Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Д1ти,виховання,проблеми.  (Прочитано 202124 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #60 : 01 Вересня 2007, 08:06:16 »

Так ,Рибко,але в нас чолов1ки на форум1 дуже хорош1 1 1м це лишне,бо...хот1лось би це побачити....вони вс1 любляч1,чуйн1,розум1юч1 1 т.д.
   Я цьому рада...
Записаний

yusmal

  • Користувач
  • **
  • Карма +57/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 76
  • Юля Смаль
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2009, 15:30:05

    Звідки: Луцьк
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #61 : 02 Вересня 2007, 21:17:42 »

ну, якось так, сподобається, то ще є :)
Наше життя (частина перша)
Наш ранок (Марко)
Так, ранок, ранок, ранок, світло вже навіть в моєму ліжкові, значить, пора... всім пора вставати:
- Бе-бе-бе... бу-бу-бу... агов, нє... агу... агу...ау. Народ, підйом, ранок вже, Марко прокинувся. Мама! Мама! Мама! Ма-ма-ма-ма-ма-ма! Не чує. Десь тут ще є Оленка, Оленка, ггггггг, ги-ги. Що тут у нас? Мама казала, що це носик, чий це носик? Оленчин...
- А_А_А_А_А_А_А_А_А_А_А!!!!!!!
- Тихо, дай трохи відповзу, бо вушка болять. Продовжуй, продовжуй, я послухаю. Мама такого довго не витримає, зараз почнеться робочий день.
- А_А_А_А_А_А_А__А_А_А_А_А_А!!!!
- Так, трохи більше патетики, похрипимо, о, погикаємо, справжня істерика. Щось на маму не діє. Що там у нас? Ага, Оленчине вушко...тягнемо, потягнемо... Як там мама про ріпку читала? Ой, матусю, пора вставати, бо твій син оглухне! Матусю! МА_МА_МА_МА_МА!!!!! Рятуйте люююююдииии! Тут же не можна вже стояти.
- Донечко, ляля мамина, зіронька, що трапилося? Чого моя квіточка плакає? Моя малесенька, ну давай, ходи до мами. Щось страшне приснилося?
- Ага, приснилося... Знала б ти, мамо, як тяжко тебе збудити. Мама-ма-ма-ма! А я як же, от і мої ручки! На! Я ще зуби можу показати! От! Ггггг! Чим тебе так радують ці дві гострі штучки в моєму роті? Ну, от, день почався.
- Фу, фу, фу, Оленко, відсунься, ти чим тут зранку займаєшся. Бе-бе-бе. Ой, мамо, спускай мене на землю, не витримую цієї газової атаки. Ой, чим же нас годують? Що вчора їли. Мам...Мама? Ти що робиш? Мам, це ж Оленка, ой-ой-ой!!! Моя дупа! Помили, ну добре, ванна, то ванна, посидимо. Як не посидимо, як вилазити? Мам, я ж тільки всівся, ну й що, що не вечір, ми ж вже в ванні, що я до вечора чекати маю?! Вийняли, хочете надягти на мене підгузник? А дзуськи! Так, на бочок, на бочок, на пузо, на чотири. Мам, що ти хуліганиш, я ж тільки підвівся, а ти мене назад кладеш! Бік, бік, пузо, руки... Мама, люди, мушу повідомити вас, що мене позбавляють свободи руху!!! Вдягла, таки вдягла на мене підгузник, ну нічого, ми ще поборемось, попереду ще колготи і штани.
- Оленка, поверни мої колготи, я так ніколи не спущусь на підлогу! Ну де це видано. Нашо тобі мої сині колготи, ну, чекай, хай-но ти будеш одягатися...
- Сину, ну припини крутитися, я ж мушу ще Оленку переодягти, ти ж в мене всі сили забираєш. Оленочко, поверни Маркові колготи, Оленко, куди ти потягла Маркові колготи.
- Куди захотіла, туди потягла, хай тепер без колгот походить, якби ти, мама знала, як він мене будить. І це все тільки заради того, щоб збудити тебе, в нього, бач, настрій з ранку гарний, плакати не хочеться. Уяви, як то прокидатися, коли тебе за носика кудись тягнуть! А потім ще каже, що від мене чимось ...ну, не пахне, одним словом.
- Мам, а коли сніданок, ти ж знаєш, що твій хлопчик дуже любить погамати (ото-то слово, його, напевно, дорослі придумали, шифруються, щоб нам не зрозуміло було). Ну, що, Оленко, полізли. Там ота біленька, пухнаста тварючка мнявкає, треба буде її сьогодні знову половити, може, вдасться. Так, там є ще одна поличка, з якої ми ще одяг не діставали... А ти не підставляй пальці, знаєш, як ті двері тяжко відкриваються, то ж і зачиняються легко, десь тільки штовхнув, а там, о-па, твої пальці. Крику, аж мені страшно. Так, стіна, стіна, лобом не пробивається, дупою теж, доведеться облазити, але ж як не хочеться, ще раз попробуємо лобом.
- Марку, ну що це за ритмічні рухи навкарачках? Чого ти б’єшся лобом об ту стіну, ну два кроки ж і ти в дверях. Зовсім моя дитина на перешкоди не зважає. Оленка, що ти гризеш, що ти гризеш, де ти це знайшла?! О, Боже, що то? Котячі лехми? Фу, яка гидота. Доню, що ти робиш?! Марку, не лізь в ванну, не лізь, ну чого тебе найбільше цікавить котячий туалет! Оленка, залиш в спокої таткові тапки, не треба їх гризти. Так, тапки заховані, лехми відібрані, двері в ванну закриті. Ходіть їсти.
- Ну от, такий наш ранок. Найбільше говорю я, власною персоною, Марко Ігорович, як шанобливо називає мене мама, трохи менше мама, в основному, хапаючись за серце, голову чи за нас по черзі. Найменше говорить Оленка, але як вона кричить!!!

Наш день (Оленка)

- Ой, матусю, візьми мене на ручки! ВІЗЬМИ свою квіточку на ручки. Мам, який сніданок, яка кава??? Тут донечка проситься на ручки. Мама, ти ризикуєш своїми вухами і нервами, мам, мам, ма-ма, а-а-а-а-а-а! Гик-гик! А-а-а-а-а-а-а! Ну, от, бачиш, а ти казала: «Кава!». Що тут в нас? Кружечка... з кавою, а дай-но її сюди! Відсунула, добре, там є ложечка, що теж не можна? А оцю книжечку? Я? Порву? Це в мене ґандрабаті лапки? Та я...я! Ну порву і що? Тобі шкода своїй зірочці однієї книжечки? Ну і шо, шо без картинок. Марко! Геть! Мама, він же мене за ніжку зтягує, тримай мене, скажи йому щось, Марко! Тут я сиджу, можеш плакати скільки хочеш, на ці коліна я вилізла перша, геть, геть!
- Не махай своїми ногами, мені нема як триматися! Мама, вона ж відбивається, як заправський каратист. В мене всього два зуба, а вона по них цілиться. В мене швидко псується настрій. Мамо, якщо ти зараз же не візьмеш на руки і мене, то ти дізнаєшся, що таке справжній хлопчачий крик, те, що було вчора не рахується.
- Масіки мої, ну я ж не можу тримати вас двох, мені ж тяжко, пошкодуйте маму.
- Чув Марко, мамі тяжко, відвали!
- Це ти мені, мелюзга? А ну, потягнемо її за ногу! А за руку, а якщо ще зуби застосувати. Ну от, обоє залишились без ручок, і «Їхав, їхав пан-пан» - без нас поїхав, а все через тебе. О, вже верещить, а ще й пополам склалася!
- Мама! МА-МА-МА! А-брррр-БРМРМРМ! Ма-ма-ма! Візьми квіточку на ручки, бо я ще не таке продемонструю! Так, мамо, це погроза і шантаж. Пряничок? Ну, добре, тимчасово вважай, що від мене відкупилася, але ж як швидко той пряничок закінчиться! А в тебе ще є? Ну тоді ґарантую тобі спокій на протязі принаймні двох таких пряничків.
- АААААААААААААААААААААААААААААА Я? А мені? Може, Оленка тобі й гарантувала спокій, але я ні! Негайно мені такого ж, бо я відберу пряничка в Оленки, і прощавай, обіцяний спо-оо-оо-кій! Так, Оленка, ти вже бачиш, що я повзу до тебе, ухиляйся-не ухиляйся, а я сильніший і спритніший! Цей пряничок буде мій! Ага, ховаєшся! Для чого ж на нього лягати? Що ж з нього залишиться? Ні вашим, ні нашим. От, мамо, це діло. Кожному по пряничку. Але ж ти знаєш, я їм швидко, то ж, все-одно, в Оленки відберу.
- Марко, киця-мняв. Повземо, заженемо її в куток, нікуди вона від нас не подінеться.
Лови її, я зараз, зараз, холєра, скільки ж в мене ручок, і що, всіма треба перебирати, щоб повзти, мам, ти, часом, не хочеш мене піднести до киці. Мамо, до киці, а не в кімнату! Що я там забула! Яке вчитися! Я не хочу читати книжечок! Що я там не бачила? М’ячик, хлопчик, пірамідка! Мама, там була киця – біленька, пухнастенька. Ну і що, що їй це не подобається. Я маленька, мені треба все дослідити! Добре, давай, будемо вчитися. Книжечка, дай-но, я її погризу, точніше, на смак попробую. Як це не можна, а що тоді можна! Марко, віддай мою книжечку.
Записаний
Юля Смаль

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #62 : 03 Вересня 2007, 06:26:37 »

Я так зрозум1ла,що д1тки тво1  з невеликою р1зницею?А зараз як1 вони?Ск1льки 1м рок1в?
Записаний

yusmal

  • Користувач
  • **
  • Карма +57/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 76
  • Юля Смаль
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2009, 15:30:05

    Звідки: Луцьк
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #63 : 03 Вересня 2007, 11:38:51 »

вони двійнята, зараз їм рік і чотири з хвостиком місяці. Звати їх Марко і Оленка. Зараз вони дуже потішні, вчаться збирати пірамідки, логічні куби, вилазити на всі більш-менш досяжні висоти, їсти самі, бавляться машинами і возиками, люляють лялю, говорять перші слова, хоча ще без перекладача їх не можливо зрозуміти. Мають 12 зубів, кусаються, трохи б'ються, хоча спати одне без одного не можуть.
Записаний
Юля Смаль

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #64 : 03 Вересня 2007, 15:25:06 »

Ой,яке чудо...зараз якраз час на вс1 ц1 1гри...
  А взагал1 питання до вс1х учасник1в форуму...В1дгукн1ться вс1 в кого е д1ти 1 якого в1ку...
Наш1й старш1й дон1 скоро 16,а молодш1й 7 з половиною....
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #65 : 11 Вересня 2007, 19:34:48 »

Ще одна дитяча задачка. Для дітей дошкільно віку.
Але прохання чесно розв'язувати!
8809 = 6
7111 = 0
2172 = 0
6666 = 4
1111 = 0
3213 = 0
7662 = 2
9312 = 1
0000 = 4
2222 = 0
3333 = 0
5555 = 0
8193 = 3
8096 = 5
7777 = 0
9999 = 4
7756 = 1
6855 = 3
9881 = 5
5531 = 0

2581 = ?

Чесно признаюсь я не зміг розв'язати.  :(
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #66 : 11 Вересня 2007, 22:24:20 »

Дошк1льнята таких цифр не знають...Т1льки занадто розвинут1,але я п1шла думати... :(
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #67 : 11 Вересня 2007, 22:56:15 »

цифри знають! от чисел не знають - з цим погоджуюсь(це зразу і підказка маленька).
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #68 : 12 Вересня 2007, 08:06:52 »

цифри знають! от чисел не знають - з цим погоджуюсь(це зразу і підказка маленька).
Не 0 це точно...
Голову ламаю...
Записаний

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #69 : 12 Вересня 2007, 14:06:59 »

оО Ого ну і ну більше думати неможу я здаюсЬ :)
Записаний


Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #70 : 12 Вересня 2007, 14:45:15 »

Я вже додавала 1 в1дн1мала,деяк1 сходяться,але не вс1...
Тобто може бути,що якщо вс1 цифри одинаков1 то
1+1-1+1=0
Або ж 6666=0,бо чотири одинаков1 цифри....
А якщо пограти + -
Записаний

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #71 : 12 Вересня 2007, 14:47:18 »

Н1,тут щось 1накше 1 дуже просте,бо не можуть д1ти,точно....
цифри знають! от чисел не знають - з цим погоджуюсь(це зразу і підказка маленька).
Я вже знаю!!!!!!
Напишу в приват,т1льки напиши чи так....
Записаний

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #72 : 12 Вересня 2007, 15:39:50 »

Скажи мені!:)
Записаний


Lisa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +84/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 231
  • Останні відвідини:
    15 Березня 2009, 17:21:08

Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #73 : 12 Вересня 2007, 20:57:54 »

Ой ну і дитяча загадка я вам скажу.... Мені аж соромно що я не можу її вирішити... Як на мене то відповідь має бути дуже простою бо це ж для діток, а ми тут всякими додаваннями голову ломаєм... Ну ще подумаю але мені здається що не дочого я не додумаюсь  :(
Записаний
"Всем правит случай. Знать бы еще кто правит случаем" - Станислав Ежи Леу

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #74 : 12 Вересня 2007, 21:15:40 »

І як, вгадала Світ? Бо я навіть не пробую думати. Я безмежно лінивий і тупий :'(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #75 : 12 Вересня 2007, 22:46:03 »

Світ розв'язала задачу, а не вгадала!  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #76 : 13 Вересня 2007, 12:58:33 »

І як, вгадала Світ? Бо я навіть не пробую думати. Я безмежно лінивий і тупий :'(
Я р1шала чесно...Але розум1ла,що тут щось значно прост1ше..треба подумати,що можуть рахувати д1ти в цифрах...Додавати дошк1льнята можуть т1льки на предметах,а тут 1нше...Е законом1рн1сть...Це як пам ятаете загадка про автобус?Прост1ше нам треба думати...
Записаний

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #77 : 13 Вересня 2007, 18:53:15 »

 Я сам... чесно... :scientist:
Записаний

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #78 : 13 Вересня 2007, 19:09:01 »

 Я сам... чесно... :scientist:
В1дгадав?
Записаний

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #79 : 13 Вересня 2007, 20:45:23 »

Так ви скажіть мені відповідь а то я думав думав а мозгів несало :(
Записаний