Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Чи можна вимолити кращу долю на небесах для грішника?

Так
- 15 (57.7%)
Ні
- 11 (42.3%)

Всього голосів: 26


Автор Тема: Церковні традиції та обряди  (Прочитано 284361 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #280 : 09 Березня 2013, 22:18:16 »

головне щоб людина почала довіряти прислухатись, вірити їм, а потім не вспієш схаменутись вони почнуть маніпулювати тобою і людина вже не Богу молиться і вірить, а тим нашіптуванням чи голосам.
Видумки:).То аж ніяк не голоси. Просто інформація з інформаційного поля Землі. Звідти і Біблія взята:).
Чому ж Марія мала вірити тим духам? Тому що то не "біси".
А звідки Ви знаєте, що ті "духи"(а насправді звичайна інформація) будуть робити далі ;)? Є досвід? Чи знову ж таки припущення? Інформація - вона поза часом і простором, поза релігіями і ритуалами.
А взагалі - дане питання не по даній темі :-[.
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #281 : 09 Березня 2013, 22:18:41 »

Кожназустріч  з Ангелом, як то в обявленні для Захарії, Марії , Йосифа і т.д. - кличе до святості, смиренності, кротості і любові.
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Церковні традиції та обряди
« Прочитано #282 : 09 Березня 2013, 22:29:58 »

Цитувати (вибране)
що ті "духи"(а насправді звичайна інформація) будуть робити далі
От-от, лукавий того і прагне, вселити думку людині про те що його немає, а є інформація.  Пригадується Майстер і Маргарита.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=sOyxpY0oGS4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=sOyxpY0oGS4</a>38 хвилина
« Останнє редагування: 09 Березня 2013, 23:06:41 від newroman »
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #283 : 09 Березня 2013, 22:56:41 »

Кожназустріч  з Ангелом, як то в обявленні для Захарії, Марії , Йосифа і т.д. - кличе до святості, смиренності, кротості і любові
Так. Але:
головне щоб людина почала довіряти прислухатись, вірити їм, а потім не вспієш схаменутись вони почнуть маніпулювати тобою і людина вже не Богу молиться і вірить, а тим нашіптуванням чи голосам. Лукавий він і є лукавий. Навіть в образі Христа зявляється чи світлих ангелів.
Та я згідна з вами обома :). І з ДДК також. Спокус багато. Істина певно десь посередині. Благо я не умію нікого чути\чи відчувати\не володію телепатією (чи не благо?). Але щодо інформації - так є від Світла, є від Темряви (напевно). І лише та людина яка її отримує може в ній розібратись. Сама. Адже для чогось вона є доступною саме їй. А тим, кому не дано - висуває гіпотези, що одне від доброго, інше - від злого. Може інформація - взагалі нейтральна і лише наша свідомість її перетворює на темне чи світле, а наші вчинки - на зло чи добро. Хтось хоче вірити, що все - від диявола. А хтось вірить ангелам.
кличе до святості, смиренності, кротості і любові.
Так і я про те, що у тій інформації, яка йшла\отримувалась засуджувалась нерегулярність відвідин церкви, закликалось до добра, любові, терпіння і смирення. Вам не здається дивним, щоб така інформація раптом змінилась і стала протилежною? Чому не відразу бути такою? Адже деякі люди, що її отримують далеко не є фанатиками християнства (щоб не сказати протилежне), щоб перед ними "прикидатись" і об"являти те, що завідомо їм не є прийнятним. Але - так певно чинить диявол саме, так Ньюроман? Щоб підступитись до людини (наприклад, Захарія, Йосифа) ;).
Нам просто важко уявити, що наш Дух безсмертний. Умирає тіло, а фантом людини продовжує існувати як Дух\інформація (можу не коректно підбирати образи\означення. Тому варто додати - "якось так"). І тому від нього можна уловити інформацію в любий момент. Від нього, а не від міфічних осіб. А окрім того інформацію можуть нам і передавати - і від\через Божих посланців\посередників і від сил темряви. Напевно, то уже залежатиме від ступеню святості\чистоти Душі людини.
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #284 : 09 Березня 2013, 23:12:29 »

Псалом
131. (130) Духове дитинство
 
1  Серце моє
Приховано: Показати
, о Господи, не горде, та й очі мої не несуться вгору. Я не женусь також за тим, що велике й дивне для мене. 2 Я втихомирив і заспокоїв мою душу, немов дитятко на руках у матері своєї, немов дитя - душа моя у мене. 3 Надійсь, Ізраїлю, на Господа віднині і повіки.

Я не женусь також за тим, що велике й дивне для мене
Бог є творцем усього видимого і невидимого. В таких речах, як от невидимі, про те, що ми в останніх постах пишемо, стараюся покладатися на авторитет і досвід Церкви, святих. Годі мені піклуватися про те, чого не можу знати, а й прриведе бо зна куда, ніж реальна є потреба піклуватися про свою душу, плекати чесноти, рпобити добрі діла, добре виконувати свої обовязки. Хіба цього мало? Сам себе цим і усмиряю, щоб не зайти в дебрі...
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Церковні традиції та обряди
« Прочитано #285 : 10 Березня 2013, 00:04:07 »

Цитувати (вибране)
Але - так певно чинить диявол саме, так Ньюроман?
та дав би Бог щоб було на добре, щоб від Бога із Богом.

Я згідний з Lyolik і це стосується більшості християн:
 
2 Я питал вас молоком, а не [твердою] пищею, ибо вы были еще не в силах, да и теперь не в силах,(1Кор.3.2)

Всякий, питаемый молоком, несведущ в слове правды, потому что он младенец;(Евр.5.13)



Відповідь від: 09 Березня 2013, 23:12:56
Цитувати (вибране)
Але щодо інформації - так є від Світла, є від Темряви (напевно). І лише та людина яка її отримує може в ній розібратись. Сама. Адже для чогось вона є доступною саме їй. А тим, кому не дано - висуває гіпотези, що одне від доброго, інше - від злого.
Просто інформація з інформаційного поля Землі. Звідти і Біблія взята:).
Це інформційне поле закрите для більшості людей і причиною мабуть є гріховний, заземлений стан людини. Якщо би людина в такому стані отримала доступ до того інф. поля то воно просто би знищило людину мабуть.
Ось є два шляхи до того інформаційного поля Землі, навіть всесвіту.
  Один шлях вікриває Бог по духовних трудах людини, коли очиститься серце, коли захоче Бог, коли вже самій людині ця інформація не нашкодить і оточуючим їй людям, коли ця інформація є корисною для самої людини і через неї і іншим людя.
  Інший шлях коли людина звязується з силами темряви і вони привідкривають їй також доступ до того інф. поля. Але просто так вам цю інфу ніхто не дасть. Бог дає по духовних трудах і благодаті, а темні сили потребують вашу душеньку як платню за інфу. В результаті загубите себе ще й іншим людям зашкодите бо лукавий, коли вже його, не дасть вам на добре щось зробити.
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #286 : 10 Березня 2013, 00:08:34 »

 :bouquet: - ньюроману і Льоліку за розсудливі і спокійні відповіді.
Цитувати (вибране)
ніж реальна є потреба піклуватися про свою душу, плекати чесноти, рпобити добрі діла, добре виконувати свої обовязки.
Воно одне одному не заважає. А інколи і допомагає.
Приховано: Показати
Якщо я знаю, що моїй покійній мамі не подобається, що я закинула відвідування служб Божих, то напевно то дасть мені додатковий стимул змінити дещо у своєму житті, щоб такий недолік усунути із свого життя не відкладаючи. Хоча, могла б і сама.

Я хочу не лише піклуватись про душу, але і розуміти інструменти\методи її вдосконалення, щоб\тобто підняти її на вищий рівень ніж є зараз. Молитва і церква не дали мені поки що такого уміння не торкатися гріха назавжди. Якогось грішного нахилу я позбуваюсь, але з часом він може обійняти мене знов чи виникнути інший, на якому я оступлюся. І це не лише про мене. Рівень стану моєї душі не змінюється значить. Бо інакше, я\чи інший хтось уже не змогли б навіть припустити появи такого спотворення знов.
« Останнє редагування: 10 Березня 2013, 00:54:41 від Сонечко+ »
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Церковні традиції та обряди
« Прочитано #287 : 10 Березня 2013, 00:30:48 »

Цитувати (вибране)
Я хочу не лише піклуватись про душу, але і розуміти інструменти\методи її вдосконалення,
В Церкві все це є, але потрібен мудрий духівник який міг би поставити на духовний шлях людину і стежити за її духовним ростом пильнуючи щоб чадом не понесло десь не в ту степь.
Бо навіть начитавшись творів святих отців, нібито повчальних і корисних, людину може потянути на духовні подвиги не маючи досвіду духовного життя і зашкодити і то сильно людині, і взагалі розчарувати її. Тому все повинно відбуватись в міру духовного росту, з Богом в Євхаристії, з духовними бесідами духівника, чи в сповіді чи просто в розмові.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #288 : 10 Березня 2013, 08:16:39 »

Церковний диспут на постоялому дворі.
Один в один:
Приховано: Показати
Великий комбинатор не любил ксендзов. В равной степени он отрицательно относился к раввинам, далайламам, попам, муэдзинам, шаманам и прочим служителям культа.

  -- Я сам склонен к обману и шантажу, -- говорил он, --

сейчас, например, я занимаюсь выманиванием крупной суммы у одного упрямого гражданина. Но я не сопровождаю своих сомнительных действий ни песнопениями, ни ревом органа, ни глупыми заклинаниями на латинском или церковнославянском языке.

И вообще я предпочитаю работать без ладана и астральных колокольчиков.

  И покуда Балаганов и Паниковский, перебивая друг друга, рассказывали о злой участи, постигшей водителя "Антилопы", мужественное сердце Остапа переполнялось гневом и досадой.

  Ксендзы уловили душу Адама Козлевича на постоялом дворе, где, среди пароконных немецких фургонов и молдаванских фруктовых площадок, в навозной каше стояла "Антилопа". Ксендз Кушаковский захаживал на постоялый двор для нравственных бесед с католиками-колонистами. Заметив "Антилопу", служитель культа обошел ее кругом и потрогал пальцем шину. Он поговорил с Козлевичем и узнал, что Адам Казимирович принадлежит к римско-католической церкви, но не исповедовался уже лет двадцать. Сказав: "Нехорошо, нехорошо, пан Козлевич", ксендз Кушаковский ушел, приподнимая обеими руками черную юбку и перепрыгивая через пенистые пивные лужи.

  На другой день, ни свет ни заря, когда фурщики увозили на базар в местечко Кошары волнующихся мелких спекулянтов, насадив их по пятнадцать человек в одну фуру, ксендз Кушаковский появился снова. На этот раз его сопровождал еще один ксендз --

Алоизий Морошек. Пока Кушаковский здоровался с Адамом Казимировичем, ксендз Морошек внимательно осмотрел автомобиль и не только прикоснулся пальцем к шине, но даже нажал грушу, вызвав звуки матчиша. После этого ксендзы переглянулись, подошли к Козлевичу с двух сторон и начали его охмурять.

Охмуряли они его целый день. Как только замолкал Кушаковский, вступал Морошек. И не успевал он остановиться, чтобы вытереть пот, как за Адама снова принимался Кушаковский. Иногда Кушаковский поднимал к небу желтый указательный палец, а Морошек в это время перебирал четки. Иногда же четки перебирал Кушаковский, а на небо указывал Морошек. Несколько раз ксендзы принимались тихо петь по-латински, и уже к вечеру первого дня Адам Казимирович стал им подтягивать.  Великий комбинатор не любил ксендзов. В равной степени он отрицательно относился к раввинам, далайламам, попам, муэдзинам, шаманам и прочим служителям культа.

  -- Я сам склонен к обману и шантажу, -- говорил он, --

сейчас, например, я занимаюсь выманиванием крупной суммы у одного упрямого гражданина. Но я не сопровождаю своих сомнительных действий ни песнопениями, ни ревом органа, ни глупыми заклинаниями на латинском или церковнославянском языке.

И вообще я предпочитаю работать без ладана и астральных колокольчиков.

  И покуда Балаганов и Паниковский, перебивая друг друга, рассказывали о злой участи, постигшей водителя "Антилопы", мужественное сердце Остапа переполнялось гневом и досадой.

  Ксендзы уловили душу Адама Козлевича на постоялом дворе, где, среди пароконных немецких фургонов и молдаванских фруктовых площадок, в навозной каше стояла "Антилопа". Ксендз Кушаковский захаживал на постоялый двор для нравственных бесед с католиками-колонистами. Заметив "Антилопу", служитель культа обошел ее кругом и потрогал пальцем шину. Он поговорил с Козлевичем и узнал, что Адам Казимирович принадлежит к римско-католической церкви, но не исповедовался уже лет двадцать. Сказав: "Нехорошо, нехорошо, пан Козлевич", ксендз Кушаковский ушел, приподнимая обеими руками черную юбку и перепрыгивая через пенистые пивные лужи.

  На другой день, ни свет ни заря, когда фурщики увозили на базар в местечко Кошары волнующихся мелких спекулянтов, насадив их по пятнадцать человек в одну фуру, ксендз Кушаковский появился снова. На этот раз его сопровождал еще один ксендз --

Алоизий Морошек. Пока Кушаковский здоровался с Адамом Казимировичем, ксендз Морошек внимательно осмотрел автомобиль и не только прикоснулся пальцем к шине, но даже нажал грушу, вызвав звуки матчиша. После этого ксендзы переглянулись, подошли к Козлевичу с двух сторон и начали его охмурять.

Охмуряли они его целый день. Как только замолкал Кушаковский, вступал Морошек. И не успевал он остановиться, чтобы вытереть пот, как за Адама снова принимался Кушаковский. Иногда Кушаковский поднимал к небу желтый указательный палец, а Морошек в это время перебирал четки. Иногда же четки перебирал Кушаковский, а на небо указывал Морошек. Несколько раз ксендзы принимались тихо петь по-латински, и уже к вечеру первого дня Адам Казимирович стал им подтягивать.http://petrov.com.ua/GoldCalf/pages/18.htm
Записаний
Следи за контекстами!

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #289 : 12 Березня 2013, 00:12:14 »

Великий комбинатор
Я впевнений, що ви не будете сперечатись що "Великий комбинатор" не тільки кзьонзів не любив, яких навіть не було у радянському просторі
Про попів двом євреям навіть радянська влада не дозволила би написати щось подібне
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #290 : 01 Квітня 2013, 03:14:55 »

Великий комбинатор не любил ксендзов. В равной степени он отрицательно относился к раввинам, далайламам, попам, муэдзинам, шаманам и прочим служителям культа.
- будьте уважні-і-і!
Записаний
Следи за контекстами!

Петро

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 45
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2019, 23:26:29

    Звідки: Рубчака
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #291 : 01 Січня 2014, 10:04:45 »

Скоро коляда.  У Івано-Франківську відбувся конкурс вертепів, а це Калуш http://youtu.be/qHNgez6hOGk
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #292 : 13 Лютого 2015, 20:31:44 »

Не так давно десь в неті прочитала твердження про те, що у церкві також чомусь займаються магією (і при цьому стверджують, що конкуренти, тобто маги - то неугодне Богу). Це стосувалося питання про свічку. Чоловік стверджував, щось типу того, що у Біблії про свічки нічого не сказано, а от у книгах по магії якраз навпаки - навчається як за допомогою свічки створювати уявний образ для магічних дій над людиною. Тобто, переносити на свічку інформацію про людину і відповідно до цього шкодити тій людині. Свічка догорала і людині ставало зле чи капець як зле. Свічками користуються і мольфари, і екстрасенси і різні шамани та знахарі. То, чому і у церкві з"явились саме свічки? І чому їх треба ставити як за здравіє так і за упокой?
« Останнє редагування: 14 Лютого 2015, 20:23:21 від Сонечко+ »
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #293 : 14 Лютого 2015, 14:27:09 »

То, чому і у церкві з"явились саме свічки?
колись люди не знали електрики :) і треба було якось освітлювати храми

І чому їх треба ставити як за здравіє так і за упокой?
Свічка - джерело світла, а відділення світла від темряви було одним з перших актів творіння.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #294 : 14 Лютого 2015, 20:26:36 »

колись люди не знали електрики  і треба було якось освітлювати храми
ну, я мала на увазі - поява свічки у церкві як частина ритуалу)).
Свічка - джерело світла, а відділення світла від темряви було одним з перших актів творіння.
тоді у сучасному суспільстві мали б запалювати лампочки, а не свічки для вшанування акту творіння ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #295 : 14 Лютого 2015, 20:58:56 »

У жидів були лампади у храмах і вдома. то через то, що там у них мабуть з воском гірше було, та і зручніше так. Але були і свічки. Погугліть Менора.
То ж у наших церквах то всьго лиш продовження традиції.
Відповідь від: 14 Лютого 2015, 20:56:37
А от на могилах світити і за упокій чи щось інше - то вже суто християнське.

Мені наприклад якось то нецікаво. Є так, та й є. Прикольно.
Головне не сам ритуал, а то, що ти в нього вкладаєш.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #296 : 16 Лютого 2015, 05:43:56 »

Традиції

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=6nRgNJKhLYA" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=6nRgNJKhLYA</a>

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=uAUyoKtNkVk" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=uAUyoKtNkVk</a>

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #297 : 31 Травня 2015, 08:40:31 »

 :fool

ББА певно буде мати що сказати ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #298 : 31 Травня 2015, 16:24:48 »

Це не відноситься то релігії , а по-друге я не маю нічого проти релігії , поки вона платить податки і не організовує лохотрон за гроші платників податку

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #299 : 31 Травня 2015, 16:43:16 »

Цитувати (вибране)
Сторінку не знайдено
Записаний