0 (0%)
Марінара
- 0 (0%)
Садиба
- 0 (0%)
Євгенія
- 0 (0%)
Дует
- 0 (0%)
Асторія
- 1 (0.8%)
Кондрат
- 6 (5%)
Чорногора
- 10 (8.4%)
Піца Рома
- 5 (4.2%)
Під Ясенами
- 10 (8.4%)
Максвел Паб
- 22 (18.5%)
Кондрат "новий"
- 14 (11.8%)

Всього голосів: 63


Автор Тема: Рейтинг кафешок та ресторанів  (Прочитано 388272 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Рейтинг кафешок та ресторанів
« : 11 Грудня 2008, 15:46:00 »

Нещодавно мав нагоду відвідати декілька закладів і залишився вельми незадоволений якістю обслуговування і що ще гірше якістю страв.
Пропоную уданій темі ділитися враженнями від ОСОБИСТИХ відвідин кафе та ресторанів.
Оцінювати по таких критеріях
1. Мета відвідування (напитись,поїсти,поспілкуватись,потанцювати,пофліртувати,відпочити і т.д.,тупо зайшов,все перераховане разом).
2. Інтерєр.
3. Обслуговування (культура і швидкість).
4. Якість страв (смак і оформлення).
5. Ціна (тобто дорого чи нормально. а якщо запам'ятали ціни - ще краще.
Повторюю, що то має бути звіт з особистого досвіду, а не казали мені що там...
У цій темі допускаються лише оцінки закладів. Повідомлення у відповідь на оцінку у вигляді простого поста (не оцінювання) будуть видалятися!
« Останнє редагування: 24 Жовтня 2012, 17:41:34 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Перше повідомлення / Продовження теми 

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #20 : 18 Грудня 2008, 01:27:51 »

"Крапка"  :(
1. Інтерєр -  7
2.Обслуговання - 8
3.Якість страв - 6 Торт не свіжий і не смачний, від інших страв теж враження невдало підігрітих і не свіжоприготовлених.  :!!
4.Ціна - 5
В Івано-Франківську в  кафе (не у всіх :P) ціни такі ж на аналогічні замовлення, при тому, що самі кафе і страви значно кращі за "Крапку".
Записаний

Silva

  • Новачoк
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 12
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2016, 11:52:41

    Звідки: Київ-Калуш-Василя Стуса
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #21 : 18 Грудня 2008, 14:04:59 »

Почитала ваш моніторинг- ікумедно стало...А що ви всі хотіли бачити у тих закладах? Рівень обслуговування і якість страв залежить виключно від персоналу, а це- такіж люди, як і ми ...Єдине, що справді можна змінити, то це інтер"єр закладу- іто ,коли власник має достатньо грошей...але тоді ціни виростуть , бо треба вкладене відбити...
В Калуші по закладах ходжу рідко-мамчині страви смакують більше :) Але двічі була в ресторані "Веселка".
1.Інтер"єр-8(простенько, по-совєцьки, але для класичного ресторану-нормально)
2.Обслуговування-8(дівчинка не знала, що з алкоголю є в барі, тому різницю між двома лікерами прийшлось мені їй пояснити :()
3.Якість страв-7(в салатах-купа цибулі,моркви і тому подібних дешевих інградієнтів..., багато страв відсутні у реалі, а на папері-є)
4.Ціна-8.Але мені важко бути об"єктивною, бо порівнювати нема з чим...(хіба з київськими цінами :D)
 Ну а дитяче кафе на Лесі Українки-то шедевр!! Я його люблю-і дитину "присадила",ходжимо на коктелі і інші смаколики кожного разу, як в Калуші, але розцінюю його виключно в такому ракурсі-дитяче, тому оцінки не виставляю...
« Останнє редагування: 18 Грудня 2008, 14:19:41 від Silva »
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #22 : 18 Грудня 2008, 19:55:00 »

Оціню і я Дитячий кафетерій на проспекті

1. Інтерєр - 8
2. Обслуговання - 9, проте ця оцінка умовна, оскільки там самообслуговування, разом з тим на столах та на підлозі чисто.
3. Якість страв - 9. Дана оцінка стосується десертних страв тому, що ми з жінкою ходимо туди на вершки з коктейлем.
4. Ціна - 9:pardon
Записаний

diessel

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    23 Грудня 2008, 21:50:04

    Звідки: місто-герой КАЛУШ
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #23 : 21 Грудня 2008, 23:46:39 »

Кафе "Гриль-Бар":
1. Інтерєр - 9
2. Обслуговування - 10 .
3. Якість страв - 10.
4. Ціна - 9
Записаний
Якщо красти - то мілійон
Якщо любити - то принцесу

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #24 : 09 Січня 2009, 12:01:05 »

"Лагуна"
1. Інтер'єр - 4. Столи не прибрані, скатертини в плямах не зрозумілого походження, в залі для курящих витяжка практично не працює. Єдиний плюс шо за столом може поміститись 8 чол. - можна посидіти великою компанією.
2. Обслуговування - 2. Гірше й бути не може - офіціанти не привітні (але не всі), підходять до тебе з таким виглядом ніби ти в неї шось вкрав, пиво приносить уже відкрите, хоче вона має його відкривати при мені. Мій знайомий раз там заказав 300 грам і питається в офіціантки чи є в них лимони! - вона каже немає, апельсини! - немає, а огірки з помідорами в вас є - вона розвертається і каже йому до побачення. Після того як він готів закликати менеджера або управляючого - його просто звідти вигнали, бо він нахамив офіціантці!!! Смішно !!!    Короче, сервіс там надзвичайно ужасний.
3. Кухня -7. Більшості страв шо є в меню вони не готують і дечого в них просто нема, але то шо вони готують - їсти можна.
4. Ціна - 5 - задорого як для "такого розсадніка зарази". Короче моя порада - якшо ви хочете випити і посидіти з друзями, знайти проблеми на свою голову - Лагуна для вас ! Культурно відпочити там не получиться (((

"Нива"
1. Інтер'єр - 8 - затишно і спокійно.
2. Обслуговування - 7 - привітні офіціанточки, роблять усе по елементарним правилам.
3. Кухня - 8. Смачно, є фірмові страви.
4. Ціна - 9 - дешево і сердито. Загалом від даного закладу в мене тільки позитивні враження, хоча раз була проблема - якийсь п'яний мужик дістався до мене з дівчиною - прийшлось йому прямо в середині мозги вправляти. Офіціанти хотіли охорону викликати - значить напевне вона в них є, що також є великим плюсом.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Віка

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    01 Грудня 2014, 19:42:23

    Звідки: Калуш
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #25 : 13 Січня 2009, 15:09:56 »

Привіт усім! Була в багатьох кафе і ресторанах нашого міста! Ось мої оцінки:
"Асторія"- інтерєр 7, обслуговування -7, кухня-7, ціна-5!
"Веселка"- інтерєр 6, обслуговування 5, кухня-5, ціна -9
"Нива",  "Баварія", "Лагуна" і все решту: інтерєр 6, обслуговування 7, кухня-6, ціна 9
Найбільше мені подобається наш ресторан "Меркурій" інтерєр 9, обслуговування-9-10, кухня-12, ціна-10!!! Суперський ресторан, рекомендую усім!
Була також у Франківську у "Чорному принці", ніодин наш ресторан, чи ті шо у Франківську  не порівняється з ним!!!Інтерєр-20, обслуговування 10, кухня-12, ціна 8!!!
Записаний

DykAnya

  • Новачoк
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 14
  • ось так от;)
  • Останні відвідини:
    27 Січня 2011, 13:22:21

    Звідки: Калуш
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #26 : 01 Лютого 2009, 21:37:12 »

а як вам "Бонаві"?????
інтерєр-7 незважаючи на порівняно малу площу зробили там красиво.у всякому випадку мені подобається
обслуговування-5 офіціанти такі якби рік не спали,власник вічно з недовольним фейсом.шей таракани бігають табунами
кухня-8 якшо забути про те що замість м"яс в твоїх чанахах можуть плавати таракани то готують там в залежності від зміни,але в загальному непогано
і нарешті ціна.....незважаючи на попередні фактори вона там ПРОСТО казкова...ще ні в одному кафе,кавіть в франківську я не пила чай з лимоном з звичайного пакетика за 10 грн...
якщо вже вибирати куди піти погрітися взимку.то я крашче загляну в кавярну яка знаходиться за декілька ментрів від Бонаві...там і ціни спокійніші і тітоньки які роблять каву приємніші













Записаний
шалене чудо,яке рідко сумує

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #27 : 02 Лютого 2009, 10:42:44 »

Була також у Франківську у "Чорному принці",
дешевий кічь. що за багато то не здорово. і не люблю ходити в заклади в котрі ходять мажори не тому що вони кльові а тому що вони модні!!!! львівська краївка в тисячу міліардів раз краща за принц!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #28 : 02 Лютого 2009, 12:34:36 »

Нагадую, що призначенням цієї теми є головно оцінювання закладів, а не їх обговорення. Мабуть доцільно створити тему для обговорення окремо. Пропонуйте свою назву. Напр "Обговорюємо відомі заклади харчування", або "Як, чим і де нас годують".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #29 : 02 Лютого 2009, 15:00:39 »

Доречі, тут ми недавно чисто випадково "промоніторили" піццерію "Веселка".... Мінус 5! Дим з печі валить в зал, вентиляція не працює, музичний автомат...... Давно не був і не скоро зайду знову...
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #30 : 02 Лютого 2009, 20:31:36 »

Тут згадували про Бонаві  :=)
1. Інтерєр -  діло було літом тому в середину не заходила, вистачає ззовні - 3
2.Обслуговання - 7
3.Якість страв -  вершки з морозивом змушені були залишитись майже в первозданному вигляді, товаришка  була незадоволена своєю  стравою - 3
4.Ціна - 6
Записаний

Мирко

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 16
  • Останні відвідини:
    22 Травня 2009, 09:41:59

    Звідки: проспект
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #31 : 16 Лютого 2009, 18:39:26 »

Гриль-бар (той шо біля магазинів секону, екс-Літл-РОка і шо там тіки не було:)

Інтер'єр - хм, а там взагалі є інтер'єр? 3
обслуговування -- теж не особливо помітив - 5
Страви -- смачно, а чьо - 8
Ціна -- по кишені аж занадто не б'є -- 9

Веселка (1 поверх)

Інтер'єр - мені подобається - 9
обслуговування -- ну дівчатка милі. але не занадто професійні -- 6
Страви -- я там востаннє їв років три тому. Якусь юшку в хлібчику і ше шось там. Ну по тих старих мірках -- тверда 9. Але я сумніваюсь. що зараз так само смачно...
Ціна -- ну я знаю... 6 чи шо + ненавиджу "веселковий" пункт "За обслуговування" Це рагулізм для кожного закладу який себе поважає. Тому навіть 5

Гуцульська гражда (то шо за великим базаром)

Інтер'єр - Ну заклад зручний для великих компаній, тому має свій плюс, але й мінус теж -- один туалет лише -- 7
обслуговування -- через те, що збираються великі компанії, довго доводиться чекати -- 6
Страви -- Мені смакувало -- 9
Ціна -- 9

Майдан (той шо ріс ріс за парком і виріс в нефіговий комплекс)

Інтер'єр - Мені дуже подобається. І посидіти є де з варіантами на вулиці й всередині і потанцювати під живучу музику. І більярд можна знайти якшо добре шукати :) -- За калуськими мірками -- "десятка"
обслуговування -- довго доооовго-- 5
Страви -- Не дуже... -- 6
Ціна -- дорогувато - 5

Ну а на загал мушу сказати шо погоджуюся з тими хто каже шо в Калуші нема де особливо посидіти. Ніби й відкриваються нові заклади, але вони якісь не до кінця продумані. Постійно чогось бракує. А старі вже віджили своє. Наприклад Мисливець. Ето ж копєц повний...
Відповідь від: 16 Лютого 2009, 18:35:56
Бонаві

Бонаві я б сміло ставив 1 за інтерйер. То якись цирк, а не бар. І зовсім не вписується в архітектуру міста. Було ж колись "Тістечко" (чи як воно називалося). ех ностальджі...

А от поруч з Бонаві дуже стильненька та каварня з арочкою. Всередині не був. Але дуже мило зроблено. Зовні на 10 :)
Записаний

))))SKYANGEL((((

  • Новачoк
  • Карма +18/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 19
  • повна енергії
  • Останні відвідини:
    04 Березня 2010, 16:34:25

    Звідки: molodi*na
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #32 : 25 Липня 2009, 22:15:04 »

КАФЕ "ЛЮБАВА"
1. Інтерєр-10 -УЮТНЕ ДОСИТЬ КАФЕ
2. Обслуговування - 8
3. Якість страв - 9
4. Ціна - 9
КАФЕ "ПРИМ"ЄРА"
1. Інтерєр- 4
2. Обслуговування- 10 (ТАК, ЯК ТАМ САМООБСЛУГОВУВАННЯ=))
3. Якість страв - 10
4. Ціна - 10
кАФЕ ДИТЯЧЕ "ВЕСЕЛКА"
1. Інтерєр- 8(дуже великі столики)
2. Обслуговування -8
3. Якість страв -10
4. Ціна -8
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #33 : 26 Липня 2009, 09:39:50 »

О. Давно ця тема не розвивалася. Мабуть у зв'язку із кризою люди не ходять по кабаках. Я так точно через то не ходжу. :-[

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #34 : 19 Серпня 2009, 19:13:59 »

Нагадую, що призначенням цієї теми є головно оцінювання закладів, а не їх обговорення. Мабуть доцільно створити тему для обговорення окремо. Пропонуйте свою назву. Напр "Обговорюємо відомі заклади харчування", або "Як, чим і де нас годують".
Юрко, а як можна визначити критерії оцінки без обговорення? :o
Відповідь від: 19 Серпня 2009, 18:37:58
Як на мене, то тема потрібна бо - потрібна, але з обговоренням. Юрко :good
Але на власний розсуд почну не з інтерєрів, а з ... якості помиття посуду. Перепрошую але з цим у Калушських кавярнях нездоланна криза. Єдине де проблема подолана то "Кондрат". Далі утотожнєння - у Калуші ресторанів немає жодного! "Асторія" - то лише кафе, просто великого розміру. "Кондрат" - то бар. Далі й продовжувати немає сенсу, а "Меркурій" - також кафе. За визначенням ресторани вони повинні бути іншими, й перш за все іншим повинно бути меню.
Далі по порядку - на мою думку
перше місце посідає саме "Кондрат" - чому?
1-чистий посуд
2-працівники кухні чи не єдині у місті, що працюють у рукавичках (принаймі - працювали)
3-страви - смачно, й для Калуша - оригінально, хоча то звична єропейська кухня (до речі - роботу кухні сумлінно контролює сама газдиня закладу, а коли кухарка не справляєтьця, то ту звільняють й газдиня працює поваром!!! :good - бачила таке особисто й куштувала страви, що їхприготувала газдиня (нажаль не знаю як її звати, але її я визнала - молодець)
4-бар не поганий, як для Калуша то добрий, але бачила кращі.
5-обслуговування - було хороше, тепер, нажаль, погіршилося (але Юрко, якість обслуговування, то не лише уважність та швидкість - тут ще потрібні знання фаху бармен офіціант та вправність)
до речі - кращий офіціант котрого я бачила у Калуші, наразі працює у Буковелі
6-інтерєр, не надто - але плюс у тому, що регулярно проводять ремонти, погіршився (на мою думку) й вигляд літнього майданчика - камяні стіни варто було помити й довести до ладу клумби.
7-шкода, що цього року немає літнього меню, страв які готувалися на літній кухні.
8-ну й нарешті - ціна - хороша у доброму розуміні - відповідає якості страв та розсташуваню закладу.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #35 : 19 Серпня 2009, 20:16:53 »

Далі "Асторія", була там декілька раз із нагоди свят, що відзначали друзі - за їхнім запрошеням, та ще разів зо чотири туди "заносило" - враження не найкращі, ще й зогляду що вони називають себе ресторацією =))
1- Інтерєр -  :unknow - велика столова, та може я нерозуміюся.
2- кужня - традиційно-такасобі - деякі із них куштувала згодом у "виконанні" інших кухарів - то були смачнішими :unknow
3- бар -  :unknow - але коли мені у перше моє відвідування запропонували пакетований чай-мочай та порошкові кавові напої - я думала що то жарт - потім, нажаль переконалася - то був не жарт :o -ресторація :=)
4- обслуговування - жахливе - враження - люди з вулиці яких недокличешся аби до тебе підійшли та бодай якось виконали свою роботу - одного разу мені довелося по офіціанта йти у службові преміщеня  :o та коли мені принесли рахунок, там виявила рядок - СЕРВІС - перепитала - "а що означає оте слово СЕРВІС?" - відбулася розмова з офіціантом у котрій наче довела, що якраз СЕРВІСУ й не було
- у попільничці ...
- відсутність навіть серветок, не згадуючи про сіль-перець та зубочистки - а ми обідали (на дворі)
- та далі за пунктами...
після моєї розмови - офіціант приніс решту без урахування "сервісу" й я принципово забрала усю.
Дні народження також обслуговували паскудно :o - вважаючи, що рознести страви й передавати їх із рук в руки! то є сервіс певно :unknow
5- ціни - не надто памятаю - нічим не звернули на себе увагу.
Записаний

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #36 : 19 Серпня 2009, 20:24:14 »

імхо, в калуші не є де нормально посидіти((   
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #37 : 19 Серпня 2009, 21:32:21 »

"Меркурій" - про той заклад й говорити часу шкода. Туда варто завітати коли Ви заскучили за традиціями громадського харчування "совка" - пригадається усе.
Я не знаю як можна приготувати печінку так, аби вона мені не сподобалася. Адже я ладна їсти будь чию - індичу, телячу, курячу, людську :-D - у будь якому вигляді - смажена, печена, торт, ковбаса, паштет.... - а тут - то був жах. Гарнір до печінки обрала картоплю пюре (бо рису не було) - не можу дотямити - навіщо пюре формувати у сухі забиті кульки ложкою для формування морозива :unknow. Проте морозиво нарізане ножем. - можливо то така претенція на оригінальність :unknow
Бар - ніякий - вудка, вудка, коньк "Десна""Закарпатський" (Богу дякувати). Замовила була сік з мартіні (так, аби персонал не бентежити) - так мені принесли - склянку соку та мартіні у бокалі для мартіні з соломинкою котру навіть обітнути не збагнули - отак поки несли та соломинка усім своїм необітненим виглядом погрожувала випасти та її притримували ... вона таки впала - мені на платя й на підлогу. Я попросила принести іншу й обітнену - принесли... у пальцях. :D
Персонал - знову ж - люди з вулиці, щоправда "совковський" варіант.
А інтерєр якраз непоганий й доглянутий літній майданчик.
Ціни не звернули на себе увагу - не памятаю.
Відповідь від: 19 Серпня 2009, 21:03:48
Невеличким відкритям для мене став "Майдан" - хоча працює він відносно давно. (Друзі запропонували саме там відзначити мені день янгола) була приємно вражена саме виглядом закладу, хоча деталі варто допрацювати.
Кухня, то ненадто - поперше сподівалася на більше різномаіття національних страв - нажаль вони обмежилися доволі невдало й ті незавжди готують - НЕМАЄ.
подруге - якість страв не завжди хороша, а буває й вкрай поганою (недосмажене в середині, згорівше зовні) - таке а ні подавати, а ні їсти не можна.
Обслуговування? дівчата стараються та не вміють. Стараються зауважити кожного відвідувача - вчасно підійти, щось запропонувати із меню та принести, а далі все - "масти си голову" коли тобі чогось бракуватиме, чи то навіть замінити попільничку як принесла харчі. Проте у рахунку рядок "СЕРВІС". Щоправда у "Майдані" оцінивши старання персоналу у їх роботі я максимально вічливо спробувала пояснити, що той рядок по 50 копійок з чоловіка - то є гандьба для них - тому як за сервіс, коли він є! платять більше - наче почули, наче зауважили та нажаль знань від того не побільшало - їм би ще відповідне стажування пройти - то було б супер.
Бар - нічого особливого - стандартний набір алкоголю, порошкові кавові напої та чай-мочай.
І ціни, як ціни.
Записаний

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #38 : 25 Серпня 2009, 19:25:47 »

Пропоную уданій темі ділитися враженнями від ОСОБИСТИХ відвідин кафе та ресторанів
Гарна тема,Юрко.А головне-корисна.Смаки у вс1х р1з1,обслуговують також напевне вс1х по-р1зному ;).Але ц1каво знати.Та сумно,що так мало м1сць,щоб посид1ти.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #39 : 25 Серпня 2009, 21:23:05 »

Нє. Сумно що так мало грошей щоб зайти  :-[
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.