Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Астрологія  (Прочитано 73229 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Астрологія
« Прочитано #80 : 28 Листопада 2012, 16:08:21 »

Церква Христова завжди строго забороняє будь-яке звернення до ворожбитів, чародіїв, чаклунів і визнає це заняття одним з виключно тяжких гріхів.
І не тільки Христова. Давайте розберемось\чи "пофантазуємо" кого можна назвати ворожбитами за тих часів, коли говорились ті слова. Найреальніше - то науковці і дослідники ( а саме - фізики, біологи, хіміки, лікарі, археологи ). Астрологів, як раз, думаю, можна залишити у спокої, як найменш шкідливих для людства. Саме науковці вивели всілякі віруси, хвороби, ГМО, смертоносні вакцини; навчились виводити клонів, які з часом можуть витіснити справжніх людей, бо більш пристосовані і сильніші, вони винайшли бомбу і все те, що протирічить Божій природі і віддаляє нас від наших духовних джерел. Саме вони руйнують людство, знищують сакрально-енергетичні місця Землі,виводять щось нове - тобто ворожать і чаклують. Що є більшим гріхом - убивати та спотворювати життя людей чи зазирати на зорі, створені тим же Богом? Може варто задуматись масштабніше замість того, щоб повторювати слова "святош", які грішать не менше за звичайних людей (звертаються до тих же астрологів, їх можна спіймати не лише за актом кохання з хлопчиками чи застати у машині з голими дівицями, а й прямо почути від них призиви до бійки за приміщення церкви, до розбрату і до війни, що напевно, ду-уже по-християнськи і по-Божому). Якраз - духовна несвідомість і невігластво - є гріхом. А не уміння орієнтуватись по зірках і вираховувати інтеграли. Тому що вся суть лише у тому як ти ті знання застосуєш у житті - допоможеш собі і людству чи перетвориш на дорогу алчності і знищення.  А ще до ворожбитів\чаклунів я б віднесла і політиків. Беруть правду і на твоїх очах перетворюють у привабливу брехню...Але політиків не може церква засудити, бо сама туди преться і впроваджує туди своїх осіб...
І так, доктор Макс, - астрологія - то бісівська наука. А наука про бомби, клонів і техномагії - то Божі науки...напевно...
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Астрологія
« Прочитано #81 : 29 Листопада 2012, 23:07:28 »

Пости, починаючи від повідомлення  bornslippy
Цитувати (вибране)
науковці це люди котрі не бояться задавати питання. якби всі слухняно слухали християнську церкву, ми мабуть дось ходили по плоскій землі і сонце оберталося б навколо нас.
Відповідь від: 28 Листопада 2012, 18:34:17
з.і. це ця <a href="https://www.youtube.com/watch?v=eyv1k6OfMSg" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=eyv1k6OfMSg</a> церква визначає що бісівське а що ні?
перенесено у тему "Про віру"
http://forum.kalush.info/index.php/topic,330.msg138978.html#msg138978
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Астрологія
« Прочитано #82 : 05 Грудня 2012, 23:21:48 »

Все, що пов"язане із розумінням Всесвіту і  Космосу признається бісовським вченням.
не зовсім так. не плутайте астрономію і астрологію, перша це вчення про рух небесних тіл, а друга лженаука. Ті волхви були мабуть астрономами, звіздарями.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Астрологія
« Прочитано #83 : 06 Грудня 2012, 00:38:35 »

Цитата: Сонечко+ від 18 Листопада 2012, 17:37:21
Все, що пов"язане із розумінням Всесвіту і  Космосу признається бісовським вченням.
не зовсім так
Та що там пояснювати? Нащо собі голову забивати, щось вишукувати на небі?
 -У Писанії ж чітко написано, що на тверді небесній закріпив Бог два світила, ну і далі по тексту.
Записаний
Следи за контекстами!

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Астрологія
« Прочитано #84 : 06 Грудня 2012, 10:01:50 »

Та що там пояснювати? Нащо собі голову забивати, щось вишукувати на небі?
 -У Писанії ж чітко написано, що на тверді небесній закріпив Бог два світила, ну і далі по тексту.
Офтопну... :-[  Ви мене дивуєте! опираєтась на Писання? Яке саме? бачу, що Біблійне. Там же Жорстокий Бог закріпив світила небесні.... А ще ви про писання пишете в темі про Віру:

Що там в ново-переписаному неодноразово "Старому Завіті", який базується на єврейських байках, написано - краще не читати, там "винос мозга".

Відповідь від: 03 Грудня 2012, 17:56:11


Чітко написано! А у вас не закрався сумнів, що брехливі служителі культу щось підправили, і ви цитуєте брехню?
Не блудіть, бо я не розумію вас. Тобто ви підписуєтея під тим, що Писання донесене до наших днів вірне і правдиве?
Чи то просто - винос мозга і тому такий блуд? Пишете  - краще не читати, а тут  - цитуєте? Браво :good
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Астрологія
« Прочитано #85 : 06 Грудня 2012, 11:37:32 »

Там же Жорстокий Бог закріпив світила небесні....
В тім Писанії, яке ви називаєте Словом Божим, чи Біблією, а насправді являється творінням епістолярного жанру великого колективу авторів, і базується на древньоєврейських байках.


Відповідь від: 06 Грудня 2012, 11:34:11
брехливі служителі культу щось підправили, і ви цитуєте брехню
Істинно глаголиш. Не просто підправили, а все від Альфи до Омеги там написане  служителями культу.

Відповідь від: 06 Грудня 2012, 11:36:51
Чи то просто - винос мозга і тому такий блуд? Пишете  - краще не читати, а тут  - цитуєте? Браво
Моє відсилання до Писанія - це така іронія, навіть сарказм.
Умберто Еко в "Маятнику Фуко" навів статистику, що в 17 процентів тих, що прочитали всю Біблію, "їде кровля" :o, тому краще не читати.
Записаний
Следи за контекстами!

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Астрологія
« Прочитано #86 : 06 Грудня 2012, 13:25:21 »

Ви навіть не помітили, можливо нехотячи, але Писання написали з великої букви.  ;) Дякую

Слава Богу, що читю Писання, а не Умберто Фуко!
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Астрологія
« Прочитано #87 : 06 Грудня 2012, 14:24:09 »

не зовсім так. не плутайте астрономію і астрологію, перша це вчення про рух небесних тіл, а друга лженаука. Ті волхви були мабуть астрономами, звіздарями.
чи не тому астрологію вважаєте лженаукою , що ваша релігія вкрала основу з астрології?
Відповідь від: 06 Грудня 2012, 14:19:48
Умберто Фуко!
Еко. і дуже погано що ви вважаєте добрим те що не читали Еко.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Астрологія
« Прочитано #88 : 06 Грудня 2012, 14:52:34 »

Еко. і дуже погано що ви вважаєте добрим те що не читали Еко.

Власне, в тому справа, що колись я читав багато всього, тепер читаю в основному Біблію... скоріш добрим вважаю те, що її читаю. Не хотів нічого поганого говорити про У.Ф., так сі стало  :)
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Астрологія
« Прочитано #89 : 06 Грудня 2012, 16:30:28 »

Не хотів нічого поганого говорити про У.Ф.
Еко  :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Астрологія
« Прочитано #90 : 06 Грудня 2012, 16:40:48 »

Еко
Сам в шоці, як я так  :pardon, :-[ :-[ :-[, думаю переживу  :unknow
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Астрологія
« Прочитано #91 : 06 Грудня 2012, 17:47:36 »

чи не тому астрологію вважаєте лженаукою , що ваша релігія вкрала основу з астрології?
достатньо відкрити вікіпедію і видно, що науковий світ визнав її як лженауку ще декілька століть тому.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Астрологія
« Прочитано #92 : 06 Грудня 2012, 18:39:55 »

декілька століть тому землю вважали плоскою навіть вчені. а зараз офіційна наука досі вважає теорію Дарвіна вірною. Тому ваша цитата, не аргумент.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Астрологія
« Прочитано #93 : 06 Грудня 2012, 22:52:10 »

аргумент. бо і тепер астрологія не вважається наукою, навідміну від астрономії яка є старою академічною дисципліною набагато старішою від астрології. Громадський авторитет цієї науки грунтується на точності та надійності отриманих результатів, включаючи передбаченння і прогнозування. Сучасна астрологія цим похвалитися не може і ніколи не могла.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Астрологія
« Прочитано #94 : 07 Грудня 2012, 02:43:19 »

Ви навіть не помітили, можливо нехотячи, але Писання написали з великої букви.  ;) Дякую

Слава Богу, що читю Писання, а не Умберто Фуко!
Нема за що. Розчарую Вас, я не "не помітив", я свідомо написав з великої, бо мав на увазі Біблію, а Писання - то синонім, який привласнили собі біблеїсти. Це трохи не чемно з їз боку, бо так у них виходить, що усе інше написане, всі інші мудрі книжки -то вже не Писанія, а якісь писульки незначні.
Я також помітив закономірність: більшість фанатично віруючих погано знайомі з Гігантами Мислі людської, "раби божі" навіть в Писаніях, тобто в Біблії, погано орієнтуються.
Ви це продемонстрували тим, що не знаєте такого відомого філософа, релігієзнавця, письменника, як професор Умберто Еко
Записаний
Следи за контекстами!

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Астрологія
« Прочитано #95 : 07 Грудня 2012, 14:37:26 »

Я також помітив закономірність: більшість фанатично віруючих погано знайомі з Гігантами Мислі людської, "раби божі" навіть в Писаніях, тобто в Біблії, погано орієнтуються.
Ви це продемонстрували тим, що не знаєте такого відомого філософа, релігієзнавця, письменника, як професор Умберто Еко
А де ви бачите фанатично віруючих?  Як повязати те, що незнаючи У.Еко я погано орієнтуюся в Біблії? Та я просто немаю на це часу, щоб знати про У.Еко. А сипати цитатами з Біблії для вас вважаю недоцільним:
Цитувати (вибране)
6 Не давайте священне собакам, ані не кидайте перел ваших перед свиньми, щоб не потоптали їх ногами й, обернувшись, вас не роздерли. Євангеліє від Матвія.7
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Астрологія
« Прочитано #96 : 07 Грудня 2012, 15:06:19 »

А де ви бачите фанатично віруючих?
Ви один з них, імхо. Більшість з тих жіночок, що їздять по Зарваницях, Почаївах і т.д.
Перла фальшиві у Вас:
Записаний
Следи за контекстами!

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Астрологія
« Прочитано #97 : 07 Грудня 2012, 15:17:56 »

Мдяя хто мало читає то й має мало інформації аби аргументувати свої твердження. знання сила. буває що забагато знаннь теж шкодять.
Yaro my в поїздках по різних священних місцях нема ніц поганого. я б наприклад із задоволеннм зїздив би глянути на стоун хендж чи в тібет чи в перу. все відносно. недавно був в Маняві. там вже попсово. колись було цікавіше і інтимніше.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Астрологія
« Прочитано #98 : 07 Грудня 2012, 15:38:24 »

Огляд архітектурних творінь рук людських - цікаве заняття. Це дійсно викликає повагу, що люди створили розумом і руками. Я бував в Церквах і православних і католицьких, на службах, колись був в Почаєві. Так, все красиво влаштовано, аби загрузити свідомість "блєском" і "шиком", звуками дзвонів і співами, запахами кадильними, щоб капітулювало критичне мислення. Я зомбуванню не піддався.
Відповідь від: 07 Грудня 2012, 15:34:08
буває що забагато знаннь теж шкодять
"Потому что в многой мудрости много печали, и кто умножает познания, умножает скорбь", - такі слова Соломону приписують. Щось у цьому є. Про знання я згоден, але не про мудрість.
 Є ще і такий вислів:
" Без печали и тоски полнота недостижима. Без них не может быть завершенности, ибо без них не может быть ни доброты, ни уравновешенности." 
                                                           Карлос Кастанеда.
Записаний
Следи за контекстами!

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Астрологія
« Прочитано #99 : 07 Грудня 2012, 16:14:47 »

Щось у цьому є. Про знання я згоден, але не про мудрість.
не щось а все так і є. і з знаннями і з мудрістю теж з віком ти стаєш мудрішим, переоцінюєш багато речей , і нові оцінки викликають смуток.
з другою цитатою теж саме. без смутку ми не будемо знати ціну справжньому щастю.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.