Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Д1ти,виховання,проблеми.  (Прочитано 201989 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #200 : 09 Листопада 2009, 00:14:29 »

а ще без прививок не візьмуть в садок
    НЕ мають права !!!
 Закон України „Про охорону дитинства”:
Ст.19
Кожна дитина має право на освіту. Держава гарантує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти
 

 
 
 
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #201 : 09 Листопада 2009, 04:23:01 »

ви що! Ви віддавали дитину в садочок? Там тре дуже багато довідок при вступі! Ви собі уявляєте візьмуть хвору дитину до здорових. Що тут недоступного зроби прививки і будьласка, якщо є бабло!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #202 : 12 Листопада 2009, 00:17:10 »

Я за прививки. ЇХ необхідно робити!!! проблема тільки в тому, що батьки не є обізнаними у вакцинаціях, володіють мінімумум інформацією, а потрібно в це вникати. все дуже серйозно і відповідально. На кожну дитину має бути створений індивідуальний графік вакцинацій, як не маєте знань зробити графік самі, то знайдіть лікаря, який в цьому знається, і який вам це зробить. звісно, краще робити прививки бельгійські, французькі, але на них потрібно додаткові кошти. Але вже як маєте дитинку, то не шкодуйте, ні грошей, ні часу на інформацію щодо вакцинації.
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #203 : 12 Листопада 2009, 15:23:19 »

Я схиляюсь до того що на Загірі, правда не знаю як він називається!
Той садік називається Барвінок. :) Кажуть туди треба дитину за рік, а то й за півтора на перед записувати, бо нема вільних місць.

Щодо прививок, то все таки страшоно їх робити своїй дитині. Останнім часом ця тема так розжовується ЗМІ, що після кожного випуску новин стає все старшніше. :(
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #204 : 12 Листопада 2009, 20:51:07 »

я теж за прививки. Головне вникнути і не економити. А щодо Барвінку, то восени я взнавав, запитали вік і за прививки, назвали вартість і сказали давайте дитя! Тобто не все так однозначно. А ще нормальний садок біля мінералу, вроді Чебурашка.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #205 : 15 Листопада 2009, 15:22:44 »

Останнім часом ця тема так розжовується ЗМІ, що після кожного випуску новин стає все старшніше. Сумний
Ото ж бо й воно.
І що ще гірше, що досить одного негативного коментаря і вже мільйони відмовляються, а потім треба роки, щоб повернулася довіра.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #206 : 20 Листопада 2009, 23:47:04 »

Берегите своих детей,
Их за шалости не ругайте.
Зло своих неудачных дней
Никогда на них не срывайте.
Не сердитесь на них всерьез,
Даже если они провинились,
Ничего нет дороже слез,
Что с ресничек родных скатились.
Если валит усталость с ног
Совладать с нею нету мочи,
Ну а к Вам подойдет сынок
Или руки протянет дочка.
Обнимите покрепче их,
Детской ласкою дорожите
Это счастье ? короткий миг,
Быть счастливыми поспешите.
Ведь растают как снег весной,
Промелькнут дни златые эти
И покинут очаг родной
Повзрослевшие Ваши дети.
Перелистывая альбом
С фотографиями детства,
С грустью вспомните о былом
О тех днях, когда были вместе.
Как же будете Вы хотеть
В это время опять вернуться
Чтоб им маленьким песню спеть,
Щечки нежной губами коснуться.
И пока в доме детский смех,
От игрушек некуда деться,
Вы на свете счастливей всех,
Берегите ж, пожалуйста, детство!
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #207 : 20 Листопада 2009, 23:54:50 »

такий гарний віршик, аж сльозки на очах виступають. :bouquet:
Молодець Лалія :bouquet:
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #208 : 16 Грудня 2009, 15:03:59 »

вже не 1 раз хочу підняти цю тему, сьогодні наважилася. В Київі сьогодні -15, ми з малюком(йому 2 роки буде на вихідних), ходили гуляти на вулицю, погуляли годинку, побігали, веселились, прийшли додому, він поїв і ліг спатки. Були мами, які теж гуляли із своїми дітками, навіть значно меншими, але є й такі, що ховаються в квартирах від лютого морозу, діти яких нудяться вдомі цілими днями. Чому так?! як робите ви?
Мій лікар радить обов"язково гуляти, якщо температура не зашкалює за -20 і якщо нема температурои тіла 39 і вище. Я завжди так роблю, і тьфу-тьфу ми не хворіємо. Порилася в інтернеті, багато цікавого знайшла: Любые действия по направлению к Природе полезны для здоровья хотя бы потому, что запускают наши естественные механизмы адаптации. Двигаться к Природе (земля без асфальта, небо над головой, ветер, вода, трава и т.п.) сложнее, потому что надо расставаться с прелестями Цивилизации (родной диван, любимый телевизор, теплый унитаз и т.п.). Все аргументы против гуляний (за очень редкими исключениями, которые описаны выше) не выдерживают никакой критики и обосновываются страхом, занятостью и ленью.
Дуже цікава стаття: http://www.vilkoff.com/kids/Komarovskii-zdorove-rebenka/zdorovye12.html
А як ви думаєте???
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #209 : 22 Грудня 2009, 10:29:40 »

Разговор двух младенцев в утробе матери
http://www.youtube.com/watch?v=hFTLEW65e6I&NR=1
Записаний

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #210 : 25 Грудня 2009, 02:12:59 »

Дитяча злість «без причини»: що робити?
   
Буває, що діти починають злитися чи плакати з якогось зовсім маленького, неважливого приводу. І ви ніяк неможете повірити, що зараз ваша дитина дійсно плаче тому, що побачила на вулиці жінку в довгому білому пальто, яка здалася їй "поганою"! Це ж нісенітниця якась! Так у чому справа?

Треба, по-перше, знайти причину. У цьому допоможе також стаття «Дитяча агресія. Причини виникнення». А також:
1. З'ясуйте для себе, у яких ситуаціях, з ким, де дитина поводить себе агресивно. Тоді вам легше буде зрозуміти причини такої поведінки.
2. Навчайте дитину висловлювати свої почуття і потреби відкрито. Гнів та агресивність - це нормальні природні почуття. Головне те, як ми його сприймаємо та виражаємо. Традиційно ми привчаємо дітей затискувати свій гнів та агресивність. І коли ці почуття виникають, дитина навчається їх ховати, відчуваючи сором, провину. Вони накопичуються і потім раптово вибухають. Або ж дитина починає хворіти. Діти завжди (!) хворіють, коли з якоїсь причини не можуть виразити свій гнів чи горе.
3. Встановіть чіткі та незмінні межі поведінки. Упевніться, що дитина розуміє: ворожі агресивні дії не припустимі ніколи.
4. Пам'ятайте, що ваші дії для дитини − основний взірець для наслідування. Ваша поведінка може бути уроком того, як можна одержувати те, що хочеш, не звертаючись до нападів, тиску, погроз, бійок.
Але поведінка - це ще не проблема. Це тільки ключ до проблеми. Якщо дитина поводить себе агресивно − це означає, що загорілося червоне світло. І так само, як і при переході вулиці, вам варто зупинитися і подумати, що дитина переживає таке, що змушує її діяти агресивно.

Спробуйте зрозуміти свою дитину та її почуття. Це не означає, що ви повинні виправдовувати її вчинки. Адже коли ми розуміємо поведінку нашої дитини, ми здатні діяти розумніше, конструктивно і по-людськи, а отже, маємо більше шансів, що вибрана нами стратегія спрацює. Для цього спробуйте стати на її місце. Як би вам сподобалося, якщо б з вами спілкувалися за допомогою нижче перерахованих «прийомів» (а вони вважаються нормальними способами виховання в нашій країні й дуже поширені):

1. Накази, команди
«Зараз же перестань!», «Забери!», «Винеси відро!», «Швидко в ліжко!», «Щоб більше я цього не чув!», «Замовкни!». У цих категоричних висловах дитина відчуває неповагу до себе. Такі слова викликають почуття безправ'я та самотності. Особливо коли дитина має проблеми і намагається поділитися ними з батьками. У відповідь діти звичайно опираються, «бурчать», ображаються, виявляють упертість.

2. Попередження, застереження, погрози «Якщо ти не перестанеш плакати, я піду», «Дивись, щоб не стало гірше», «Ще раз це повториться, я візьму пасок», «Не прийдеш вчасно, тримайся...»
Погрози та попередження погані тим, що при частому повторюванні, діти до них звикають і перестають на них реагувати. Тоді деякі батьки від слів переходять до діла і швидко проходять шлях від слабких покарань до більш сильних, а часом і жорстоких: вередливого малюка залишають одного на вулиці, двері зачиняють на ключ і останній крок - починають застосовувати фізичні покарання.

3. Мораль, повчання, проповіді
«Ти зобов'язаний поводити себе так, як належить», «Кожна людина повинна працювати», «Ти повинен поважати дорослих». Звичайно, діти з подібних фраз не дізнаються нічого нового. Нічого не зміниться від того, що вони слухатимуть це «в сто перший раз». Вони відчувають тиск зовнішнього авторитету, інколи провину, а найчастіше все разом узяте. Справа в тому, що моральні основи і моральну поведінку виховують не стільки слова, скільки атмосфера в сім'ї через наслідування поведінки дорослих, перш за все, батьків.

4. Постійні поради, намагання все вирішити за дитину
«А ти візьми і скажи...», «По-моєму, треба...», «Я б на твоєму місці...». Діти не схильні дослухатися до наших порад. А інколи вони відверто повстають: «Без тебе знаю!», «Тобі легко говорити», «Ти так вважаєш, а я по-іншому».
Кожній дитині властиве бажання бути незалежною, приймати самостійні рішення. Кожного разу, коли ми радимо щось дитині, ми ніби даємо їй зрозуміти, що вона ще мала й недосвідчена, а ми розумніші від неї, наперед все знаємо. Така позиція батьків «зверху» дратує дітей, а головне, не залишає у них бажання розповісти докладніше про свою проблему. Невідомо, чи захоче дитина ще раз вам розповісти про щось важливе. Як часто діти самі приходять до того, що ми перед цим їм радили! Але важливо, щоб вони самі прийняли рішення − це їх шлях до самостійності.

5. Докази, нотації, «лекції»
«Слід би знати, що перед їжею треба мити руки», «Усе через тебе!», «Даремно я на тебе понадіялась», «Завжди ти...». Це викликає у дітей або активний захист (напади у відповідь, заперечення, озлобленість), або нудьгу, подавленість, розчарування в собі і у своїх стосунках з батьками. У цьому випадку у дитини формується низька самооцінка; вона починає думати, що й справді погана, безвольна, ненадійна, нездатна. А низька самооцінка породжує нові проблеми. Спробуйте звертати увагу не тільки на негативні, а й позитивні сторони поведінки вашої дитини. Не бійтеся, що похвальні слова на її адресу зіпсують її.
Подумаймо, а чи добре самим нам жилося б в умовах постійного бомбування критикою з боку найближчої людини? Чи не чекали б ми від неї добрих слів, не сумували б за ними?

6. Обзивання, висміювання
«Плакса-вакса», «Не будь лапшою», «Ну просто бовдур», «Який же ти ледащо!». Усе це − найкращий спосіб відштовхнути дитину і «допомогти» їй розчаруватися в собі. Звичайно, в таких випадках діти ображаються і захищаються: «А сама яка?», «Ну, і буду таким!».

7. Випитування, розслідування, здогадки
«Ні, ти все-таки скажи», «Що ж все-таки трапилося? Я все-одно дізнаюся», «Чому ти знову отримав двійку?», «Ну чому ти мовчиш?». І справді: хто з нас любить, коли його «виводять на чисту воду»? За цим може наступити лише захисна реакція, бажання уникнути контакту.
Утриматися в розмові від запитань дуже важко. І все ж краще постаратися і спробувати замінити питальні речення на стверджувальні. Часом різниця між питанням та стверджувальною фразою може здаватися майже непомітною. А для дитини, що переживає, ця різниця велика: запитання сприймаються як холодна цікавість, стверджувальна фраза - як розуміння і підтримка.

8. Співчуття на словах, умовляння
Звичайно, дитина потребує співчуття. І все-таки є ризик, що слова «я тебе розумію», «я тобі співчуваю», прозвучать надто формально. Може замість цього промовчати, притиснувши її до себе. А у фразах на зразок «Заспокойся!», «Не звертай уваги!», «Перемелеться, мука буде» − вона може почути зневагу до її турбот, відкидання або зменшення її страждань.

9. Ігнорування
«Відчепись», «Не до тебе», «Завжди ти зі своїми скаргами». Дитина − така ж людина, як і ви. І їй так само подобаються ці «виховні прийоми», як вони сподобалися б зараз вам. Тому що вони принизливі. Їх часто використовують «автоматично», за звичкою, тому що так робили з нами батьки. Не зі зла. Та ви не робот! Ви можете самостійно контролювати свою поведінку, не давати автоматизмам брати гору. Одна справа автоматично чистити зуби й зовсім інша − автоматично принижувати свою дитину.
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #211 : 25 Грудня 2009, 09:05:28 »

Правильно написано,так і є.
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #212 : 07 Січня 2010, 20:27:08 »

Проблем не було, якщо не враховувати, що пару раз роняли шафи на підлогу. А виховували скорше вони - діти, нас, дорослих. Взагалі було цікаво спостерігати за тим, як росли і пізнавали світ мої сини.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #213 : 09 Січня 2010, 02:39:16 »

Что самая сладкая сладость на свете?
Сахар - могла я когда - то ответить.
Мед, мармелад, пастила... и щербет...
Только теперь поняла я ответ -
Родного ребеночка - запах макушки,
Что остается на нашей подушке,
Пальчики нежные и ноготки -
Попка, коленочки и локотки.
 ;)  :-*
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #214 : 13 Січня 2010, 00:27:56 »

Ой, Лалія так ніжно говорить про свою дітку... Я теж така колись була... І пальчики всі перебирала, і цілувала, куди попало... Засинав тільки тримаючи мене за руку... А тепер відвертається, коли я його хочу пригорнути.... Бурчить, коли я дозволяю собі якісь ніжності...Віддаляється... Так обідно... Я не помітила, коли він виріс...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #215 : 13 Січня 2010, 19:29:37 »

Та то всі хлопці такі, вони встидаються :-[, а в душі дуже люблять своїх батьків. Просто дорослішає і вважає себе уже дорослим чоловіком, а насправді ми всі діти. :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #216 : 13 Січня 2010, 23:51:16 »

Та то всі хлопці такі, вони встидаються Стидно, а в душі дуже люблять своїх батьків

Рибулька, не всі хлопці встидаються, мій меншенький, йому буде 12, правда вже більшенький, просить кожнісенький вечір вкрити його одіялком на ніч, ще й обіжається, якщо не йду. Коли зроблю зауваження, ти ж великий вже, тоді посунеться в спальню з словами ну добре я пішов. А як за день пару раз   не прибіжить, не притулиться, то не він, або день йому не вдався  :P Так що діти є різні. І ділити не можна, що це дівчатка, а це хлопчики. Іноді і хлопчики не такі, як дівчатка. Чуйні, ніжні, ображулькиі, ранимі......і т.д. Поки ми , батьки живі, то вони завжди залишатимуться для нас отими маленькими  дітьми.
..................

Хоча, і самі ми ще в душі залишились дітьми. Кому з нас не хочеться подурачитись, погратись в сніжки, пообливатись водою, посмикати за косички, показати язика........ єх....... тільки з вигляду змінюємось, а душа все ж та сама......
Дитяча!

Не забувайте подзвонити до своїх батьків і запитати, як їхнє здоров'я, що вони сьогодні робили, що новенького. Прийдіть пригорніться до них, поцілуйте, просто поговоріть, вони чекають вас на порозі свого будинку, вони проводжають вас з гіркотою на душі і сльозинкою в очах, хоча стараються, щоб ви цього не помітили, вони думають про вас, вони моляться за вас і ваших діточок.......
« Останнє редагування: 14 Січня 2010, 00:13:28 від Ne-TA »
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

sanja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2016, 00:59:28

Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #217 : 21 Січня 2010, 00:43:37 »

Всім привіт! Така близька мені тема! Мій синочок постійно хоче бути біля мене, навіть якщо сам собі гарненько бавиться, то все-рівно пару раз мусить прибігти,щоб обійняти мене. Я насолоджуюсь моментом, бо ростуть діти так швидко, що скоро буде самостійний парубок!!!!
Записаний
КУПИВ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕЛЕКТУ- НЕ ЗМІГ ВІДКРИТИ КОРОБОЧКУ...

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #218 : 25 Січня 2010, 23:10:54 »

З мене, напевно, поганий порадник. Бо, не було мені кому допомогти з вихованням доці. Я не знала елемкнтарного. Тому багато читала. Перелопатила десятки книг. І, якщо когось зацікавить, можу порадити 2 найулюбленіші, бо вони - дієві. Крім них - мені ще подобається метод Монтесорі. Жаль, що в нашй області немає Монтесорі-садочків.
А книги:
1. Бібліотека Норбекова "Радость воспитания" : Кетрин Кволс "Как воспитывать детей без наказания".
2. Дети с небес. Джон Грея (цю книгу маю в електронному виді - можу скинути)

Відповідь від: 25 Січня 2010, 22:45:26
Щодо прививок.
Без прививок беруть у садочок. Але, для цього мені потрібно було взяти дозвіл в дитячій поліклініці. Дозвіл тимчасовий - мені дали на 3 місяці, хоча проходили ми в садочок більше року.
Я була не проти прививок. І збиралась їх згодом поробити.
Але у мене дитина трохи особлива. Я не вважаю це хворобою, як мене постійно переконували у садочку медсестри. Але, у неї деколи бувають, як спочатку написали у Київському реабілітаційному центрі "елементи аутизму" - насправді вона удає, що нікого не чує і не помічає коли їй щось не хочеться робити.
Та не у тому суть. Просто я почала читати про аутизм, епілепсію і даунізм - і як уже довели дослідники - ці хвороби в більшості є наслідками прививок. Бо у них міститься ртуть, з якою не кожен дитячий організм може справитись.
Чому нас держава заставляє робити прививки? Народжували ж не вони і не вони несуть відповідальність за життя наших дітей.
Все одно, вакциновані діти так само хворіють тими ж хворобами, що і не вакциновані. І, навпаки, добре, коли дитина ще маленькою перехворіє, скажімо, краснухою чи скарлатиною - це буде самою кращою прививкою - натурльні, вироблені природньо свої рідні антитіла.
Зі мною можна сперечатися - я не категорична. Але, вважаю, що батькам треба дати право самим робити вибір - вакцинувати дитину чи ні і коли саме. І наслідком вибору аж ніяк не повинна бути відмова у навчанні у школі. Як мені сказали - зараз вийшов Закон про обов"язкову вакцинацію. А Ви , як не хочете, то навчайте дитину вдома - наймайте вчителів.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #219 : 25 Січня 2010, 23:54:21 »

З мене, напевно, поганий порадник. Бо, не було мені кому допомогти з вихованням доці.
 А я вважаю, що деколи те, що тобі не допомагають - допомагає насправді правильно виховати дитину..
Тому Ваш досвід і може бути для когось якраз корисний ;)
Записаний