Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чи можна вимолити кращу долю на небесах для грішника?

Так
- 15 (57.7%)
Ні
- 11 (42.3%)

Всього голосів: 26


Автор Тема: Церковні традиції та обряди  (Прочитано 284314 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Церковні традиції та обряди
« Прочитано #180 : 29 Квітня 2008, 13:33:51 »

Перед Богом священник відрізняється від мирянина відповідальністю не тільки за своє життя і вчинки, але, і відповідальністю за душі "овець яких пасе".
Записаний

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #181 : 29 Квітня 2008, 23:59:48 »

Нехтувати навіть найнедостойнішим священником є хулою на Духа Святого. Бо благодать священства є незгладимою, тобто перебуває до смерті.
 А як ставитись до священників збоченців і педофілів, ними теж неможна нехтувати. ???
Бо благодать священства є незгладимою,
 Цікаво, це ваша власна думка,твори святих отців ,чи може цитата з Біблії ?
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Церковні традиції та обряди
« Прочитано #182 : 30 Квітня 2008, 00:19:00 »

Священника можуть відлучити від служіння і виконання священничих обовязків до покаяння. Це правила Церкви які постановлені на  Семи Вселенських Соборах.
Записаний

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #183 : 30 Квітня 2008, 00:24:33 »


Священника можуть відлучити від служіння і виконання священничих обовязків до покаяння.
 Після покаяння ці збоченці знову стають священниками???
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Церковні традиції та обряди
« Прочитано #184 : 30 Квітня 2008, 00:27:20 »

А ви як впадете у грісі вас Бог приймає і прощає. Церква є для того щоб приводити людину до Бога, а не від Бога. Хоча на рахунок іменно педофілів я точно сказати неможу, тут треба володіти точною інф. Я думаю, що Церква може і зовсім заборонити служити такій людині хоча і прийме її покаяння і виправлення.
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #185 : 30 Квітня 2008, 10:02:27 »

Що людина сіє, від того і пожинає. Гріх прощається, але жатва обов`язково має бути. Щоб таку людину знову допустити до священства, вона повинна принести достойний плід покаяння, результат покаяння повинен бути очевидним для всіх, інакше такий священник не буде мати авторитету, а на це, погодьтеся потрібен час. Авторитет до сану священника і особисчтий авторитет, це різні речі. Коли людину рукопокладають на священство, їй довіряють - тут працює авторитет до сану священника, згодом цю довіру людина має виправдати - це вже авторитет особистий, який прийшов через відповідальність. Людям важко з повагою ставитися до священника, який на неї не заслуговує. Звичайно, певний період часу вони покривають недоліки, зважають на недосвіченність, але згодом змучуються і розчаровуються, тому на священниках лежить величезна відповідальність за те, який приклад вони подають стаду.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #186 : 30 Квітня 2008, 10:08:39 »

Взагалі, то кожний має працювати над собою. Священники працюють над собою, щоб в усьому бути прикладом, а їх вівці - над собою, щоб бути помічниками для священників і вміти покривати недоліки, адже, ми всі недосконалі, хоча і прагнемо  досконалості. Потрібно розуміти, що вдосконалення - це процес, де всі знаходяться на різних рівнях.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Церковні традиції та обряди
« Прочитано #187 : 09 Травня 2008, 22:09:36 »

Ще раз про вшанування ікон, та іконоборців.
http://www.pravoslavie.ru/put/040915105704
Записаний

NetomaN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 113
  • Останні відвідини:
    01 Жовтня 2016, 23:43:05

    Звідки: Калуш
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #188 : 12 Травня 2008, 23:33:17 »

Juli я думаю ніхто не має права осуджувати священника, яким б він не був, якщо людина хоче прийти до Бога то вона прийде, і непотрібно всю відповідальність класти на плечі священника! :stop:

…не судіть - і не будете суджені; Лук. 6, 37 
Записаний


Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #189 : 23 Травня 2008, 14:16:23 »

Я не осуджую жодного священника, я осуджую гріх. А це різні речі. Бібля пише: "Будьте святі, бо Бог ваш Святий!" Це наказ Бога! А разом з завданням, Бог дає і благодать на його викконання. Кожен може ходити в святості, бо "нема нічого неможливого для того, хто вірить".
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

NetomaN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 113
  • Останні відвідини:
    01 Жовтня 2016, 23:43:05

    Звідки: Калуш
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #190 : 31 Травня 2008, 13:48:35 »

У протестантів все дуже легко і просто, повірив - значить ти спасся  :duvno
І ще, не потрібно тоді осуджувати гріхи інших, перш за все потрібно дивися за собою!
Записаний


Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #191 : 02 Червня 2008, 17:17:38 »

І ще, не потрібно тоді осуджувати гріхи інших, перш за все потрібно дивися за собою!

Лев.19:15 ....по правде
суди ближнего твоего.

Пс.2:10 Итак вразумитесь, цари;
научитесь, судьи земли!

Пс.105:4 Блаженны хранящие суд
и творящие правду во всякое время!

Пс.149:9 производить над ними
суд писанный. Честь сия - всем
святым Его. Аллилуия.

Ис.1:27 Сион спасется
правосудием, и обратившиеся [сыны]
его - правдою;

Якщо суд і правда відійде від Церкви, Вона паде! Творити суд і правду - обов`язок Церкви і святих. Всякий гріх (і чужий, і власний) має бути осуджений!


Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

NetomaN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 113
  • Останні відвідини:
    01 Жовтня 2016, 23:43:05

    Звідки: Калуш
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #192 : 02 Червня 2008, 19:56:18 »

(Євангеліє від Матф., 7, 1-2)

Не судіть, щоб і вас не судили бо яким судом судите, таким судитимуть і вас, і якою мірою міряєте, такою відміряються й вам. І чому ж ти бачиш скалку в оці брата твого, а колоди, що є в оці твоєму, не відчуваєш? Або, як скажеш братові твоєму: дай я витягну скалку з ока твого, коли колода в оці твоїм? Лицеміре, вийми спершу колоду з ока твого, і тоді побачиш, як вийняти скалку з ока брата твого.

P.S.
Православний синадальний переклад Київського Патріархату
Записаний


Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #193 : 03 Червня 2008, 09:43:44 »

Це дві сторони однієї медалі. Важливо зберігати любов в серці до людей незалежно від їх вчинків, але при цьому не допустити байдужості. Якщо людина помиляється її потрібно настановити, виправити, адже вона ризикує втратити спасіння. Бог кого любить, того наказує - існують різні методи виховання. Все це - прояв любові. Осудити гріх - це не означає осудити людину. Це різні речі і потрібно навчитися їх розмежовувати.

Ви говорите з позиції ображеної людини, яка не хоче виправлятися і вважає за краще щоб весь світ лишив її у спокої, бо має достатньо, на вашу думку, мудрості щоб розібратися самій. Добре, якщо так і буде. Та часто бувають випадки, коли людина вже не чує голос совісті і тоді є служителі, які допоможуть зрозуміти і виправитися. Я говорю з позиції Церкви, яка є стовп і ствердження істини. Церква - світло і сіль землі, завдяки якій суспільство ще не розклалося повністю.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Церковні традиції та обряди
« Прочитано #194 : 24 Серпня 2008, 22:23:30 »

Цитувати (вибране)
Я говорю з позиції Церкви, яка є стовп і ствердження істини.
З позиції якої церкви. Протестантської? А якої течії протестантизму? чи ви самі по сообі?
« Останнє редагування: 24 Серпня 2008, 22:41:47 від newroman »
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #195 : 25 Серпня 2008, 09:12:50 »

Кожна релігійна громада, яка вважає себе християнською церквою, погодитися зі мною.
Я не сама по собі. Навіть апостол Павло, який був високоосвіченою людиною, мав особисту зустріч з Ісусом і отримав покликання проповідувати поганам, не робив це самовільно, а пішов просити благословення апостолів.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Церковні традиції та обряди
« Прочитано #196 : 25 Серпня 2008, 22:36:39 »

Ну як хочете. Ваше право не говорити.
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Церковні традиції та обряди
« Прочитано #197 : 26 Серпня 2008, 09:21:53 »

А як ви думаєте, судячи з моїх постів, хто я?  ;)

Матф.16:15 Он говорит им: а вы
за кого почитаете Меня?


 ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Церковні традиції та обряди
« Прочитано #198 : 28 Серпня 2008, 21:56:34 »

Єретик.
« Останнє редагування: 28 Серпня 2008, 22:53:54 від newroman »
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Церковні традиції та обряди
« Прочитано #199 : 29 Серпня 2008, 15:06:39 »

Знаєте, я зрозумів, чому ви так скриваєте свою приналежність до будь-якої протестантської течії. Чергова уловка. Ось з чого це стало зрозуміло.

"...Лідери сучасних релігійних напрямків і самі розуміють, що Святе Письмо та історія свідчать не на їхню користь, а тому всіляко намагаються приховати історичні передумови свого походження. Наприклад, на запитання „до якої конфесії ви належите? Від них часто можна почути відповіді на зразок „ ми просто християни” чи „ми від апостолів”. Про те, до якої конфесії чи течії належить їхня громада, вони намагаються майже не згадувати. На сторінках їхніх друкованих видань можна знайти лише такі вказівки „Християнська газети Церкви повного Євангелія „Осанна”. Але до якого саме протестантського напрямку  (до баптистів, п’ятидесятників тощо) належать видавці цієї газети , ніде не зазначається.
Практикується також іще один метод приховувати свою конфесійну приналежність – реєструватися як міжконфесійна організація чи то пак місія. Люди, втомлені міжцерковними суперечками, шукають духовного спокою і часто потрапляють у тенета саме такого типу організації. На початку вони навіть не здогадуються, що всі члени цієї так званої міжконфесійної місії насправді нележать до однієї конфесії і займаються чистим прозелітизмом, тобто наверненням у свою віру послідовників інших віровчень.
Здійснюючи свою роботу, ці „місіонери” інколи навіть заявляють, що вони визнають усі християнські напрямки рівними між собою, що все одно, як вірити, мовляв, Бог один, а позиція Православної церкви, яка відверто навчає, що лише вона одна залишається носієм істинної віри, сприймається як щось украй застаріле та непривабливе.
Морок духовного осліплення мав би розсіятись в той момент, коли ці „місіонери” пропонують прийняти хрещення. Саме це і є найголовнішим свідченням того, що насправді єдиною істинною церквою вони визнають лише свою  так звану міжконфесійну місію, а нас, православних чи католиків, навіть не сприймають за християн. Адже християнином є той, хто принаймі прийняв таїнство Хрещення.
   Якщо ж нас православних переконують переконують у тому, що звершене над ним  у  дитинстві хрещення не є дійсним, і пропонують охреститися вдруге, так би мовити, у свідомому віці, то це, без сумніву, й означає що ці люб’язні нові знайомі його не вважають християнином, а їхні попередні балачки про рівність перед Богом усіх конфесій є нічим іншим, як простим замилюванням очей.
Але чи вгодні такі методи місіонерства Богові? Звісно, ні! Бо Господь навчав: „Нехай буде слово ваше : так-так, ні-ні, а що зверх цього, те від лукавого”(Мф.5.37). Тому якщо хтось із „американською” посмішкою на вустах нав’язливо запрошує вас відвідати зібрання громади своїх вірних і при цьому уникає прямої відповіді на запитання, до якої конфесії вони належать, або пропонує літературу, в якій не вказується релігійна приналежність її авторів, чи починає філософствувати про рівність перед Богом усіх церквов, то потрібно розуміти, що він явно діє не за християнськими принципами, а тому його організація не є церковною."


Записаний