Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чи можна вимолити кращу долю на небесах для грішника?

Так
- 15 (57.7%)
Ні
- 11 (42.3%)

Всього голосів: 26


Автор Тема: Церковні традиції та обряди  (Прочитано 284284 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

NetomaN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 113
  • Останні відвідини:
    01 Жовтня 2016, 23:43:05

    Звідки: Калуш
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #200 : 29 Серпня 2008, 16:27:09 »

Роман Спаси Господи, в саму точку  :)
Записаний


Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #201 : 29 Серпня 2008, 16:55:46 »

Єретик.

Це що, нова течія протестантизму?
Насправді, я дуже пишаюся тим, що належу до такого християнского руху, який неможуть віднести до будь-якої з існуючих конфесій, тому що він поєднує в собі все, що надбало християнство дотепер, цей рух всесвітньовідомий, його назва у всіх на вустах!!! Для мене всі християни - браття. Ви ж акцентуєте увагу на конфесійну приналежність, начебто, без цього неможливо сприймати людину як особистість і знайти спільну мову.
11 Ибо от [домашних] Хлоиных сделалось мне известным о вас, братия мои, что между вами есть споры.
12 Я разумею то, что у вас говорят: "я Павлов"; "я Аполлосов"; "я Кифин"; "а я Христов".
13 Разве разделился Христос? разве Павел распялся за вас? или во имя Павла вы крестились?
14 Благодарю Бога, что я никого из вас не крестил, кроме Криспа и Гаия,
15 дабы не сказал кто, что я крестил в мое имя.
16 Крестил я также Стефанов дом; а крестил ли еще кого, не знаю.
17 Ибо Христос послал меня не крестить, а благовествовать, не в премудрости слова, чтобы не упразднить креста Христова.
(1Кор.1:11-17)

Протестанти тому, не акцентують увагу на назві конфесій, бо найголовнішим вважають пізнання Ісуса Христа. Духовність же визначається по глибині відкриттів і наявності практичних плодів їхньої віри.

Духовна академія "Ісус Навин" - www.joshua.godembassy.org
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #202 : 29 Серпня 2008, 17:31:58 »

Протестанти тому, не акцентують увагу на назві конфесій, бо найголовнішим вважають пізнання Ісуса Христа.
Непогано би було для них повчити житіє святих і праці отців Церкви  :)
Але, якщо серйозно, не треба говорити, Juli, від імені всіх протестантів. Бо є і благородний протестантизм, оснований на вченні Лютера, Кальвіна, є Англіканська Церква, є також інші деномінації, що існують декілька віків
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Церковні традиції та обряди
« Прочитано #203 : 29 Серпня 2008, 21:45:45 »

Цитувати (вибране)
Це що, нова течія протестантизму?
Насправді, я дуже пишаюся тим, що належу до такого християнского руху, який неможуть віднести до будь-якої з існуючих конфесій, тому що він поєднує в собі все, що надбало християнство дотепер, цей рух всесвітньовідомий, його назва у всіх на вустах!!! Для мене всі християни - браття. Ви ж акцентуєте увагу на конфесійну приналежність, начебто, без цього неможливо сприймати людину як особистість і знайти спільну мову
Це, що, вибачте, якийсь неопротестантизм, що обєднує всі протестантські течії.
Невже пройшло обєднання у протестантів? Адже кожна течія вносила самовільно нові тлумачення і вчення у свою доктрину.
Наприклад,
  англійський реформатор Джон Віклеф заперечував таїнство сповіді та дійсну присутність Ісуса Христа в Євхаристії, виступав проти чернецтва.
  послідовники Яна Гуса виступали проти таємної сповіді та іконошанування
  Матрін Лютер виступав проти молитви за спочилих, молитовного звернення до святих, проти існування в Церкві ієрархії та чернецтва.
  Ульріх Цвінглі також заперечував іконошануванн та чернецтво, та по іншому від Лютера ставився до таїнств церковних.
  Ян Кальвін та як і Лютер заперечував хрещення немовлят, і вчив, що треба хрестити вдруге. За це Лютер його прокляв.
  Адвентисти взагалі шанують суботу замість неділі.
  А пятидесятники, взагалі, кажуть, що вони мають дар Святого Духа розмовляти різними мовами. Ще і поділяються на в свою чергу на течії: харизмати, сіоніти, суботники.
Всі ці протестантські лідери завжди погоджувались що Церква одна. Що деномінацій може бути багато, але Церква одна. Але, звісно кожен з них завжди мав на увазі саме свою деномінацію. Кожен пропихав своє вчення.
Але, що сталося обєднання всіх протестантів.? Тоді це б була гучна неординарна подія підкріплена докемнтами, актами і т. д. Звісно ж цього немає.
Ми маємо тільки те, що виникла нова протестантська течія, самовільно, яка ніби ввібрала в себе все найкраще. Або те, що вам необхідно.
А чо так скритно. Навіть назви немає нормальної?

Дякую, за посилання. Все стало крайнє ясно. Посольство Боже. 9 місяців навчання. Там богослівям і не пахне близько.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Церковні традиції та обряди
« Прочитано #204 : 29 Серпня 2008, 21:59:39 »

Цитувати (вибране)
Бо є і благородний протестантизм, оснований на вченні Лютера, Кальвіна, є Англіканська Церква, є також інші деномінації, що існують декілька віків

Якщо вже говорити про послідовникі Лютера чи Кальвіна то порушення Святого Письма у вченні про Церкву з боку цих та інших іменних течій та деномінацій вбачається вже в їхній  назві. Вони використовують в назві імя засновника чи лідера, кожна свого. Називаються євангельсько-лютеранською церквою. Так і кальвіністи і інші.
Але, нагадаймо, що саме проти цього застерігав ще коринфських християн св. ап. Павло:"Я кажу про те, що у вас говорять: я - Павлів, я - Апполосів, я - Кифин, а я - Христів. Хіба ж розділився Христос? Хіба Павло розіпявся за вас? Чи в імя Павлове ви хрестилися?" (1Кор.1.12-13). То чи ж в імя Лютера хрестилися, чи перехрещувалися ті, що йому симпатизують?
Та у цих протестантів хоча б все ясно і відкрито.
А сучасні міжконфесійні протестанти щось дуже таємничі і загадкові. А хто засновник. Яка у вас історія виникнення?
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Церковні традиції та обряди
« Прочитано #205 : 29 Серпня 2008, 22:59:36 »

5. Также каждый поддерживает церковь финансово, через десятины и пожертвования.

а) десятина – означает одна десятая часть нашего дохода. Во время ветхого завета народ Израиля давал десятину для поддержки их служителей-левитов, которые тем самым освобождались от обычной работы, чтобы уделять должное внимание религиозным вопросам. (Мал. 3:10). Иисус в Матфея 23:23 говорит о том, чтобы мы давали десятину, здесь Он дает свое согласие на это.

б) пожертвование – все, что мы даем сверх десятины. Бог обязывает нас давать десятины, пожертвования – это добровольный акт каждого, как знак благодарности Господу. Пожертвования идут на аренду зала и других помещений, оплата за отопление, а также электроэнергию, транспорта, почтовых услуг, издательской деятельностью и т. д. Следовательно, если десятины для людей, то пожертвования для проектов или программ церкви.


А таке поняття як милостиня в Новому Завіті у Посольстві знають, чи не в курсі.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Церковні традиції та обряди
« Прочитано #206 : 29 Серпня 2008, 23:28:58 »

Напевно ви з Посольства Божого  :)
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #207 : 29 Серпня 2008, 23:46:18 »

Духовна академія "Ісус Навин" - www.joshua.godembassy.org

Прим. модератора
Це, очевидно, є відповіддю на питання, що поставлене в іншій темі
http://forum.kalush.info/index.php/topic,760.msg30100.html#msg30100 ,
тому прошу продовжувати там
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #208 : 07 Вересня 2008, 18:58:31 »


Напевно ви з Посольства Божого

Так. Я з Посольства Божого.

А таке поняття як милостиня в Новому Завіті у Посольстві знають, чи не в курсі.

Столова  "Стефанія" в Києві годує щоденно 2000 тисячі бомжів та надає їм юридичну, медичну та гумонітарну допомогу. Числені реабілітаційні центри по Україні та за її межами працюють в основному на кошти помісних церков та волонтерів ребцентрів. Церква фінансово підтримує дитячі будинки та будинки для перестарілих України. Фінансує числені програми щодо профілактики негавних явищ серед молоді. Більш детальна інформація на сайті www.godembassy.org
Соціальна робота та милосердя - це візитка "Посольства Божого"!!!
Щодо помісної церкви у Івано-Франківську:
Ми проводимо роботу в дитячій школі-інтернаті для дітей з діагнозом ДЦП, проводимо з дітьми різні тренінги та безкоштовні комп`ютерні курси.
У Коломиї ми заснували реабілітаційний центр від громадської організації "Свобода життя", який фінансуємо самостійно.
47 сімей, що постраждали від повені отримали від нас допомогу в розмірі 500 - 1000 грн, продукти харчування та речі.
І т.д. :)
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Церковні традиції та обряди
« Прочитано #209 : 07 Вересня 2008, 23:29:27 »

Я мав на увазі милостиню по відношенню до вже дійсних членів вашої орнганізації, а не вашу діяльність як організації.
Чи можуть члени вашої організації не платити десятину.? як захочуть. Чи на них все одно психічно надавлять так що вони нікуди не дінуться.

А чого так довго скривали, що ви з Посольства Божого.  :)
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #210 : 08 Вересня 2008, 19:40:46 »

Десятину по статистиці дають лише 20-30% прихожан  :) Звідси логічне заключення: це добровільний акт!!! Наприклад, коли я прийшла до церкви, то вирішила для себе, що не буду давати десятину, доки не прочитаю про неї в Біблії. Коли прочитала, то почала давати, бо зрозуміла, що це не просто примхи пастора і устав церкви - це святиня Господня, яка належить Богу. Це прояв моєї довіри Богу. В Біблії написано, що моє серце буде там, де мої скарби. Я хочу щоб моє серце було в домі Божому. Я люблю мого Бога, я люблю мою церкву.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #211 : 08 Вересня 2008, 19:48:44 »


А чого так довго скривали, що ви з Посольства Божого.

На західній Україні мало знають про "Посольство Боже", тому бояться і негативно сприймають. Більшість людей має упереджене ставлення до церкви "Посольство Боже". Я вважаю себе достойним представником Посольства і хотіла, щоб про мою церкву судили, дивлячись на мене, мої погляди, мої думки, бо навчання, яке я отримала в Посольстві Божому, змінило моє життя, мій світогляд, моє серце.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Церковні традиції та обряди
« Прочитано #212 : 08 Вересня 2008, 21:51:51 »

Цитувати (вибране)
На західній Україні мало знають про "Посольство Боже", тому бояться і негативно сприймають

А як ще можна сприймати тоталітарну секту.  :duvno  А ще напевно у нас люди більш стійкі у вірі як на сході.

Цитувати (вибране)
бо навчання, яке я отримала в Посольстві Божому, змінило моє життя, мій світогляд, моє серце

Вас зазомбували, а ви і не замітили, сприйняли це за правду. Тепер вам треба покаятись, піти до традиційної церкви на Сповідь, прийняти Святе Причастя, щоб вам Господь зняв пелену з очей.

А ще питання? Скільки разів вас хрестили за життя? 
« Останнє редагування: 08 Вересня 2008, 22:41:34 від newroman »
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #213 : 09 Вересня 2008, 16:40:18 »


На західній Україні мало знають про "Посольство Боже", тому бояться і негативно сприймають
А як ще можна сприймати тоталітарну секту.

В Києві «Посольство Боже» сама відома церква. Більшість людей має до неї позивне ставлення і повагу до діяльності церкви.

А ще напевно у нас люди більш стійкі у вірі як на сході.

Ні, не стійкіші, вони менш інформовані і більш само праведні.

Вас зазомбували, а ви і не замітили, сприйняли це за правду.

Жоден з тих, хто знає мене так не думає. За час мого християнства в церкві «Посольство Боже» всі мої невіруючі родичі сказали: «Знаєш, насправді ми дуже щасливі, що ти в цій церкві…»

Тепер вам треба покаятись, піти до традиційної церкви на Сповідь, прийняти Святе Причастя, щоб вам Господь зняв пелену з очей.

Ніде в Біблії не пишеться, що треба прийти до традиційної православної церкви, там пишеться, що прийти треба до Бога, бо тільки Він може зняти пелену з очей, простити гріхи, освятити і т.д. Я ходжу туди, де мене вчать шукати Бога, а не священника.

А ще питання? Скільки разів вас хрестили за життя?

Пам`ятаю тільки один – в Посольстві!!!
Я прийняла водне хрещення, коли усвідомила, що Христос є Господь мого життя.
Мар.16:16 Кто будет веровать и
креститься, спасен будет; а кто не
будет веровать, осужден будет. 


Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #214 : 09 Вересня 2008, 17:59:04 »

Ніде в Біблії не пишеться, що треба прийти до традиційної православної церкви
Багато чого "в Біблії не пишеться"! Наприклад, там нічого не сказано про "лідерів", "домашні групи", "систему 12", "мережевий маркетинг", "вдале інвестування", "євангеліє процвітання"  :-D

Вибачте, що втручаюсь у вашу розмову. Не втримався, коли мова заходить про церкву, а представники "новітніх церков" стверджують, що Слово Боже не говорить про Православну Церкву. Слово тільки про Неї і говорить! 
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Церковні традиції та обряди
« Прочитано #215 : 09 Вересня 2008, 21:32:56 »

Цитувати (вибране)
Більшість людей має до неї позивне ставлення і повагу до діяльності церкви.
Та що ви байки тут розказуєте. Жодного позитивного ставлення. Хіба ті, котрим взагалі релігія по-барабану, або такі самі сектанти.
Думаєте, що тут люди не знають, що діється в столиці.
Цитувати (вибране)
вони менш інформовані і більш само праведні.
А за кого ви взагалі тут людей маєте? За тупе бидло чи що?
Ви що одні такі інформовані, чи що?
А може до вас саме такі і поподають?
Бо здорова людина з нормальною психікою і стійка у вірі не клюне на ваші басні, вибачте.
Цитувати (вибране)
більш само праведні.
це скоріше про вашу секту і тих що в ній.
У ВАС Ж ПЛОДИ, ВИ ДУХОВНО ЗРІЛІ ТАМ. і.т.д.
« Останнє редагування: 09 Вересня 2008, 21:41:48 від newroman »
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #216 : 10 Вересня 2008, 12:01:32 »

В чому проявляється здоровий глузд і стійкість у вірі, про які ви говорите? У релігійній фанатичночності чи у звіщанні Царства Божого?

16 По плодам их узнаете их. Собирают ли с терновника виноград, или с репейника смоквы?
17 Так всякое дерево доброе приносит и плоды добрые, а худое дерево приносит и плоды худые.
18 Не может дерево доброе приносить плоды худые, ни дерево худое приносить плоды добрые.
19 Всякое дерево, не приносящее плода доброго, срубают и бросают в огонь.
20 Итак по плодам их узнаете их.
(Матф.7:16-20)


Як бачите, навіть Біблія призиває судити по плодам! Плоди "Посольства Божого" - праведність, мир, радість, любов і милосердя не на словах, а на ділі! Люди, вільні від релігійної фанатичності, з упевненістю підтримують таку думку. Пора відкинути всяку упередженість в поглядах.
Я так скажу, добре, що ви не в "Посольстві Божому"! Але будьте плідні, а не багатослівні там де ви є - в православній церкві. Вона має величезну потребу в діячах! Які плоди ви приносите в православ`ї на честь Імені Ісуса Христа? Дайте конкретну відповідь, покажіть конкретні плоди (особисто ваші!) - що ви конкретно зробили, що плануєте робити для Царства Божого? По яким плодам (не приналежністю до православної церкви, а конкретним ділам та вчинкам) я та інші люди мають вважати вас справжнім християнином, а не релігійним фанатиком?
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Церковні традиції та обряди
« Прочитано #217 : 10 Вересня 2008, 23:23:06 »

Знову ви маніпулюєте  Святим Письмом для свого виправдання.
А чому ви не почали цитувати з 15-го вірша?
15.Берегитесь лжепророков, которые приходят к вам в овечей одежде, а внутри суть волки хищные
16.по плодам узнаете их... (Мф.7.15-16)


тут йдеться про плоди эретичних вчень, лжепророків і т.д.
Св. Ієронім тлумачив тут слово "плоди" так: вы узнаете лжепророков по их учениях.

І якщо говорити про плоди, то тут йдеться про людські чесноти окремої людини,а не організації.
Думаю що у вашій організації є і добрі, просто обмануті, люди. Та не треба приписувати чесноти людської душі до всієї організації. Яка маніпулює своїми вірними як хоче, а добрі справи це тільки прикриття, овеча шкура. Саме так і тлумачиться наприклад 16-й вірш із цих цитат: " что касается самих растеній, которыя взяты здесь для примера, то под терновником  здесь разумеются вообще колючие растения, но приимущественно терновник, который растет во множестве в Палестине. Он по внешнему виду несколько походит на виноград и, может быть по этому сказано: собирают ли с терновника виноград? Под репейником разумеется колючие растение под название чортополоха, или репейника. С этого растения смокв никогда не собираеться . Последнее, хотя и полезно к лекарственном отношении, однако всегда считаеться плевелом, вредним для хлебных растений."
Дальше також йде цікаве тлумачення. Та у вас і так своє, викривлене тлумачення.
Цитувати (вибране)
Які плоди ви приносите в православ`ї на честь Імені Ісуса Христа?
Ви, що, мене тут отак, відкрито, при усіх провокуєте на гріх, чи що. Відповідальності за те, що я зараз згрішу, хвалячись собою, і ви розділите зі мною мою провину не боїтесь.
Я грішний раб Божий Роман. Розумієте, не прийнято в православї хвалитися, це відноситься до гріха гордості. Все, що в людині є добре, не є надбанням самої людини, а дією благодаті Божої в людині. Тому негоже взагалі чимось хвалитися, і хвалити когось. Апостол казав, що не можу нічим хвалитися, тільки Хрестом Христовим.

І чому ви так,хочете щоб я перед вами оправдувався ?
Хитро так переходите від захисту до пресингу. Знову ці психологічні штучки.
Хочете щоб я трубив про нібито свою праведність, як і ви?

Знаєте, гарно охарактеризували святі отці людину, котра думає, що вона чогось досягнула у духовному плані, і думає, що вона вже є Хтось, перед людьми і Богом. Така людина схожа на купку лайна. Хто з села знає, як худоба на полі залишає за собою купки відходів, і як така купка присихає зверху і покривається твердою, на перший погляд скоринкою. Воно ніби іззовні і сухе і не смердить, а коли чуть прикладеш зусилля і "копнеш сильніше" , то проявляється справжня суть його - лайна. Так і людина. Коли у нас все добре, кльово, всі тобі усміхаються, чиниш добро, бєш поклони, ведеш християнський спосіб життя - починаєш себе ввжати праведним, подумуєш, що ти вже доброго зробив. Ти врівноважений, спокійний, всі тебе вважають за людину добру, спокійну, стриману. Та насправді ти вже, впав, і знаходишся на дні гріха. Гордість - початок усякого гріха. Лукавий вже давно не бере людину напролом, а обходить і обкручує тебе так, що і не зчуєшся як опинишся на краю пропасті.
« Останнє редагування: 11 Вересня 2008, 00:17:09 від newroman »
Записаний

NetomaN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 113
  • Останні відвідини:
    01 Жовтня 2016, 23:43:05

    Звідки: Калуш
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #218 : 11 Вересня 2008, 14:31:42 »

По темі: Роман виривання кусків із Біблії думаю ти сам це прекрасно знаєш ), це характерно для сект, не вигідно ж їм Біблію правильно читати і тлумачити  :!!


Знаєте, гарно охарактеризували святі отці людину, котра думає, що вона чогось досягнула у духовному плані, і думає, що вона вже є Хтось, перед людьми і Богом. Така людина схожа на купку лайна. Хто з села знає, як худоба на полі залишає за собою купки відходів, і як така купка присихає зверху і покривається твердою, на перший погляд скоринкою. Воно ніби іззовні і сухе і не смердить, а коли чуть прикладеш зусилля і "копнеш сильніше" , то проявляється справжня суть його - лайна. Так і людина. Коли у нас все добре, кльово, всі тобі усміхаються, чиниш добро, бєш поклони, ведеш християнський спосіб життя - починаєш себе ввжати праведним, подумуєш, що ти вже доброго зробив. Ти врівноважений, спокійний, всі тебе вважають за людину добру, спокійну, стриману. Та насправді ти вже, впав, і знаходишся на дні гріха. Гордість - початок усякого гріха. Лукавий вже давно не бере людину напролом, а обходить і обкручує тебе так, що і не зчуєшся як опинишся на краю пропасті.

Роман, постав копірайт © о.Марк  :) гГ
 
Записаний


Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #219 : 11 Вересня 2008, 19:37:07 »


А чому ви не почали цитувати з 15-го вірша?
15.Берегитесь лжепророков, которые приходят к вам в овечей одежде, а внутри суть волки хищные
16.по плодам узнаете их... (Мф.7.15-16)

В тому то і справа, що у поганої, тоталітарної секти не може бути плодів любові і праведності, а якщо ці плоди є, то це означає, що ваші судження хибні! Церкву "Посольство Боже", так само як і будь яку іншу, складають люди - вони і є "Посольство Боже", або якась інша церква. Кожний християнин ототожнює себе з Тілом Ісуса Христа, з Його Церквою. Тому плоди "Посольства Божого" для мене тотожні з добрими вчинками людей, які належать до "Посольства".
Відповідь від: 11 Вересня 2008, 19:32:55
Які плоди ви приносите в православ`ї на честь Імені Ісуса Христа?
Ви, що, мене тут отак, відкрито, при усіх провокуєте на гріх, чи що. Відповідальності за те, що я зараз згрішу, хвалячись собою, і ви розділите зі мною мою провину не боїтесь.
Я грішний раб Божий Роман.

Коли написати нічого, починаються виправдання... А як на рахунок:  1Пет.3:15 Господа Бога святите в
сердцах ваших; [будьте] всегда
готовы всякому, требующему у вас
отчета в вашем уповании, дать
ответ с кротостью и благоговением. - Чи це також гріх?
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ