Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Як часто Ви дивитесь Калуське міське телебачення?

Кілька разів на тиждень
- 26 (24.3%)
Кілька разів на місяць
- 13 (12.1%)
Дуже рідко
- 36 (33.6%)
Зовсім не дивлюсь
- 32 (29.9%)

Всього голосів: 107


Автор Тема: Калуське міське телебачення  (Прочитано 300561 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #20 : 27 Листопада 2008, 16:41:50 »

Тут згідний із Борнсліпі. Для суду важливий факт, що не була звільнена, а значить рахувалася на роботі. А то, що не працювала, то ще не доведений факт. Тим більше, що на ньому нічого не виграєш, бо при такому закиді вона надасть суду свідків того, що її просто не пускали на робоче місце, а винуватцем її прогулу був особисто В. Крохта. Тоді четверта влада дружно похлопає його по плечу і скаже: "Що зробиш, життя несправедлива штука, мусиш платити ти..."
Думаю треба не руки піднімати, а визнати, що у цьому раунді Насалик таки обіграв КМТ і Раду.
А мене більше цікавить чому "...Як не прикро стверджувати, але шансів на позитивний розгляд апеляції майже нема... "  ?

Якщо то секрет, то може в приват  ;)
Відповідь від: 27 Листопада 2008, 16:27:10
На рахунок чи потрібне громаді телебачення, то то вже не питання. В час коли навіть Бурштин має своє ФМ, щоб у Калуші ТВ не було... Встид.

Але не буде, якщо це вигідно мерові, то не буде.
Ініхто не пікне. А навпаки будуть ще старпери тявкати що нічо то телебачення доброго не робило, лиш нашого доброго мера обливало брудом.

А на форумі середній вік учасників досить не великий, тому у своїй переважній більшості вони КМТ не дивляться, хіба просити, аби форумці провели міні опитування в кругу своїх сімей, на предмет того, чи потрібне їм телебачення.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #21 : 27 Листопада 2008, 17:07:10 »

Для суду важливий факт, що не була звільнена, а значить рахувалася на роботі. А то, що не працювала, то ще не доведений факт. Тим більше, що на ньому нічого не виграєш, бо при такому закиді вона надасть суду свідків того, що її просто не пускали на робоче місце, а винуватцем її прогулу був особисто В. Крохта. Тоді четверта влада дружно похлопає його по плечу і скаже: "Що зробиш, життя несправедлива штука, мусиш платити ти..."

 :)  :) Рахувалася... Є Статут, є штатний розпис, у якому всі штатні одиниці заповнені :) Є належні трудові книжки працівників за основним місцем роботи (відповідно до законодавства), є всі необхідні накази і т.п. Але саме прикольне, що ніде нема в них Попадюк :) І що саме прикольне, що відповідно до штатного розпису, який затверджується міською радою!, Попадюк ніколи не займала ніякої посади на КМТ як за основним місцем роботи :) То куди її пускати на роботу, де її робоче місце? А може директор КМТ прийме на роботу, наприклад, директора "Карпатнафтохіму" і заповнить йому трудову книжку? І тоді хай п.Чмихалов попробує сказати, що він - директор?  :=)

Для чогось напевно існує Кодекс законів про працю, для чогось існують трудові книжки?
А може взагалі давайте зробимо вакханалію? (Яка і так існує, в принципі)

Відповідь від: 27 Листопада 2008, 17:02:51
На рахунок чи потрібне громаді телебачення, то то вже не питання. В час коли навіть Бурштин має своє ФМ, щоб у Калуші ТВ не було... Встид.

Але не буде, якщо це вигідно мерові, то не буде.

Бурштин не тільки ФМ має, але і телебачення... :)

А якщо КМТ - виходить нікому не потрібне, то для чого цей весь "сир-бор"?
Мені, особисто, в такому разі - повністю паралельно (якби не трудовий колектив...)
Чемодан, вокзал, Ч.......
Записаний
Свій до свого по своє

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Калуське міське телебачення
« Прочитано #22 : 27 Листопада 2008, 18:11:19 »

це не твердження а питання!!! а чому кмт не прихватизують. від цього тільки користь буде!!!! і скільки воно коштує якщо хтось знає ціну????
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #23 : 27 Листопада 2008, 18:15:17 »


А може взагалі давайте зробимо вакханалію? (Яка і так існує, в принципі)

От от!


це не твердження а питання!!!

Свята правда!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Калуське міське телебачення
« Прочитано #24 : 27 Листопада 2008, 18:19:19 »

від цього тільки користь буде!!!!
яка користь?
якщо була б користь, давно би прихватизували мабуть
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Калуське міське телебачення
« Прочитано #25 : 27 Листопада 2008, 18:25:43 »

користь для телебачення!!!! :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ARMANI

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +21/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    15 Листопада 2012, 17:48:51

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #26 : 27 Листопада 2008, 18:43:16 »

Засновник міська рада.Думаю,що ніхто з представників діючої влади не дасть згоду на приватизацію.КМТ-їхня власність.Коротше діти страждають за гріхи батьків в даному випадку.Простіше створити новеТБ,але на це потрібні чималі кошти:ліцензія,апаратура,професійний колектив,відповідна зарплата,і таке інше.
Записаний
І все на світі треба пережити,і кожен фініш-то ,по суті, старт...

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Калуське міське телебачення
« Прочитано #27 : 27 Листопада 2008, 18:49:19 »

ну тоді терпіть!!!!! :pardon
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Калуське міське телебачення
« Прочитано #28 : 27 Листопада 2008, 18:51:14 »

Справа навіть не в тому, що може запропонувати місцеве телебачення глядачам, щоб самому себе утримувати?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Калуське міське телебачення
« Прочитано #29 : 27 Листопада 2008, 18:55:19 »

ну якщо фінансує місто то мабуть запропонувати можуть небагато!!!!!?????
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #30 : 27 Листопада 2008, 19:08:39 »

користь для телебачення!!!!
А от з цим твердженням я не згідний.
Звичайно має право на життя і приватне телебачення, але на мою гадку повинне бути і громадське телебачення!
Фактично, за сучасним існуючим законодавством, комунальне (власник - міська рада) телебачення є єдиною формою телебачення, яке має фактичну незалежність. Оскільки заробітна плата і соціальні гарантії визначені Законом "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів", то фактично державні і комунальні телекомпанії є єдиними незалежними компаніями. Журналісти приватних телекомпаній є апріорі залежними від власника.
Державні телекомпанії в порівнянні з комунальними - також є більш залежними, оскільки журналісти державних телекомпаній мають статус державних службовців, а це зразу накладає на них масу обмежень.
А у комунальних телекомпаніях журналісти тільки прирівнюються до службовців органів місцевого самоврядування, мають аналогічні соціальні гарантії і визначену заробітну плату, і фактично є захищеними від зовнішніх посягань. Правда, тільки при умові нормальної роботи законодавства, і контролю за його дотриманням з боку органів прокуратури.
Тобто, це єдина фактично реальна форма роботи громадського телебачення.

Різниця між приватним і громадським ЗМІ, я гадаю, зрозуміла. Приватник виконує замовлення власника, а громадське - виконує соціальне замовлення, тобто інформування населення про події громадського життя, яке не цікаве для приватника, оскільки не приносить прибутку. Єдиним випадком, коли приватник працює на соціальне замовлення - це коли воно принесе йому плюс в іміджі. Але приватник ніколи не піде в інформуванні події проти власної вигоди. А отже не буде інформувати про події, які ідуть врозріз з владною думкою. Хіба що власник - дуже потужний олігарх, якому наплювати на владу... Що на місцевому рівні практично неможливе. Всі містечкові олігархи кормляться з місцевого бюджету, бо це найбільша і найлегша кормушка.

Тому й незгідний я з тим, що вихід - прихватизація!
Записаний
Свій до свого по своє

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Калуське міське телебачення
« Прочитано #31 : 27 Листопада 2008, 19:21:09 »

хммм якщо я не помиляюсь то 1+1 інтер іств  та інші це приватні телекомпанії!!!???  подруге я чомусь думав некабельне телебачення заробляє на рекламі і тому говорити про збитковість для приватного власника недоцільно, і для того щоб заробити гроші приватник буде розвивати  його!!! що і відрізняє приватну форму від державної!!! що значить замовлення власника???? ви   репортери чи ви виконавці волі власника???
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #32 : 27 Листопада 2008, 19:39:45 »

Я вже змучився нагадувати - ПОПИТ НАРОДЖУЄ ПРОПОЗИЦІЮ! Якщо той чи інший бізнес-проект є цікавим - одразу з'явиться той, хто його реалізує. Там, де є прибуток - знайдеться і бізнесмен. Займатися апріорі неприбутковими, але необхідними справами - доля Держави або Громади. Саме тому і немає поки що приватних ЖЕКів, молочних кухонь, телебачення... Як тільки це стане вигідно - будуть, нас не спитають. Ринок, однако...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Калуське міське телебачення
« Прочитано #33 : 27 Листопада 2008, 19:43:00 »

так яка ціна кмт????
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #34 : 27 Листопада 2008, 19:56:13 »

Ну хіба в ціні справа? Ви готові купити бізнес і носити гроші з дому на роботу, а не навпаки?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Калуське міське телебачення
« Прочитано #35 : 27 Листопада 2008, 19:59:37 »

ну в любий перспективний бізнес тре вкладати гроші!!!! в будьякому випадку справа в ціні!!! ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #36 : 27 Листопада 2008, 20:13:27 »

хммм якщо я не помиляюсь то 1+1 інтер іств  та інші це приватні телекомпанії!!!???  подруге я чомусь думав некабельне телебачення заробляє на рекламі і тому говорити про збитковість для приватного власника недоцільно, і для того щоб заробити гроші приватник буде розвивати  його!!! що і відрізняє приватну форму від державної!!! що значить замовлення власника???? ви   репортери чи ви виконавці волі власника???

Ха, заробляє на рекламі і т.п. Місцеве телебачення, хоч громадське, хоч приватне - це зразу ж збиткове підприємство. ФМ-радіо - не сперечаюсь, це прибуткова штука.
Скільки є місцевих рекламодавців? Можна порахувати на пальцях однієї людини... А зовнішньому рекламодавцю місцеве телебачення цікаве тільки у випадку політичної реклами. Оскільки рейтинг місцевого ТБ в конкретному регіоні є все ж вищим, бо своє ТБ.

Скільки вартує реклама в плюсів, Інтера і т.п.? Мільйони за хвилину. Але й споживачів - мільйони.
Хтось заплатить хоча б 1000 грн. за 1 хв. місцевому ТБ? Ніколи. Бо в місяць треба показати хоча б 150 разів рекламний ролик, щоб він дав результат і відклався в умах (це 5 разів у день). Хто заплатить 150000 грн. у місяць?
Реальна ціна - ну 1000, ну 2000 в місяць...
Ділимо на 20 днів (хоча б) і маємо 50-100 грн. в день. А хоча б 5 разів показати - 10-20 грн./хв.

Різниця відчутна? Мільйон і 20?

Видаткова ж частина відрізняється між місцевим і загальноукраїнським не в 50000 раз, а десь разів у 100 напевне, хай в двісті... Тепер зрозуміла різниця?

По ФМ, видатки у порівнянні мізерні, отримав ліцензію, закупив апаратуру, найняв 2-3 людини з непоганим голосом і швидким мисленням, збирай рекламу і крути будь-яку музику (за 300 грн. в місяць за договором про суміжні авторські права). При потребі можеш давати новинний проект, а можеш і не давати... Навіть журналістів не треба.

Щодо Бурштина, то там власник виживає на комплексі послуг. Він власник ФМ (прибуток), студії ТБ (збиток), кабельного ТБ (прибуток), провайдера Інтернет (прибуток).

Щодо Коломиї, то там власник виживає за рахунок продажу ефірного часу іншій загальноукраїнській телекомпанії, тобто чиста оренда. Має власну ТБ студію, яка висловлює владну думку, щоб не дай бог не прикрили оренду.

Наводити інші приклади? 3-я студія живе також з оренди (власного часу - 4 години в день), а також з продажу трансляції для висловлювання як владної, так і опозиційної думки, і грає на ціні як монополіст. Бо це єдина обласна телекомпанія.

В області залишилось тільки 8 місцевих телекомпаній: Рогатин (районне, державне), Бурштин (приватне), Коломия (приватне), Надвірна (районне, державне), Тисмениця (районне, напівдержавне), Снятин (районне, державне), Калуш (міське, комунальне), Калуш (районне, напівдержавне).

У всій області залишилась єдина комунальна телекомпанія - КМТ. А як я вже писав, це фактично єдина можлива форма громадського телебачення. І тільки в такому випадку можуть існувати ще якось незалежні журналісти.

І тому шум і гам - тільки у Калуші, і тільки навколо КМТ... Бо думка, що висловлюється журналістами КМТ, завжди буде не подобатись якщо не раді, то - голові, якщо не голові, то - виконкому, якщо не виконкому, то місцевим олігархам. І т.д.

----

Що значить замовлення власника?! :) Вибач, якщо ти не будеш працювати за правилами приватного власника, то ти не будеш отримувати гроші від власника. :) Ти будеш платити людині, яка буде працювати проти твого бажання, твого іміджу, і приносити тобі не прибутки, а збитки? :)

ви   репортери чи ви виконавці волі власника???

Я - ні, я - не репортер, я - менеджер.
Моя місія полягає у забезпеченні потреб творчого колективу, в його захисті та можливості нормально працювати...

А журналісти... Вони також люди, у них також є сім'ї, у них також є потреба нормально жити і радуватись людським радощам. А не жити постійно на вулкані. І вони завжди будуть виконавцями волі власника.

А нормальним журналістом в твоєму баченні може бути тільки дві категорії людей:
1. Монах. Якому все пофіг, сім'ї не має, на своє життя наплювати, потребу має тільки в забезпеченні власного его, і щоб усі його боялись.
2. Олігарх. Якому все пофіг, має купу бабок, має службу охорони, потребу має тільки в забезпеченні власного его, і щоб усі його боялись.

----

Я знову розваявся :) Мабуть треба припиняти так багато писати :) Сорь...  :(
Відповідь від: 27 Листопада 2008, 20:07:51
Прошу модераторів придумати приз за найдовші пости, і присудити його мені  :D
Записаний
Свій до свого по своє

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Калуське міське телебачення
« Прочитано #37 : 27 Листопада 2008, 20:15:54 »

перпрошую!! на рах збитковості зрозумів!! дякую доступно!!!  :) а от на рах монахів і олігархів ну  .... короче якщо все так погано працюйте в іншій галузі!!! :pardon
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #38 : 27 Листопада 2008, 20:18:00 »

Український суд не є слідчим органом, тому він сам не втручається туди куди його не просять, а рішеня виносить на підставі поданих йому доказів. Можливо, в обговорюваному нами процесі на стороні мера чи позивачки були кращі адвокати. Також підтримую позицію Ігор_О в тому, що варто було діяти навипередження і своєчасно оскаржувати дії (бездіяльність) мера в порядку адміністративного судочинства. Загалом було б цікаво почитати повний текст судового рішення відносно КМТ. Жаль, що в нас належним чином не діє Єдиний державний реєстр судових рішень. :(
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #39 : 27 Листопада 2008, 20:29:56 »

а от на рах монахів і олігархів ну  .... короче якщо все так погано працюйте в іншій галузі!!!

 :=) Це я зрозумів  :) А от як на рахунок - бути чи не бути?
Відповідь від: 27 Листопада 2008, 20:28:49
Загалом було б цікаво почитати повний текст судового рішення відносно КМТ.
Завтра повинні отримати повний текст. І як тільки, так - зразу.  :) Мені самому теж цікаво  :)
Записаний
Свій до свого по своє