Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 17 днів

Автор Тема: Д1ти,виховання,проблеми.  (Прочитано 203131 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #260 : 22 Липня 2010, 08:08:33 »

Плавання
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #261 : 28 Липня 2010, 21:49:17 »

На танцях хлопчиків не вистачає.
Записаний

afocya

  • Початківець
  • *
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    15 Лютого 2021, 13:32:02

    Звідки: kalush
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #262 : 29 Липня 2010, 09:01:11 »

не хоче він на танці :unknow у школі має бути хореографія, може сподобається....
про плавання я вже сама думала, але все сподівалась, що відкриється басейн у 3-й школі, мабуть недочекаюсь...
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #263 : 22 Серпня 2010, 15:12:22 »

Ось, знайшла статтю, про те, як себе вести, коли дитина прийшла п"яна
http://lady.tochka.net/ua/6922-pyanyy-rebenok-chto-delat
Відповідь від: 22 Серпня 2010, 15:05:39
Як кольори впливають на малюків. Пам"ятаю, у школі майбутніх мам нам про це також розповідали:
Приховано: Показати
Як колір впливає на психіку дитини
Колір одягу, а також предметів, що оточують дитину, й приміщення, де вона знаходиться, впливають не лише на настрій малюка, але й на формування здібностей й творчого потенціалу. У цьому впевнені дитячі психологи. Тому радять батькам бути уважними при виборі одягу, іграшок, меблів, шпалер та інших предметів для дитини.

Отже, як колір може впливати на малюка:

Червоний. Яскравий та у великих кількостях - дратує малюка, робить його агресивним, примхливим і нервовим. Стриманий відтінок червоного, в невеликій кількості (наприклад, елемент вбрання малюка) робить пасивних й злегка ледачих чад - більш рухливими й балакучими.

Рожевий. Заспокоює, позитивно впливає на ауру малюка. Стимулює творчі процеси, а також допомагає відновити сон дитини (при безсонні).

Жовтий. Розвиває товариськість і дружелюбність.

Оранжевий. Додає оптимізму і життєрадісності. Але тільки не перестарайся. Якщо помаранчевого занадто багато (як і червоний), він дратує і робить малюка неспокійним.

Коричневий. Благотворно впливає на розвиток розумових здібностей.

Зелений. Заспокоює малюка, налаштовує на щирість і відкритість. Також допомагає при перевтомі і головного болю.

Блакитний. Заспокоює. Але тільки в малих дозах. Якщо все навколо буде блакитним, дитина може стати апатичною.

Синій. Сприяє розвитку уваги й стимулює інтелектуальну діяльність. А також сприятливо впливає на зір дитини, надаючи заспокійливий ефект (особливо, якщо у дитини порушено зір). Також синій рекомендують для подолання наслідків стресу.

Фіолетовий. Розвиває творчість й фантазію.

Білий. Вважається нейтральним. Для дітей рекомендовано в невеликих дозах (наприклад, в елементах одягу).

Чорний. А також темні відтінки інших кольорів для дітей - табу, особливо для малюків.

Відповідь від: 22 Серпня 2010, 15:07:59
По неділям йде передача лікаря Комаровського. Так от він рекомендує віддавати дітей у спортивні гуртки після 7 років. А до того часу нехай займається просто фізкультурою.
А взагалі про гуртки можу подати ось такий матеріал:
Приховано: Показати
Орієнтуйся не лише на талант, а й на вік
Багато батьків упевнені: школи дітям замало. Потрібні додаткові заняття в спортивних секціях, театральних гуртках, музичній школі тощо. «Щоб вулицями не тинялися та якомога гармонійніше розвивалися». Але що вибрати? Танці, спорт, авіамодельний гурток?

Звісно, головним критерієм вибору є індивідуальні схильності дитини. Але психологи попереджають: вибираючи дитині «хобі», не забудьте про її вік. Вікові межі значною мірою визначають природні інтереси дитини.

3 роки - перший вихід у великий світ

Більшість батьків вважає, що походи картинними галереями та музеями в цьому віці для малюка нудні. Так, нудні, якщо тривають більше години. А нетривалі «набіги» дають гнучкій свідомості малюка високоякісну поживу для розвитку.

У цьому віці можна пропонувати маляті барвисто ілюстровані книжки про тварин, мінерали, техніку, анатомію людини, історії костюма тощо.

Психологи стверджують: уважно спостерігаючи за тим, яку книжку дитина бере найохочіше, можна вже в цьому віці безпомилково визначитися з вибором професії.

3 роки – ідеальний вік для знайомства з музикою. Деякі викладачі музики радять серйозні заняття скрипкою та фортепіано починати з трьох років. Ну, серйозні заняття – не для всіх. А от знайомство з ритмом і мелодією корисне всім без винятку.

6 років – час відкриття нових «моцартів»

Усі «офіційні» музичні школи починають навчання з шестирічного віку. У цьому ж віці починають опановувати ази майстерності юні художники, скульптори, майстри авіамодельних гуртків тощо.

Дуже добре розвивають психіку й інтелект дитини в цьому віці заняття в театральних гуртках. Пам'ять, навички поведінки в суспільстві, уроки спілкування – все це дає театральна школа.

7–8 років – усім на ринг!

Час у спорт! Якщо, звісно, гімнастика або фігурне катання не стали вже більш раннім вашим вибором.

Що вибрати? Індивідуальні уподобання дитини – мабуть, єдиний вірний критерій у цьому віці. Не бійтеся змінювати секції – змушуючи дитину займатися тим, до чого її душа не лежить, можна прищепити їй стійку відразу до спорту. Нехай шукає!

9–12 років: і знову про театр

Цікавий вік: підростаючій людині дуже хочеться підсилити свої творчі здібності з допомогою техніки. Діти виявляють підвищену цікавість до фотосправи, відеостудій, комп'ютерної графіки.

Ще один нюанс: підростаючі діти починають звертати увагу на своє тіло, навчаються жити з ним у мирі (або у війні). Хороші результати дають у цьому віці уроки пластики. Спробуй запропонувати своїй дитині йогу або сучасні танці. І знову – про театральні гуртки: на носі – перехідний вік з усіма супутніми проблемами у спілкуванні, самооцінці тощо.
Акторська школа для вирішення багатьох підліткових проблем – краще, що лише можна запропонувати!

Май на увазі: багато «Шкіл актора» не ставлять на меті вивести дитину на сцену, а дають дуже цікаві та дуже ефективні вправи для розвитку мовлення, товариськості, творчого мислення.

Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #264 : 29 Серпня 2010, 16:07:55 »

Вже є завдання до конкурсу "Колосок-2010". Моя мала виявила бажання прийняти участь.
Тому цікавить, чи є у когось примірники журналу "Колосок  за цей рік?
До речі, цього року в конкурсі мають можливість прийняти участь діти 2 класу (раніше тільки з третього по 10).
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #265 : 12 Жовтня 2010, 23:52:17 »

Счастье - это когда дети сыты, обуты, одеты, здоровы и их нет дома.  :hot
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #266 : 17 Жовтня 2010, 01:47:25 »

Подивилась я відео про побиття дівчинки біля 7 школи, і  мене так пройняло.  :(

Батьки дівчаток, хтось водив дитину на гурток самозахисту, чи щось в тому роді? Що порадите?  :unknow
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #267 : 28 Жовтня 2010, 17:51:28 »

для продвинутих батьків, навчальні і розвиваючі програми для дітей "Дитяча колекція
http://alkad.org/search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=topics&torrent=all&tracker_search=0&search_id=egosearch&author_id=7176
Навчання відбувається у формі гри.
Є багато тематик.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #268 : 29 Жовтня 2010, 15:43:49 »

А ми навчилися читати, рахувати і логічно мислити на сайті Солнет. Зараз пошукаю більш точну адресу. Він, на жаль, на російській мові, але нам це не завадило, а навпаки ми паралельно опанували ще й навик розуміти чужі мови :).
Ось пряма ссилка прямо на меню ігор http://www.solnet.ee/games/g1.html
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #269 : 29 Жовтня 2010, 16:42:32 »

Я стараюсь не знайомити поки дитину з комп"ютером. Крім шкоди для очей, він збудливо впливає на нервову систему.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #270 : 29 Жовтня 2010, 17:59:21 »

Молодець!!!! А я зійшла з вірного шляху - тепер кожен день мала у мене канючить якусь гру.
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #271 : 29 Жовтня 2010, 21:27:56 »

Я стараюсь не знайомити поки дитину з комп"ютером. Крім шкоди для очей, він збудливо впливає на нервову систему.
Моя мала була взірцевою дитиною в цьому плані. Трохи розвивальних ігор (до 40 хв.) і ніяких проблем. Вона краще книжку почитає. Хіба що з мультфільмами я воювала.
А малий точно як у Сонечка:
тепер кожен день мала у мене канючить якусь гру.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #272 : 14 Грудня 2010, 14:05:14 »

Не можу скачати ролик, тому викладу текстову цитату з виступу психолога-педагога-просто мами (прізвища не пам"ятаю - так як, нажаль, нечаянно вийшла з того сайту)
Цитувати (вибране)
Часто женщины жалуются, что пропали сильные надежные мужчины. Корни этой проблемы исходят из того, что в садике и школе, куда ходят наши дети, просто нет мужчин. Женщины никогда не смогут научить мальчиков, а что такое быть мужчиной. Роль мужчины и женщины в этом мире разная. Ребенку важно влияние как отца, так и матери. Хотя мнение о воспитании ребенка каждого родителя может быть разным. Мужчина должен вести себя с мальчиком строго - это подготовит его к тому, как жить среди мужчин. Если папа жестко относится к дочери - она никогда не будет знать, как быть любимой. Если мама давит на сына - это плохо - он никогда не будет уверенным в себе. Отношение мамы к дочери может быть строгим, ее это не сломает, а закалит.

Відповідь від: 14 Грудня 2010, 14:00:21
А ще, думаю, що не погано було б тему дітей переробити у розділ чи підрозділ. І порозбивати на теми: вихованя, розвиток, психологія, дитячі хвороби і лікування, дитяче харчування, теми по проблемам різного віку дитини, навчальні розвиваючі програми,... я б понастворювала б достатньо тем. А, Ромашкін? Бо не зручно потрібну інформацію шукати в цьому гамузі.Будь-ласка!
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #273 : 18 Грудня 2010, 00:35:27 »

Ставлю сюди. Не могла втриматись. Така краса.  :)
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #274 : 18 Грудня 2010, 10:23:06 »

Яка краса оті зайці :) :) :) :) :)
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #275 : 18 Грудня 2010, 20:05:18 »

Самий щасливий символ року! Якщо в домі є такі зайчики - турботи і радості не на один рік хватить.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #276 : 06 Лютого 2011, 23:40:08 »

Сьогодні у нас випав перший молочний зубчик. Тепер ми шепелявимо ще більше :). Вже не пам"ятаю, що моя мама робила з тим першим зубчиком. Здається казала, що треба покликати мишку і попросити у неї взамін золотий :).
Мамочки скажіть, у моєї донечки останні 2 дні були дуже нервовими - часті перепади настрою. Це може бути пов"язано з цим зубчиком чи ні? Бо він усе ж таки випав (з допомогою Дашиних пальчиків), а не виріс.
Але швидко вона з ним розправилась! Сьогодні захитався (чи вчора) і ввечері доця його уже і відкрутила. Я, на скільки себе пам"ятаю, кілька днів ходила з таким "шатуном" і розкачувала його своїм язиком.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #277 : 07 Лютого 2011, 01:05:02 »

І ще питання - у цей час поки ранка від зубчика не заросте краще дитині зубки не чистити пастою?
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #278 : 07 Лютого 2011, 21:27:02 »

І ще питання - у цей час поки ранка від зубчика не заросте краще дитині зубки не чистити пастою?
Зазвичай молочні зубки розміщені неглибоко і, при вчасному випаданні, ранка малесенька, тому особливих складнощів не викликає. Сонечко, ми чистили вже на другий день, але якщо дитині неприємно, то краще зачекати.
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #279 : 08 Лютого 2011, 11:39:57 »

у кого тут діточки підкажіть на який спорт краще віддати хлопчика-уже майже першокаласник, у нього енергії дуууууже багато
я думала на гімнастику, тільки до юності з центра трохи далеченько,

Мій 6-річний забіяка вже третій тиждень ходить на бойовий гопак. Дуже задоволений. З весни ідемо на плавання. :)
Відповідь від: 08 Лютого 2011, 11:37:12
Чим мені подобається бойовий гопак, так це направленням енергії дитини в потрібне русло та дисципліною + навчання українським традиціям
Записаний