Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: КУТОК СПОЖИВАЧА  (Прочитано 96674 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
КУТОК СПОЖИВАЧА
« : 01 Грудня 2008, 18:20:53 »

Ділимося враженнями про надані  нам послуги та обслуговування. Які фірми та магазини вартують нашої уваги.


Відповідь від: 01 Грудня 2008, 18:02:08
"Електрон"  :evil
Домовлятися про щось, з продавцями та власником даного  магазину я б не радила, зі свого гіркого досвіду.
http://forum.kalush.info/index.php/topic,176.msg36671/topicseen.html#msg36671
 
« Останнє редагування: 16 Січня 2013, 19:54:30 від sseg »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #80 : 31 Грудня 2010, 09:41:57 »

в мене дома користуються кимось засобом від емвея. вроді допомагає від усіх плям.
Є така зараза аерозольна в балончику від цього виробника, ніби ефективна. Хіба що пляма вже дуже стара, то може не допоможе.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #81 : 06 Травня 2011, 19:26:07 »

Пишіть в книгу скарг. До речі, продавець повинен продати товар за тією ціною, що на ціннику а не десь там у комп'ютері. Ви мали повне право вимагати...
Пробувала вимагати 3 рази у 3 різні дні. бЕЗУСПІШНО.Начальства немає, а продавці немають права. Така відповідь постійна. А у книзі скарг уже не раз писалось - ніякої реакції. До речі, навіть не перемістили книгу до виходу і не оформили куточок споживача, вона і далі знаходиться на 2му поверсі в кондитерському відділі.

Цікава ситуація у Терезах. Якось попала на просрочене дитяче молоко(з трубочкою). А недавно купила свіже масло (спеціально подивилась на дату уже), а воно - кислувате :(. Може їм потрібно поремонтувати холодильники? Чи вони притягують недобросовісних виробників? Чи транспортують не так?
« Останнє редагування: 06 Травня 2011, 19:31:50 від сонечко я »
Записаний

Siromanetz

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 19
  • Останні відвідини:
    27 Листопада 2017, 11:35:06

    Звідки: Калуш
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #82 : 06 Жовтня 2011, 18:05:05 »

Сьогодні,5 жовтня 2011 р, купив (з дуру) в Торговому домі на "п"ятаку" заморожене філе мінтая. На чеку - 632 г за ціною 18.95.  Для приколу дома розмотав метр целофану з упаковки, розморозив... Стало аж 200 г !!!!!!!!!! риби за ціною 6 грн. Нає...ли  на 13 грн!!! Знав же, що купую лід, але щоб дві третини-це вже занадто!!! :ganba  :ignor
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #83 : 07 Жовтня 2011, 10:03:36 »

до речі чув від знаючих людей, що водотеплосервіс перераховує навіть гроші за "повірку" відповідній організації.
На роботі буквально "на днях" зняли газовий лічильник. За повірку заплатили триста з "копійками"  :unknow... Після того якось прийшли перевіряти покази на тому лічильнику, який самі і зняли  =)) ...а коли почули, що зняли, то почали "возмущатись" ЧОМУ МИ ЇХ ( САМЕ ЇХ) НЕ ПОПЕРЕДИЛИ (щоб вони дурно не ходили) ....
Відповідь від: 07-10-2011, 09:11:40
Цікаво, що в "Гостинному Домі" ціна на ціннику великими цифрами, то ціна з 5%знижкою для власників дисконтної картки. А збоку маленькими буквами загальна ціна.
Знаю про таке в "ДЦ" тепер і до нас прийшло.
Так, в ДЦ так було відколи памятаю. В нас так і в "Купало" і в "Омодосі". Цінники такі, то не найбільша біда наших прототипів ДЦ... :(
Відповідь від: 07-10-2011, 09:23:34
Є така зараза аерозольна в балончику від цього виробника, ніби ефективна.
Кажуть, що так. Таку ще не брала. Брала від Емвею такий порошок від плям гранульований  у пляшці. Добре виводить, на довго стає. Якщо плями від соку чи ін давніші, то тре в ньому замочити, а потім випрати - перевірено дитячим одягом  ;)
Відповідь від: 07-10-2011, 09:51:24
Про "Родинну ковбаску". Останнім часом завжди там беремо. Завжди свіже. Завозять щодня і нам найближче  ;). А от той магазин, що в центрі нище салону "Камелія", "Делікатес", зається, одним словом не ходіть. Мама якось зайшла, а продавщиця ковбасу тряпкою витирає....фе....
Про "Ваніль". Там милі і ввічливі продавці, завжди кажуть, що "сьогоднішнє" і свіже. Пеньочки там добрезні. А інші на смак, як я кажу, як "державні". Але там не дуже дорого. можна випити каву, чай, коктейль, взяти десерт.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #84 : 01 Жовтня 2012, 22:00:02 »

Будьте обережні на цей раз із покупкою вірменського лаваша у "Гостинному домі". Купили упаковку лаваша на пятачку, принесли додому, розпакували і в носа вдарив запах цвілі - весь тільки куплений лаваш затхнувся в упаковці і пішов зеленим мохом по поверхні. Спробувала вибрати з нього хоч щось, але весь лаваш був занадто крихким і не скручувався навіть у трубочку, відразу тріскав.
Перед тим брали - був нормальний і смачний.
Записаний

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:55:13

    Звідки: Калуш
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #85 : 01 Жовтня 2012, 22:14:35 »

шановні форумачани. скільки коштує експертиза по перевірці на якість товару. в мене ситуація така. купив я дорогі туфлі собі . одів тіки 1-раз. відлетіла прекраса. є гарантія. магазин вказує мені на те що я спеціально відірвав прекрасу і магазин відмовляється у заміні товару і ремонту, сказали іти в куток споживача і робити експертизу. скільки вона коштує і скільки часу вона робиться?
« Останнє редагування: 01 Жовтня 2012, 22:25:36 від kac »
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #86 : 01 Жовтня 2012, 23:13:33 »

Не знаю кілько коштує та експертиза але маю пораду.Відірвати і на другому капці прикрасу.  ;)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #87 : 01 Жовтня 2012, 23:21:43 »

магазин вказує мені
Напишіть котрий магазин, щоб і ми знали "героя".  :hot
Записаний

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:55:13

    Звідки: Калуш
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #88 : 02 Жовтня 2012, 00:32:39 »

Магазин "Де Люкс" м. Івано-Франківськ. Вискажу одне: продавці нахаби(після того як я приніс відразу товар, продавці агресію включили,власниця така сама розказувала мені про совість).магазин виглядає солідно,але моя думка лишається незмінною. Продають фуфло за космічними цінами.
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #89 : 02 Жовтня 2012, 08:59:00 »

То звертайтеся таки в відповідну службу.  :butcher
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #90 : 02 Жовтня 2012, 14:12:45 »

буде дуже довго і наврядчи результативно. простіше відремонтувати за свої кровні ібільше в той магазин не ходити і радити іншим так само.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #91 : 03 Жовтня 2012, 18:01:20 »

На жаль, Борнсліппі має рацію. Мені колись у відділі захисту прав споживачів також запевнили, що то майже марна справа - бо доказати, що товар зламався\порвався сам майже не можливо. Експертиза такий факт встановити не може - хіба констатує, що річ порвана. Але з чиєї вини - то уже "як карта ляже". Хіба, якщо представник захисту прав споживача сам прийде у той магазин з комісією. Лалія права - звертайтеся у відповідну службу - напишіть письмову скаргу і зреєструйте її, а не замовляйте експертизу самі. Хай цим займуться ті, кому належить.
Записаний

bodya

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    06 Листопада 2014, 18:41:01

    Звідки: калюш
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #92 : 01 Листопада 2012, 13:11:27 »

Хотів би трішки внести ясність за колишній "фаворит" в кризі "фаворитів" ніхто не винен просто власнику захотілось отримувати великі прибутки а в Калуші не було того обєму торгівлі на той момент. Підприємець просто призупинив роботу нашого а тепер ще й мережу фаворитів ліквідував. Тепер за новим законодавством при створенні нової фірми чи підприємства надається податковий пільговий період на 5 років всі фаворити в області тепер стали "вопаками" при одному власнику. А через наступних 5 буде інша назва і друга контора з колишнім власником. В Калуші просто буде хвиля закриття і відкриття нових "старих" фірм.
Відповідь від: 01 Листопада 2012, 13:04:09
:) час обідньої кави

Відповідь від: 01 Листопада 2012, 13:05:27
Хотів би стосовно сервісу в магазинах: хотілось щоб власники маркетів звертали увагу на продавців у хлібобулочних відділах щоб люди які працюють з хлібом не користувались духами одеколоном та ін.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #93 : 01 Листопада 2012, 13:57:39 »

І навпаки, щоб користувалися МИЛОМ!!!

Бо і таке буває
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #94 : 01 Листопада 2012, 21:02:00 »

І навпаки, щоб користувалися МИЛОМ!!!
підтримую
а ще не завадило б до хлібного відділу, як у радянські часи, давати лопатку, щоб покупці не перепробували батони своїми руками. А продавцям у хлібних павільйонах бажано користуватись целофановими рукавичками. А то вийшли, пардон, з туалету чи погладили бездомного песика, а потім тими руками подають нам хліб.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #95 : 08 Жовтня 2013, 22:29:33 »

Сьогодні купила у Фуршеті курячі пупці. Кинула на сковорідку і в ніс мені вдарив різкий запах схожий на хлорку. Що це?! Вперше таке зустрічаю. А рідини натекло купу на дно! Після смаження на сковорідці залишився наліт такий як від крохмалю. А пара, яка осіла на сусідню каструлю, залишила після себе білий "борошняний" наліт. :=)
 П.С. От би хтось із працівників Фуршету написав тут - признався що то за шлунки такі шпійонські.
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #96 : 30 Червня 2014, 12:28:11 »

Гарна пропозиція для чоловіків!
На стройбазі в магазині "Джинсовий Одяг" (по дорозі від зупинки Теxнікум до Аврори) йде тотальний :)  розпродаж джинсовиx штанів та піджаків. Ціни справді цікаві  :good Купив собі дві пари штанів всього за 100грн. Штани здебільшого класика, але знайшов цікаві, і некласичні. Розмірів навалом в поясі 29, 30, 31. Можна ще вибрати 32, 34. Джинсові піджаки всі по 50 чи то по 40 грн.!!! Не маю до того жодного інтересу, але xалявка ще та... Штани від 40грн. до 200, є різні фірми, Madoc, Lee і т.д.
Не знаю доки   буде цей розпродаж, але з кожним днем вибір меншає.
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #97 : 30 Червня 2014, 12:30:54 »

 :)Інфа корисна. Хіба комусь кину.....Чую про таке вже вдруге за весну. :good
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #98 : 30 Червня 2014, 12:50:23 »

Вони від весни то і розпродують, але тепер реально мало одягу. там "нормально запаковано" :)
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #99 : 24 Листопада 2014, 18:22:18 »

На тому тижні хотіла купити у "Гостинному домі" на Стуса кетчуп фірми Щедро. Але УВЕСЬ кетчуп у меншій розфасовці "до шашлика" був протермінованим. Бачила, що внизу у коробках був ще не виставлений цей кетчуп. Сьогодні зайшла знов - і що - весь протермінований кетчуп ЗАЛИШИВСЯ ЧЕКАТИ СВОЇХ ЖЕРТВ на прилавку. Хоча термін придатності вийшов - чітко на пачках написано ще 06.10.2014 року тобто БІЛЬШЕ МІСЯЦЯ. І це не перший товар, що не замінюють місяцями у магазині :(. Я ще можу зрозуміти ігри з цінами (ах, не встигли поміняти). Але тут не замінюють свідомо, бо новий товар був ще на тому тижні цієї торгової марки. Та якщо і немає нового, то такі продукти мають бути забрані з товарооббігу і списані. До речі не лише цієї марки товар протермінований. Невже ніхто не буде у Калуші контролювати магазини? Якщо представник відділу споживання не справляється і не хоче ходити по торговим точкам - то нехай беруть мене на роботу - я не лінуватимусь проводити рейди. :stop:
Записаний