Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Гілка негативних емоцій  (Прочитано 377408 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #560 : 17 Червня 2010, 20:43:51 »

во блін :),вже 20,44 а я ще на роботі
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #561 : 17 Червня 2010, 22:33:03 »

 =)) Саш ти так раз в пятилетку а я кожного місяця мушу  :-D Зате ввечері найкрасивіші дівчатка приїжджають  :frend

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #562 : 18 Червня 2010, 09:54:49 »

Зате ввечері найкрасивіші дівчатка приїжджають
а ви що дівчатками торгуєте? :D :D :D
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #563 : 18 Червня 2010, 10:03:41 »

а ви що дівчатками торгуєте?
Ні, то дівчата торгують а ми контроліруєм процес  :frend

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Гілка негативних емоцій
« Прочитано #564 : 18 Червня 2010, 10:04:21 »

Як там Ваші газові проблеми, Оксано, закінчились?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #565 : 18 Червня 2010, 10:34:03 »

Маємо оплатити 1480 гривень (по 370 на квартиру)  :drink
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Гілка негативних емоцій
« Прочитано #566 : 18 Червня 2010, 10:46:40 »

А за що?
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #567 : 18 Червня 2010, 13:05:22 »

Інакше відключать газ, правда я зовсім не розумію, якщо це все так легально, як кажуть газовики, то чому вони не включать це у вартість комунальних послуг, людям так було б простіше сплатити :unknow
Відповідь від: 18 Червня 2010, 13:02:10
Знову відключили воду :ganba Ну що за фігня :=)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #568 : 18 Червня 2010, 17:24:54 »

А нафіга літом газ і вода  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #569 : 18 Червня 2010, 17:47:20 »

Я,звичайно не юрист і не газівник. Але, на свій хлопський (тобто бабський) розум вважаю, що насильно стягувати з вас гроші чи відключати газ ніхто не має права :stop:
Ви що не платите за газ, ви - злосні боржники?! Це ви писали заяву про заміну труб за власний кошт? Якщо вже власник труб хотів їхню вартість поділити на всіх користувачів, то про це мав би порадитись з усіма і отримати згоду. Є від вас письмове підтвердження цьому?
Я, звичайно, можу бути не права. А є у нас на форумі юристи чи адвокати - може вони що порадять? Ану киньте свою проблем в підрозділ "Юридичні послуги".
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #570 : 18 Червня 2010, 19:44:55 »

То вже не проблема, бо ми і так вже заплатимо. За словами газовиків, вдумайтеся "... то і не наша власність теж...",  а за якимись там архітектурними нормами, труба що йде до приватного будинку вважається власністю жителів того будинку, бо мовляв, колись давно ту трубу проклали за кошти тих власників будинку. На мою заяву, що у суді вони того ніколи не зможуть довести мені було сказано, що то і не їх труба теж, а от знайти порушення то якраз по їх часті. А порушення знайти можна практично у 90% приватних хатів. От і вийде, що доведеться заплатити в 10 разів більше. От такий от спосіб заробляти гроші. Але давайте про то вже не будемо.  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #571 : 18 Червня 2010, 21:00:45 »

Я тут може трохи запізно але таки трохи покопалась :) Мене сонечко я пристидила ;) тому, маєте час і натхнення почитайте, ащось буде незрозуміло запитайте :)

Почнемо певне з початку:
1.   Ким надається послуга?
•   Послугу по газопостачанню Вам надає газопостачальне підприємство на підставі договору (оскільки Договір Типовий, то він затверджений наказом і відсутеплень від затвердженого тексту не має бути, я його дивилась він повторює Правила про які нижче буде йти мова ;) )
Транспортує цей газ до Вас та надає Вам послуги  з технічного обслуговування та ремонту газопроводів і внутрішньобудинкових систем  - газорозподільне підприємство.
2.   Порядок надання такої послуги чітко встановлений Постановою КМУ від 9 грудня 1999 р. N 2246 яка:
•   по–перше вносить поняття, що таке дворовий газопровід (для   приватних  будинків) і визначає, що це ділянка газопроводу від місця приєднання до розподільного  газопроводу  до запірного пристрою на вводі в будинок;
•   по-друге у своєму пункті 8 говорить таке:«Роботи   з   ліквідації  наслідків  аварійних  ситуацій  внутрішньобудинкових   системах    газопостачання    і    дворових газопроводах,   які   можуть   призвести   до  нещасного  випадку,
виконуються  цілодобово  бригадами  аварійно-диспетчерських  служб газорозподільних підприємств за рахунок цих організацій.
3.   Споживач  тобто Юрко і Рибка мають сплачувати послуги  з монтажу,  технічного обслуговування та  ремонту газових   приладів  і  пристроїв,  лічильників  газу  за  заявками споживачів ,   крім послуг   з  періодичного  технічного обслуговування,  що  надаються  за рахунок витрат газорозподільних підприємств,  пов'язаних  з  транспортуванням  природного  газу, а саме: 
•   перевірки на   щільність  газопроводів,  газових  приладів  і
пристроїв за допомогою газу під робочим тиском;
•   ліквідації витоку газу;
4.   Що зобов♥язані зробити газорозподільчі організації описує п.33 цього ж Порядку,серед  таких обов♥язків:
•   надавати своєчасно якісні послуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових     систем    газопостачання    і    дворових
газопроводів;
•   своєчасно вживати   заходів  для  локалізації  та  ліквідації аварійних ситуацій;
•   забезпечувати підтримання   у   технічно   безпечному   стані газопроводів,   газових  приладів  і  пристроїв  після  ліквідації
наслідків аварійної ситуації;
•   у разі звернення споживача, у тому числі для перевірки якості надання  послуг,  направити  свого  представника за місцем виклику
протягом двох робочих днів
у містах та п'яти  календарних  днів  у сільській місцевості;
5.   Також і газопостачальний і газорозподільник несуть відповідальність за:
•   неякісне виконання  робіт  з  технічного  обслуговування   та усунення  пошкоджень  внутрішньобудинкових систем газопостачання і
дворових газопроводів,  що здійснюються за рахунок експлуатаційних витрат (планове технічне обслуговування) або за заявою споживача;
•   шкоду, заподіяну  житловому  приміщенню і майну споживача,  а  також його життю, здоров'ю та навколишньому середовищу;
•   безпідставне припинення газопостачання.
6.   Куди звертатись?
•   п.39 вищезгаданого Порядку говорить таке:
У   разі   коли   між   споживачем   і   газопостачальним (газорозподільним)  підприємством  не  досягнуто згоди про надання
послуг з газопостачання, розміру їх оплати, відшкодування збитків, спірні питання вирішуються в судовому порядку.
7.   Куди звертатись ще?
Наказ №150 Держкомітету України з питань житлово-комунального господарства втановлює Примірний перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд серед яких ( п.2.13)
•   Демонтаж та монтаж газової розводки.
•   Заміна окремих ділянок газопроводу.
•   Усі будівельні  роботи,  пов'язані   з   капітальним ремонтом газопостачання.
•   Ці послуги встановленні як послуги у наданні капітального ремонту.
Тобто ці послуги входять до переліку житлово-комунальних, а
Відповідальним за забезпечення населення житлово-комунальними послугами необхідних рівня та якості а також визначення виконавця житлово-комунальних послуг відповідно Закону про житлово-комунальні послуг належить до органів місцевого самоврядування у сфері житлово-комунальних послуг. Органи місцевого самоврядування і відповідні заступники з цих питань впевнена є у міськраді ;)
Крім того контроль за дотриманням Правил надання послуг з газопостачання здійснюють  у  межах своїх  повноважень  Мінпаливенерго,  НКРЕ,  Держспоживстандарт  та Антимонопольний комітет.
Нам можуть бути цікаві лише перші два і то в крайньому випадку…

Є ще один порядок, яким регулюється  відшкодування збитків, завданих споживачеві природного газу внаслідок порушення газопостачальною або газотранспортною організацією Правил надання населенню послуг згазопостачання

Я поки не буду його описувати, лише скажу що:

У  разі  порушення  газопостачальним  (газорозподільним) підприємством Правил та умов типового оговору споживач подає одній із
зазначених організацій  претензію,  складену  у  довільній  формі яку інша сторона має розглянути протяглом 5 календарних днів.

У   разі неприбуття представників газопостачальної (газотранспортної) організації протягом 2 робочих днів у містах та 5  календарних днів у сільській місцевості або в разі відмови від складення відповідного акта, претензія вважається обґрунтованою, якщо її підписали не менше ніж три особи або споживач і виборна особа будинкового, вуличного, квартального чи іншого    органу самоврядування.


Відповідь від: 18 Червня 2010, 20:52:43
Не знаю, чому воно вийшло таким дрібним шрифтом :(  :unknow
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #572 : 18 Червня 2010, 21:30:33 »

Виходячи з усього вище наведеного, можна з цією роздруківочкою навідатись в газове господарство до юриста і пригрозити позовом. Тут фактично вже вказані нормативні документи на які можна посилатись, але спочатку треба із зареєстрованою заявою - в газове, дочекатись відповіді, потім, якщо не допоможе, - в управління захисту прав споживачів, потім вже у суд.
Tandylight, дуже змістовна відповідь.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #573 : 18 Червня 2010, 22:02:21 »

Дякую і Ви дуже гарно описали послідовність...Причому саме у Захист прав споживачів, щоб не було судових витрат ;)
Непогано буде якщо це буде не просто Заява.ю а Акт-претензія підписана 3 мешканяцми або як я писала визе двома і представником, подати цей Акт і дочектись "невідповіді"...А потім до суду, разом звісно з висновком комітету захисту прав споживачів...їм можна теж посилатись на ті норми, що вище у своїх листах... і неек буде судового збору, лише інформацінйні витрати 120 грн :unknow
Але суд то вже вибір кожного, в♥язуватися чи ні ;)
Звісно, що сума ніби і не  велика, але з іншого боку... 370 грн, можна собі мешти купити ;) чи з♥їздити у гори :) ;)  :bouquet:
« Останнє редагування: 18 Червня 2010, 22:07:40 від Tandylight »
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #574 : 18 Червня 2010, 22:49:10 »

молодець Tandylight,я такий дуб в цих юридичних заморочках,
дію завжди на інтуіцію,або на крайняк звоню куму,він столичний в мене юріст :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #575 : 19 Червня 2010, 12:36:35 »

 Від  газового господарства, щось добитись то сумна справа.  В мене є досвід минулих років. Там себе поводять так як би жили в якісь окремій своїй державі. Але боротись потрібно і з цими вже не природніми монополіями, щось робити таки потрібно.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #576 : 19 Червня 2010, 13:14:24 »

наче наші ЖЕО - то не те саме - коять, що хочуть - а не подобається - від"єднюйтеся  :hot
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #577 : 20 Червня 2010, 20:26:00 »

Сьогодні побачив досить серйозні глюки в роботі інета. Вирішив перевірити нвидкість - краще б я цього не робив

Це при договорі з 4 Мбітною вхідною та мегабітної вихідною лініями.  :punish

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #578 : 20 Червня 2010, 23:03:43 »

А у мене після 22.00 ЗАВЖДИ пропадає інтернет. Попрацює 2-10хв і вирубається. Приходиться грузитись наново(.
Відповідь від: 20 Червня 2010, 22:58:28
А ще у мене все так само не зберігаютьсяанімаційні картинки як анімація, а лише, як нерухом картинка(.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #579 : 21 Червня 2010, 12:37:50 »

Знову  :censore нема води!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.