Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

11 років 10 місяців 18 днів

Голосування

Як часто Ви дивитесь Калуське міське телебачення?

Кілька разів на тиждень
- 26 (24.3%)
Кілька разів на місяць
- 13 (12.1%)
Дуже рідко
- 36 (33.6%)
Зовсім не дивлюсь
- 32 (29.9%)

Всього голосів: 107


Автор Тема: Калуське міське телебачення  (Прочитано 214191 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

WestUA

 • Постійний користувач
 • ***
 • Карма +140/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 179
 • Останні відвідини:
  11 Грудня 2014, 22:52:31

  Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« : 26 Листопада 2008, 18:33:29 »

Прочитавши месаги у різних темах на тему КМТ, гадаю, що назріла потреба в окремій темі. Поза тим, я гадаю, що наступила нагальна потреба у зворотньому зв'язку зі споживачами послуг КМТ та громадськістю.

Ну, а перш за все подаю звернення колективу КМТ до глядачів та громади міста:

----
   У зв’язку з невиконанням міською владою взятих на себе перед ДС "Калуське міське телебачення" зобов’язань, а саме неодноразове невиконання, ігнорування, міським головою Ігорем Насаликом та виконавчою владою рішень Калуської міської ради, колектив ДС "КМТ" у відповідь оголошує ігнорування дій та заходів міського голови, виконавчого комітету та Калуської міської ради.
   Ігнорування міським головою прийнятого переважною більшістю голосів рішення Калуської міської ради щодо призначення директором ДС "КМТ" Віталія Крохти призвело до нанесення збитків Калуському міському телебаченню у розмірі понад 20 тисяч гривень.
   Всупереч рішенню Калуської міської ради міським головою не було видано розпорядження про звільнення з посади виконуючого обов’язки директора ДС "КМТ" Тетяни Попадюк. Через це Калуським міськрайонним судом винесено рішення про виплату Тетяні Попадюк заборгованої заробітної плати, моральних збитків та судових витрат Калуським міським телебаченням у сумі понад 20 тисяч гривень.
   Калуським міськрайонним судом уже не вперше винесено так би мовити "дивні" рішення, які в подальшому скасовуються апеляційною інстанцією, без будь-якої відповідальності за прийняття таких "дивних" рішень іменем України.
   Калуське міське телебачення ніколи не брало на себе жодних зобов’язань на себе перед Попадюк Т. і ніколи не укладало з нею ніяких угод. На роботу її приймав міський голова, який видав, всупереч Закону, розпорядження про призначення на неіснуючу посаду виконуючого обов’язки директора Калуського міського телебачення Тетяну Попадюк до затвердження кандидатури на сесії міської ради. Трудова книжка Тетяни Попадюк знаходилась і до цього часу знаходиться у відділі кадрової роботи Калуської міської ради, яка є окремою юридичною особою. І саме з вини міського голови, який не виконав рішення Калуської міської ради, Калуському міському телебаченню нанесено збитки у розмірі понад 20 тисяч гривень.
   ДС "КМТ" звертаться до органів прокуратури для відповідного реагування в порядку загального нагляду.
   Зневажено основоположне правило: відповідати повинен той, хто своїми діями чи бездіяльністю порушив права іншого суб’єкта. А в цій ситуації чомусь повинне відповідати Калуське міське телебачення за бездіяльність міського голови.
   Ситуація, що склалася, не знімає відповідальності з Калуської міської ради. Міська рада не здійснює своїх безпосередніх обов’язків: не забезпечує контроль за виконанням своїм виконавчим органом своїх же рішень.
   Через це не виконується рішення про виділення дотації з міського бюджету для ДС "КМТ". Це призвело до тримісячної заборгованості з виплати заробітньої плати трудовому колективу телебачення.
Бездіяльність міської ради спричинилася і до нанесення збитків ДС "КМТ" на суму понад 20 тисяч гривень через ігнорування міським головою рішень Калуської міської ради.
   У зв’язку з вищевикладеним, колектив КМТ розпочинає акцію ігнорування дій та заходів міської влади.
   Ми не сумніваємося, що наша акція призведе до тиску на колектив як прямими, так і непрямими методами, як різноманітні "дивні" перевірки, розмови з окремими членами трудового колективу і тому подібне. Сподіваємось, що нам не доведеться звертатись за допомогою до громадськості та колег–журналістів.
----


« Останнє редагування: 30 Травня 2010, 06:57:33 від Tandylight »
Записаний
Свій до свого по своє

syddia

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +369/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 2160
 • Останні відвідини:
  17 Вересня 2017, 21:38:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #1 : 26 Листопада 2008, 18:53:50 »

Бездіяльність міської ради спричинилася і до нанесення збитків ДС "КМТ" на суму понад 20 тисяч гривень через ігнорування міським головою рішень Калуської міської ради.
Даруй, WestUA, але от, наприклад, з цього речення мені не зовсім зрозуміло, то все таки хто в більшості винен в цій ситуації - міська рада чи міський голова? :unknow Зрозуміло, що рішення суду вже слідувало із невірних дій перших і якщо воно дійсно незаконне, то гадаю правду все таки ще можна віднайти. В самому судовому процесі чи стояло питання про притягнення як співвідповідача Калуської міської ради?
Записаний

WestUA

 • Постійний користувач
 • ***
 • Карма +140/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 179
 • Останні відвідини:
  11 Грудня 2014, 22:52:31

  Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #2 : 26 Листопада 2008, 20:00:50 »

Бездіяльність міської ради (як викладено вище) полягає у бездіяльності у здійсненні контролю за діяльності її ж виконавчого органу. А оскільки контролю не було, то міський голова й мав змогу безперешкодно ігнорувати рішення Калуської міської ради.

ЗАКОН  УКРАЇНИ
Про місцеве самоврядування в Україні

Стаття 42. Повноваження сільського, селищного, міського голови
   3. Сільський, селищний, міський голова:
   ...
   12) забезпечує  виконання   рішень   місцевого   референдуму,
відповідної ради, її виконавчого комітету;
  ...
   4. Сільський,   селищний,  міський  голова  несе  персональну
відповідальність
за здійснення наданих йому законом повноважень.
   5. При здійсненні наданих  повноважень  сільський,  селищний,
міський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед територіальною громадою, відповідальним - перед відповідною радою.

У судовому процесі за клопотанням ДС "КМТ" було залучено у якості співвідповідачів міського голову та Калуську міську раду. Представник міського голови ознозначно підтримав позов Попадюк Т.С., тобто був згідний з нанесенням збитків Калуському міському телебаченню, а представник Калуської міської ради ознозначно був незгідний з визнанням позову.

Невірних дій перших, я так розумію Калуської міської ради, не було, оскільки на роботу Попадюк Т.С. приймав саме міський голова, і звільняти на підставі рішення МР повинен був саме міський голова. Міська рада її кандидатуру тричі відхиляла на своїх сесіях протягом 2007 року. Але напевно медом була помазана для міського голови саме Попадюк Т.С.
Відповідь від: 26 Листопада 2008, 19:30:58
Коротенький виклад законодавчого підгрунття.

    Розпорядження міського голови від 26.01.2007 р. № 31-рк "Про призначення на посаду"

    Призначити на посаду виконуючого обов'язки директора Державної студії "Калуське міське телебачення" Попадюк Тетяну Степанівну (до затвердження кандидатури сесією міської ради) з 26 січня 2007 року з посадовим окладом згідно штатного розпису.
    Підстава: заява Попадюк Т.С. від 26.01.2007 р.

Незаконність розпорядження випливає з:

ЗАКОН  УКРАЇНИ
Про місцеве самоврядування в Україні

Стаття 26.  Виключна компетенція сільських, селищних, міських рад
...
8 ) заснування засобів масової  інформації  відповідної  ради, призначення і звільнення їх керівників;
...

Міський голова не має права втручатися у виключну компетенцію ради. Однак він видав розпорядження про призначення керівника засобу масової інформації.

Прокуратура мовчить... Феміда також... Мабуть через те, що в неї очі зав'язані...

Крім того, оскільки назва розпорядження "Про призначення на посаду" - то міський голова ввів нову посаду "виконуючий обов'язки директора". Якби було "Доручаю виконувати обов'язки директора", тоді б щось було зрозуміло, а так пряме друге порушення законодавства.

Крім того, оскільки вказано термін дії розпорядження: "до затвердження кандидатури на сесії міської ради", то дія розпорядження закінчилась після прийняття першого негативного рішення міською радою щодо кандидатури Попадюк Т.С. Але після цього міський голова ні продовжив дію даного розпорядження, ні не звільнив Попадюк Т.С. Третє порушення.

Крім того, вказано "з посадовим окладом згідно штатного розпису". У штатному розписі ніколи не було посади "виконуючий обов'язки директора", а отже весь час Попадюк Т.С. отримувала кошти на ДС "КМТ" незаконно. Четверте порушення.

Чи не забагато як для одного розпорядження?

Прокуратура мовчить... Феміда також...

Мало того, міська рада 27.12.2007 р. долає двома третинами голосів вето міського голови на рішення міської ради "Про призначення директора ДС "КМТ" Віталія Крохти".

ЗАКОН  УКРАЇНИ
Про місцеве самоврядування в Україні

Стаття 59.   Акти   органів   та   посадових  осіб  місцевого самоврядування
...
4. Рішення сільської,  селищної,  міської ради у  п'ятиденний строк  з  моменту  його  прийняття  може  бути зупинено сільським, селищним,  міським  головою  і  внесено   на   повторний   розгляд відповідної  ради із обгрунтуванням зауважень.  Рада зобов'язана у двотижневий строк повторно розглянути рішення. Якщо рада відхилила зауваження  сільського,  селищного,  міського голови і підтвердила попереднє рішення двома третинами депутатів від загального  складу ради, воно набирає чинності.
...

Отже рішення МР набрало чинності з моменту його прийняття. І міський голова повинен з цим змиритись. Але він вибрав шлях ігнорування. Тобто не звільнив Попадюк Т.С., що й призвело до збитків Калуському міському телебаченню.

Ще для роздумів щодо формулювання у рішенні суду "виплатити заборговану заробітну плату":

Кодекс законів про працю України

Стаття 94. Заробітна плата
Заробітна плата – це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану ним роботу.


Єдине, що можна висловити про наш суд - ";%№:%&"

Сорі за довгу месагу...
Записаний
Свій до свого по своє

Ігор_О

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +282/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1943
 • Останні відвідини:
  06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #3 : 27 Листопада 2008, 09:28:47 »

Танцювати потрібно від самого початку - призначення п.Попадюк! Розпорядження про її призначення є таким, що суперечить законодавству. Бо прийняв її на роботу орган, який не мав на це повноважень (міський голова). Це розпорядження не було ніким оскаржене і даремно. Потім орган, який мав відповідні повноваження (міська рада) затвердив іншого директора. Старого треба було звільнити - розпорядженням голови на підставі рішення міськради. Голова цього не зробив (бездіяльність), міська рада не заставила його (бездіяльність), п.Попадюк не отримала розрахунок і трудову книжку (безумовно, постраждала). Суд визначив крайнього - КМТ. Хоча найменше винні у ситуації саме Попадюк і КМТ.
Порада для West_UA - шукайте гроші і думайте, як платитимите зарплату людям!
Записаний

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1200/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 23887
 • Останні відвідини:
  Сьогодні в 08:10:47

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #4 : 27 Листопада 2008, 10:41:22 »

Порада для West_UA
Гроші звісно шукайте, але я б готувався до судової тяганини, бо є багато шансів на позитивний розгляд апеляції.
На рахунок акцій бойкоту ради... Розгойдуєте гілку рукою яка вас годує, як аргумент показати своє фе, може і підходить, але життя показало, що не можна бути в чомусь певним і будувати якісь стратегії і плани. А тому працюйте як працювали і готуйтеся до суду, бо як би мені не було неприємно про це говорити, але популярність мера у масах набагато перевищує попальноулярність КМТ і я сумніваюся, що реално булоб організувати довготривалі маніфестації на його підтримку у випадку якщо вам перестануть платити зарплату, або що ще простіше просто припинять існування телебачення як такого.
Звісно то не так просто робиться, але ми вже бачили технології (референдуми, листівки і т.п.)
Записаний
Cпочатку приходить російська культура, російська мова, а вже за ними – російські війська!

Ігор_О

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +282/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1943
 • Останні відвідини:
  06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #5 : 27 Листопада 2008, 10:48:37 »

Ще порада - запросіть суддю Я. на прямий ефір!  :=)
Записаний

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1200/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 23887
 • Останні відвідини:
  Сьогодні в 08:10:47

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #6 : 27 Листопада 2008, 10:51:55 »

Краще Суддю, Юриста, Віктора і Адвоката.
От тоді Насалик точно настрашиться... :(
Записаний
Cпочатку приходить російська культура, російська мова, а вже за ними – російські війська!

bornslippy

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +561/-2
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 4418
 • Самса Тандирная
 • Останні відвідини:
  30 Липня 2017, 19:43:46

  Звідки: Kalush Acid City
Калуське міське телебачення
« Прочитано #7 : 27 Листопада 2008, 10:53:27 »

гмммм як на мене то людина яка виграла ті 20 штук виграла їх законно!!! і прийдеться платити в будьякому випадку . питання тільки з чиєї кишені підуть  гроші!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1200/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 23887
 • Останні відвідини:
  Сьогодні в 08:10:47

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #8 : 27 Листопада 2008, 11:00:09 »

Та про то ніхто не сперечається. То ж логічно. Що Тетяна Степанівна винна у тому, що її взяли на роботу і вона працювала, а грошей не дали...
Записаний
Cпочатку приходить російська культура, російська мова, а вже за ними – російські війська!

Ігор_О

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +282/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1943
 • Останні відвідини:
  06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #9 : 27 Листопада 2008, 11:16:29 »

Чого ж не дали? Вона отримувала зарплатню коли працювала! А депутутська перевірка виявила, що вона не лише зарплатню отримувала  :) Прокурор, щоправда, сказав - нема криміналу, бо лише 14500 грн. вкрадено, а для криміналу треба 18500  :duvno
Позов Попадюк стосувався періоду, коли вже був призначений новий директор, а її не було звільнено! Тому цілком можливий варіант, коли Попадюк отримає свої 20 т.грн., Насалик далі не видасть розпорядження про її звільнення, і через три місяці Тетяна знову подасть позов: не звільнили - платіть далі!  :=)
Записаний

ARMANI

 • Постійний користувач
 • ***
 • Карма +21/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 110
 • Останні відвідини:
  15 Листопада 2012, 17:48:51

  Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #10 : 27 Листопада 2008, 11:23:58 »

Або прийде сьогодні-завтра на КМТ,і скаже,що вона директор,бо ще не звільнена.І тоді почнеться...А нерви у колективу не металеві...Може статися біда...
Записаний
І все на світі треба пережити,і кожен фініш-то ,по суті, старт...

bornslippy

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +561/-2
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 4418
 • Самса Тандирная
 • Останні відвідини:
  30 Липня 2017, 19:43:46

  Звідки: Kalush Acid City
Калуське міське телебачення
« Прочитано #11 : 27 Листопада 2008, 11:29:00 »

та  що проблема людину звільнити???? нормально!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WestUA

 • Постійний користувач
 • ***
 • Карма +140/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 179
 • Останні відвідини:
  11 Грудня 2014, 22:52:31

  Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #12 : 27 Листопада 2008, 12:43:58 »

Також підтверджую, що Попадюк подавала позов щодо заробітної плати за період, коли міська рада вже призначила нового директора, і вона вже не працювала і не була звільнена. За період до 27.12.2007 р. Попадюк отримала всі кошти із заробітної плати.
Тому я й навів витяг з КЗпП щодо заробітної плати. Не було реально виконаної роботи, а отже не може бути позову щодо заборгованої заробітної плати.
Але суду все пофіг... КЗпП в тому числі... Відповідальності за рішення іменем України ж ніякої...
Записаний
Свій до свого по своє

bornslippy

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +561/-2
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 4418
 • Самса Тандирная
 • Останні відвідини:
  30 Липня 2017, 19:43:46

  Звідки: Kalush Acid City
Калуське міське телебачення
« Прочитано #13 : 27 Листопада 2008, 13:04:40 »

та яка різниця виконано чи не виконано роботу людина числиться отже зарплата рахується. це недогляд відділу кадрів отже і гроші вибивати з них тре!!! а та ексдиректорка виграла суд законно і суд виніс рішення законно. якщо виконком чи мер не знають законів то це не звільняє від відповідальності!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WestUA

 • Постійний користувач
 • ***
 • Карма +140/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 179
 • Останні відвідини:
  11 Грудня 2014, 22:52:31

  Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #14 : 27 Листопада 2008, 13:19:09 »

Порада для West_UA
Гроші звісно шукайте, але я б готувався до судової тяганини, бо є багато шансів на позитивний розгляд апеляції.

Як не прикро стверджувати, але шансів на позитивний розгляд апеляції майже нема...  :agree
Крім декількох моментів, але які можуть вплинути тільки відносно, тільки на відправлення справи на новий розгляд.

На рахунок акцій бойкоту ради... Розгойдуєте гілку рукою яка вас годує, як аргумент показати своє фе, може і підходить, але життя показало, що не можна бути в чомусь певним і будувати якісь стратегії і плани. А тому працюйте як працювали і готуйтеся до суду, бо як би мені не було неприємно про це говорити, але популярність мера у масах набагато перевищує попальноулярність КМТ і я сумніваюся, що реално булоб організувати довготривалі маніфестації на його підтримку у випадку якщо вам перестануть платити зарплату, або що ще простіше просто припинять існування телебачення як такого.
Звісно то не так просто робиться, але ми вже бачили технології (референдуми, листівки і т.п.)

Якщо навіть є популярність мера, то тепер сідати і лапки вгору? Чи не тому практично лапки вгору підняла міська рада?
Якщо перша гілка влади (законодавча, міська рада) бездіяльна і не здійснює контроль, якщо друга гілка влади (виконавча, міський голова, міськвиконком) ігнорує і не виконує акти міської ради, якщо третя гілка влади (фіскальна, суд, прокуратура і т.п.) ігнорує акти усіх рад - значить четвертій гілці влади (ЗМІ) треба заспокоїтись і спокійно працювати, оскільки "всьо в нашем каралєвствє прєкрасна"?

Щодо припинення існування міського телебачення: звичайно, це - ціль міського голови. Питання в тому, чи КМТ комусь потрібне? Чи потрібне воно громаді, її представникам і т.д.? Яким його хочуть бачити глядачі?

Для того ж і ця тема...


Відповідь від: 27 Листопада 2008, 13:14:32
та яка різниця виконано чи не виконано роботу людина числиться отже зарплата рахується. це недогляд відділу кадрів отже і гроші вибивати з них тре!!! а та ексдиректорка виграла суд законно і суд виніс рішення законно. якщо виконком чи мер не знають законів то це не звільняє від відповідальності!!!

 :) різниця суттєва:
1. Виплата заробітної плати - це виплата винагороди за реально виконану роботу.
2. В даній ситуації необхідно говорити про виплату за вимушений прогул.
3. Вимушений прогул - це, апріорі, необхідність встановити особу, через чию вину стався вимушений прогул.
4. Відповідати повинен той, хто своїми діями чи бездіяльністю порушив права іншої особи.

І це повинен робити суд, який в цій справі і є слідством...
Записаний
Свій до свого по своє

bornslippy

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +561/-2
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 4418
 • Самса Тандирная
 • Останні відвідини:
  30 Липня 2017, 19:43:46

  Звідки: Kalush Acid City
Калуське міське телебачення
« Прочитано #15 : 27 Листопада 2008, 13:26:25 »

1. Виплата заробітної плати - це виплата винагороди за реально виконану роботу.
це морально етичне твердження для суду це всього навсього гарні слова!!!
2. В даній ситуації необхідно говорити про виплату за вимушений прогул.
3. Вимушений прогул - це, апріорі, необхідність встановити особу, через чию вину стався вимушений прогул.
4. Відповідати повинен той, хто своїми діями чи бездіяльністю порушив права іншої особи.

І це повинен робити суд, який в цій справі і є слідством...
так суд і вирішив!!!! ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +282/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1943
 • Останні відвідини:
  06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #16 : 27 Листопада 2008, 14:12:42 »

В праві є певні чіткі визначення і поняття, а не морально-етичні твердження. Заробітна плата - винагорода за виконану роботу. Відшкодування за вимушений прогул - це вже зовсім інше. Як саме звучить у рішенні суду? Ви його отримали?
Записаний

WestUA

 • Постійний користувач
 • ***
 • Карма +140/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 179
 • Останні відвідини:
  11 Грудня 2014, 22:52:31

  Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #17 : 27 Листопада 2008, 14:15:06 »

1. Виплата заробітної плати - це виплата винагороди за реально виконану роботу.
це морально етичне твердження для суду це всього навсього гарні слова!!!

 :unknow Моральне етичне твердження?

Кодекс законів про працю України

Стаття 94. Заробітна плата
Заробітна плата – це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану ним роботу.

Відколи законодавство стало морально-етичним твердженням?


Відповідь від: 27 Листопада 2008, 14:13:28
В праві є певні чіткі визначення і поняття, а не морально-етичні твердження. Заробітна плата - винагорода за виконану роботу. Відшкодування за вимушений прогул - це вже зовсім інше. Як саме звучить у рішенні суду? Ви його отримали?

У рішенні суду чітко зазначено - заборговану заробітну плату.
Записаний
Свій до свого по своє

Ігор_О

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +282/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1943
 • Останні відвідини:
  06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #18 : 27 Листопада 2008, 14:23:37 »

Тихше! Не гарячкуй так! Я розумію твою образу, але.... світ є несправедливий по суті  :) Не кидайся на невинних людей!  :)
"Все так не буде..."  :)
Записаний

bornslippy

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +561/-2
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 4418
 • Самса Тандирная
 • Останні відвідини:
  30 Липня 2017, 19:43:46

  Звідки: Kalush Acid City
Калуське міське телебачення
« Прочитано #19 : 27 Листопада 2008, 14:28:43 »

людина числилась значить виконувала!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.