Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 16 днів

Голосування

Як часто Ви дивитесь Калуське міське телебачення?

Кілька разів на тиждень
- 26 (24.3%)
Кілька разів на місяць
- 13 (12.1%)
Дуже рідко
- 36 (33.6%)
Зовсім не дивлюсь
- 32 (29.9%)

Всього голосів: 107


Автор Тема: Калуське міське телебачення  (Прочитано 301572 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ARMANI

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +21/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    15 Листопада 2012, 17:48:51

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #80 : 13 Жовтня 2009, 02:18:09 »

І явже курю,і готую каву.А він все пише...
Записаний
І все на світі треба пережити,і кожен фініш-то ,по суті, старт...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #81 : 13 Жовтня 2009, 02:35:32 »

ого, я ще на перекур.
не хочу його відволікати від послідовного висловлення власної позиції, та маю до нього питання
напишу, як він закінчить
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #82 : 13 Жовтня 2009, 02:37:14 »

Трішки перекурив (ненавиджу за цю звичку) і далі...
-----------
Вав! Ніч надворі - і вже появились відповіді!!!
-----------
Щодо ж п.Попа.дюк навіть бридко говорити. Порушень чинного законодавства - море...
Елементарно - перевищення службових повноважень Нас.аликом. Підписання розпорядження міським головою "Про призначення на посаду" керівника засобу масової інформації. Чи не забули про ВИКЛЮЧНЕ право міської ради?
І призначення яке цікаве... "Призначити на посаду виконуючого обов'язки директора Державної студії "Калуське міське телебачення" Попа.дюк Тетяну Степанівну..." Цікаво, аж надто цікаво, де ж Нас.алик знайшов таку цікаву посаду "виконуючий обов'язки директора"? Догадуюсь, що можливо він мав на увазі "доручити виконувати обов'язки директора", але "напісаноє пєром - нє вирубішь і тапаром"... І зрешту доручити виконувати можна комусь з колективу, хто уже має якусь посаду - хоча б прибиральниці, а тут не виходило - людина ж практично з вулиці: бандуристка культосвітнього училища...

ПРОКУРАТУРАааааааааааааааааааа, де ти?
Перевищення повноважень!!! Стаття Кримінального кодексу!!!
-----------
Та Бог з ним...
Набуло чинності рішення міської ради про призначення директора КМТ. Що повинен зробити міський голова, хоч і видав злочинне розпорядження? Правильно виконати рішення і видати розпорядження про звільнення Попа.дюк. Та де там... Нема розпорядження. Мало того, нанесено збитки на суму більше 20000 гривень КМТ через невидання розпорядження. Бездіяльність міського голови...

ПРОКУРАТУРАааааааааааааааааааа, де ти?
Бездіяльність посадової особи з нанесенням збитків у особливо великих розмірах!!! Стаття Кримінального кодексу!!!
-----------
Та Бог з ним...
Міська рада приймає рішення про надання дотації засобу масової інформації (засновником якого рада і є), яке відповідно до Закону "обов'язкове для виконання" усіма посадовими, фізичними і юридичними особами у межах органу місцевого самоврядування. Мало того, на міського голову покладено обов'язок (!) забезпечити виконання рішень міської ради.
Ні! Міський голова вирішує ігнорувати такі рішення і не виділяє дотації... Ні, перепрошую, спочатку виділяє, пробує давати вказівки журналістам як треба висвітлювати деякі події, а потім перестав підписувати платіжки щодо дотації :)
Пане .мер! Закон України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів" (ст.8 )  чітко Вам вказує на "повне виконання фінансових зобов'язань перед засобами масової інформації, власником яких є органи місцевого самоврядування". Наголошую - ПОВНЕ!!!
І незалежно від того, чи виконується бюджет, чи не виконується. А тут теж казус. Нас.алик всюди "громогласно" заявляє, що бюджет у Калуші постійно виконується, а у судових засіданнях подаються документи, що бюджет не виконується (!) БРЕХУН Ви, п.Нас.алик! Або в першому випадку, або в другому.
І можете судитись зі мною... БРЕХУН!!!

ПРОКУРАТУРАааааааааааааааааааа, де ти?
Невиконання посадовою особою своїх посадових обов'язків. І свідоме порушення чинного законодавства. Не пам'ятаю, чи є стаття Кримінального кодексу...
----------
Та Бог з ним...
Пану .меру цього року вручено відзнаку за заслуги перед церквою. Він же в нас Божа людина.
Але чомусь він навіть і не знає чи вибірково знає (як йому подобається трактує) Святе Письмо.
Гріхом, який кличе до пімсти до неба, є невиплата заробітньої плати!!! А дотація відповідно до кошторису, затвердженого міською радою, направляється на виплату заробітньої плати...

ПРО... Тьху, яка в цьому випадку прокуратура? Ой, Боже, Боже...

----------
КУРИТИ!


Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #83 : 13 Жовтня 2009, 02:43:33 »

п. Крохта, ви будете продовжувати?
мені йти по каву, чи ні ?
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #84 : 13 Жовтня 2009, 02:44:23 »

:) Буду :)
---
Я так зрозумів, що краще, мабуть, Вам буде читати це все уже зранку :) А то на мене щось найшло :) Накипіло, напевне... :)
А питання можна й зараз. Зразу ж і відповім...
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #85 : 13 Жовтня 2009, 02:48:35 »

ні,ні, мої питання краще після Ваших висловлювань - йду по велике горня кави
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #86 : 13 Жовтня 2009, 03:14:30 »

Частина третя. Напевне не остання.
----------
Людина Очкура.........
Хм... Цікаво, а я взагалі-то тут присутній? І моя думка комусь потрібна?

А мені цікаво: чи Очкур після призначення мене директором КМТ вважає мене своєю людиною?..

Відповідь моя: Ні, я - не людина Очкура. Ігор Очкур є моїм другом, з яким ми пройшли і гори, і горе...
Мої думки часом не збігаються з його думками. І тут уже стоїть питання компромісу, або пошуку істини, або пошуку правильного шляху.

Я вважаю, що я є самодостатньою особою, яка вміє слухати, прислухатись і робити висновки. І не вважаю себе самодуром.

Мало того, як Ви гадаєте, чи може людина "когось" знайти спільну мову з багатьма різними політичними силами, які мають власні інтереси?

На сьогодні, я є людина всієї міської ради і буду нею, доки є директором КМТ. І ніяка політична чи громадська сила не змусить мене надати комусь перевагу. Це засіб масової інформації. І нехай журналісти скажуть, чи хоча б колись я змушував їх до такого чи іншого трактування... Та мене вже б давно з'їли з потрохами і здали. Я буду відстоювати позицію незалежного журналіста. І не дам нікому можливості тиснути на свободу слова, як би це високопарно не звучало.

Так, я в цьому питанні альтруїст. Так, сміються з моєї позиції. Але я буду на цьому стояти.

Щодо деяких можливих чи неможливих переговорів з .мером.
Колектив (і я в тому числі) висловив свою думку.
Нагадую:
1. Ми не віримо жодному слову Нас.алика.
2. Звільнити Попа.дюк.
3. Виконати рішення міської ради.

Колективу закидають - це ультиматум. Ні!

Я кажу, що я не можу і не маю права розмовляти зі злочинцем про якісь домовленості. Мало того, я не буду шукати шляхи, як обійти Закон. І не має значення чи це .мер, чи це бомж.

Ми запропонували .меру перестати бути злочинцем і встати у правове поле. Тоді є можливість шукати компромісу. Це було у березні 2009 року. Відповіді ніякої.

ПРОКУРАТУРА, як же ти мені надоїла... Як було б класно, якщо б ти була незалежною... :(

Закидають, що це патова ситуація. Ні!

Тепер повинні працювати прокуратура (щодо порушень законодавства) і Служба безпеки (щодо тиску на журналістів). Окремі особи в даних структурах не вічні. А я собі не прощу, якщо буду співпрацювати із злочинцями!

Анекдот в тему:
"Вас гризьот совєсть? Вибейтє єй зуби - пускай сосєт!"

Я люблю совість із зубами.
---------

ЯЯ, вибач, спати хочу. Ще допишу :)
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #87 : 13 Жовтня 2009, 03:21:24 »

 :'(
Но, всёже - кое что напишу
Откровенно говоря, я так и не смогла осознать или даже постичь Вашей позиции.
Неужели Вы не понимаете, что изначально гор.совет готовил Вам роль жертвы «гнусного Насалика», именно этим и обусловлено бездействие и безучастие гор.совета на протяжении всего периода конфликта. Вы стали тем «явным и ярким упрёком», которым гор.совету было легко козырять перед Насаликом, и от которого гор.совет избавлять себя не собирался (то есть хоть как то решать проблему, что создалась).
Нет, конечно, они делали вид, что решают проблемы КМТ, ругаются с мэром и деньги на зарплаты выбивают, но, впечатление такое, что никто даже не поинтересовался размером суммы, какую необходимо выделить, для того, чтоб работники получили хотя бы по 100 гривен. Или я не права?
По описанию начала конфликта у Игоря_О, я поняла, что гор.совету - КМТ как таковое ДО-ФЕНИ, поскольку изначально они не предавали никакого значения происходящему, а интересоваться начали только тогда, как увидали (на конец то) в Насалике угрозу для собственных жоп. Им нужна была подобная проблема – да куда там нужна – жизненно необходима. И даже то, какие меры они (тобишь) депутаты предпринимали, для «помощи» работникам КМТ в отстранении Попадюк – это же бред сивой кобылы в определённое время суток.
Вы взываете к правоохранительным органам?
Да, Вы, батенька – идеалист (отвечу Вам в стиле Игоря_О, то есть процитирую слова из фильма) «Да кто ж его посадит, он же памятник»
Извините, мне мою грубость, но мы живем, ни где ни будь, а на Украине, где право и закон исторически не прижилось. Да, грубо, да не правильно, но это так – это факты.
Било бы интересно узнать зачем этот конфликт самому мэру, поскольку проблемы с КМТ ему, по всей видимости также были нужны, иначе он бы их не имел – и это огромное заблуждение, что здесь дело в принципах – ИМХО.

Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #88 : 13 Жовтня 2009, 09:01:45 »

Ні, ЯЯ, Ви не праві.
Міська рада почала займатися проблемою КМТ ще від першого незаконного розпорядження про призначення Попадюк. Спочатку окремі депутати, коли дійшло до конфлікту - вся рада. Це протистояння тривало спочатку для усунення Попадюк, а потім - для захисту Крохти і колективу. І у 2008-му році, і у 2009-му міським головою не виконувались рішення сесії про виплату дотації КМТ. В проекті Бюджету-2009 таких грошей взагалі не було - ці гроші "вигризалися" саме депутатами (адже ніхто інший на сесії не виступає) і на протязі кількох сесій, ще й з пробиванням вето міського голови. Саме депутати вносили необхідні зміни до статуту КМТ і обрали редакційну раду. куди направили 3 своїх представників. Доречі, газета "Дзвони" такої ради не має, і вона їй не потрібна, вочевидь.
Так що, говорити про бездіяльність ради.... ну, як мінімум, негарно. Окрім того, всі рішення міської ради - в правовому полі. Всі дії депутатів і КМТ - законні. В той же час дії міського голови.... Я не буду називати його злочинцем. Він просто правопорушник.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30258
  • Останні відвідини:
    Вчора в 08:03:23

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #89 : 13 Жовтня 2009, 09:55:48 »

Може я ідеаліст. Але я все ж впевнений, що зараз би лист до Тимошенко не помішав. То би вирішило питання зарплати працівників без знімання Крохти. Але такий варіант мабуть вам обом не проковтнути. Уміраєм но не здайомся.
Скільки часу вже пройшло від винесення вердикту у Львові? Яка різниця що депутатам треба ТВ і що вони його в душі підтримують.
У цій країні важливіше чий тато чиєму зателефонує.
І тут як і із льодовим - мета виправдовує засоби. Можна стати і "правопорушником", але використати методи мера і таки добитися виплати зарплати. То знову ж таки моя особиста думка.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #90 : 13 Жовтня 2009, 11:13:24 »

Але такий варіант мабуть вам обом не проковтнути. Уміраєм но не здайомся.
Мені теж здалось що у сторін свій сценарій.. і вирішиться ця проблема - новими виборами, тобто тоді коли Н.асалик піде і буде новий .мер... телебачення виграє бо не здасться і Насалик виграє бо не поступився... Але це буде здається ще не скоро :(
Або ж...ескалація конфлікту з залученням адмін ресурсу як це запропонував Юра...
Тоді... О Алілуя - Закон знову у Ж.....і та все вирішується дзвінком або мазохистським протистоянням  :unknow
 
P.S. Для WestUA не можу, як юрист не зацінити ваше "Н.асалик" і ".мер" відразу взяла собі на озброєння. Відчувається, що людина-журналіст і піклується про різні непотрібні позови до свого інформресурсу, а так справді :unknow :P
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #91 : 13 Жовтня 2009, 13:02:25 »

Я не права ? - не смешите меня, я без вас смешная. Если бы гор.совету не нужен был бы этот кризис с КМТ, его бы не было. Вы хотите сказать, что депутаты доблестно "выгрызали" деньги для КМТ - скажите - какие? - 27 тис. из 40 тис. , которые необходимо было оплатить в пенсионный фонд? И тому подобные примеры ?
Вам всё невдомёк даже – что люди – сегодня, сейчас – возможно копейки денег не имеют на кусок хлеба собственным детям.
Вот это то, что беспокоит меня лично, а не чьи то принципы, которые стали пешкой в местных политических играх.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #92 : 13 Жовтня 2009, 13:34:51 »

Я не права ? - не смешите меня, я без вас смешная.
Не праві. Все решта - Вам видніше.

Если бы гор.совету не нужен был бы этот кризис с КМТ, его бы не было.
Криза і виникла не одразу - читайте уважніше. І виникла вона в першу чергу через нелегально призначеного міським головою керівника, який почав душити журналістів! Були звернення журналістів, пікети... Так що, раді та криза не була потрібна.

Вы хотите сказать, что депутаты доблестно "выгрызали" деньги для КМТ - скажите - какие? - 27 тис. из 40 тис. , которые необходимо было оплатить в пенсионный фонд? И тому подобные примеры ?
ЯЯ, я давно помітив, що Ви не надто добре володієте фактажом. Свого часу Ви назвали мене депутатом і чиновником, хоча я не являюсь ні одним, ні другим. Без достовірної інформації важко бути об'єктивною, погодьтесь.
Фінансування ЗМІ з міського бюджету відбувається наступним чином:
1. Міський голова вносить проект бюджету міста, де закладається певна сума дотації для ЗМІ. Те, що комунальні ЗМІ треба дофінансовувати - питання окреме. У нас дофінансовується багато галузей.
2. Депутати міської ради голосують цей проект або вносять правки. Коли бюджет проголосовано - він стає Законом. Його повинні виконувати всі, в т.ч. і голова.
Надіюсь, процедура зрозуміла?
Тепер конкретно:
У 2008-му році було прийнято дотацію у розмірі 300 тис.грн. для КМТ. Ще 200 тис. було визначено і для газети "Дзвони..." Фактично профінансовано - газету повністю, КМТ - на 115.2 тис. менше. Чому? Депутати винні? Ні, міський голова "не схотіли"...
У 2009-му році спочатку міський голова запропонував виділити КМТ і газеті по 60 тис. Мовляв, грошей немає. Так і прийняли були, хоча б на перший квартал. Пішло фінансування: газеті 80%, КМТ - 5 тис... Хто винні? Депутати? Ні, голова "не схотіли"... Почали переглядати бюджет, з ініціативи саме ради! Депутати запропонували рішення виділити КМТ 400 тис.грн. в тому числі і минулорічний борг 115.2 тис., скільки газеті - не пам'ятаю точно. Ситуація на тепер - газета отримує 100%, телебачення - 0%! Чия вина??? Депутатів?????? Додайте сюди постійні наїзди на КМТ з боку "Водотеплосервісу" і "РЕМ" за борги, відкриття кримінальних справ проти Крохти за невиплату зарплати і сплати внесків до Пенсійного.... надіюсь, Ви здогадуєтесь чия то "подача"!
Тому мені не зрозуміло, про які Ви 27 тис. говорите...

Вам всё невдомёк даже – что люди – сегодня, сейчас – возможно копейки денег не имеют на кусок хлеба собственным детям.
Нам це якраз і "вдомьок""! Це Ви Насалику розкажіть!

Вот это то, что беспокоит меня лично, а не чьи то принципы, которые стали пешкой в местных политических играх.
Теж до нього!
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #93 : 13 Жовтня 2009, 14:04:46 »

Може я ідеаліст. Але я все ж впевнений, що зараз би лист до Тимошенко не помішав. То би вирішило питання зарплати працівників без знімання Крохти. Але такий варіант мабуть вам обом не проковтнути. Уміраєм но не здайомся.

Юрко! Невже ти гадаєш, що ситуація там невідома? Неодноразово звертались і до депутатів БЮТу, і до депутатів НУ, і в Національну раду з питань телебачення і радіомовлення, і до губернатора...
Відповіді: Андрій Шевченко (БЮТ) - "От невдовзі я буду в Івано-Франківську і будемо розбиратись".
Нац.рада - "Ну, що тут сказати... Це якісь ваші містечкові ігри..."
Губернатор - "А що ж я можу тут вирішити. Я не маю ніякого впливу на міських голів."

І такі відповіді звучать завжди, хоча, як правило, перед такими відповідями передує запитання "А хто у Вас мер?"...



Відповідь від: 13 Жовтня 2009, 13:57:37
Извините, мне мою грубость, но мы живем, ни где ни будь, а на Украине, где право и закон исторически не прижилось. Да, грубо, да не правильно, но это так – это факты.

:) Так, ці прописні істини мені відомі. Але це ні в якому випадку не означає, що і я повинен діяти такими методами...

Це мені нагадує варіанти: "Я люблю Україну, але буду її будувати за кордоном в окремо взятій квартирі (хаті, сім'ї)"

Так, ідеаліст. Було б набагато краще, щоб таких ідеалістів було б побільше. Або хоча б старались бути ідеалістами.
Та якби я пішов незаконними шляхами, мене давно б закрили в "мєстах нє столь атдальонних" або відправили на Височанку (роз'яснюю - цвинтарі там знаходяться).
Записаний
Свій до свого по своє

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30258
  • Останні відвідини:
    Вчора в 08:03:23

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #94 : 13 Жовтня 2009, 14:06:07 »

Не втему відповідь, пробачте...
Але я повторю основне
Може я ідеаліст. Але я все ж впевнений, що зараз би лист до Тимошенко не помішав. То би вирішило питання зарплати працівників без знімання Крохти.
Скільки часу вже пройшло від винесення вердикту у Львові? Яка різниця що депутатам треба ТВ і що вони його в душі підтримують.
« Останнє редагування: 13 Жовтня 2009, 14:29:30 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #95 : 13 Жовтня 2009, 14:34:13 »

Може я ідеаліст. Але я все ж впевнений, що зараз би лист до Тимошенко не помішав. То би вирішило питання зарплати працівників без знімання Крохти.
Є закон. Згідно нього міський голова повинен виконати рішення сесії. І суд його зобов'язав. Треба ще Тимошенко? Хоча... В тій країні, за яку Ви збираєтесь голосувати і справді все буде вирішувати саме вона, а не Закон...

Яка різниця що депутатам треба ТВ і що вони його в душі підтримують.
Вони його підтримують і матеріально. Іваницький погасив борг КМТ перед РЕМом з власної кишені.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30258
  • Останні відвідини:
    Вчора в 08:03:23

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #96 : 13 Жовтня 2009, 14:47:44 »

В тій країні, за яку Ви збираєтесь голосувати
Цікава ідеома  ;)
Наразі ми вже у ЦІЙ країні живемо.
Я і не сподівався, що Крохта може написати такого листа, але колектив міг би.
Дали гроші на електрику, аби журналюги могли задурно далі на роботу ходити і аби їм потім розказували, що вони галімо працюють.
Відповідь від: 13 Жовтня 2009, 14:43:00
Цитувати (вибране)
Володимир Козловський у коментарі "Вікнам" запевнив: питання кандидатур найбільша фракція міської ради БЮТ не обговорювала. Проте у нього як представника міської ради є претензії до існуючої кандидатури, тобто — директора ДС "Калуське міське телебачення" Віталія Крохти:
— Я вважаю, що з часу звільнення з посади директора Тетяни Попадюк і до сьогодні робота міського ТБ абсолютно не поліпшилася. Я не задоволений роботою Віталія Крохти, бо він як директор повинен бути насамперед організатором. Як працює директор, так працює і весь колектив. Наприклад: досі не звільнена з посади колишній директор ТБ Тетяна Попадюк. Що зробив Віталій Крохта для того, щоб якось змінити цю ситуацію? Мене здивувало, що на сесії не було ні оператора, ні журналістів. Вони не отримують заробітну плату. А що зробив директор для того, щоб це виправити? Скільки разів він був у кабінеті міського голови як розпорядника коштів? Депутати рішення про фінансування ДС "Калуське міське телебачення" прийняли, а хто повинен ходити до мера — директор ТБ чи депутати? Крім того, зараз ЗМІ може добре заробляти на політичній рекламі і не думати про те, за що виплатити зарплату. У мене таке враження, що або у цьому напрямку ніхто не працює, або ж рейтинг телевізії надто низький. Тому на наступній сесії депутати хотіли б послухати звіт директора ТБ. Нехай він відповість: чому він не працює? А, може, навпаки — він працює, а ми не знаємо. Тоді нехай розкаже.

Це не мерові слова!!!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #97 : 13 Жовтня 2009, 14:49:59 »

Щодо питання взаємовідносин міської ради і КМТ.

Особисто я, як керівник, майже не маю претензій до міської ради в цілому. Ну, майже.
Так, конфлікт на телебаченні виник на початку 2007 року, зразу ж після незаконного розпорядження міського голови про Попа.дюк. Були страйки, були пікети, були звернення журналістів до депутатів різного рівня.
На первинному рівні ні міська рада, ні тим більше Крохта (яким біля ТБ і не пахло) взагалі не були стороною конфлікту. Конфлікт був: колектив - Попа.дюк (Нас.алик). Ну не може неграмотна (це насправлі так) бандуристка з училища керувати журналістами з багаторічним стажем. І методи її управління перенеслися з училища: накази, догани, вказівки і т.п., що можна, а що не можна. Хіба з журналістами можна так поводитись? :) Їх треба гладити і леліяти :)

В кінці кінців, міська рада після славнозвісного "конкурсу" на керівника КМТ накінець-то дочиталась щодо своїх ВИКЛЮЧНИХ повноважень. Тоді ж почались консультації щодо керівника. Ніхто не наважувався вступати в конфлікт з міським головою. Аж тут волею долі не підписали контракт з Крохтою по МІЦу.
Так, я знав, на що йшов. Але пішов на це тільки з умовою чітких законних кроків.

Так, колектив мене сприйняв неоднозначно і не зразу. Але конфлікт з Попа.дюк настільки уже всіх дістав, що змирились з моєю кандидатурою.
Потім пішла рутинна праця.
Організована структура роботи КМТ.
Директор займається організацією робочого процесу, напряму керує рекламним відділом та технічними працівниками (інженер і т.п.), та погоджує роботу з головним редактором.
Усім творчим процесом керує головний редактор. Він організовує роботу журналістів, операторів та режисерів.
Це елементарна структура, яка дозволяє відсікти будь-які намагання щодо тиску на думку творчих працівників.

Крім того, створено Редакційну Раду, в яку входять 3 представники засновника (міської ради) та 3 представники творчого колективу (не технічних працівників). Дана рада контролює творчий процес щодо недопущень порушень чинного законодавства.

Міська рада приймала і відстоювала (а також часто долала вето .мера) усі необхідні рішення, які потрібні були для нормального функціонування КМТ. Прийнято нову редакцію Статуту, Редакційний статут, затверджено вперше штатний розклад КМТ, кошторис. Все це раніше затверджували міські голови, які через ці методи напряму впливали на керівника і колектив.
Міська рада внесла і прийняла необхідні дотації для забезпечення робочого процесу КМТ.
Усі, буквально усі, необхідні документи міською радою затверджено.

Мало того, міська рада приймала рішення на підтримку колективу КМТ, де негативно оцінювала роботу виконавчих структур міської ради щодо фінансування КМТ, вказувала міському голові на необхідність звільнення Попа.дюк і тому подібне.

Ну, не дав законодавець міській раді практично ніякого механізму впливу на міського голову. Крім одного - недовіра міському голові. Але цей процес занадто складний і не піде міська рада на такий крок, оскільки дуже багато депутатів працевлаштувались і стали державними службовцями, залежними від Нас.алика. А крім того, це формальна зневага волевиявлення громади.

От і виходить, що проблема не в міській раді, а в правоохоронних органах, яким вкладають вікна, виділяють земельку та квартири і т.п.

І тому вектор зневаги треба трішки перенаправити... У Калуші не існує правоохоронних органів, а є купка зажерливих чиновників, які заглядають під хвіст Нас.алику.
Я відокремлюю, правда, від них військову частину внутрішніх військ, які дійсно, незважаючи ні на що (особливо умови перебування в комунальних приміщеннях), чесно виконують свої обов'язки.

От вам і відносини КМТ і міської ради.
Записаний
Свій до свого по своє

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #98 : 13 Жовтня 2009, 15:00:38 »

Наразі ми вже у ЦІЙ країні живемо.
Перестаньте, ще ні. Але, Вашими молитвами...  :)

Це не мерові слова!!!
А Вс не дивує, що ці думки виникли у представників БЮТ після інтерв'ю Іваницького, де він фактично оформив розлучення НУ і БЮТ у міській раді? Той же Козловський особисто проводив перевірку роботи Попадюк і особисто виявив крадіжку 18 тис.грн. лише за 3 місяці. І що? Довів до кінця справу? Стягнуто з Попадюк кошти? А чому? Ото ж... Міняється ситуація і в міській раді... Чим ближче до виборів - тим грубші партизани...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30258
  • Останні відвідини:
    Вчора в 08:03:23

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #99 : 13 Жовтня 2009, 15:36:51 »

Я наразі утримаюся від дописів у даній темі. Без пояснення причин, якщо дозволите  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.