Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Як часто Ви дивитесь Калуське міське телебачення?

Кілька разів на тиждень
- 26 (24.3%)
Кілька разів на місяць
- 13 (12.1%)
Дуже рідко
- 36 (33.6%)
Зовсім не дивлюсь
- 32 (29.9%)

Всього голосів: 107


Автор Тема: Калуське міське телебачення  (Прочитано 300602 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #60 : 12 Жовтня 2009, 10:28:02 »

 :o :=) :=) :=) :prapor:

Цікаво нащо п. Попадюк судилася за 20 000, треба було кулуарні проблеми розгрібати допомагати. От би всім тоді щастя було.

То вже не симптоми, то порушення конституції і трудового законодавства. Думаю на розгоні передвиборної варто написати прем'єру листа.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #61 : 12 Жовтня 2009, 11:37:02 »

Цікаво нащо п. Попадюк судилася за 20 000
Як нащо?  :o  Жінка сидить ні на роботі, ні у декреті, ні на біржі.  :)
Думаю на розгоні передвиборної варто написати прем'єру листа.
Що благонадійно "загубиться", через погане фінансування...  ;)
Записаний

ARMANI

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +21/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    15 Листопада 2012, 17:48:51

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #62 : 12 Жовтня 2009, 12:46:25 »

Даю відповідь ЯЯ.Керівником до Попадюк був І.М. Мороз який очолював колектив майже 9 років.Попри це Мороз був(і є)директором кабельного"ТРК+". Як уже тепер стало відомо наш мер дуже любить здійснювати кадрові ротації(приклади наводити не буду-багато писати),так як Мороз очолював 2 посади- Насалик не міг допустити комусь лишній заробіток.А оскільки у "ТРК+"є власник,то тут мер нічого не міг вдіяти.Та придумав із ТБ,коли в його житті з"явилася Попадюк.І хто вам сказав,що колектив спершу підримував її кандидатуру-одного дня Мороз прийшов блідий,як "смерть",і сказав,що його усунули від обов"язків добровільно-примусово.Натомість,аби не пікав,ввели в штат посаду технічного директора.Довго він не витримав,пів-року.Кинув заяву на стіл ,і пішов .Після нього пішли ще троє прцівників.Перша скарга від колективу,чи то заява про усунення Попадюк з посади лягла на стіл п,Боднарчука(секретарМР),Личука і Гірника(деп.ВР на той час),редакторам усіх центр.телеканалів,спілку захисту журналістів,і усім відповідним інстанціям -1 березня 2007р.(Попадюк призн.26 січня).До написання заяв колектив всіляко намагався знайти спільну мову із нею,та  не витримав.Не раз ковтали валер"янку,валідол,навіть доходило до втрати свідомості, і викликів швидкої.Та це  зараз не актульно,і не цікаво.А Крохта до цього очолював КП"Міський інформаційний центр",теж попав під мерову ротацію-реклами,біг-борди і т.д.,Крохта не бігав на поклон до мера,як і Мороз.Запросили очолити КМТ самі ж депутати.А далі ви знаєте.І ще одне.Крохта корінний калушанин,вчився у калуській школі,закінчив Чернівецький універ,де і познайомився із теперішнію дружиною.Має двох дітей,щотижня на вихідні їздить до сім"Ї.
Щодо 20-ти штук для Попадюк.Так ,правильно.Але її пропонували одразу написати заяву на звільнення-вона відмовилася.А як тепер її звільнити без розпорядження мера-він бавиться собі  і з нею,і зі всіма решту.Що для нього 20 000.А ці гроші не гроші КМТ,а гроші бюджету.А ще мер чекає,що Крохта не витримає,і піде,і тут автоматично мера пасія приходить на КМТ.Але наскільки мені відомо витримають і Крохта і колектив.Тут чекають поки саме колектив заявить-не треба нам такого директора,бо ми без грошей,давайте Таню-при ній ми мали зарплату,попсуті нерви,і щодня доводи того,що слово ДЕПУТАТ пишеться через Е,а не через И,І що слово "зьомка" пишеться як ЗЙОМКА,і що собака ВІН,а не вона,і що пилорама пишеться через И, а не через А. Отаке-то малята.
Записаний
І все на світі треба пережити,і кожен фініш-то ,по суті, старт...

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #63 : 12 Жовтня 2009, 13:04:54 »

Багато написано... Не все так, як бачиться збоку...

Що ж... Спробую пояснити і я.
Спочатку екскурс у недалеку історію. Десь наприкінці 2006-го року виникла така собі пані Попадюк. Де вона була до цього і чим займалась, я добре не знаю та й бажання знати не маю. Ця пані знайшла спільну мову з тодішньою керуючою справами міськвиконкому а заодно і в.о. першого заступника мера п.Бабій Н.Й. Пані Бабій взагалі славиться вільним відношенням до права і законів. А тут - і поготів. Оскільки перед цим була проведена певна "кампанія" щодо роз'яснення міському голові неправильності і навіть шкідливості перебування на посаді директора КМТ п.Мороза І.М. то виникла ідея зробити директолром Попадюк. Було видано - увага - розпорядження міського голови про її призначення директором. Підпис під цим розпорядженням - Бабій (!!!) З якої радості вона себе уявила мером і яке вона право мала підписати такий документ...? Бог з ним. Коли про це взнали депутати, піднявся маленький шумок. Розпорядження замінили, під тим самим номером стало вже інше розпорядження про призначення в.о. директора КМТ, за підписом Насалика. Копії обидвох документів - наявні :) Колектив КМТ участі у цих "движухах" не приймав і нікого не підтримував. Попри те, що призначення керівника ЗМІ то є повноваження виключно міської ради і призначати його не може ні голова, ні, тим паче, його зами - ніхто з депутатів спочатку не піднімав бучу. Пройшов певний час - взвили журналісти і працівники КМТ. Чим їм не вгодив керівник - питати в них. Але вони звернулись до депутатів міської ради по захист (згідно Закону, як до роботодавця). Тоді вже виникло питання законності призначення Попадюк і чи було це в повноваженнях голови. Більше того, було виявлено крадіжки керівником КМТ коштів (18тис.грн.) Насалик запропонував провести "конкурс" і його провели. Як - про це було багато написано, а я навіть мав можливість бути відповідачем в суді за те, що дав оцінку цьому "конкурсу". Згідно його результатів - краще Попадюк не було в Калуші і околицях керівника. Проте сесія не проголосувала її кандидатуру. Що далі? Треба було шукати когось іншого? Та ні, міський голова придумав краще - не затвердили її, ну і не треба, нехай далі так працює! Все продовжувало тягнутися певний час. Потім, коли з числа опальних заступників мера боротьбу продовжив лише ваш покірний слуга - настала черга вдарити по моєму оточенню...
Жертвою став Віталій Крохта - на той час керівник КП "МІЦ". Хто він такий? Він калушанин, батьки його і родина живуть тут. Ми з ним разом вчилися в ЧДУ, потім я повернувя до Калуша, а він з сім'єю залишився в Чернівцях. Проте зв'язок ми підтримували, у Віталія в Калуші був і свій бізнес. Під час виборів міського голови у 2006-му він керував моїм штабом. Після мого приходу на посаду заступника, я запропонував голові його кандидатуру для реалізації нашої з Віталієм ідеї щодо наповнення бюджету міста доходами з зовнішньої реклами. Ідея полягала в наступному: місто повинно пробувати заробляти само, а не жити лише з податків. Ринок зовнішньої реклами - унікальний для для такого "міського" бізнесу. Адже "місто" сидить на цій жилі і давати комусь її розробляти було б нерозумно. Доречі, "місто повинно заробляти, а не продаватися" - це дослівно пункт з моєї передвиборчої програми. Минулої... Так от, Віталій взявся за роботу, ним особисто були розроблені всі положення і рішення сесії, повністю структуризована схема надання дозволів на розміщення конструкцій і плати за них і т.д. За цією схемою місто мало мало встановити контроль над всіма конструкціями, 75% з яких повинні були належати місту. Було створено КП "МІЦ", було прийнято рішення про виділення йому 200тис.грн. статуного фонду. Міський голова, як розпорядник, сплатив лише 100тис. які згідно плану пішли на закупівлю і встановлення лайт-боксів - коробів на опорах освітлення. Інші 100тис. мали піти на встановлення 10 біг-бордів. Але вони так і не прийшли.... Саме те, що "МІЦ" не встановив 10 конструкцій (причому з вини голови) дало змогу голові звинуватити Крохту у поганому керівництві і провести публічне його "покарання". Віталія було звільнено з роботи, а на його місце призначено "свою" людину...
Так от... Маємо таку дипозицію: на КМТ нелегальний керівник, з "МІЦ" без вини звільнено керівника. Голова взяв під повний контроль ЗМІ і рекламу, в місті створюється викривлений образ "доброго царя" і "злих депутатів", організовується референдум по недовірі раді. Саме це і творилося тоді... Що робити міській раді, приниженій і обпльованій? Вона робить дуже простий і ефектний крок - користується своїми повноваженнями і призначає Крохту директором КМТ! Насалик накладає вето (причому, без вказання причин), рада його пробиває! Крохта стає керівником КМТ. Що далі? Яка доля Попадюк? Вона чекає, що Насалик щось зробить і її поновить - принаймні певний час вона про це всім говорила. Але зробити нічого не можна - ні міліція, ні прокуратура, які рвучко взялися мочити Крохту не добились нічого, адже рада діяла в межах Закону. Попадюк чекала-чекала і пішла до суду. Адже її трудова книжка чомусь і досіі лежить у відділі кадрів міськвиконкому! Бо міський голова досі не скасував своє перше незаконне ропорядження про її звільнення! Тому суд і присудив виплатити їй компенсацію! І ще раз присудить, і ще. І платити їй буде КМТ. З чиєї вини? Правильно, мера.
Щодо Крохти і й відношення до нього Насалика. Все дуже просто - призначення Віталія мер розцінює як маленьку перемогу Очкура і міської ради... а з поразками він не мириться ніколи. Навіть, якщо для цього потрібно буде "убити" міське ТБ і посадити сім'ї його працівників на голодний пайок...

Питання: ЯЯ, з чого Ви взяли, що депутати "кинули" Крохту?
Відповідь від: 12 Жовтня 2009, 13:03:36
Поки писав - вже роз'яснили :)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #64 : 12 Жовтня 2009, 14:04:07 »

Армані та Ігоре_О, спасибі за відповідь.
а з поразками він не мириться ніколи.
 :)

Питання: ЯЯ, з чого Ви взяли, що депутати "кинули" Крохту?
Відповідь від: 12 Жовтня 2009, 13:03:36

Поки писав - вже роз'яснили
Сподіваюся, я вірно зрозуміла - Вам пояснили, чому я вважаю, що депутати кинули Крохту.
Проте, коли я помиляюся - можу пояснити.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #65 : 12 Жовтня 2009, 14:05:38 »

Проте, коли я помиляюся - можу пояснити.
Поясніть.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #66 : 12 Жовтня 2009, 16:04:44 »

Відповім за неї.
вони звернулись до депутатів міської ради по захист (згідно Закону, як до роботодавця)
І що.
Виходить у нашій державі як у тому Єралаші. "А мій тато льотчик! А мій танкіст! А мій взагалі маршал!"
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #67 : 12 Жовтня 2009, 16:22:28 »

І що.
Виходить у нашій державі як у тому Єралаші. "А мій тато льотчик! А мій танкіст! А мій взагалі маршал!"
Не зрозумів.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #68 : 12 Жовтня 2009, 23:11:17 »

Все дуже просто - призначення Віталія мер розцінює як маленьку перемогу Очкура і міської ради... а з поразками він не мириться ніколи. Навіть, якщо для цього потрібно буде "убити" міське ТБ і посадити сім'ї його працівників на голодний пайок...
Тобто... це елементарне протистояння Очкура і Насалика?  :o Ви рахуєте перемоги один одного і зараз важливо хто не поступиться?
Якось зовсім невесело і людей власне шкода, поки хтось у кулуарах розбирається.
Хоча потрібно відмітити у Вас дуже віддані друзі і видно непогані, як керівники, бо колектив від них не йде а працює просто за ідею...
Тобто або ізмором, причому в буквальному сенсі, ціною колективу, або розрахунок на те, що Насалик поступиться, бо судячи з усього з міською радою він порозумівся і незрозуміло на чиїй вони стороні :duvno і чи впливають на якісь рішення :unknow
Хоча ультиматуми здається ще виставляються, судячи з репортажів у ваших Дзвонах :(
Не весело... Але тоді потрібні переговори і знаходження консенсусу  :unknow Хоча певне то все вже дуже заплутано... ТАК?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #69 : 12 Жовтня 2009, 23:31:29 »

Тобто... це елементарне протистояння Очкура і Насалика?   Ви рахуєте перемоги один одного і зараз важливо хто не поступиться?
Це він так вважає. Насправді, після призначення, Крохта став людиною міської ради, а не Очкура. Я чотири рази був в прямих ефірах при Попадюк, і лише одного разу при Крохті. Більше того, я неодноразово рекомендував Віталію піти геть, навіть сьогодні. Він готовий. Але це вже залежить від трудового колективу.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #70 : 12 Жовтня 2009, 23:48:54 »

То зрозуміло, що він буде вважати це зрадою колективу бо ARMANI вже сказав, що саме цього чекають, або чекають щоб колектив зрадив керівника.....
Вашого друга можна зрозуміти :agree
Я зараз скажу, хоча вже навіть знаю, що Ви відповісте, але... діалог з тим самим Насаликом без міської ради і публічності, особиста розмова сам на сам,неможлива?
Хоча ніби здається, що у даній ситуації то буде приниженням :unknow
Хтось повинен розпочати. Виходом із глухого кута мають стати переговори, причому настільки відвертіі, щоб обом сторонам стало зрозуміло, що кожен пішов на дуже Великі моральні поступки і має знайтись компроміс
Тримайтеся  ;)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #71 : 12 Жовтня 2009, 23:54:24 »

Насалику були озвучені умови компромісу, публічно - він підписує ропорядження про звільнення Попадюк (упустимо законність самого призначення її) і виплачує заборговану ТБ дотацію, щоб люди отримали зарплату. В цей же момент Крохта кладе заяву і йде з роботи за погодженням сторін. Що ще треба?
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #72 : 12 Жовтня 2009, 23:57:12 »

Так негарно :(
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #73 : 12 Жовтня 2009, 23:58:36 »

Що саме негарно?
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #74 : 13 Жовтня 2009, 01:46:15 »

I'm sorry...
Перепрошую за те, що мене давно не було чути, але...
-----------

А тепер щодо теми розмови...
Цікаво, звичайно, почитати коментарі :)
Трохи з передісторії, яку уже окреслили частково.
КП "МІЦ" (міський інформаційний центр) зайняв нішу зовнішньої реклами у м.Калуші задля наповнення бюджету, хоча чого кривити душею, бюджет живих грошей б і не отримав. Але відповідно до Статуту МІЦ і цілей, які закладались, МІЦ (як видно із назви) повинен був би займатись за власні кошти (тобто ті ж можливі бюджетні кошти) інформатизацією структур міської ради і її підтримкою. Тобто, це - створення локальної мережі, власної телефонної мережі, надання Інтернету, ремонт орг і комп'ютерної техніки, заміна комплектуючих і т.п. типу заправка картриджів. Можете собі уявити, що коштів від зовнішньої реклами на це б стало з лихвою. І що саме цікавіше: на це все не треба було б використовувати чисті бюджетні кошти...
Що маємо на сьогоднішній час? Віз і нині там... Локальні мережі - ну максимум в межах кабінету, підключення до Інтернет - практично кожен відділ платить за окреме підключення, йдуть шалені кошти за телефонні розмови (які елементарно можна було б зменшити) та і так далі. Навіть нема бажання про це писати...
Конфлікт же між Крохтою і Нас.аликом проявився тоді тільки в одному. За декілька днів до появи конфлікту прийшла людина від п.Ігоря Хемича і поцікавилась, а як би можна було б зайнятись зовнішньою рекламою так, щоб мати все і нічого не платити. Звичайно ж, така ідея не отримала в мене ніякої підтримки і через пару днів почались рейдерські атаки Нас.алика: типу опломбування кабінету (!), вилучення договорів, які потім десь пропали, наслання перевірки КРУ, опльовування через пресу, і соррі, Очкур тут був ні при чому, а цікавили тільки "бабки", які можна нашару отримати напряму або через деякі типу "послуги" МІЦу. І не Нас.аликом, а його прихлєбателями...
Звичайно ж, правове поле в цьому випадку (МІЦу) на стороні Нас.алика. Керівник комунального підприємства чомусь (? поясню при нагоді) підписує контракт з міським головою і чомусь (?) на термін, який той собі забажає... А після терміну - не сподобалась "харя", гоу ту "де Макар вівці пасе".
Нема питань, моя "харя" не захавалась Нас.алику. Хотів він щось в результатах КРУ нарити, але КРУ донарахувало ще податок на прибуток у своїх висновках і його брехня про "збитковість" МІЦу розбилась об ці висновки. Після цього директором МІЦу стала коректор (!) із "Дзвонів Підгір'я". І тепер перед МІЦом не стоять питання інформатизації структур міської ради і біг-борди в місті виросли як гриби (до яких МІЦ має таке ж відношення як до балєту), і на біг-бордах постійно висять вітання Нас.алика влітку з Новим роком, а восени з Днем Незалежності. І про міську раду (як власника МІЦу) ніде ні слова, ніде ні вітаннячка від їхнього імені. Зате весь бульвар у лайт-боксах "Голосу нації" - і впевнений, що без жодної копійки за рекламу.
Щодо ж призначення мене директором КМТ.
Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування" (ст.26 п.8 ) виключне право міської ради "призначення і звільнення керівників засобів масової інформації". І тут ще раз наголошую - ВИКЛЮЧНЕ право.
Оскільки призначення відбувається колегіальним органом - міською радою, де представлені основні політичні сили, які отримали підтримку громади, то кандидатура, затверджена міською радою, уже є компромісною між політичними силами. Інакше б підтримки переважної більшості вона не отримала б.
Нас.алику призначення мене на посаду директора КМТ не сподобалось. Знову ж відповідно до того ж Закону він має право не підписати таке рішення, чим він і скористався.
На наступній сесії міська рада знову ж відповідно до того ж Закону все одно підтвердила своє рішення 42 голосами з 50 при необхідних 34 голосах, і яке "вступає в силу з моменту його ПРИЙНЯТТЯ" (!!), і в такому випадку до дупи чи хоче Нас.алик його підписати, чи не хоче. А голові суду пану Бейку треба читати деколи закони, коли даються офіційні коментарі в офіційній пресі. Хоча бажаніше, щоб судді читали закони ще й коли розглядають судові справи... Але це вже поза темою, хоча все ж прийдеться до цього повернутись.
-------
Першу частину завершив. Зараз покурю і продовжу. Заговорився аж пальці змучились.
« Останнє редагування: 13 Жовтня 2009, 01:53:34 від WestUA »
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #75 : 13 Жовтня 2009, 01:54:58 »

Tandylight , я тут друкувала-друкувала, було вже  :dopovid  цілу видала - на багатьох сторінках й ... захотіла спати, а перечитавши написане зрозуміла, що й половини всієї проблеми не охопила  :o
Дууууууууже коротко - особисті закриті перемовини між Н та О - то фантастика.
Ігоре_О, я пам"ятаю про свою обіцянку, завтра коротко відповім.
А от розкривати власне бачення цієї проблеми бажання вже сьогодні відпало й відпало певне остаточно.
Відповідь від: 13 Жовтня 2009, 01:49:40
на біг-бордах постійно висять вітання Нас.алика влітку з Новим роком, а восени з Днем Незалежності
 :D
а я таки залишусь, дочитати ваші пости вже сьогодні хочеться.
Записаний

ARMANI

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +21/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    15 Листопада 2012, 17:48:51

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #76 : 13 Жовтня 2009, 01:58:55 »

Ну нарешті з"явився West UA!!!!!!!!!!!!
Записаний
І все на світі треба пережити,і кожен фініш-то ,по суті, старт...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #77 : 13 Жовтня 2009, 02:00:16 »

а він був тут у вечір - ЯЯ його "засікла"  :)
як би там не склалося у подальшому та саме ця людина опинилася між ... нет не молотом и наковальней.
Записаний

ARMANI

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +21/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    15 Листопада 2012, 17:48:51

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #78 : 13 Жовтня 2009, 02:03:37 »

Чекаєм.Він щось пише.
Записаний
І все на світі треба пережити,і кожен фініш-то ,по суті, старт...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #79 : 13 Жовтня 2009, 02:12:02 »

теж курити ходила, проте чекаю
йду по каву
Записаний