Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Д1ти,виховання,проблеми.  (Прочитано 201978 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #220 : 26 Січня 2010, 01:34:16 »

Tandylight
Дякую за підтримку  :bouquet:
Так, деколи. Але, лише деколи.
Відповідь від: 26 Січня 2010, 01:28:36
У мене сьогодні був легенький шок. Моя 4 річна доця спитала мене, що таке секс. Я щось промимрила їй. Звідки беруться діти - для нас якось не було проблемою взагалі. А тут прийшлось мені впріти.
Цікаво, як би ви вийшли ( чи виходили) з такої ситуації.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #221 : 26 Січня 2010, 09:28:33 »

М-мдя. У радянські часи батькам було простіше  :-[
Відповідь від: 26 Січня 2010, 09:26:57
Я би сказав, що то так дорослі дяді і тьоті називають свої звичні стосунки таким незвичним і модним слівцем. 
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #222 : 26 Січня 2010, 12:08:34 »

Ви будете сміятися, але я, коли виникла така тема, - розказала про розмноження, не вдаючись у фізіологічні деталі. Ми часто дивились "анімал-пленет" і я просто пригадала його сюжети про розмноження. Сказала, що люди - це так само, як і тварини є божими створіннями і Господь їх наділив такими самими якостями. Тільки люди, крім того ще й дістали розум, і їм для розмноження потрібно ще й покохати одне одного і одружитися. Наголос зробила на коханні і одруженні. Це питання виникло десь у років 5-6. Моє пояснення його цілком задовільнило. Правда, Вам треба було пояснити саме слово "секс". То, може, треба сказати, що це і є частина процесу розмноження. Просто таке слово, яким називають кохання в одружених людей, коли вони хочуть мати дітей.  Я , до речі на якомусь сайті бачила розповідь з картинками.  Детально. Як на мене - не зовсім обовязково ці деталі для 4 річної дитини. 
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

jorgan

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • Останні відвідини:
    24 Лютого 2016, 14:55:47

    Звідки: калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #223 : 26 Січня 2010, 12:18:03 »

а як пояснити в 7 років правда ще не питав
треба готуватись :)

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #224 : 26 Січня 2010, 13:32:03 »

я чомусь помітила, що хлопчики цим питанням цікавляться менше і не так сильно. Думаю в 7 років можна пояснити так, як я в 6 своєму пояснила, але, будьте обережні, бо, можливо у вас дома питання статі це- табу і він не наважувався вас про це питати, і, можливо, він уже давно від старших у школі це питання для себе зясував, тому у вас і не питав. Може, варто самому почати цю тему? Вияснити, що він про це думає. Бо я читала, що іноді через  неправильні дитячі перші враження у людей розвивалися комплекси, які заважали їм в подальшому житті. Я читала про дівчину, яку мама переконала, що роздягнутися перед кимось, це дуже непристойно, соромно і т д . Вона не могла потім , навіть коли вийшла заміж, себе пересилити.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #225 : 27 Січня 2010, 19:20:45 »

Повністю підтримую Люсю.
На кожен вік пояснення має мати певні обмеження.
Я десь серед журналів (треба поритися) читала як пояснювати звідки беруться діти для кожного віку. Так, щоб їм було зрозуміло і водночас не викликало комплексів. Здається там була градація: для3- 4, 6-7, 9-10 та 12-14 років. Якщо знайду - надрукую.
А от про секс  :unknow. То, якби не передача "Файна Украйна" де це слово повторялось раз 20 за 5 хвилин, думаю такі питання мене ще довго оминали б  :).
Записаний

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #226 : 27 Січня 2010, 19:30:15 »

Казочка для д1тей.Називается-Мама знесла яечко.
Переклад думаю не потр1бний,але написано дуже просто )))
Зверн1ть увагу,як батькам весело,д1ти зразу розум1ють,що все це приносить задоволення,вс1 рад1сн1))
Ой,зараз перезагружу,а то не по порядку вийшло
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
« Останнє редагування: 27 Січня 2010, 19:40:20 від Svit »
Записаний

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #227 : 21 Березня 2010, 20:54:02 »



7 правил успішного батьківства
   

Більшість батьків замислюються, чи правильно вони себе поводять з дитиною. Звичайно, немає ідеальних батьків. Усі ми маємо труднощі та іноді не впевнені, чи добре виховуємо своїх дітей. Однією з проблем, що найбільше непокоїть батьків, є питання поведінки: що треба зробити аби діти поводилися добре?

1. Подавайте дітям приклад хорошої поведінки
Діти вчаться, наслідуючи поведінку дорослих. Ваша поведінка - приклад для наслідування.

2. Змінюйте ситуацію, а не дитину
Краще тримати цінні, крихкі та небезпечні предмети у недоступних для дітей місцях, аніж потім карати дітей за їхню природну цікавість.

3. Висловлюйте свої бажання позитивно. Кажіть дітям, чого ви від них очікуєте, замість того, чого НЕ бажаєте. Та якщо ви чогось категорично не бажаєте, формулюйте своє небажання чітко. Тому наступне:

4. Висувайте реальні вимоги
Запитуйте себе, чи відповідають ваші вимоги віку дитини, ситуації, у якій вона опинилася. Якщо ви в принципі розумієте, що виконання ваших вимог є гарним, та нереальним варіантом - думайте про компроміс. У чому ви можете поступитися так, щоб можна було б бути впевненим, що дитина виконає те, що ви хочете? Пояснюйте причину, яка впливає на ваше рішення. Прагніть до компромісу у спілкуванні зі старшими дітьми, а з меншими - використовуйте тактику переключення уваги.

5. Обирайте виховання без побиття та крику
На початку це може здаватися результативним, однак незабаром виявиться: щоразу ви змушені бити все з більшою силою, щоб досягти бажаного результату. Крик або постійні докори є також шкідливими та можуть призвести до тривалих проблем емоційного характеру.
Покарання не допомагають дитині виробити навички самоконтролю і поваги до інших. Пам'ятайте: людина може чомусь навчитися тільки коли спокійна, задоволена чи радіє чомусь. Це стосується і дорослих також. Коли дитина дістала ляпас, вона стає надто сердитою, знервованою та збудженою, тому не може достатньо глибоко усвідомити, за що і чому її покарано.

6. Допомагайте дітям вести себе краще, даючи їм вибір
Не сперечайтеся з дітьми про справи, які не мають великого значення. Дозволяйте їм зробити вибір: нехай вони самі вирішують, у що одягатися чи що їсти. Це попередить прояви образи та непокори з боку дитини. Вона не дорікатиме, що ви її постійно пригнічуєте.

7. Прислуховуйтеся до того, що говорить ваша дитина.
Цікавтеся тим, що вона робить і відчуває. І головне - пам'ятайте, що любов є найважливішою потребою усіх дітей і однією з основних передумов позитивної поведінки дитини та взаєморозуміння.

Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #228 : 22 Березня 2010, 09:56:32 »

Ситуація, свідком якої мені довелося бути, надихнула на міркування. Мама однієї дівчинки писала замість неї твір. Стало зрозумілим, що дитина не розвиває творчий потенціал. Звичайно, батькам легше зробити щось за дитину, але таким чином можна забрати в дитини можливість чомусь навчитися.
Коли я спостерігала цю картину, мені прийшла така думка: наші вчителі в школі, нажаль, не пояснюють дітям неохідність робити те чи інше, вони не прививають дітям любов до навчання. Якщо б цій дитині постійно пояснювали, що лише та людина, яка має сміливу уяву, може стати, до прикладу, винахідником, лише людина, яка в своїй уяві навчиться малювати своє майбутнє, зможе його втілити в життя, що складаючи різні історії, людина вчиться будувати своє майбутнє, дитина б з радістю намагалася б творити. Неварто забувати, що Бог - Творець, а ми створені за Його образом і подобою, тому маємо теж бути творцями. Так само і батьки, тому що не звикли навчатися, не можуть пояснити дитині чому їй потрібні різні науки. Думаю, найкраще, що ми можемо взяти зі школи чи вищих навчальних закладів - це не диплом, не кількість знань, а саме дорогоцінне - вміння вчитися, звичку витрачати час на обробку інформації, на роздуми.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Відпочинок в Артеку
« Прочитано #229 : 24 Березня 2010, 09:36:25 »

Сьогодні зранку,о 6-ій годині,перша група калуських учнів,поїхала до АРТЕКУ.Урядом було виділено 160 путівок,згідно програми екологічної ситуації міста і району.Це тільки перша партія путівок.Вартість однієї-8 000 грн.,соціальної-4 000 грн.Місцева влада,має надію,що це не будуть останні путівки саме до АРТЕКУ.Загалом,право на оздоровлення ,мають усі учні місцевих шкіл,а також Кропивника і Сівки-Калуської.Відбір дітей,як на мене,проведений цілком чесно.Як дальше буде-не знаю.Мені пощастило,бо до списку потрапила і моя старша дочка.Можу запевнити,що я й не знала,і не вірила,що таке станеться.У понеділок,в обідню пору зателефонували зі школи,і запитали чи я погоджуюся із даною поїздкою.Звичайно відповідь була позитивною,в першу чергу для дочки.Трішки все було зроблено "гальопово",бо за день треба було зібрати дитину у поїздку на 21 день.А тим більше дочку-підлітка.І якщо путівка "на халяву",то без чималих витрат не обійшлося.Правда не обійшлося і без прикрощів-окремі батьки мені уже телефонували,і питали скільки я заплатила,щоб АНЯ поїхала у АРТЕК ...
   З власного досвіду знаю, що не варто відправляти дитину до АРТЕКУ посеред навчального року.
Свого часу, навчаючись в 10-му класі, а вчився я досить добре, мені пропонували десь в грудні місяці поїхати в АРТЕК. Путівка була всього одна на всю ЗОШ №3. Мене обрали через те, що я напівсирота. Але оскільки я був дуже домашнім хлопцем, то я був категорично проти того аби так далеко їхати від рідної хати. Змість мене поїхала моя однокласниця заучка, мама якої працювала вчителькою. Після того як вона вернулась з АРТЕКУ, то її було просто не впізнати. Вона почала пофігістично відносить до навчання, погано виконувати домашні завдання і т.д., а ще вона з класу найшвидше вийшла заміж, вищу освіту здобула заочно і стала працювала пересічним продавцем. :(
   Тому, між сумнівним оздоровленням далеко від хати і добрим навчанням в школі - я обираю останнє. :pardon
« Останнє редагування: 25 Березня 2010, 08:28:35 від syddia »
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Відпочинок в Артеку
« Прочитано #230 : 24 Березня 2010, 13:41:08 »


 Тут можна багато сперечатися,але ж не місце.Хоча-де є гарантія,що наступна партія путівок буде саме до АРТЕКУ,і саме влітку,і що туди попаде власна дитина.Кожні батьки визначають самі,їхати чи ні? Якщо поїхало 160 учнів,то виходить,що всі вони приїдуть такі,як ваша однокласниця? Мій однокласник теж був під час навчального року,як відмінник.Зараз чувак реально сидить на стакані.АРТЕК зіпсував? Чи може я маю боятися педофілів? Все залежить від особистості.Ви думаєте я зараз спокійна? де там....Комок в горлі від ранку,а так буде 21 день.... :( Так що поживем-побачим. ;) І я обов"язково інформуватиму про перебіг артеківських подій.Можливо моя інформація пригодиться комусь на майбутнє. :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Відпочинок в Артеку
« Прочитано #231 : 24 Березня 2010, 16:26:41 »

Свого часу я була в санаторії посеред навчального року. Ніяких негативних наслідків місяць перебування без батьків для мене це не мало. Повернулась і спокійно пішла далі до школи. А мій син уже 4 роки під ряд їздить до санаторію також в Ялті. Перший раз коли він туди поїхав йому було 9 років. Я привезла і поїхала додому. Приїхала через 24 дні. Правда це влітку. Але я пишаюся, що моя дитина досить самостійна. І я знаю, що я можу йому довіряти. Не має значення куди відправити дитину в табір - далеко чи близько. Тісне перебування в дитячому колективі не може не відобразитися. Діти вчаться виживати в таких умовах. Вони вчаться самоконтролю, самореалізації в колективі. Цього не можливо, коли вдома тотальний контроль. Дитина може до кінця школи чекати, що мама нагадає, що треба вивчити уроки, мама "збігає" в бібліотеку допомогти написати реферат, мама слідкує, чи достатньо приладдя, зошитів... Під наглядом мами така дитина - відмінниця, але, рано чи пізно вона з-під опіки виходить. Абсолютно непристосована. Це може мати різні наслідки. Необовязково тільки погані, але... Тай тепер це не проблема, оскільки всі з мобільними телефонами. Треба тільки переконати дитину, що в разі будь-яких труднощів треба зателефонувати мамі. А мама вже порадить, як з них виходити. Треба бути впевненим, що Ваша дитина Вам довіряє настільки, що в першу чергу своїми питаннями поділиться з Вами. От і все....
А для дітей це буде море емоцій, вражень і нового життєвого досвіду.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна
Відпочинок в Артеку
« Прочитано #232 : 24 Березня 2010, 20:25:14 »

А ще на власному досвіді переконалася-що після таких поїздок починаєш більше цінувати рідних,і все що вони роблять для тебе.Переоцінка цінностей так би мовити.Я їздила з 10 років,і це тільки на користь пішло.Я рада за тих діток що поїхали-це хороший досвід. :good
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #233 : 25 Березня 2010, 11:45:08 »

Я мушу сказати, що літо і Артек то звісно ідеальний варіант, через те, що можна купатись у морі, але насправді Артек цінний зовсім іншим.
Я була колись в Артеку в літню міжнародну зміну, ну тобто були діти з союзних республік, але зараз це б була міжнародна зміна ;)
Я вважаю, що Артек то неймовірний поштовх вперед у такому віці.
Справа не в морі, бо в море ми заходили двічі на день аж по 5 хвилин. По свистку зайшли усі разом по свистку вийшли..
Цінність Артека у спілкуванні і в їх програмах.
У нас не було жодної незанятої хвилини..
Зранку ми збиралися усім тоді ще загоном, планували хто чим буде займатися вдень.. Хтось працював чи був задіяний у виставах бо був Артеківський театральний фестиваль, хтось був членом дискусійного клубу, в якому обговорюваліись різні філософські моменти...У нас були групові занняття з психологом, як для 1987 року то досить так було цікаво, бо що таке психолого на той час ніхто і не чув.
Яекщо дитина мала якісь вміння наприклад вміла нграти на фортп=епіано чи на іншому інструменті чи інші якісь вміння їх обовязково намагались показати 
Обов'язково в кожному таборі (дружині) був якийсь відомий танцювальний дитячий колектив, чи спортсени (діти звичайно) які примймали участь як у фестивалях так і просто давали концерти...
Ми грали в рольові ігри, наприклад нашу дружину ми шляхом свого референдуму визнали демократичною республікою "Річна" ( офіційно то була дружина РІчна табору Приморського якщо не помиляюсь) ми обирали свій двопалатний парламент і обговорювали кандидатури в нього. Одна палата була з вожатих, інша з дітей.
Ми ходили на гуртки абсолютно різноманітні: хтось на макраме  :-[, хтось міг пройти курс навчання на водіння авто (але туди приймали дітей з 13 років...мені булуо 11 :). Ми вчиили артеківських пісень, влаштовували національні творчі вечори і таке інше..
ЦЕ було незабутньо.Там є школа, до речі, дуже велика тому з навчанням не має бути проблем... Там дуже пильно слідкуюсть за твоїм здоров'фям у кожному таборі є свфій медичний кабінет а на рівні усього табору Артек то великий медичний диспансер.толто якщо дитина захворіє на місці кваліфіковані лікарі та апаратура, її навіть не поттрібно нікуди возити.
Не сумуйте з того, що діти не потраплять туди літом, Артек то завжди Артек...І Південний берег Криму вже зараз - то не наша погода ;)
В них уже все розцвіло ;) а за тиждень там вже буде майже літо ;)
Думаю , що зараз програми взагалі бомбові і ще цікавіші бо писала за 1987 рік
« Останнє редагування: 25 Березня 2010, 13:03:07 від Tandylight »
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #235 : 27 Березня 2010, 09:55:30 »

ідіотизм. використовувати дітей для показухи. добре що діти щирі і чесні. і сказали МІШААААА :)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #236 : 27 Березня 2010, 16:22:08 »

З тієї ж серії:
http://ua-time.com.ua/2010/02/22/skandal-deputat-lvovskoho-oblastnoho-soveta-zanymaetsja-razzhyhanyem-mezhnacyonalnoj-rozny-v-detskom-sadu/
Можливо та Ірина і має рацію. Та, на скільки я знаю, Марічка - може бути і Марійкою і Машенькою. І не варто таким чином впливати на психіку дитини. Це я не лише про цей сюжет, а і про всі переглянуті на Ю Тубе її виступи, пов"язанііз садочком. Повністю згідна, що ми повинні піддтримувати культуру українських імен. Але, якщо дитині (і батькам)хочеться бути Мішею, Анічкою чи Свєтою, то це незначить, що її треба привселюдно принижувати. Я - за українське. Але без перегинів палок.
І донечка моя, щоб там не говорили - Дашенька. Відповідно до словника імен, зменшувальні лагідні варіанти: Даринка, Дашенька, Дашок, Одарочка, Даня...А тій "вчительці", яка стверджує, що Машам чи Альонам треба пакувати валізи і їхати в Московію - самій варто спакуватися подалі від дітей. Хай дорослих навчає.
« Останнє редагування: 27 Березня 2010, 16:43:51 від сонечко я »
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #237 : 27 Березня 2010, 21:49:50 »

Цінність Артека у спілкуванні і в їх програмах.
У нас не було жодної незанятої хвилини..
 Так і є.Принаймі,від 25-ого(перший день у Артеку),я не можу зателефонувати дочці,коли хочу.Вона постійно зайнята :) Ще й наголошує по-дорослому:"Я звільнюся-зателефоную".Тепер я з нетерпінням чекаю її дзвінків.Із розмов,я мало що розумію :) Бо стільки емоцій,вражень і радості-і це все АНЯ переплітає в одне,розповідаючи,коли є вільна хвилинка.За ці дні,у них не було жодного уроку :( Це трохи мене бентежить,хоча-у четвер приїхали,адаптовувалися,а в п"ятницю відпочивали.Гуляли по Артеку,відвідали пам"ятник невідомому моряку,вшанували його хвилиною мовчання.Дорослі їм розповідають легенди і історії,пов"язані із Кримом.Щодня задіяні в іграх та концертах.Умови чудові.Бо перше,що я запитала,це за душ і кімнати.Відповідь була-ВАВ!!!!Нуі харчування на вищому рівні.З 14-ої до 16-ої у них тихий час.Називається АБСОЛЮТ :)Дочка мені каже-у нас абсолют....А я подумала,що абсолют-це горілка  :=) :D Аня розсміялася =))

Ну і ще одне,що хотіла додати.Серед учнів з нашої школи,попав хлопчик із дуже малозабезпеченої сім"ї.Я б сказала,що там мама трохи  :=) Видно неозброєним оком.Тата немає,а дома жахливі умови.Я щось згадала за Миколку,і мені стало лячно.Це добре,що він поїхав,а з іншої сторони  :unknow Чи захоче цей підліток повертатися до рідної домівки,у  ту страшну хату,у той безлад,до тієї бідності.Чи не піде ця поїздка йому на шкоду у майбутньому,чи зможе він уже зараз триматися від спокуси нормального життя? Він звісно не винен,бо долю собі не обирав.Та от як далі сладеться?Чи може він над цим не буде замислюватися? :unknow
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #238 : 27 Березня 2010, 22:20:50 »

.Називається АБСОЛЮТ ПосмішкаДочка мені каже-у нас абсолют...
Мене мала до років п'яти і ще зараз деколи просить заспівати колискову про Абсолюта :) То артеківська пісенька про таку собі міфічно-казкову істоту що присипає Артек, є його оберігом ;)
Пісенька дуже приємна і така як казочка :)  ;)



Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Д1ти,виховання,проблеми.
« Прочитано #239 : 27 Березня 2010, 22:26:15 »

 Тепер і я знатиму,що Абсолют- це не тільки назва горілки  ;)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...