Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Який на Вашу думку найкращий заклад харчування в Калуші?

Майдан
- 4 (3.4%)
Веселка
- 2 (1.7%)
Корсар
- 0 (0%)
Вежа
- 0 (0%)
Ваніль
- 2 (1.7%)
Мисливець
- 0 (0%)
Кафе "SUNRISE"
- 0 (0%)
Анна Марія
- 0 (0%)
Зелена тиша
- 2 (1.7%)
Остап
- 0 (0%)
Кафе “На лімниці”
- 4 (3.4%)
Промінь
- 1 (0.8%)
Баварія
- 1 (0.8%)
Молочне кафе
- 3 (2.5%)
Крапка
- 0 (0%)
Бонаві
- 0 (0%)
NewYork Піцца
- 5 (4.2%)
Любава-М
- 0 (0%)
Нива
- 0 (0%)
Дзеркальний
- 0 (0%)
Лагуна
- 0 (0%)
Рев'ю
- 0 (0%)
Чумацький шлях
- 0 (0%)
Меркурій
- 3 (2.5%)
7 днів, - кафе
- 0 (0%)
Альянс, - кафе
- 1 (0.8%)
Вінтаж+
- 9 (7.6%)
Крученик-Вареник
- 0 (0%)
Колиба
- 0 (0%)
Касабланка
- 6 (5%)
Шашлична (біля старої швидкої)
- 8 (6.7%)
Ретро
- 0 (0%)
Марінара
- 0 (0%)
Садиба
- 0 (0%)
Євгенія
- 0 (0%)
Дует
- 0 (0%)
Асторія
- 1 (0.8%)
Кондрат
- 6 (5%)
Чорногора
- 10 (8.4%)
Піца Рома
- 5 (4.2%)
Під Ясенами
- 10 (8.4%)
Максвел Паб
- 22 (18.5%)
Кондрат "новий"
- 14 (11.8%)

Всього голосів: 63


Автор Тема: Рейтинг кафешок та ресторанів  (Прочитано 388280 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Рейтинг кафешок та ресторанів
« : 11 Грудня 2008, 15:46:00 »

Нещодавно мав нагоду відвідати декілька закладів і залишився вельми незадоволений якістю обслуговування і що ще гірше якістю страв.
Пропоную уданій темі ділитися враженнями від ОСОБИСТИХ відвідин кафе та ресторанів.
Оцінювати по таких критеріях
1. Мета відвідування (напитись,поїсти,поспілкуватись,потанцювати,пофліртувати,відпочити і т.д.,тупо зайшов,все перераховане разом).
2. Інтерєр.
3. Обслуговування (культура і швидкість).
4. Якість страв (смак і оформлення).
5. Ціна (тобто дорого чи нормально. а якщо запам'ятали ціни - ще краще.
Повторюю, що то має бути звіт з особистого досвіду, а не казали мені що там...
У цій темі допускаються лише оцінки закладів. Повідомлення у відповідь на оцінку у вигляді простого поста (не оцінювання) будуть видалятися!
« Останнє редагування: 24 Жовтня 2012, 17:41:34 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Перше повідомлення / Продовження теми 

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Рейтинг кафешок та ресторанів
« Прочитано #660 : 26 Жовтня 2012, 16:36:30 »

то мабуть новий Кондрат, недавно відкрили  :) цікаво як там?
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Рейтинг кафешок та ресторанів
« Прочитано #661 : 26 Жовтня 2012, 17:19:27 »

то мабуть новий Кондрат, недавно відкрили  :) цікаво як там?
Або я тупля або хз )))))
Завтра 1ду туда зац1нювати.Я то думаю за який новий казали )))
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Рейтинг кафешок та ресторанів
« Прочитано #662 : 26 Жовтня 2012, 17:20:52 »

Був п1в години назад в центр1,б1ля м1сько1 ради мусор1в як г1в... у сара1 )))) Не наш1 калуськ1,Франк1вськ1 врод1 ... купа просто.
То бюлетні привезли... тому ЇХ багато
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Barmen

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    25 Листопада 2012, 08:24:36

    Звідки: калуш
Рейтинг кафешок та ресторанів
« Прочитано #663 : 26 Жовтня 2012, 23:47:02 »

то мабуть новий Кондрат, недавно відкрили  :) цікаво як там?
то не мабуть а новий кондрат))скоро і старий відкриється
Записаний

MmMaklaut

  • Початківець
  • *
  • Карма +1/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 29
  • Останні відвідини:
    08 Квітня 2014, 00:06:06

    Звідки: Калуш
Рейтинг кафешок та ресторанів
« Прочитано #664 : 27 Жовтня 2012, 01:48:39 »

Нічого особливого щоб здивувало окрім ціни практично від випивки і до закусок, які подають дуже малими порціями але з великим рахунком ;)
Відповідь від: 27 Жовтня 2012, 01:37:33
Короче висновок як ветерана по Калуським кафе ... сказав би і по ресторанам но уви у Калуші їх НЕМАЄ! ну практично не було до відкриття нового Кондрата на площі. Хочу поділитись своєю особистою думкою... В мене особисто на даний момент займає переше місце це МаксфелПаб (це не реклама це моя особиста думка ) Там походу нормальний Коньяк за нормальними цінами ... Навіть закарпатський відповідає оригінальному закарпатському а не розвединому спірту з чайом. Норм атмосфера ну заслуговує оцінки навіть +5 Але є і один мінус не є смачною кухня ну це моя особисто така думка, можливо і для інших кухня саме то. Друге місце займає Бар під Ясенами там хороші і смачні закуски але розбадяжена випивка це Віскі та Коньяк ( Горілку я не п"ю ) ну раніше друге та перше місце займав у мене старий кондрат, ну дуже смачно там готували і норм була випивка та за доступними цінами. Хм, ну третє місце я б віддав Касабланці ;)
Записаний

Barmen

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    25 Листопада 2012, 08:24:36

    Звідки: калуш
Рейтинг кафешок та ресторанів
« Прочитано #665 : 27 Жовтня 2012, 11:30:16 »

Нічого особливого щоб здивувало окрім ціни практично від випивки і до закусок, які подають дуже малими порціями але з великим рахунком ;)
Відповідь від: 27 Жовтня 2012, 01:37:33
Короче висновок як ветерана по Калуським кафе ... сказав би і по ресторанам но уви у Калуші їх НЕМАЄ! ну практично не було до відкриття нового Кондрата на площі. Хочу поділитись своєю особистою думкою... В мене особисто на даний момент займає переше місце це МаксфелПаб (це не реклама це моя особиста думка ) Там походу нормальний Коньяк за нормальними цінами ... Навіть закарпатський відповідає оригінальному закарпатському а не розвединому спірту з чайом. Норм атмосфера ну заслуговує оцінки навіть +5 Але є і один мінус не є смачною кухня ну це моя особисто така думка, можливо і для інших кухня саме то. Друге місце займає Бар під Ясенами там хороші і смачні закуски але розбадяжена випивка це Віскі та Коньяк ( Горілку я не п"ю ) ну раніше друге та перше місце займав у мене старий кондрат, ну дуже смачно там готували і норм була випивка та за доступними цінами. Хм, ну третє місце я б віддав Касабланці ;)
оце ти загнув коньяк розводять спирт з чайом де ти таке чув...нормальний коньяк кажеш дають тобі би дали "шато де монтіфо" і налили туда наприклад "карпати" або "тису" і ти би сказав супер...ну ми не сомальйе шоб сказати чи той коньяк насправді нам налили чи ні..
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Рейтинг кафешок та ресторанів
« Прочитано #666 : 27 Жовтня 2012, 12:47:07 »

Переважно коли людина сама не розрізняє якісне спиртне від неякісного то і не йме віри, що хтось інший може  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


MmMaklaut

  • Початківець
  • *
  • Карма +1/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 29
  • Останні відвідини:
    08 Квітня 2014, 00:06:06

    Звідки: Калуш
Рейтинг кафешок та ресторанів
« Прочитано #667 : 27 Жовтня 2012, 13:51:58 »

оце ти загнув коньяк розводять спирт з чайом де ти таке чув...
Так це не в прямому а в переноснуми смислі цього слова :) А на рахунок відрізнити коньяк від нормального і пальоного я ще можу ;) Ну а хто ще непив хорошого коньяка можу запросити до себе в офіс і пригостити щоб відчули різницю між тим що наливають в "Х" кафе і кажуть норм випивка і тим що в мене покоштуєте  ;)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Рейтинг кафешок та ресторанів
« Прочитано #668 : 27 Жовтня 2012, 14:20:18 »

Ваrmen, терпляче (поки що) чекаю рецензію на заклад, а не рецензію на повідомлення форумців. Вибирай будь який зі списку.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Рейтинг кафешок та ресторанів
« Прочитано #669 : 27 Жовтня 2012, 20:01:20 »

Ну а хто ще непив хорошого коньяка можу запросити до себе в офіс і
А хто пив хороший може прийти на дегустацію ;)?
Бачу, найбільше балів у нас набрав Вінжаж+. А що у них стали уже краще і швидше обслуговувати і смачніше готувати та подавати(а не кидати картоплю фрі у 2х-см шар жиру від м"ясних страв)? Було б не погано. Бо спершу мені вони  подобались. А останні 2-3 рази розчарували добряче, тому років 1,5 туди не навідуюсь уже.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Рейтинг кафешок та ресторанів
« Прочитано #670 : 27 Жовтня 2012, 22:12:21 »

Бо спершу мені вони  подобались. А останні 2-3 рази розчарували добряче,
Таке ж враження.  Грецький салат  замовляли кілька раз все сильно відчутно оцет. Олів"є не смачне, грибна юшка з державним несмачним макароном, штруделі теж так собі, м"ясо з грибами все в жирі, і т.д.  єдине, що нормальне сирні палички.  Коктейль алкогольний теж ніякий. Багато страв там спробували, розчарували.  :unknow
« Останнє редагування: 27 Жовтня 2012, 22:19:18 від Лалія »
Записаний

Barmen

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    25 Листопада 2012, 08:24:36

    Звідки: калуш
Рейтинг кафешок та ресторанів
« Прочитано #671 : 27 Жовтня 2012, 22:39:34 »

Бо спершу мені вони  подобались. А останні 2-3 рази розчарували добряче,
Таке ж враження.  Грецький салат  замовляли кілька раз все сильно відчутно оцет. Олів"є не смачне, грибна юшка з державним несмачним макароном, штруделі теж так собі, м"ясо з грибами все в жирі, і т.д.  єдине, що нормальне сирні палички.  Коктейль алкогольний теж ніякий. Багато страв там спробували, розчарували.  :unknow
не говоріть біда був останій раз їв штрудиль був не свіжий(((шось не то ...
ну і обслуговування там дуже храмає...
Записаний

MmMaklaut

  • Початківець
  • *
  • Карма +1/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 29
  • Останні відвідини:
    08 Квітня 2014, 00:06:06

    Звідки: Калуш
Рейтинг кафешок та ресторанів
« Прочитано #672 : 28 Жовтня 2012, 01:08:12 »

Кстаті забув про дійсно хороший ресторан-колиба "ДженДжура" обслуговування там супер і дуууууже смачно готують а особливо рекомендую присісти у банкетному залі це просто бомба  :beach Ну після хорошого проведення там часу потім відчуєте легкість в кошельку  :=)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Рейтинг кафешок та ресторанів
« Прочитано #673 : 28 Жовтня 2012, 08:12:08 »

вітерець  :good
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #674 : 01 Листопада 2012, 21:56:26 »

Юрко, я натура творча ;) не можу писати по пунктам. Я краще спершу опишу як умію, а вже потім запунктую.  І ще я додала б 6 пункт - побажаня\пропозиції до власника закладу.Можна так?
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #675 : 02 Листопада 2012, 02:13:16 »

І так вчора абсолютно випадково потрапили у "Кондрат" - просто він стояв на нашому шляху. Це щодо п.1.
Але, зазвичай у мене основна мета - спілкування у затишному місці, з цікавим меню, бажано переповненому морепродуктами і бажано під живу музику.
п.2 інтрер"єр - має свій стиль.
Сподобався. Як зайшли - відразу захотілось присісти :). Але, коли присіли, зрозуміла, що красивий інтер"єр не дуже мені затишний - хотілось би у залі для некурців такі ж диванчики з високими спинками як у підвальному приміщенні (залі для курців) чи якісь перегородочки(правда, тоді порушиться відчуття відкритого простору). Бо постійно відчуваєш на собі погляди запобіжних офіціантів і метрдотеля. А я люблю таку обстановку, коли сама ти бачиш багато і багатьох, а мене щоб мало хто міг споглядати відкрито :-[. Кольори залу для некурців(перший поверх) від світло-коричневих(кава з молоком) до строго коричневих. В цілому такий фон мені сподобався. На бічній стіні - фреска  Калуша року так 1936 десь. Сам зал йде буквочкою Г. Тут же знаходиться ВІП зал (окрема кімната з плазмою) десь на 8 чоловік. Але мінімальне замовлення для того залу 700-800грн.
Сервірування столу
 мінімально-достатнє(серветки, "слюнявчики", сіль (крупнозерниста), перець, зубочистки.
Не пам"ятаю, що там пунктом 3. Тому опишу обслугу.
Хороша конкуренція обслузі "Бару під ясенами" - така ж вишколена та ще й з таким собі аристократичним відтінком. При вході тебе зустрічає менеджер - все показує, розповідає, чудово орієнтується у стравах. Йому 5+
Рівень закладу такий, що офіціанти мають непогано орієнтуватися у стравах. Тому до салатів та основних блюд не йде опис складників у меню. Для мене це, на жаль, мінус - приємніше прочитати що входить у блюдо, щоб у офіціанта уже лише уточнити про ті страви, що зацікавили. А так приходиться або розпитувати про ВСІ страви, або скромно замовляти те, що по назві "знайоме".
Посуд і прибори не биті :) ще.(Не люблю тріснутого чи надщербленого посуду)
Страви і їх оформлення.
Як я уже писала у чаті - направленість ресторану - авторські європейські та японські страви.
Страви подають на великих блюдах і викладають, оригінально оформлюючи кожну з них (шкода, була без фотоапарату). Напевно із-за величини тарелі ДДК здалось, що страви невеличкі.(А може він і правий) - не встигла зосередитись на вазі салатів. Перші страви по 200-300г. Їх смак описати не зможу - не замовляли.
Морозива немає :(.
Кава - то хай ДДК опише - я не замовляла. Але видів кави багато -  і лате, і капучіно, і класична, і по-мексиканськи, і по-грецьки, і по-ірландськи, і кава-терамісу. Якби не вечірній час замовила б собі каву-терамісу. Цікаво що то за "фрукт".
Випивка - взяли горілку. Млинець - у "Ясенах" пили - "ні в одном глазу". А тут - градуси дали по башці досить швидко. Точно не розведена ;).
Ну, описувати смак тих страв, що я замовляла певно нема сенсу - бо я фанат морепродуктів(але не риби), тому і замовила відповідно саме їх лише.
Мені таки конкретно не вистачало там мого улюбленого по старому "Кондраті" салату "Атлантида"...Те, що я взяла як альтернативу написати не можу - назва дуже хитра.
Салат "Кондрат" 5 з 5. Салат з зеленим басма***(пам"ять не радість) на салат не схожий, але прикольна закусочка - окремо свіжий огірок, трішки(зовсім трішки :() соленої рибки і гірка рису з якоюсь травичкою. 4+ з 5 балів. А от різотто з чорнилом каракатиці по виду було таке, що вагітним краще не замовляти ;). На смак, як на мене 3+ з 5. Рис був жорсткуватим і сіль відчувалась окремо(так буває, коли солять уже готову страву, а не в процесі). Але може то так і мало бути - просто на іншого (не такого як я) любителя.
Свинне філе з сиром Дор Блю ДДК оцінив у 4 бали.
Чай мені порадили "Напій Богів" фруктовий. Смачний, але не настільки насичений...заглянула під кришечку - а він з пакетика :o. Ну, тут у мене немає слів - здивувало.
Ціни.
Салати. Наші салати коштували 32, 24 і 33грн. Різотто з каракатиці і гребінців 47грн...(Я не видаю таємницю конкурентам?). Кава лате 12грн. Чай 15грн (400г порція)...
Санвузол
Чистий, укомплектований усім необхідним. Мило дивне - не гелем, як завжди, а пінкою. Чи то воно закінчувалось чи так задумано? Одноразові накладки на унітаз також присутні. Повітряної сушки немає - натомість паперові полотенця (до речі якісні - цупкі). Вода гаряча також є у туалеті. Санвузол на кожен зал свій. Не знаю який у курцевому залі, але думаю, що не гірший.
Музика
Гучність дозволяла розмовляти без крику. Це величезний плюс закладу. По вихідним, кажуть, що у них є і жива музика. Але великий мінус - вона у підвальному приміщенні залу для курців. Не хочеться танцювати в цигарковому смороді раз. І по-друге, хотілося б, щоб із ВІП залу не потрібно було б спускатися щоб потанцювати - а лише вийти у хол.
Мої побажання\пропозиції на жаль напевно не сподобались би власнику чи відвідувачам.
1. Хотілося б все таки коротку анотацію до складу і виду кожної страви.
2. Все таки, живу музику дуже доцільно було б облаштувати саме у загальному непрокуреному залі. (Тоді і весілля можна було б у них провести :-[.)
3. Добре було б ще виготовити собі візиточки, щоб після відвідин мати їх координати. Для подальшого можливого бронювання столика.
4. Трохи не гармонують плазмові телевізори у залі для курців з рівнем закладу - вони створюють відчуття уже не ресторану, а бару. Але, може то саме так і задумали :unknow
Загальне враження
4+(чотири з хорошим плюсом)  :bouquet:
Відповідь від: 01 Листопада 2012, 23:31:00
Хто був в Кондраті на площі, варто туди йти чи ні???
Варто :)

Взагалито чай там подаэться не в пакетиках а у фильтрах щоб чай в нас весь листовий и шоб вам було зручно пити його шоб в кружку не попадало листя чаю!!!!!  Меню не розписане через те шо його повинни знати официанти))) шоб пид час того як вони вам розказують його у вас аж " слюнька текла ".  Наприклад вчора в кондрати було святкування хелоуина було класно)) официанти вси розмальовани була програма,конкурси общем було страшно весело))) всим раджу ходити туда)) а на рахунок живойи музики вона на низу тильки через те шо наверху не дуже зручно людям буде заходити попри людей яки танцюють)))
« Останнє редагування: 03 Листопада 2012, 13:13:42 від yurko »
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Рейтинг кафешок та ресторанів
« Прочитано #676 : 03 Листопада 2012, 16:33:31 »

В Касабланці дійсно смачний десерт з яблук (здається Сонечко десь  радила)  :good

В Роял бургері схоже, як в МакДональдзі.  Дітям подобається, і підлітків достатньо.  :)

МакДональдз не дуже люблю, але там точно смачніше. Нагетси  ніякі, кола теж дивна, наче розведена  :unknow картопля фрі така, як має бути.  Десерт теж ніяк, хоч донечці сподоався. Тому кожен сам вибирає.  ;)

Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Рейтинг кафешок та ресторанів
« Прочитано #677 : 04 Листопада 2012, 16:44:18 »

МакДональдз не дуже люблю, але там точно смачніше.
я люблю макдональдс :)
в Африці вже відкрили

вибачайте за офтоп :=)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Morrison

  • Старожил
  • ****
  • Карма +50/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2013, 18:16:04

Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #678 : 05 Листопада 2012, 22:27:13 »

оцінка Максвел Пабу)
1. ззайшов посидіти з друзями і сестрою з Росії
2. інтер"єр 5+. жива музика, відеоконцерти, в четвер кінопоказ - це круто)
3. Обслуговування: швидкість і культура ніяка, за столом 6 людей сиділи, коли хтось хотів закликати офіціанта - вона просто ігнорила, замовили страву в іншого офіціанта - вона забула "так, як я не обслуговую ваш столик". людей було мало, не треба розказувати про 120-140 осіб)) який раз вже там буваю, то всякі ексцеси.замовив столик в залі для курців, прийшов, а там сидять якісь люди, попросили 10хв зачекати, але ніяк не вирішили це питання, офіціанти ігнорять.
4. Якість страв (смак і оформлення). сподобались язиката пательня, картопля по ірландськи, хрустики. картоплю і пательню подають в пательнях на маленьких дощечках
5. Ціни нормальні. 0,5пива 10грн в середньому, картопля по ірландски 13грн/200гр, язиката пательня - 30грн/410гр.
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Моніторимо калуські кафе та ресторани
« Прочитано #679 : 06 Листопада 2012, 01:18:22 »

Хочу написати за "Мисливець".
1. Мета відвідин - пожерти (навіть не поїсти).
2. Інтер'єр, як на мене - ніякий. Але це мене не бентежило. (біля шкір не сідав - не люблю клопів)
3. Обслугування непогане (не гірше за інші заклади), навіть веселе.
4. Страви смачні і ВЕЛИКІ. А, якщо сидіти на вулиці, то тарганів не видно. І вони мене також не бентежать (у старому Кондраті я їх також бачив - тому цей факт не в рахунок - тим більше, що вони руді, а не чорні).
5. Ціна - просто ФАЙНА при таких розмірах порцій і приємному обслуговуванні.
6. Там демократична і домашня атмосфера.
7. Музика...Я б її гучність скрутив на 99 %. Це я про "живу" музику. Розмовляти при ній абсолютно не можливо.
Дуже чудово, що на відміну від більшості інших закладів вони працюють до 2 ночі. Співвідношення ціна-якість-величина страв на 5. Особлива подяка персоналу, який уміє створити таку затишну домашню атмосферу. Для мене він - заклад номер 1 у Калуші.
Записаний