Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Club Music & Club Life  (Прочитано 47384 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Club Music & Club Life
« : 08 Вересня 2007, 13:28:46 »

Мега новина!!!! 8) вийшов новий альбом кемікал бразерс і в підтримку вони дають концерт в Києві:

The Chemical Brothers дадут концерт в Киеве
Знаменитая электронная команда из Британии The Chemical Brothers даст единственный концерт осенью этого года.
Концерт состоится в столичном Дворце спорта 18 октября.
Группа приедет в Киев в рамках тура в поддержку их нового альбома We Are The Night.
Продажа билетов на киевский концерт The Chemical Brothers уже анонсируется на одном из сайтов по продаже билетов. Какова будет их стоимость - пока неизвестно.
В августе The Chemical Brothers сыграют на популярном фесте Сигет (SZIGET) - выступление в Будапеште состоится 9-го числа. А в начале октября приедут в Россию, где дадут концерты в Москве и Питере, после чего посетят и Украину.
Релиз альбома We Are The Night состоялся в начале июля. Братья утверждают, что это их лучшая работа. Записывалась пластинка в студии на юге Лондона и, по словам Химического Эда (Ed Simons) и Химического Тома (Tom Rowlands), они вложили туда все самое лучшее с танцполов Манчестера и Миннеаполиса 80-тых годов.
В работе над We Are The Night приняли участие многие известные в мире музыки личности: открытие года нью-рейв группа Klaхоns (совместная композиция с ними - All Rights Reserved - один из лучших треков пластинки). Подпел братьям и американский бард Уилли Мейсон, техасский квинтет Midlake и рэппер из Лос-Анджелеса Деррик Стюарт, более известный как Fatlip.

Можливо є бажаючі поїхати на концерт.???!!! :drink


Згідно домовленості тему The Chemical Brothers переіменовано в "Клубна музика"
« Останнє редагування: 03 Грудня 2009, 14:57:53 від DJPuvo »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Club music & club life :)
« Прочитано #1 : 08 Вересня 2007, 14:00:54 »

Не дуже подобається ця група!!! Тай квиток думаю буде около 250 грн,бо коли Cradle of Filth приїджав у Київ то квиток був 300грн...Хоча що тут порівнювати Кредли -це готика,а Chemical Brothers-техно
« Останнє редагування: 08 Вересня 2007, 14:03:27 від walkman »
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Club music & club life :)
« Прочитано #2 : 08 Вересня 2007, 14:15:16 »

минулого року був на продіджи. квитки були від 80грн. я взяв за 80 а стояв там де були по 500 :-[
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Club music & club life :)
« Прочитано #3 : 08 Вересня 2007, 19:08:30 »

ах ти ж ............ :)
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Club music & club life :)
« Прочитано #4 : 08 Вересня 2007, 19:19:32 »

Мені брати хаваються, більше ніж Продіджі, якщо порівнювати свіжіщі речі. Пам'ятаю як я вперше слухав музику такого спрямування. Спочатку було не зрозумів, а потім ліг на ліжку і поставив собі магнітофон близько коли голови, так що кожна колонка грала в окреме вухо (ну типу навушників вийшло), от тоді вкурив що до чого і забалдів.
У творчості The Chemical Brothers багато мене підкупають іх кліпи, як зрештою і у Fatboy slim.
А от МОВІ поважаю і більше за музику, хоча і кліпи класні, але первинне у сприйнятті (як наслідок - перше, що пригадується) саме музика.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Club music & club life :)
« Прочитано #5 : 09 Вересня 2007, 10:27:38 »

ну як на мене музика у кемікал набагато сильніша і складніша між у мобі.хоча їх і порівнювати важко.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Club music & club life :)
« Прочитано #6 : 09 Вересня 2007, 11:16:58 »

Мобі більш різноплановий. А порівнювати - то дійсно справа невдячна, бо завжди вкрадається суб'єктивізм.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Club music & club life :)
« Прочитано #7 : 07 Жовтня 2007, 13:45:36 »

білети куплені 8) ! Ціна 60 грн. Крім кемікал на концерті будуть ароllo 440, ТНМК, естетік едьюкейшн. Думаю що 60 рубасів не шкода за такий мега консерт.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Club music & club life :)
« Прочитано #8 : 07 Жовтня 2007, 14:43:10 »

По доброму заздримо...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


olk

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 138
  • Fell drumandbass
  • Останні відвідини:
    14 Червня 2010, 22:14:12

    Звідки: Qieff
Club music & club life :)
« Прочитано #9 : 19 Жовтня 2007, 11:11:18 »

Радий презентувати тематичну драм енд бейс вечірку у рідному місті, за участю місцевих майстрів танцмайдану ну і звичайно гостей. Запрошуються всі, кому цікавий даний напрямок ламаної музики, і загалом хто бажає підтримати клубну культуру міста і свою в тому ж числі. Будем раді всім гостям

DRUM AND BASS MANIA Осінь
26 Жовтня 2007р.
ЦВМ "Аврора"

Shpak
Vlad
Chi.D (Івано-Франківськ)
Olk (Київ)
+
MC D.E.C
.

« Останнє редагування: 19 Жовтня 2007, 11:20:29 від olk »
Записаний

ZK

  • Новачок
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    28 Жовтня 2008, 01:32:44

Club music & club life :)
« Прочитано #10 : 19 Жовтня 2007, 11:26:43 »

АКТИВНІШЕ АКТИВНІШЕ НАРОД!!!!
Приходимо всі й приводимо друзів! Розсилаємо силочку на форум всім кому набридли гопгоп дискотеки!

Вечірка буде бомбовою! ПЕРЕВІРЕНО!!!!!!
Записаний

olk

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 138
  • Fell drumandbass
  • Останні відвідини:
    14 Червня 2010, 22:14:12

    Звідки: Qieff
Club music & club life :)
« Прочитано #11 : 19 Жовтня 2007, 11:33:08 »

вчора ходив на цей драйв, можу сказати тільки одне - Це Боги танцмайдану, від яких всі були в екстазі! Серце радіє, коли усвідомлюєш що нарешті в Україні є вечірки таких масштабів. З наших команд дуже сподобався молодий проект Dazzle Dreams. А взагалі я просто стояв і плакав від емоцій,  буде що розказати дітям...
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Club music & club life :)
« Прочитано #12 : 19 Жовтня 2007, 12:45:16 »

Мені брати хаваються, більше ніж Продіджі, якщо порівнювати свіжіщі речі. Пам'ятаю як я вперше слухав музику такого спрямування. Спочатку було не зрозумів, а потім ліг на ліжку і поставив собі магнітофон близько коли голови, так що кожна колонка грала в окреме вухо (ну типу навушників вийшло), от тоді вкурив що до чого і забалдів.
У творчості The Chemical Brothers багато мене підкупають іх кліпи, як зрештою і у Fatboy slim.
А от МОВІ поважаю і більше за музику, хоча і кліпи класні, але первинне у сприйнятті (як наслідок - перше, що пригадується) саме музика.
Юр, немного плана и эту музыку не только понять можна а и улитев сума сойти   :=) :D
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Club music & club life :)
« Прочитано #13 : 19 Жовтня 2007, 23:20:18 »

olk не думав що з калуша ще хтось був :o . що можу сказати - це самий мощний рейв концерт на якому я був. там треба було бути і це відчути . та взагалі можна сказати найкращий концерт на якому був навіть продіджи не порівняти.
ми з товаришом не встигли на українську частину концерта(висіли у знайомих :selebrate:)але прийшли на аполло 440 теж сильна група . вони були на розігріві. ну і завели толпу нормально. класно поставлене відео і світло. :hifi: потім виявилось що кемікали будуть виступати з протилежного боку на іншій сцені. і тут почалось. почали  вроді  з пуш зе баттон потім ві а зе найт, а далі не памятаю. а ще було сильне лазерне шоу і психоделвчні відео пі ритми музики. короче атмосфера була ультра космічна.  грали композиції і з старих альбомів і з останнього ві а зе найт. закінчили вроді композицією саншайн андеграунд. після концерту ми з товаришом десь хв. 15  погано чули один одного. але це був концерт який я буду згадувати все життя. зараз сиджу в києві на вокзалі . і не віриться що вчора я був на кемікал бразерс. хочеться ще.... на такому концерті повинен бути кожен
доречі WikTor там була така атмосфера що не треба було ні плана ні випивки. в мене було таке враження що я стрибав вище себе ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Club music & club life :)
« Прочитано #14 : 23 Жовтня 2007, 12:20:01 »

В цей день у франкывську [AMATORI] виступають,тому піду краще на них,а не на оцтойну дискотеку!!!
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Club music & club life :)
« Прочитано #15 : 23 Жовтня 2007, 18:07:35 »

ціну будь ласка ;)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Club music & club life :)
« Прочитано #16 : 23 Жовтня 2007, 18:49:23 »

Малоймовірно, але.. мож когось і зацікавить...


Компания Qiev Dance официально объявляет о начале продажи билетов на незабываемое live-шоу ди-джея №1 – Paul van Dyk, которое состоится 14 декабря этого года, в Международном Выставочном Центре. Выступление пройдет в рамках мирового турне, в поддержку нового альбома «In Between».

Записаний

olk

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 138
  • Fell drumandbass
  • Останні відвідини:
    14 Червня 2010, 22:14:12

    Звідки: Qieff
Club music & club life :)
« Прочитано #17 : 23 Жовтня 2007, 23:46:37 »

В цей день у франкывську [AMATORI] виступають,тому піду краще на них,а не на оцтойну дискотеку!!!
На рахунок "ацтойної діскатєкі" згоден, але вечірка, що буде проходити у приміщенні "ацтойної діскатєкі" заслуговує уваги, оскільки даний напрямок клубного звучання не є частим і зазвичай не організовуваний на цій же "ацтойній діскатєці"...Тож пропоную завітати, всім кого не цікавить дискотечна попса у вигляді Електро і хаусу
ціну будь ласка ;)
   10 грн з Флаєром, 15 без + буде вестись фотосессія вечірки, після чого фотозвіт буде загальнодоступним
« Останнє редагування: 23 Жовтня 2007, 23:57:10 від olk »
Записаний

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Club music & club life :)
« Прочитано #18 : 23 Жовтня 2007, 23:48:50 »

Ді-Джеї щей альбоми записують??? ого!!!
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Club music & club life :)
« Прочитано #19 : 24 Жовтня 2007, 10:43:41 »

А как обстоят дела с ремонтом в помещении Авроры, когда я был там последний раз, а это было (блин память никудышняя) года 1.5-2 назад, конюшня конюшней! Без обид! Тот диванчик в углу при входе наверное в хлам разорван, стены пооблупливались, пол ваще кашмар! Как до ума довели хоть! А вообще молодцы хоть так потдерживаете клубную жизнь Калуша, а так вообще бы нихрена небыло! Я не буду присутствовать однозначно! Но ради интереса хотел узнать! Какой вообще контингент народа собирается возрастной??? СПС за ответ! ;)
Записаний