Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Гілка негативних емоцій  (Прочитано 377353 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #740 : 06 Січня 2011, 01:12:40 »

 Я коли жила в мами, теж мала історію передвеликодню. Діти були малі, я їм включила мультики, а сама на кухню.Забіжу в коридор, послухаю-тихо сидять.Ну я і не показувалася.А коли через годину зайшла в спальню-втратила дар мови.В мами пічне опалення в хаті, от мої чортенята вигребли весь попіл і бавилися.А попелу було достатньо, бо ми економили газ і палили трохи дровами.Це було в Великодну п"ятницю....Ви можете уявити що в мене було в кімнаті? І які були чисті мої чада? :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #741 : 06 Січня 2011, 01:20:51 »

У мене вдома по сьогоднішній день єдиний залишений п"єц в хаті мотузкою зав"язаний, бо це була моя улюблена іграшка з 1 до 2 років. Мама вже пішла на роботу, а садочок приймав з 2 років. Мене залишили з дідом. Так він казав, що краще на дві роботи піде. :-[
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #742 : 06 Січня 2011, 01:44:59 »


 А мої ще й сажою все вимастили, і стіни, і штори і тюлі і себе, а попіл втирали в голову.А молодша ще й біленьке волоссячко мала,то я чесно налякалася  :=) Старша смугла сама по собі, а та світла- і тут такі ЧОРТИ  :=)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #743 : 06 Січня 2011, 09:17:51 »

Колись давно як ще дід жив то у бабці на кухні серед ночі бабахнула 20 літрова бутля з виноградним червоним вином, що бродило.

Мало того. що все обтраскало червоним, то ще бабця "як Бандерівець :) "  з просоння почала бігати по кухні і шматою то втирати. Боса!!!

Спамяталася десь аж за хвилину. Потому ще пів ночі скло з ніг витягувала...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Гілка негативних емоцій
« Прочитано #744 : 06 Січня 2011, 10:22:44 »

А в мене колись мама сгущене молоко варила в баночках років з 15 тому на пляцок. Вода википіла - і чудо ! Солодкі стіни, солодкий потолок  :D
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #745 : 06 Січня 2011, 12:58:40 »

Ну раз така "негативна" тема. Моя мама років 10 тому, десь вичитала, що якщо в олію, коли смажеш пампушки капнути трошки горілки, то щось там має покращати. Ну і додумалась в гарячу олію капнути, так капнула, що вся стеля і стіни всі свята були жирні. А  було це чудо на Святий вечір. :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #746 : 06 Січня 2011, 23:47:32 »

В мене щось такого подібного нічого не траплялось, ну, хіба було якось, що я пішла на роботу і забула виключити сковороду з олією (щось я на ній смажила). Приходжу десь за години 4-5 з роботи, чую по квартирі запах специфічний, я на кухню, а там олія в сковороді стала оранжевого кольору і загусла :) Добре, що хоч так і, що я не довго була на роботі, а то хто-зна, що б там було :unknow
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #747 : 12 Січня 2011, 01:57:07 »

Я 4 дні ледь тепла, вірніше при температурі вище 38 градусів писала на замовлення статтю для Сергія Левенця. Незважаючи на свій кровововилив в око і різку біль в ньому статтю зробила і відправила замовнику. А він пад***о, не заплатив. А тепер я знайшла свою статтю на його сайті. Де він усім розповідає як же треба заробляти гроші в інтернеті! Міг би хоч півціни заплатити. А зараз герой. Бо знає, що я, як і інші обмануті автори нічого ні йому ні його сайту http://onl-work.ru/forex.php зробити не можемо.  :evil
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #748 : 29 Січня 2011, 15:21:25 »

Пишу тут, хоч не можу сказати же мені зле ...  :=)

Риба тримала дитину до хресту і я, яко муж мусів йти на хрестини...

Тепер "втроєний" сиджу за ноутом, а маю робити кошторис                   і не годен       :=) :=) :=) :-D
Відповідь від: 29 Січня 2011, 15:21:00
Нічо. До понеділка ще вроджу  :drink
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #749 : 30 Січня 2011, 03:28:00 »

Якщо вродиш - то знов будуть христини... :D
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Гілка негативних емоцій
« Прочитано #750 : 15 Лютого 2011, 23:49:05 »

терпіти не можу коли до побачення з новою дівчиною не зійшли засоси "сліди" після побачення з попередньою  :help
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #751 : 16 Лютого 2011, 00:04:09 »

 :happy: а може варто верунтись до активної поепреднньої?
 нова побачить палку попередницю і зробить комплімент
..або подумає що засос-жіноче мічення їх власності :happy:
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Гілка негативних емоцій
« Прочитано #752 : 16 Лютого 2011, 00:06:23 »

єдиний варінт - прикидатись джентельменом, який на першому побаченні тільки спілкується  :(
мінус - прийдеться зустрічатись вдруге  :(
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #753 : 16 Лютого 2011, 23:12:55 »

Хватить вже писати у не відповідних темах, ну скіільки можна, хіба так тяжко це зрозуміти?:zakryto
сюди Вам http://forum.kalush.info/index.php?topic=4607.new#new
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #754 : 18 Лютого 2011, 04:06:28 »

якщо не в тему - можете знищити повідомлення . але ось чергова новина з німеччини :

http://top.rbc.ru/incidents/17/02/2011/545279.shtml
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #755 : 18 Лютого 2011, 09:21:25 »

20 років для нього мало. Ті діти мабуть вже не зможуть влаштувати собі нормального життя, можна сказати він їх його позбавив назавжди. В такому випадку я за смертельний вирок.  :(
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #756 : 15 Квітня 2011, 01:49:09 »

Просто не можу втриматись  :butcher

Дуже багато груп з проханням допомогти дітям, і всюди де розказують, що лікувались в нас чи в Росії, а потім за кордоном пишуть, що закордонні лікарі в шоці від нашого лікування! Як від самого підходу до маленького пацієнта, так і до лікування, призначення лікарств. Це страшно читати, але варто. Там стільки малят...  :'-(
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #757 : 15 Квітня 2011, 11:52:54 »

Я теж останнім часом на тих сайтах багато такої інформації бачила, що спати не могла. За ОФІЦІЙНОЮ статистикою у нас виліковують біля 50% онкохворих. На Заході - більше 80%. В наших лікарнях не вистачає елементарних речей, реактивів для контролю показників дитини при проходженні хіміотерапії. Не говорю, про препарати крові. Що можна говорити про лікування в Україні мамі, яка втратила двох дітей. Старший помер від лейкозу, а менший вилікувався від лейкозу, а помер від гепатиту С, який занесли дитині при переливанні інфікованої крові в процесі лікування лейкозу. В Росії не краще. На днях надійшла інформація, що дівчинка, якій назбирали гроші на трансплантацію в Німеччині, померла. Перед від"їздом у неї взяли аналізи на наявність злоякісних клітин - бластів. В обласній лікарні десь у провінції дали заключення, що бластів біля 1 % і почали давати слабку хімію. Батьки паралельно відіслали аналізи у Москву. Результати їм повідомили телефоном. Цих клітин більше 7 %. Наказали робити високотоксичну хіміотерапію.  Батьки послухали лікарів, а за 3 дні дитина померла, не витримавши лікування. За деякий час батьки передзвонили в Москву, щоб їм вислали результати аналізів. Виявилось, що аналізи в Москві ще не робили. Без слів.
Ті, що лікуються за кордоном, більше жаліються на фінансові махінації клінік (аж до приписування фіктивних процедур і використаних медикаментів) та на фірми-посередники, які на горі батьків та житті дітей заробляють нереальні суми.
 Збираючи кошти для Толіка, я усвідомлювала, що ще багато дітей потребують коштів. Навіть невеликих сум не вистачає - 3-5 тис. дол., а інколи і гривень. І розуміла, що не бачу як можна системно змінити ситуацію. Від цього безсилля опускаються руки.  :( :( :(
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #758 : 16 Квітня 2011, 23:29:15 »

У мене сьогодні зломали мою аську і поштовий ящик. 10 років мала пароль "пароль" і нічого. А це оказія - люди почали жалітися, що я надсилаю спам. І від мого імені порозсилалось моїм контактам такі нісенітниці і еротичні пропозиції! Я спершу подумала, що мене просто розігрують.
Почала міняти пароль, а він не міняється. Довго пробувала. Аж накінець поміняла. Та з розстройства забула який набрала! Так тільки я можу  :=)!
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #759 : 17 Квітня 2011, 01:55:50 »

У мене сьогодні зломали мою аську і поштовий ящик. 10 років мала пароль "пароль" і нічого. А це оказія - люди почали жалітися, що я надсилаю спам. І від мого імені порозсилалось моїм контактам такі нісенітниці і еротичні пропозиції! Я спершу подумала, що мене просто розігрують.
Почала міняти пароль, а він не міняється. Довго пробувала. Аж накінець поміняла. Та з розстройства забула який набрала! Так тільки я можу  :=)!
Зато злосні нахєри ой хакєри тепер точно не взламають а комп вартує перевірити на віруси бажано не антивірускою, яка стоїть на компі, а для прикладу Dr.Web CureIt!