Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Д1ти,виховання,проблеми.  (Прочитано 201973 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #360 : 11 Січня 2013, 23:51:55 »

В любу.
 Мені лише 1 не подобалась (там не навчалась, але нас підміняли кілька вчителів звідти. Самі давали нам завдання і самі ж його на контрольних і помагали вирішувати. Що це за навчання таке поблажливе?), мені здається, що там дуже лояльне навчання. Мій племінник до самого закінчення СШ1 не розрізняв столиць і країн - думав то одне і те ж. Хоча був там "хорошистом". За 4 нічого не знаю. У 6 раніше було багато самогубств. А інші - на високому рівні.
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #361 : 12 Січня 2013, 00:59:17 »

Нещодавно до нашого міста переїхали мої знайомі. Дитина піде в 1-й клас наступного року. Попросили порадити школу та вчителя
Відповідь від: 12 Січня 2013, 00:57:20
Говорила вчора на цю тему з кумою. Обіцяла попитати. Казала, що найкраща 2. Вона сама викладає в початкових класах. Але ще має попитати про вчителів.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #362 : 12 Січня 2013, 01:39:23 »

Вибирайте із найближчих шкіл. Де вони проживатимуть?
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #363 : 12 Січня 2013, 03:57:05 »

Хочуть найкращу
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #364 : 12 Січня 2013, 09:55:08 »

Повністю підтримую Сонечко.

В найближчу школу і вибрати конкретну вчительку.

А далі, якщо дитина буде "до науки" - то з п'ятого класу у гімназію.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #365 : 12 Січня 2013, 12:45:08 »

Не та ситуація. Дитина розумна. Вже зараз знає англійську. Російською говорить вільно. Краще за мене.Не хочуть втрачати час. І тут(в Калуші ) ненадовго. Можу, на рік-два. Я спілкувалась з знайомими вчителями- початкова школа в гімназії слабенька. В другій вчителі сильніші, але я там тільки одну знаю .Як репетитор вона дуже сильна, але більше сказати не можу. В третій школі сама колись вчилась, але не впевнена, що хтось там ще залишився. Мене вчила Надія Іванівна. То був експерементальний клас з вивченням англійської.
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #366 : 14 Січня 2013, 12:12:53 »

Не та ситуація. Дитина розумна. Вже зараз знає англійську. Російською говорить вільно. Краще за мене.Не хочуть втрачати час.
Якщо питання тільки в 1-2 роках, то тим більше треба шукати вчительку, а не школу. Завдання початкових классів - навчити вчитися і не відбити охоту до навчання. А щоб не запустити - займатись з дитиною самостійно. Тепер стільки цікавих завдань в інтернеті! Було б бажання.
 Найсильніші початкові школи - 2 та 7. Там високі вимоги. Ще 10 традиційно сильна. Це думка вчителів і міськно. В решті випадків - тільки вчителя добре знати.
Можу попитати про вчителів 7 школи, що будуть набирати класи. Якщо це близько для дитини. Моя дитина зараз в 1 класі, але заяви ми писали за рік до поступлення, щоб попасти до конкретної вчительки. В кінці жовтня всі місця були зайняті. Від вчительки в захваті і діти і батьки.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #367 : 14 Січня 2013, 12:19:44 »

початкова школа в гімназії слабенька
Не в гімназії а в 11 школі (вони в одному приміщенні).
Хоя чув що в 11 школі нормальні вчителі  :duvno
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #368 : 14 Січня 2013, 12:40:57 »

Хоя чув що в 11 школі нормальні вчителі  Дивно
Враховуючи, що більшість батьків після 11 школи воліють відправити дітей в гімназію, рівень дійсно слабкий. Слабке викладання англійської. Для поступлення в гімназію батьки наймають репетиторів. Хоча знову - залежить від конкретного вчителя.
 Порівнюю однокласників малої в гімназії: практично всі жалілись на те, що в гімназії багато задають, занадто високі вимоги. Моя дитина різниці між вимогами початкової школи і гімназії не відчула, оцінки в гімназії виявились навіть вищі, ніж в початковій школі. :unknow
Відповідь від: 14 Січня 2013, 12:32:26
Тут ще один нюанс: якщо дитина гуманітарій, то 2 школа буде кращою, якщо більше математик - 7 або 10 школа. В 7 школі цього року математика розвивальна - аналогічна до російської програми Петерсон. Хто цікавиться цим питанням, той зрозуміє.   Напевне і наступного року ця програма буде.
 Але перше питання - вчитель. І бажано, щоб клас був сильний. Тоді дитина не буде нудьгувати.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #369 : 14 Січня 2013, 16:02:52 »

Ми в 11 нам поки добре, і вчителька гарна.  :unknow 
Порівнювати школи можна на своєму досвіді, бо у всіх батьків свої заморочки, свої вимоги.  :unknow
Знаю, що з англійською в загалі переважно проблеми, бо важка програма. І репетиторів наймають не залежно від школи (і в 2 і в 10 школі теж). Якщо дитина така обдаровано, то підбирайте вчительку, яка до душі, а знання будуть.  ;)
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #370 : 14 Січня 2013, 23:13:19 »

Порівнювати школи можна на своєму досвіді, бо у всіх батьків свої заморочки, свої вимоги. 
Знаю, що з англійською в загалі переважно проблеми, бо важка програма. І репетиторів наймають не залежно від школи (і в 2 і в 10 школі теж). Якщо дитина така обдаровано, то підбирайте вчительку, яка до душі, а знання будуть.
Згодна. Коли дитина розумна, то хочеться розвивати вже і не втрачати час. Репетитор-необхідність в наш час. Це помічник. Але я все-така схиляюсь до 2 школи. Просто тому, що саме іноземну там викладають найкраще. В 7 мені подобаються вчителі, завучка молодших класів дуже приємна
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #371 : 15 Січня 2013, 01:14:11 »

Але я все-така схиляюсь до 2 школи. Просто тому, що саме іноземну там викладають найкраще.
В 7 школі тільки одна вчителька анлійської чудова. І не факт, що вона буде вести 1 клас наступного року. Решта - так собі.
В 7 мені подобаються вчителі, завучка молодших класів дуже приємна
Завуч дуже вимоглива до вчителів. Саме вона тримає рівень початкового навчання на високому рівні.
2 школа вдалий вибір, якщо цього року набиратиме клас гарна вчителька.
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #372 : 15 Січня 2013, 09:55:29 »

Ми в 11 нам поки добре, і вчителька гарна. 
Рада за вас!
Порівнювати школи можна на своєму досвіді, бо у всіх батьків свої заморочки, свої вимоги.
 Так. Але для мене головний показник - щоб дитина хотіла вчитись, хотіла ходити до школи. Коли давала до школи старшу, то розуміла, що в найближчих школах надзвичайно гарних вчителів того року не було, тільки міцні середняки. Тому вибирала сильну школу, сильну програму, сильний клас. І то, моя дитина походивши тиждень сказала, що у школі нічого цікавого нема і більше туди не піде. І наступні 2 роки ми відправляли дитину до школи з тяжкою бідою:криками і істериками. Програма була для неї залегка. Вона швидко все робила і просто нудьгувала. Зате зацікавилась додатковими завданнями, які я шукала в інтернеті. Рівень знань дитини я змогла оцінити, коли вона виграла міські олімпіади. Особливо мене здивувала математика, бо дитина - гуманітарій. І великий плюс - дитина вміє вчитись самостійно. Це теж дала школа.
 Тепер в гімназії навчання настільки цікаве, що для моєї дитини найбільша погроза - перевести в іншу школу.
 З меншим ми попали до чудової вчительки. І я бачу контраст. Коли дитина хворіє, то зраненька встає з ліжка і самостійно робить те, що діти мають робити в школі. Мені приносить на перевірку.  У нього добре йде математика і вчителька на самостійні роботи приносить йому 2-3 варіанти, або дає окреме завдання з іншої книжки. Дитині цікаво. Найбільше не любить "розвантажувальний" день. "Бо нема математики, мови, читання і приходять інші вчителі".
Знаю, що з англійською в загалі переважно проблеми, бо важка програма. І репетиторів наймають не залежно від школи (і в 2 і в 10 школі теж)
Вчителі (і не тільки калуські) вважають програму не важкою, а нелогічною і непослідовною. Тому гарні вчителі англійської багато вводять додаткових матеріалів. А англійська в 11 школі мене дивує тим, що програма легка, домашні завдання прості, діти мають гарні оцінки протягом 4 класів, а знань нема. Хотілося думати, що то поодинокі випадки, але чула від різних батьків, де діти різні за віком. Хіба що мова про одну й ту саму вчительку.
 Сусідка, ровесниця моєї доньки, мала в 11 школі з англійської 10-11, але в 4 класі не вміла добре читати, не знала елементарних слів (наприклад, займенників), плутала літери. Вона часто приходила до моєї, щоб їй допомогли зробити домашнє завдання. Завдання примітивні - обвести літеру, вставити слово (яке надруковане поряд). Дитина часто вгадувала, що підставити, але отримане речення перекласти не могла. Я пояснювала мамі, що дитина погано знає англійську, треба наздоганяти, але мама вважала, що при гарних оцінках репетитор не потрібен, що в гімназії все одно англійську вчать практично з 0.  В гімназії у дитини з англійської 6 - найгірша оцінка в табелі. :unknow

Відповідь від: 15 Січня 2013, 09:43:46
Для поступлення в гімназію батьки наймають репетиторів.
 Я не мала на увазі репетиторів з англійської. А репетиторів для підготовки до вступних іспитів з мови і математики. Звичайно, не всі. Але знаю, що відмінниця 11 школи з репетитором не пройшла до гімназії за першим разом. Пройшла, коли дозволили добрати ще один клас. :unknow
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #373 : 15 Січня 2013, 11:23:25 »

Взагалі вважаю зараз трохи перегиби з навчанням.
Є здібності - нехай вчаться, нема - требе шукати де дитина себе реалізує.
Всі посилено англійську, то як всі будуть навчатися за кордоном  :unknow  Чи всі батьки усвідомлюють, як вони бачать свою дитину, після закінчення школи, коли ставлять великі вимоги дітям до навчання. І для чого вони це роблять.
Спокійніше до школи відноситися, і не забувати, що в дитини має бути крім навання здорова атмосфера в класі, та вільний час на ігри. 
Є життя за межами школи і навчання, про що багато батьків забувають.

Знання, як зможе наздожене, як ні - значить не наше. А для малої дитини важливо, в якій атмосфері навчатися. І щоб вчитель був не лише професіоналом, а й гарно відносився до дітей, та був поміркованим.  :)
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #374 : 15 Січня 2013, 11:54:15 »

Знання, як зможе наздожене, як ні - значить не наше. А для малої дитини важливо, в якій атмосфері навчатися. І щоб вчитель був не лише професіоналом, а й гарно відносився до дітей, та був поміркованим
Дуже актуальні слова. Взагалі останнім часом батьки забувають, що самі колись мали час для ігор. От зараз канікули були. Свята. Нехай діти в цей час наколядуються. Просто забудуть про школу й навчання. Має бути в дитини тиждень-два релаксу. Не всі однаково можуть бути "роботами". Навіть дорослий не дуже донесе сумку п,ятикласника. Просто портфель не витримує. А ще змінне взуття й книги для бібліотеки. Коли я викладала, то першими словами були: "Доброго ранку! Як настрій сьогодні!" Так важливо дати дітям побільше позитиву саме на уроці. Кожен уок-то, по-суті, маленька вистава. Можна подати ну дуже багато матеріалу, але діти вийдуть втомлені, пригнічені й вичавлені.
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #375 : 15 Січня 2013, 12:18:11 »

Взагалі вважаю зараз трохи перегиби з навчанням.
Не погоджуюсь. На рівні Калуша перегибів не бачила. У великих містах - так. Одна знайома дитині в 7 років дає завдання з парадоксальної логіки, бо дитина має здібності до математики. Ось тут явний перегиб.
Є здібності - нехай вчаться, нема - требе шукати де дитина себе реалізує.
З цим ніхто не сперечається.
Всі посилено англійську, то як всі будуть навчатися за кордоном 
Чому? Знання англійської - вимога часу. Мені, наприклад, працюючи в Калуші саме цих знань вже не стає. Нашим дітям буде потрібніше.
Спокійніше до школи відноситися, і не забувати, що в дитини має бути крім навання здорова атмосфера в класі, та вільний час на ігри. 
Про який вільний час ти пишешь? Я борюсь з вільним часом дітей, щоб він не марнувався на інтернет і телевізор. На домашє завдання витрачається максимум 2 години. Вільного часу в будні 3-5 годин. Я заставляю займатись чимось корисним: гратися, гуляти, малювати, робити вистави, висіти на спортивному кутку,читати, займатись додатково математикою, грати шахи - на їх вибір. Тільки не інтернет і телевізор цілий день.
Знання, як зможе наздожене, як ні - значить не наше.
Наздоганяти важко і не всім вдається.
А для малої дитини важливо, в якій атмосфері навчатися. І щоб вчитель був не лише професіоналом, а й гарно відносився до дітей, та був поміркованим.
Однозначно.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #376 : 15 Січня 2013, 13:25:38 »

Є здібності - нехай вчаться, нема - требе шукати де дитина себе реалізує.
Золоті слова.

А то маємо мільйони нікому непотрібних юристів, економістів, навіть інженерів. Всі з вищими освітами і толку?
Ті, що реально любили вчитися - зараз по аспірантурах і т.п.. Короче "живуть на одну зарплату" і голосують за комуністів.

Думаю правда, що Мілана говорить більше з позиції, що діти апріорі жадні до освіти.
І якщо обговорювати тему лише у такому аспекті - боюся що з об'єктивних причин співрозмовників не буде.
Відповідь від: 15 Січня 2013, 13:14:35
Знання англійської - вимога часу

А табличка множення?
Вона зараз в принципі практично непотрібна  :=)


Відповідь від: 15 Січня 2013, 13:17:43
Я борюсь з вільним часом дітей, щоб він не марнувався на інтернет і телевізор.

Інтернет і телевізор можуть бути значно корисніші за
малювати, робити вистави, висіти на спортивному кутку,читати, займатись додатково математикою, грати шахи


Відповідь від: 15 Січня 2013, 13:19:23
Кожному своє. Кожна дитина індивідуальна.
Як на зараз, то я собі думаю, що моя дитина має мати здібності до мов і буду старатися їх проявити. Але якщо виявиться, що я помилявся - хай собі на здоров'я вчиться малювати і стане у майбутньому ландшафтним дизайнером, який не знатиме таблички множення, зате кращим в області і з улюбленою справою.
Або робить щось інше і знає всього потроху, але так вихований, щоб потім чужі люди його дітям говорили:
"О, я знаю, твій тато дуже хороший і інтелегентний чоловік".

Один мій колишній однокласник зараз мабуть у страшних снах згадує школу. Як його лише не мордували, а табель був практично на 100% "державний".
Зараз продає на базарі.
Я не вважаю, що його спосіб заробітку чимось гірший від мого чи вашого.
Я переконаний, що він не ненавидить свою роботу, як дехто з нас.
І кінець кінців він щасливий і забезпечений (відносно. бо все відносно у нашому світі. йому грошей вистачає, а Ахметову ні).
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #377 : 15 Січня 2013, 15:30:01 »

Всі посилено англійську, то як всі будуть навчатися за кордоном 
Чому? Знання англійської - вимога часу. Мені, наприклад, працюючи в Калуші саме цих знань вже не стає. Нашим дітям буде потрібніше.
То яка проблема, є курси, репетиторство. Без проблем англійську можна вивчити.  :unknow Кажуть китайська скоро все заполонить, то як знати.  ;)

От вчиш англійську в школі, в вузі, а потім не спілкуєшся і забуваєш.  :unknow
Тому, я й пишу - все відносно мети, яку маєш поставлену.
Обдаровані діти звісна річ, але їх одииці. А на загал, аби щаслива, і мала дитиство дитина.  А як проводить дитина вільний час, то вже батьки мають подбати.  :)
Відповідь від: 15 Січня 2013, 15:27:52
Але якщо виявиться, що я помилявся - хай собі на здоров'я вчиться малювати і стане у майбутньому ландшафтним дизайнером, який не знатиме таблички множення, зате кращим в області і з улюбленою справою.
 :frend
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #378 : 15 Січня 2013, 17:12:13 »

То яка проблема, є курси, репетиторство. Без проблем англійську можна вивчити.
Зараз нема часу. Я і так весь час чомусь навчаюсь, бо знань для ефективної роботи бракує. І на курси записуюсь, і сама шукаю інформацію в інтернеті.
 
Я не вважаю, що його спосіб заробітку чимось гірший від мого чи вашого.
:D Я теж продаю.
А то маємо мільйони нікому непотрібних юристів, економістів, навіть інженерів. Всі з вищими освітами і толку?
Тут не питання вищої освіти, а розвитку дитини взагалі.

Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #379 : 15 Січня 2013, 17:20:05 »

Тут не питання вищої освіти, а розвитку дитини взагалі.
Мова йде про дитину загалом. Кожна мама чи тато віддаючи дитину в дитячий садок вже планують її майбутнє. Аналізуємо своє дитинство, школу, саморозвиток. Проблемою для всіх нас є те, що зазвичай не знаємо з чого почати. Я стикалась з людьми, які  2-3 річну дитину хочуть розвивати. Шукають матеріали, книги, методики. Ті ж кубікі Нікітіна, картки Домена (з 6-ти місяці), вкладки, сортери, стукалки...........Але не всі живуть в місті і маютьь доступ до інтернету. Приходила до мене жіночка з села. Дитині 2 роки. Питала як розвивати. За 10хв такого не розкажеш.
Записаний