Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Автор Тема: Як тримати себе у гарній формі?  (Прочитано 207593 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #340 : 05 Грудня 2013, 21:03:31 »

Хочеш похудати,треба менше жрати. :-D
Не треба ніяких дієт для похудання.Потрібно щоб людина розвивалась ) Ходити в походи,обовязково щоб в день ходила,не від магазину додому,а вообще.Не помішало би просто тоді в центр і назад пішком)
А фітнес центр це обовязково,скажемо так для зміцнення організму. )
Весна - овочі,вітаміни.
І все буде гуд )
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #341 : 05 Грудня 2013, 21:25:30 »

Не помішало би просто тоді в центр і назад пішком)
Ходьба нічого спільного з похуданням не має. Доведено не одноразово. Як і накачування м"язів. Менше жрати - зовсім не факт. Коли я їла в 10 разів більше ніж зараз то і важила менше.
Весна(інколи може, правда), овочі, вітаміни також не спалюють жир. Хоча є вітаміни, що цьому сприяють але не як основний засіб. Рух. Але не просто рух. Ходьба - точно нічого не дає для зменшення целюліту навіть на ногах.
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #342 : 05 Грудня 2013, 21:32:22 »

Не помішало би просто тоді в центр і назад пішком)
Ходьба нічого спільного з похуданням не має. Доведено не одноразово. Як і накачування м"язів. Менше жрати - зовсім не факт. Коли я їла в 10 разів більше ніж зараз то і важила менше.
Весна(інколи може, правда), овочі, вітаміни також не спалюють жир. Хоча є вітаміни, що цьому сприяють але не як основний засіб. Рух. Але не просто рух. Ходьба - точно нічого не дає для зменшення целюліту навіть на ногах.

Скільки людей - стільки і думок.Ходьба корисна. :good
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #343 : 05 Грудня 2013, 21:44:26 »

Корисна як загальнозміцнюючий засіб  :good, але від неї ще ні один целюліт не зник  :P
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #344 : 05 Грудня 2013, 22:42:37 »

Корисна як загальнозміцнюючий засіб  :good, але від неї ще ні один целюліт не зник  :P
Більше ходити потрібно просто ))
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #345 : 05 Грудня 2013, 22:49:48 »

Більше ходити потрібно просто ))
Згодна. Я намагаюсь пішки багато ходити.......А результати є. 1-2 кг точно зганяю так
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #346 : 06 Грудня 2013, 01:06:14 »

Більше ходити потрібно просто ))
Просто? Просто треба :). Гуляти на свіжому повітрі взагалі корисно, якщо ноги в теплі ;) і сухі.
1-2 кг точно зганяю так
тоді ти або дуже мало рухаєшся\(-лася), або уже дуже-дуже худенька - кожен раз по 1-2кг ;). Я від просто ходьби НІКОЛИ не худала. Худала, якщо ЗАМІСТЬ поїсти ходила ;). Зараз спробую навести цитату, яка пояснює чому саме ходьба не зробить нам хорошої фігури чи не зжене жир. До речі ще одне - спалити жир, позбавитись целюліту і похудати - то трохи різні речі, хоча десь пов"язані і споріднені. Розповідь однієї перукарки:
Цитувати (вибране)
Однажды вечером в одном еженедельнике, название которого состоит из четырех букв и всем известно, она наткнулась на интересную статью. В ней эксперт по фит-несу советовала читателям ходить пешком, поскольку только так они смогут полноценно двигаться.
   Это звучало настолько убедительно, что Б. сразу же пошла в магазин за кроссовками и теплым спортивным костюмом оранжевого цвета. Она начала ходить пешком, чтобы уменьшить свой таз.
   Когда я увидел Б. в следующий раз, она пожаловалась мне: «У меня больше нет сил. В течение шести недель я ходила пешком в любую погоду. В дождь, с похмелья, с мигренью я вставала с кровати и тащила свою задницу на улицу. В результате у меня по-прежнему зад, как грузовик».
   Она была зла не только на себя, но и на вид физической активности, который она выбрала, — на ходьбу. Я слышал подобное от многих пациентов. Дело в том, что они, как и Б., отнеслись к ходьбе как к чудодейственному методу. Они надеялись увидеть результаты уже через несколько недель, но когда ничего не произошло, почувствовали себя обманутыми и бросили заниматься.
   Будьте реалистами!
   Данный вид физической активности не способен сжечь жир на ягодицах, потому что не обладает достаточным количеством адреналина. Все очень просто.
Саме адреналін (гормон стресу) відіграє у боротьбі з жиром важливу роль, але це аж ніяк не значить, що ми повинні перебувати в якомусь стресі :). Той, хто наприклад, присідає, крутить хула-хуп чи строибає зі скакалкою набагато ближчий до здорової і "нежирної" фігури ніж той, хто багато ходить чи качає мускулатуру.
 Ніякі дієти і тренажери надовго( і тим більше назавжди) не позбавляють від жирових відкладень.
хочу навести деякі цитати з тієї книги, що мене мені потрапила на очі і мозок :) :
Цитувати (вибране)
Именно так и выглядит борьба с лишним весом в XXI веке.
   Данная программа совмещает физические упражнения и систему питания, которые помогут вам избавиться от жира именно в той части тела, где это необходимо. Семь минут физических упражнений и правильно подобранный режим питания будут сжигать ваш жир в течение всего дня, вне зависимости от того, двигаетесь ли вы, читаете или сидите на диване перед телевизором.
   Две вещи вам не придется делать в ходе этой программы: ходить пешком и заниматься с отягощениями. В деле сброса лишнего веса и то и другое — пустая трата времени. Я знаю, что это утверждение противоречит всем тем, что вам скажет любой другой эксперт по борьбе с ожирением, но это истина, и я наглядно продемонстрирую, что это именно так.
Цитувати (вибране)
Наверняка те из вас, кто пытался исправить эту проблему при помощи тренировок, столкнулись с определенным биологическим парадоксом: занятия наращивали слой мускулатуры, который проталкивал подкожный жир вперед, и бедра становились еще толще.
   Именно поэтому я утверждаю: наращивание мышечной массы не решит проблемы. С ней справится только сжигание лишнего жира.
Цитувати (вибране)
Дело в том, что глубоко внутри нас, на микроскопическом уровне, жировые клетки запрограммированы так, чтобы самоуничтожаться в местах отложений в проблемных частях тела. Чтобы запустить этот генетический механизм, необходимо лишь 7 минут в день выполнять специальные, активизирующие гены упражнения.
   В принципе, сжигание жира происходит не во время выполнения упражнения, а после окончания разминки.
   Вне зависимости от уровня физической подготовки, гибкости или ловкости, оттого, какой мышечной массой вы обладаете, всего 7 минут занятий в день запустят процесс, который навсегда избавит вас от жировых отложений.
Погоджуюсь з останнім. Я в ці дні мало рухаюсь зовсім - днями можу не виходити з квартири, не ходжу пішки і не маю фізичних навантажень, не сиджу на дієті(ні - трошки брешу - сиджу - їм дуже багато м"ясного, але не смаженого і багато мучного, але не свіжі випічки), бо загострився гастріт, тому їм і в 24.00 і в 3.00 ночі і в 7.00 ранку і т.д. Тим не менше - 3 останні дні зайнялась цією методикою - і скинула 900г. Вважаю це занадто швидким результатом, тому напевно припиню такі заняття. Вважаю, що 900г вартує скидати не менше ніж за тиждень. Швидко - то також погано. Тим більше, що я справді рухаюсь зараз лише по 7хв у день((. Можу похвалитись - пробила першу дирочку на ремені ближчу в сторону пряжки і не можу похвалитись водночас - бо наче нічого для цього не зробила - жру і майже не рухаюсь (що дуже погано - скоро це постараюсь виправити). Отож - переконалась, що певний рух на жир не дуже діє. А от рух,наприклад, в області талії - творить чудеса з жиром по всьому тілі. Знову ж таки - наперед забігати не можу - це результат занять лише 3 днів.
Цитувати (вибране)
Только в последние годы наука начала понимать, какую важную роль в борьбе с лишним весом играет генетика. Теперь мы знаем, что большинство людей страдают ожирением совсем не потому, что они слабохарактерны или безвольны. Их организм генетически запрограммирован откладывать жир в определенных участках тела. И в этом нет никакой их вины. Однако не стоит проклинать свою наследственность, с ней надо работать.
   И я покажу вам как.
Цитувати (вибране)
В 90 процентах случаев заболевание диабетом связано с излишним весом, а именно с избытком висцерального жира. Поэтому-то и необходимо узнать, тикает ли внутри вас эта жировая мина с часовым механизмом.
   Но как это сделать? Довольно просто: если есть жировые отложения на животе, то, скорее всего, висцерального жира на вашей брюшине больше, чем нужно. А значит, риск заработать серьезные проблемы со здоровьем довольно велик.
   Избавляясь от жира вокруг талии, вы тем самым снижаете риск развития опасных болезней! Ученые и врачи составили индекс размера талии, определяющий размер опасности. Вы должны знать эти цифры так четко, как свой уровень холестерина в крови и дату рождения.
Цитувати (вибране)
Вы можете сбросить десятки килограммов жира, но они вернутся. Вы наверняка заметили, что каждый раз жировые отложения появляются именно там, где и были.Исследование доктора Фридмана проложило для нас путь к новому способу контроля массы тела, суть которого можно изложить так: сброс веса регулируется генами, а не силой воли.
10 принципов борьбы с лишним весом — генетически обоснованной
 
   1. Нерегулярные упражнения не помогут сбросить лишний вес.
   2. Успех принесут только регулярные непрерывные занятия.
   3. Чрезмерная физическая активность повышает аппетит.
   4. Углеводы и жиры повышают аппетит.
   5. Семь минут интенсивных упражнений уменьшают аппетит.
   6. Ходьба пешком не помогает сбросить лишний вес.
   7. То, что вы едите после упражнений, и сделает вас тонким и изящным.
   8. Неправильное питание после упражнений вызовет увеличение веса.
   9. Большая часть жира сгорает не во время выполнения упражнений, а после их окончания.
при чому "правильне харчування" - це не вимоги до продуктів чи страв, а - час їхнього прийому
Цитувати (вибране)
Бороться с генами — все равно что вести войну с самим собой, потому что гены не просто часть вас, они и есть вы!
   Именно поэтому их не перехитрить, не опередить и не пережить. Однако они — не немые, застывшие на века, сфинксы. Гены гибки и могут адаптироваться к изменениям состояния организма, например к интенсивным тренировкам и диетам.
   При помощи программы «...» можно перепрограммировать гены так, чтобы они помогали избавляться от жира, а не наращивать его
Це те про що казав Медведь(якщо не путаю форумця) - у кожного СВІЙ метаболізм, тобто у кожного свій генний "код" до здатності нарощувати жир (хтось жере тонами і не поправляється, а хтось від булочки після 18.00 отримує нову порцію целюліту).До речі дуже худнути також не варто, особливо перед вагітністю:
Цитувати (вибране)
Недавно было обнаружено, что небольшие жировые отложения в средних участках тела повышают половую функцию и помогают плоду нормально развиваться. Многие женщины-спортсменки (марафон и троеборье), у которых в нижней части тела жира практически нет, испытывают серьезные проблемы с менструальным циклом и порой даже не могут забеременеть.
Цитувати (вибране)
Если вы думаете, что тем, у кого в семье есть предрасположенность к ожирению, похудеть сложнее, чем тем, у кого такой генетической предрасположенности нет, то глубоко ошибаетесь. Это не так.Дело в том, что чем больше жира накоплено в вашем теле, тем больше его можно сбросить. В принципе, чем больше у вас жира, тем проще похудеть.
   Это основано на фундаментальных законах термодинамики.
   Дело в следующем: чем больше жира в вашем организме, тем больше площадь поверхности тела и тем быстрее протекает обмен веществ, а чем он быстрее, тем легче сжигается жир.
Ну і так далі.... Це я до того, що рух - це справді дуже корисно, але для похудання чи набуття гарної фігури не всякий рух може бути ефективним. Тому ходіння не вважаю ДЛЯ СЕБЕ за такий - бо коли я ходила БАГАТО пішки зменшення ваги не відбувалось - зате ноги стали товстіші, бо накачались. А зараз навпаки - руху майже не маю, а дирочку у ремені їздила пробивати. І на дієті не сиджу (бо шкідливо). Отож - тут заковика у чомусь іншому. У всякому разі для мене.
П.С. Правда я дотримувалась ще одного правила, яке я взяла із іншої книжки - робити зарядку\вправи тільки натощак.
« Останнє редагування: 06 Грудня 2013, 01:59:50 від Сонечко+ »
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #347 : 06 Грудня 2013, 02:11:17 »

Упс. В тій книзі ще типу дієти - поради по харчуванню є. А у моїй версії (тоншій удвічі) її не було(... О - сосиски шкідливі і зажирні, а я їх зараз по 1кг вдень зжираю, наїхав на сало, вершкове масло (а я його зараз навпаки по півпачки в день споживаю, щоб шлунок змазувало)...У! Я була не права - таки про харчування у ній щось та й є. гг  - пасти не бажано. А я макарони наминаю ще й на ніч інколи(. І все одно якийсь результат є у сторону стрункості. Правда, із-за гастриту не їм смаженого, майонез обмежила, свіжу випічку уникаю і бобових. А там бобові навпаки рекомендують. Який же тоді результат буде при дотриманні тих рекомендацій? І спати він рекомендує на голодний шлунок(мінімум 3 год до сну не їсти). Ні - не правильна рекомендація для мене(...Гг - і шоколад на ніч - до товстих рук. Ні, не "правильна книга" - "правильні" лише вправи ;).
О, а це - мені подобаєтья:
Цитувати (вибране)
Есть только две вещи, которые необходимо знать о жирах:
   • жиры не образуют жировых отложений;
   • жиры помогают сжигать жир.
   Это объясняет, почему после тренировки нужно есть жиры и почему рацион 7-минутного чудо-питания на 30 процентов состоит из жиров.
   Этому есть научные и практические причины.
   Как и углеводы, жиры необходимы для активации генов. Однако их количество должно быть просчитано.
« Останнє редагування: 06 Грудня 2013, 02:26:47 від Сонечко+ »
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #348 : 06 Грудня 2013, 13:33:22 »

тоді ти або дуже мало рухаєшся\(-лася), або уже дуже-дуже худенька - кожен раз по 1-2кг
Не кожен раз.......А загалом в тиждень. Мені вистачає.  Основне правило - просто ходити більше.  Звичайно ж, кожен обирає свій варіант. Тренуватись вдома також треба. Якийсь мінімальний набір-стрибки, прес, коло покрутити(в мене звичайне металеве).......
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #349 : 06 Грудня 2013, 15:12:00 »

Сонечко, звичайно,вiд одного лише ходiння стрункою не станеш. Але все-таки це свого роду фiкультура, вправи для мязiв ..тому...
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #350 : 06 Грудня 2013, 15:59:37 »

Та я проти ходіння нічого не маю :) - я лише "за" - це корисно однозначно :good. Просто кажу, що для стрункості і цилюліту воно не метод :bouquet:
А я от до обруча чи хула-хупа ніяк у магазині не доберусь - кожен раз згадую, що кімнатка маленька немає де крутити і переношу на літо. А влітку - всі думки про відпочинок і так по колу (а-я-яй :-[). Молодець, що маєш металеве коло - я думаю його власне вистачає для талії, бо той хула-хуп щось мені так здається, що ще й синяків наставити може.
Поділіться досвідом хто мав той хула-хуп - варто його мати чи таки і справді вистачає металевого обруча?
А поки їх не маю  - просто роблю вправи з нахилами і 1-2 рази на тиждень розминаю "проблемні" місця своїм вібромасажером з інфрачервоною лампою. Може то і він мені більше допоміг(?) - я щось і забула що ще маю один "секрет" у його якості. Насправді я тим ручним вібромасажером користуюсь для розминання солей в області шиї  і грудного відділу(спини) і ще для прогрівання сопливого носа промінчика. А по ходу його включання як додаткове навантаження - масажую 1-2 хв ще район талії і бедер. Во :)
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #351 : 06 Грудня 2013, 16:32:40 »

Вiд залiзного кола теж спочатку синцi, але...то проходяще ;)
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #352 : 06 Грудня 2013, 20:07:42 »

о, і в мене є залізне коло, крутила перший раз з таким захопленням що потім на наступний день на роботі не могла зігнутись.
Пробувала і той хула хуп моднячий крутити, мені якось не получалась, металевий практичніший.
А ще є такі фанати що металевий наповняють піском, от тоді точно синяки ого-го :=)
Зараз мені не треба, фігурова стала :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #353 : 16 Січня 2014, 18:35:55 »

Сьогодні зібрала стіл, винесла зі своєї конурки стілець. І .. крутила металевий обруч на талії  :P. Здоров"я поки що не прибавилось, зате - синяків на талії - напевно заробила. А ще - розвинула обрежність і координацію - бо обруч кружляв на відстані 3-5см від шафи  :=). Шкода, що на бедра не можна його опустити - бо там диван не дозволить такого. А його уже не винесеш із кімнати - зібраний намертво)).
Так що я також уже разом з вами на шляху до кращої фігури. ;)
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #354 : 16 Січня 2014, 21:06:44 »

молодець Сонечко,  :bouquet:головне почати корисну справу, і заставляти себе через не хочу  :) а вже далі буде легше.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #355 : 16 Січня 2014, 22:51:46 »

І .. крутила металевий обруч на талії  . Здоров"я поки що не прибавилось, зате - синяків на талії - напевно заробила.
 :good :good :good Перший крок. Напишеш наскільки тебе вистачить.  :)Бо я останні дні лінуюсь.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #356 : 16 Січня 2014, 23:31:27 »

ага, домовились - самій цікаво. Ще б мені хто того стола збирав і розбирав :). але - то також тренування - правда мускулатури рук - забрати ніжки, поставити ніжки,...опустити столівницю, підняти її. Але продовжу точно не завтра - "мясо" на талії болить ;)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #357 : 09 Квітня 2014, 10:53:45 »

Йога для початківців
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=ROZVtsjf6r0" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=ROZVtsjf6r0</a>
Записаний

vvitalikk

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +380/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 951
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2017, 18:53:29

Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #358 : 09 Квітня 2014, 18:47:46 »

Йога для початківців
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=ROZVtsjf6r0" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=ROZVtsjf6r0</a>

Дієта та спорт і всі проблеми вирішені.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #359 : 09 Квітня 2014, 19:32:32 »

А, що в когось проблеми  ;) Його якраз спорт
Записаний