Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Гілка негативних емоцій  (Прочитано 377364 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

sanja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2016, 00:59:28

Гілка негативних емоцій
« Прочитано #880 : 23 Грудня 2011, 14:41:02 »

Ми цей порядок теж випробували на собі, коли хворіла дитина і ми не лягали в лікарню, а їздили просто регулярно до лікарки. Бо в дит.поліклініку навіть нема що йти, особливо до нашої дільничної, якій через її вік і особливості характеру на дітей взагалі дивитись не хочеться :ganba. От і мусять мами телепати хвору дитину аж в Підгірки, на консультацію. І все рівно, кому треба попасти в лікарню, попадають, але з гемороєм =))
Записаний
КУПИВ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕЛЕКТУ- НЕ ЗМІГ ВІДКРИТИ КОРОБОЧКУ...

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #881 : 23 Грудня 2011, 15:35:59 »

Догадуюсь, хто у вас дільнича))))))))
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #882 : 23 Грудня 2011, 16:30:15 »

на ту саму зарплату?
з того ж бюджету, що на ліки виділяє, належно виділити у виляді надбавок до заробітньої плати.

Все в комплексі дасть результат. Щоб з когось щось вимагати спершу йому потрібно щось дати. "Как даш так воздастся". (Я не про хабарі) :)
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #883 : 23 Грудня 2011, 17:18:55 »

При такій винагороді за працю лікарю не вигідно прагнути до самовдосконалення...бо конкуренції немає.
З таким підходом треба йти на базар торгувати,а не клятву Гіпократа давати.Я думаю ,що праця лікаря повинна відрізнятися від праці наприклад сантехніка тим ,що лікар це як і священник людина високоморальна з почуттям милосердя,а не з бізнесхваткою.Уявляю як в декого ці слова можуть викликати "буга га",в більшості напевно. :(

Звісно є різниця :) Лікар 7 років вчиться, несе відповідальність за чиєсь життя, а отримує 1500 грн, на відміну від сантехніка що навіть офіцій1но отримує більше У нас ця різниця близько 1000 :) ...Не хочу нікого образити особливо сантехніків

Як людина високоморальна лікар мусить прийти додому і сказати дітям, що хліба нема бо він лікар, а не сантехнік :) Але знову таки я тут не про хабарі та винагороди,  а про людські умови за яких лікар буде думати про пацієнтів і матиме відповідну заробітну плату.
« Останнє редагування: 23 Грудня 2011, 17:39:59 від Tandylight »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Гілка негативних емоцій
« Прочитано #884 : 24 Грудня 2011, 12:43:11 »

Не знав куди то притулити
 та подумав ,що стаття позитивних емоцій не викликає то добавив сюди  http://expres.ua/main/2011/12/22/56694   Важкий гріх міністра Табачника
 Сьогоднi друкуємо сенсацiйнi документи, якi остаточно викривають мiнiстра — покровителя Доктора Пi!.
Відповідь від: 24 Грудня 2011, 12:22:21
Звісно є різниця  Лікар 7 років вчиться, несе відповідальність за чиєсь життя, а отримує 1500 грн, на відміну від сантехніка що навіть офіцій1но отримує більше У нас ця різниця близько 1000  ...Не хочу нікого образити особливо сантехніків

Як людина високоморальна лікар мусить прийти додому і сказати дітям, що хліба нема бо він лікар, а не сантехнік  Але знову таки я тут не про хабарі та винагороди,  а про людські умови за яких лікар буде думати про пацієнтів і матиме відповідну заробітну плату.
Почну з цього що напевно коли лікар йшов вчитися 7 років то напевно був обізнаний з тим скільки він буде отримувати,а тоді висновок простий він або йшов працювати за покликом душі і тоді він повинен розуміти тих хто з хліба на воду перебивається і бути в такому ж стані як і більшість наших людей.Або він чудово знав ,що насправді він буде отримувати далеко не маленькі гроші,ну звичайно ж не у вигляді зарплати.А оскільки перший випадок про поклик душі швидше за все "удел не многих"то лікар йшов вчитися твердо знаючи ,що всі ті хабарі які він платив за науку,відіб'ються такими ж хабарями за роботу.Ще я спеціально виділив про відповідальність,в 99% випадків нема ніякої відповідальності!Деякі лікарі "заробляють такі гроші"що зарплат таких не в кожній європейській клініці є,але це навпаки їх звільняє від відповідальності бо у нас маючи гроші можна робити абсолютно що хочеш."Але знову таки я тут не про хабарі та винагороди,  а про людські умови за яких лікар буде думати про пацієнтів і матиме відповідну заробітну плату."Я також за те,але це зовсім не означає що малооплачуваний лікар має бути безвідповідальним і хамом.Вони і при теперішніх "зарплатах" не офіційних хамлять і відносяться погано,то з чого їм раптом при офіційних зарплатах які по любому будуть нижчі від хабарів ставати людяними.З нову ж таки не всі лікарі такі ,є нормальні і професіонали.Але є немало таких як вище писали.
« Останнє редагування: 24 Грудня 2011, 13:00:18 від DVania »
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #885 : 24 Грудня 2011, 12:47:25 »

Як людина високоморальна лікар мусить прийти додому і сказати дітям, що хліба нема бо він лікар
=)) =)) =))
У 10 процентів лікарів може і є мораль,решта просто  :censore :censore :censore.Якщо ж вони такі високоморальні і культурні,то нехай добиваються підвищення зарплати у свого керівництва, а не набивають кишені за рахунок хворих людей.Тоді нехай приходить до дому  і дитині каже-ця шоколадка від бабулі за апендицит,а цей бананчик за укольчик що продала,а це тобі на кишенькові трати за різного роду підписи і справочки.ВПЕРЕД ЗА МОРАЛЛЮ!!! :ganba
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Гілка негативних емоцій
« Прочитано #886 : 24 Грудня 2011, 13:16:17 »

Мізeрну зарnлатню.Хороший лікар-травматолог з 40 річним стажeм,одeржує зарnлату 1200гр.Ця людина зложила нe один neрeлом,врятувала нe однe життя,і цe всe на що він заслуговує? Нормально.?! Ви б хотіли nрацювати на ТАКІЙ роботі,за ТАКУ зарnлату?
Ну насправді не все так сумно,Ви знаєте скільки коштує ну наприклад лапароскопія?а скільки їх можна за місяць зробити???,а ще Вас ніколи не дивувало звідки при зарплаті як Ви пишете 1200 грн. у лікарів бувають найновіщі автомобілі,телефони,будинки,як можна при зарплаті в 1200 їздити кожного літа відпочивати за кордон?Ой не все у них так сумно,ну може не у всіх дивлячись що за лікар звичайно,але на 1200 живуть хіба що санітарки.Сумно інше що ми живемо в такій країні.Хай лікарі отримують достойну зарплату,бо ми платимо податки і з цих податків не вертольоти повинні куплятися а якраз і мають бути зарплати в тому числі і лікарям.Хай вони при нормальних зарплатах перестануть брати хабарі.Хай,АЛЕ  поки в цій країні буде така влада я ні на що добре не сподіваюся.Хай народ з свого тіла видалить цей загнивший апендицит! :prapor:
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #887 : 24 Грудня 2011, 13:23:35 »

УРАААААА Да но похоже народ все устраивает :D
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #888 : 24 Грудня 2011, 18:40:15 »

А кто сказал, что у врачей зарплата 1200 грн. , у нас уже минималка с 1 декабря 1004 грн?
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #889 : 26 Грудня 2011, 15:08:08 »

Ми з малою зараз також у дитячій лікарні. Попали були у так звану "НОВУ палату". Так там така холодіна - вікна і балкон на всю стіну. Це квіточки, а плоди - те що ті балконні двері не закриваються  :evil. Батьки хворих дітей заклинили двері стульчиком і у щілини понатикали вати та туалетного паперу...Нема столяра? Але, коли у лікарки почав заїдати замок у дверях він в мить знайшовся.
Інша ситуація з безплатною медициною - багатьох препаратів немає. Призначають, що є. Або - йди купуй собі сам. Добре. Куплю. Але чи можна потім отримати по чеку гроші назад за куплені препарати? Ні. Незадоволені? - тоді колемо те, що маємо - і як результат - відділення інтенсивної терапії.
Дуже хотіла попасти до іншої лікарки. Бо "наша" нічого ніколи не пояснює, про результати аналізів чи рентгену не каже і т.д. Тобто - ти ж не лікар, навіщо тобі це знати? А для того, щоб не було так як вчора - малій вкололи щось і ми загриміли у реанімацію. Бо пішла миттєва реакція, алергія, отьоки,задуха. Добре, що хороша зміна була і мала в секунди уже була під кисневою маскою... Одні лікарі скривають від пацієнтів уперто чим і від чого лікують (як наша. Чому на моє прохання її не можуть поміняти також не розумію?). Інші (і вони праві) сітують на те, що ми не знаємо на які ж  препарати у дітей алегрічні реакції.
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #890 : 26 Грудня 2011, 16:41:18 »

Если вы не знаете на что у ребенка  аллергическая реакция, то доктор должен провести пробу. И то, что у дитя была такая реакция - это уже серьезно и очень. Т.к. это начинался анафилактический шок.
Відповідь від: 26 Грудня 2011, 16:36:40
И не просто должен, ОБЯЗАН.  Перед применением препарата - это правило. Теперь вы должны узнать у доктора на какой препарат у ребенка была реакция, т.к. может быть реакция не на сам препарат, а на составляющее. А это самое составляющее может входить и в другие препараты.
Відповідь від: 26 Грудня 2011, 16:38:58
Не играйте в интеллигентность, требуйте информацию - это ваше законное право. ВИМАГАЙТЕ, это в ваших же интересах.
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #891 : 26 Грудня 2011, 16:52:57 »

100% вірна порада.а перечитись з лікаркою не вихід
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #892 : 29 Грудня 2011, 12:00:15 »

 Мені дуже шкода, що з Калуша виїзджає головний лікар інфекційної лікарні Пасєка Любов Теодорівна. Молодий,  Професійний, не спорчений Лікар.  Таких на жаль мало. :( 
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #893 : 29 Грудня 2011, 12:40:02 »

Мені дуже шкода,
Так шкода, гарний лікар  :(
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #894 : 29 Грудня 2011, 13:11:36 »

Не мав честі бути знайомим, але враховуючи скільки тих добрих лікарів залишилося, факт звісно прескорбний :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #895 : 29 Грудня 2011, 21:17:58 »

Если вы не знаете на что у ребенка  аллергическая реакция, то доктор должен провести пробу.
Мені наша ведуча лікар пояснила, що проби вони РОБЛЯТЬ ЛИШЕ НА АНТИБІОТИК. І, якщо я відмовляюсь (а відмовилась по суті не я, а медсестра не схотіла брати на себе таку відповідальність, бо бачила реакцію дитини) колоти призначене без проби, то я тоді маю забиратись лікуватись вдома. А чому таке недолуге правило - "ЛИШЕ на антибіотик"? Адже у неї у карточці ясно написано, що дитина стоїть на обліку у алерголога з рецидивуючим алергозом. Невже єдиний вихід - пробувати на переносимість "на живця".
Теперь вы должны узнать у доктора на какой препарат у ребенка была реакция, т.к. может быть реакция не на сам препарат, а на составляющее.
А цього лікар не знає. На моє запитання була відповідь - "звідки я знаю, на що у неї була реакція?" Хоча інший лікар спробував дати кілька припущень. Швидше за все, то було на антибіотик таки. А от те, що на моє пояснення на що у дитини була минулого разу алергічна реакція, мені відповіли - "то було колись. А зараз може не бути. Але пробу на такий препарат все одно не роблять. Тож, або колемо, або йдіть у аптеку і купуйте щось інше." НЕВЖЕ ЗРОБИТИ ПРОБУ ЦЕ ТАК СКЛАДНО? Чи проба "проявляється" лише на антибіотичні препарати?
Дуже хотіла попасти на лікування до Люби Степанівної. Але вона не взяла нас. Діток зараз багато хворих. Одна мама навіть спала в коридорі, а дитя поклали в реанімацію поки на наступний день не звільнилось місце.
На рахунок хороших лікарів. По моїм особистим спостереженням  - сподобалось уважне ставлення до діток таких лікарів
- Любов Степанівна (правда, чула, що попасти до неї можна лише по знайомству)
- Оксана Михайлівна (шкода - зараз на лікарняному)
- Пилипів (молодий хлопчина)
- і ще уточню - здається її звуть Оксана Миколаївна - також молоденька, але толкова лікарка (правда, вона не на нашому поверсі)
Мені дуже шкода, що з Калуша виїзджає головний лікар інфекційної лікарні Пасєка Любов Теодорівна. Молодий,  Професійний, не спорчений Лікар.
Підтримую.
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #896 : 30 Грудня 2011, 09:15:12 »

Слушайте, да пошлите их подальше и поезжайте в Ивано - Франковск. В областной детской там   есть очень хороший аллерголог - Лидия Васильевна, фамилию не помню, правда.  Сделайте пробы, пролечитесь нормально.  А где Юрий Демьянович Чаборик? Тоже был неплохой док?
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #897 : 30 Грудня 2011, 19:45:26 »

Лідія Василівна Пастух. Заввідділення пульмонології (була за моєї памяті), теж лікувався в неї коли ще був дітьом :). Підтримую, дуже хороша та чуйна лікар. також працювала у поліклініці (що біля дитлікарні) її сестра, алерголог, нажаль не памяю як звати но точно знаю що теж Василівна.
 Раджу хоча б заради консультації зїздити до них.
 На рахунок заміни лікаря - це ваше законне право при умові що є інші, не зайняті лікарі які зможуть пролікувати вашу дитину але це прохання потрібно викласти на папері і передати (надіслати листом) головному лікарю лікарні.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #898 : 02 Січня 2012, 20:07:47 »

здається її звуть Оксана Миколаївна
Ні - її зовуть Галина.
Завтра буде наша лікарка. Може післязавтра нас випишуть. Хочемо на Різдво додому!
Слушайте, да пошлите их подальше и поезжайте в Ивано - Франковск. В областной детской там   есть очень хороший аллерголог - Лидия Васильевна
Лідія Василівна Пастух. Заввідділення пульмонології
Після свят обов"язково поїдемо. Прсто пару років назад нас направляли, але за кожен алерген чи групу нас попередили, що потрібно платити біля 250грн. Тобто, за 10 алергенів прийшлось би викласти більше 2000грн...Та в цьому році ми таки виберемось точно - незнання обходиться дорожче хоч не для гаманця, але для здоров"я. Дякую за пораду до кого проситися на прийом. Всім форумцям і їх діткам бажаємо здоров"я, здоров"я, здоров"я і щасття! Гарних свят!
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Гілка негативних емоцій
« Прочитано #899 : 05 Січня 2012, 12:09:16 »

Рік почався купою роботи (то не так страшно) і проблем (оце вже важче...) :( Як кажуть, нє било пєчалі... (згадала Кітку Проню :) )
Байдужість і "вміння" самому собі нашкодити (ну, і інші наші подібні риси) роблять наше (і, як правило, не лише) життя "цікавішим" :( Чому кажу "самому собі" ? Бо вважаю, що коли сваряться двоє-винні двоє; коли сваряться троє-винні троє...хтось меншою, хтось більшою мірою. Звинувачувати лише одного легше звичайно, але...
Чому коли маєш, то не цінуєш?
Чому так скоро забувається добре?
Чому не завжди (і то в кращому випадку!) вчимося на чужих помилках?
За що мені таке?
То риторичні запитання.
А найстрашніше - це подумати, що сьогоднішнє "погано" колись стане "добре" (нагадує нашу політику  :=) ) Хоча я все ще вірю у чергування чорних і білих (!) полосок :) і що такого як в нашому політичному в особистому житті не буде ;)
П.С. Знов схоже на  :'-(...То специфіка теми, певне ;)
Записаний