Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Який на Вашу думку найкращий заклад харчування в Калуші?

Майдан
- 4 (3.4%)
Веселка
- 2 (1.7%)
Корсар
- 0 (0%)
Вежа
- 0 (0%)
Ваніль
- 2 (1.7%)
Мисливець
- 0 (0%)
Кафе "SUNRISE"
- 0 (0%)
Анна Марія
- 0 (0%)
Зелена тиша
- 2 (1.7%)
Остап
- 0 (0%)
Кафе “На лімниці”
- 4 (3.4%)
Промінь
- 1 (0.8%)
Баварія
- 1 (0.8%)
Молочне кафе
- 3 (2.5%)
Крапка
- 0 (0%)
Бонаві
- 0 (0%)
NewYork Піцца
- 5 (4.2%)
Любава-М
- 0 (0%)
Нива
- 0 (0%)
Дзеркальний
- 0 (0%)
Лагуна
- 0 (0%)
Рев'ю
- 0 (0%)
Чумацький шлях
- 0 (0%)
Меркурій
- 3 (2.5%)
7 днів, - кафе
- 0 (0%)
Альянс, - кафе
- 1 (0.8%)
Вінтаж+
- 9 (7.6%)
Крученик-Вареник
- 0 (0%)
Колиба
- 0 (0%)
Касабланка
- 6 (5%)
Шашлична (біля старої швидкої)
- 8 (6.7%)
Ретро
- 0 (0%)
Марінара
- 0 (0%)
Садиба
- 0 (0%)
Євгенія
- 0 (0%)
Дует
- 0 (0%)
Асторія
- 1 (0.8%)
Кондрат
- 6 (5%)
Чорногора
- 10 (8.4%)
Піца Рома
- 5 (4.2%)
Під Ясенами
- 10 (8.4%)
Максвел Паб
- 22 (18.5%)
Кондрат "новий"
- 14 (11.8%)

Всього голосів: 63


Автор Тема: Рейтинг кафешок та ресторанів  (Прочитано 388284 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Рейтинг кафешок та ресторанів
« : 11 Грудня 2008, 15:46:00 »

Нещодавно мав нагоду відвідати декілька закладів і залишився вельми незадоволений якістю обслуговування і що ще гірше якістю страв.
Пропоную уданій темі ділитися враженнями від ОСОБИСТИХ відвідин кафе та ресторанів.
Оцінювати по таких критеріях
1. Мета відвідування (напитись,поїсти,поспілкуватись,потанцювати,пофліртувати,відпочити і т.д.,тупо зайшов,все перераховане разом).
2. Інтерєр.
3. Обслуговування (культура і швидкість).
4. Якість страв (смак і оформлення).
5. Ціна (тобто дорого чи нормально. а якщо запам'ятали ціни - ще краще.
Повторюю, що то має бути звіт з особистого досвіду, а не казали мені що там...
У цій темі допускаються лише оцінки закладів. Повідомлення у відповідь на оцінку у вигляді простого поста (не оцінювання) будуть видалятися!
« Останнє редагування: 24 Жовтня 2012, 17:41:34 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #1 : 11 Грудня 2008, 17:21:16 »

Розумію, що  порядку чекати годі, але я все ж спробую.
Шановні мої і дорогі, прочитайте заголовок і перше повідомлення.
Прошу свої враження викладати якнайближче до поданого шаблону!
Тобто пишете де були, а далі по пунктах. А вже у поясненні до оцінки можете писати що завгодно.
Давайте хоч раз спробуємо працювати за порядком.  ;)
« Останнє редагування: 11 Грудня 2008, 17:57:42 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #2 : 11 Грудня 2008, 17:57:16 »


З часом можна буде зробити короткий звіт за результатами якого вивести трійку переможців і трійку "Вацтой!"
Висновки писатиму я узагальнюючи написане вами (для того потрібні оцінки по п'ятибальній шкалі). Але прошу дотримуватися у своїх дописах шаблону.
Я сам грішу писанням "Не в тему" і "не впопад", але буду старатися хоча б в одній темі підтримувати заведений порядок, чого і вас прошу.
Повідомлення написані в довільному стилі буду видаляти, або відправляти на доопрацювання через приват.
« Останнє редагування: 11 Грудня 2008, 18:41:17 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #3 : 12 Грудня 2008, 09:37:07 »

З калуських закладів обираю "Асторію" однозначно. Критерії, за 10 бальною шкалою:
Інтер'єр - 8
Обслуговування - 8
Кухня - 10
Ціна - 8
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #4 : 12 Грудня 2008, 12:48:11 »

З того що я відчув і побачив по Асторії можу практично погодитися з оцінкою Ігора_О
Інтерєр -  я б поставив 7. По перше сама форма приміщення не прикольна, але тут нічого не вдієш, а от інтер'єр доволі гарний, але темний і давно не оновлювався кардинально.
Обслуговування залежить від офіціанта. Мені з тим не щастило, але знаю що там є і хороші, тому 7
Кухня - кажуть краща у Калуші, може і так, але ж ніхто з нас мабуть не був всюди, а на весіллі у Асторії були огріхи у кухні, але можливо то саме через те, що то було весілля. Тому 9.
Ціна. Хм... тут є різні думки, бо якщо то елітний заклад то має бути дорого. Але . ставлю теж 8

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #5 : 12 Грудня 2008, 12:58:36 »

У Франику так само практично нема закладів, які б справді задовольнили по всім критеріям. Справжній бум зараз у Львові. Дуже багато всього цікавого повідкривалось. Особливо на тутешній площі Ринок. Багато тематичних кафе. Мабуть багато хто чув про мазох-кафе та Криївку. Нещодавно відкрили Гасову лампу, заклад присвячений чоловіку, що власне гасову лампу і створив:)) Також тут біля Арсеналу є цікаве кафе "Єврейська роза", в меню цін нема. Вся фішка в тому, щоб торгуватись, коли принесуть рахунок. Моїм знайомим принесли рахунок на 200 грн, а вони сторгувались до 135 :) Є де У Львові час провести.
P.S.  Вибачте, що трошки не по темі. Про калуські кафе немаю що сказати, бо ніде там не була :pardon
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #6 : 12 Грудня 2008, 13:14:34 »

чого у франі  мені подобається 10 і вальяж!!! просто зачьот!!! і сервіс і кухня і обслуговування на 10 з + от тільки ціни не найнижчіале за якість тре платити!!!
Відповідь від: 12 Грудня 2008, 13:11:22
а з калуських хожу їсти в кондрат бо бобобо бо йду в ресторан чи кафе насамперед поїсти!!!  :-[
Інтер'єр - 8
Обслуговування - зараз нажаль погіршилось тому 7
Кухня - 10
Ціна - 8
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #7 : 12 Грудня 2008, 13:22:04 »

Вальяж і мені подобається. Ще Шансон того ж рівня тільки ціни трошки лагідніші:))
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #8 : 12 Грудня 2008, 13:23:39 »

ааааа раніше згадував про чарівну лозу
Інтер'єр - -1
Обслуговування - 3
Кухня - 5
Ціна - 10

але хожу туди тільки за рибою смаженою!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #9 : 12 Грудня 2008, 15:36:52 »

"Асторія":
Інтер'єр - 7
Обслуговування - 6
Кухня - 7
Ціна - 6
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #10 : 12 Грудня 2008, 15:41:34 »

Всі молодці. Дотримуєтеся шаблону. Ще хочу просити трошечки пояснювати оцінки. Можна не по кожній позиції, але хоч то що найбільше сподобалося-несподобалося-запамяталося. Особливо коли ставите дуже низьку оцінку.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #11 : 13 Грудня 2008, 19:22:59 »

Привіт всім. Чесно кажучи трохи застарий ходити по кафе, але про деякі напишу бо враження є.
 Корона - в Підгірках, думаю знають всі. В певний період, коли жінка була на сесії харчувався там і двічі на день.
1. Інтерєр. Після того як власники віддали фактично всю площу під ігрові і добудували збоку столовку інтерєр назвати таким важкоко - звичайна столовка, але з однією кімнатою що закривається від сторонніх. Стіл на 8-10 чол, витяжка і т.д. Тому за інтерєр як кафе - 4. Хоча в принципі добре попити можна і там, але тільки в кімнаті.
     Трошки відступлюсь від теми, але думаю це варто написати. Працюють там барвуменшами дві дівчини Іванки. Виходячи з того, що буваю там нерідко записав телефони обидвох і тепер замовляю страви по телефону, і поки приїду - все готово. Особливо це добре в ввечері в вихідні - йдем попити - подзвонив і забронював кабінку.
2. Обслуговування. Виходячи з вищевказаного і зважаючи на те, що до мене, як до постійного клієнта ставлення особливе - за обслуговування ставлю 9. До речі на день міста, коли всі кафе ввечері були забиті я по телефону забронював ту кімнату і за півгодини поки ми з друзями зловили таксі і приїхали стіл був повністю накритий.
3. Якість страв  Тут однозначно 9. 10 не ставлю - боюсь перехвалити. Хоча мені здається що вони починають портитись. До речі асортимент там невеликий але солянка, деруни будь-які особливо "по-угорськи" відбивні і інші страви під замовлення - на висоті. Декілька днів тому спеціально під медову з перцем замовили сало............ Не хочу багато писати, бо від одної згадки слинка тече.
4. Ціна Я так розумію - чим нища ціна - тим вища оцінка. Якщо так, то 10. Солянка, якщо не помиляюсь 6-7 грн. Деруни - 7 грн. Для порівняння на мої 88кг солянка і півтора порції дерунів на обід цілком вистачає. Ціни на інші страви не напишу - боюсь помилитись, та й дивлюсь на них мимовільно незапамятовуючи. Для прикладу пару днів назад ми сиділи троє коли літри Немиріва До речі боячись підробки і підпорченого настрою його ми принесли з собою, що офіціант дозволила. Замовили 400 гр. сала зі спеціями 3 тарілки різних салатів, 3 відбивні з картоплею, хліб, потім ще по 50грам, бо було замало і по розливному пиву для фіксації випитого і зїденого і по каві. Обійшлось нам це в 180-190 грн+ чайові.
 Скажу чесно наступна пянка тільки там. 
Відповідь від: 13 Грудня 2008, 18:56:41
Лагуна Був вчора. Зустрічався зі знайомою по роботі.
1. Інтерєр. Не біда, підремонтувались. Є два зали - для курящих і ні. Радує, майже Європа. В залі для курящих - хоч сокиру вішай. Можливо курять всі і по-три зразу, а можливо витяжка слабка. Я кинув курити 4 місяці тому і тютюновий дим мені противний. Пішли в зал для некурящих. Зал великий, і сценку невелику прибудували, хоча враження тієї ж столовки - прямокутні столи, проходи вузькі, звичайно не ресторан, але в цілому не біда. Оцінка 7.
2. Обслуговування. В меню страв достатньо, але як виявилось замовити наявні мені вдалось з третьої спроби. Мясних страв немає. Шок.Ми замовили салат і чай для неї і дерун "по-угорськи" та каву для мене. Спочатку принесли чай і каву. А я чомусь вважав, що каву-чай подають в кінці. А можливо це треба сказати при замовленні?  Я не є великий знаток правил поведінки в таких закладах, але думаю офіціантка мала принести моє блюдо і блюдо дами одночасно а не з різницею в 15 хвилин. Добре, що моя дама відсунула свій салат, і чекала поки принесуть мій дерун. Як це мало виглядати - вона їсть, я дивлюсь на неї, а потім навпаки? Тому оцінка 6. До речі під час замовлення страв включили музику та так, що офіціантка читала замовлення по-губах, поки не нагнулась до мене. Добре, що та пісня була одна - попоросив більше не включати.
3. Якість страв Ну, тут веселіше. Дерун мені сподобався, та й кава теж. Можливо моя оцінка не є обєктивною з першого  разу за довгий період але я ставлю 9.
4. Ціна. За все 32 з копійками. Дав 40 без здачі. Сказав за те, що дали спокійно посидіти. Чесно кажучи, як на таке замовлення ціна зависока. Хоча, можливо, я не розбираюсь в цінах. Але моя оцінка 7.
Записаний

ціта

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    21 Лютого 2024, 21:14:58

    Звідки: рубчака
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #12 : 14 Грудня 2008, 11:00:25 »

Привіт!
Мені подобається тільки кава в кавярні біля Крапки.
Інтерєр простенький -4, ззабігти випити каву і дала побагти
Обслуговування - 8
Ціна - 8, у франику такаж кава 8 грн. тут 3грн. :)

Дитяче кафе на Л.Українки  :)завжди багато відвідувачів
Інтер'єр - 9, видно що старались, інтерєр, посуд, меблі, все нове приємно там.
Обслуговування - 8, швидко
Кухня - 8
Ціна - 9
Записаний

Vona

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 4
  • вона
  • Останні відвідини:
    20 Червня 2009, 10:26:12

    Звідки: центр
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #13 : 14 Грудня 2008, 12:24:33 »

У Калуші, на мою думку, немає ресторану або кафе, в які не соромно повести гостя з іншого міста.
Хіба що десь близько коло того - "Кондрат". Гарний інтер'єр(8), грамотно складене меню(9), ніколи не почуєш:"Сьогодні цього немає" (принаймі я не попадала ),смачні страви (8), грамотно сервіровані (9),чудовий бар, достойна туалетна кімнатна ( що далеко немаловажно для такого рівня закладів).
А от обслуговування бажає бути кращим.  Офіціанти не завжди розуміються у своєму меню. Іноді складається враження , що те, що в барі їм взагалі невідомо, не кажучи про те, щоб щось порадити(5).
Ціна ,звісно, висока, але я б не сказала, що зависока для такого кафе (7).
В "Асторію" не ходжу після того, як взявши два бокали вина, випивши їх на засміченому пластиковому столі , нам з подругою довелось заплатити за  СЕРВІС ще по гривні! Для такого рівня ресторану включати послугу "за сервіс"- принизливо.
Хіба ця послуга не включена в 100% націнку на спиртні напої? До речі, навіть "чайові" прийнято давати 10% від вартості вжитого , за відніманням спиртного!!
У високого рівня ресторанах навіть чеки на рахунки дають окремо на спиртні напої і окремо на їжу та інші напої.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #14 : 14 Грудня 2008, 13:48:50 »

Всі хто написав - молодці. всім по +1!
Поки можна зробити такі висновки.
Нормального ресторану, навіть не вищого а середнього класу у місті нема.
Найближче до цього статусу "Асторія" - завдяки кухні, "Кондрат" - за інтрєром, а ще "Лагуна" і "Корона" за кухнею і ціною відповідно.
З кафешок - кавярня біля "Крапки", дит. кафе на проспекті і піцерія "Премєра" - завдяки каві, інтерєру і якості піци відповідно.

Написано за вашими моніторингами. Коли що не так - пишіть мені в приват, підкоректую.
А якщо маєте інші оцінки відвіданим закладам - просто опишіть за шаблоном  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #15 : 14 Грудня 2008, 22:43:52 »

Кафе "ДУЕТ"
Можете вважати мою оцінку не до кінця обєктивною, оскільки я маю певне відношення до нього, попри те я вважаю:
1. Інтерєр - 8. Ну це як на мале кафе, оскільки із солідним рестораном тут рівняти важко. Разом з тим, власники стежать за порядком і намагаються періодично оновлювати інтерєр.
2. Обслуговання - 5. :( Чого гріха таїти, якщо там офіціанти і справді не професійні, проте культурні і відповідальні.
3. Якість страв - 9. Там все дуже смачно, немов би приготовлено дома. Один бал недоставив через те, що саме меню не дуже різноманітне і не містить якихось особилвих страв.
4. Ціна - 10. Може десь є і дешевше, але то вже мабуть забігаловка, а не кафе. ;)
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #16 : 14 Грудня 2008, 22:49:51 »

"Кіс-кіс":
Інтер'єр - 9
Обслуговування - 10
Кухня - 10
Ціна - 11
 :=)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #17 : 14 Грудня 2008, 23:56:06 »

newroman +1
 :=)  :D
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #18 : 15 Грудня 2008, 08:50:40 »

Про "Кіс-кіс" то жарти? Чи серйозно?
Хлопці, будьте серйозні! Я там ніколи не був і багато хто теж не був.

Про "Дует" виставлю свої оцінки:

Був там вже давно, тому не все пам'ятаю точно.
Інтер'єр - 4. Але то головно не за інтер'єр як такий а за музику  :(
Обслуговування якраз 10. Якщо ще є та білявка, то і їй і кафе - респект.
Кухню і ціну не пам'ятаю, тому по 8.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #19 : 15 Грудня 2008, 09:07:15 »

Хочу дати оцінку окремій частині одного закладу, а саме Дитячому залу (для некурящих) кафе "Веселка":
1. Інтерєр - 8. Мінусами є: прохід через зал для курящих, де хоч сокиру в повітрі вішай, і певна мрачнуватість самого залу. Може би поставив ще нижчий бал, але плюсом того залу є наявність гойдалки для дітей. :)
2. Обслуговання - 8.  Все ніби не погано, але самі офіціанти там якісь мрачнуваті, таке враження, що їм не платять за роботу.
3. Якість страв - 9. Якихось особливих блюд там ніколи не заказував, але коктейлі могли би бути і кращі, проте тістечка і всілякі солодощі там смачні, також там дуже добрі різноманітні екзотичні чаї. За відгуками друзів чув, що піцца там також бажала би бути кращою.
4. Ціна - 8. Важко прокоментувати цей пункт :unknow, але інтуїтивно високий бал не ставлю.
Відповідь від: 15 Грудня 2008, 09:01:13
Інтер'єр - 4. Але то головно не за інтер'єр як такий а за музику
Юрцю, Ти шо музиканта відносиш до мебелі? =)) =)) =)) У даному випадку варто оцінку музичного супроводу винести окремим пунктом і поставити 1 бал лиш за наявність, або взагалі і не згадувати шо там музика є, тим паче, що зараз там і справді власники відмовились від послуг музикантів. В решті спорити не буду. ;)
Записаний