Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Кримінальне Прикарпаття  (Прочитано 153483 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Aika

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +175/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 119
  • Останні відвідини:
    04 Лютого 2013, 16:32:41

    Звідки: Калуш
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #100 : 14 Липня 2008, 08:58:50 »

наш кримінальний кодекс далеко не в кращому стані але порівнюючи з цивільним то нема ще на що скаржитись.....так у нас не Америка якщо скоїв покарання за кількома статтями то не отримаєш поповній....просто наш кодек передбачений не на захист потерпілих а на захист злочинців..в кожній статті можна знайти обставину якаб помякшила покарання злочинцю...
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #101 : 14 Липня 2008, 12:22:26 »

Ну я вас заспокою тошки, за згвалтування йому и 10 років хватить  ;) там таких дуже полюбляють, він відпрацює одним місцем за скоєне! А взагалі те що він скоїв не виправиш навідь відбуваючи найстрашніше покарання!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #102 : 14 Липня 2008, 14:51:25 »

А взагалі те що він скоїв не виправиш навідь відбуваючи найстрашніше покарання!
І справді, навіть смертна кара для такого негідника не допомогла б вернути все на свої міся: хлопця оживити, а дівчині повернути її здоровя та душевний спокій. Це тільки би на перший погляд втамувало жагу помсти, а так в більшость ще більше би сумлінь мучилось: судді який відправив людину на смерть, того хто би приводив вирок в дію, тай самі потерпілі з часом моги б жаліти за тим що бажали сметі ще одній людині.

Загалом кримінальна відповідальність не повинна ставити за мету покарати, а в першу чергу повинна нести виправно-виховну роль.

Щодо нашого гуманного кримінального законодавства, то це вимога часу, які б не були покарання, а головне щоб вони були невідворотні. А от якраз в останньому ми і відстаємо. Наш КК України повинен максимально відповідати вимога Конвеції Прав людини. Америкосам по великому рахунку плювати на різного роду міжнародні зобовязання, а от ми тільки прагнемо влитись в цивілізований західний світ, тому і мусимо через міру страдати гуманізмом.

Не вважаю американську практику повного складання покараннь досконалою. Бо згідно нашогно законодавства засуджений до певного строку, а то і довічно має певну надію на скорочення строку за хорошу поведінку і сумлінну працю. А от що ви скоротите із пару століть позбавлення волі?

Наголошую шо головним завдання повинно бути уникнення, унеможливлення і недопущення настання кримінальнокарного діяння, а не кара за нього.

Ну я б взагалі б запропонував покарання око за око, зуб за зуб і тоді все б булоб ок
Каменний век!!! :(

.в кожній статті можна знайти обставину якаб помякшила покарання злочинцю...
Чуточку підправлю. Не в кожній статті, а в кожній справі, бо якщо розглянути диспозиції статтей КК України, то починаючи від першої частини статті і далі, вони в більшості передбачають склади злочинів із обтяжуючими обставинами. А самі помякшуючі обставини зведені в одній статті 66 КК України, та їх перелік не є вичерпним. ;)
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #103 : 14 Липня 2008, 16:38:41 »

Ну я б взагалі б запропонував покарання око за око, зуб за зуб і тоді все б булоб ок
Каменний век!!! :(
Зате дієво і справедливо  :good
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #104 : 16 Грудня 2008, 09:13:43 »

Перебуваючи недавно у Калуші не від одного знайомого чув про подібне але результат хоч якісь але є, і це втішає http://vikna.if.ua/news.php?start=1&id=4292&tema=
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #105 : 27 Січня 2009, 09:19:16 »

Того тижня, на роботі у мами вкрали ворота а верніше одну частину оскільки вони досить важкі! Сторожу виговор,  пояснюючу і т.д., всі вже і не надіялись знайти ворота, АЛЕ, робочі прибираючи тротуари 50-100 метрів від воріт на подвір"ї власного будинку почули як болгаркою ріжуть метал на що і звернули увагу! Дивляться а два молодих хлопця ріжуть ці самі ворота! На зауваження хлопці що ж ви робите ми зараз викличему міліцію, молодики давай тікати! Звісно міліція була викликана, при огляді подвір"я в сараї чи стайні чи гаражі, але гаражем це важко назвати працівниками міліції було виявлено кастет! Вдома була бабця та мати одного з злодіїв, на телефонний дзвінок матері сину щож ти робиш повернись бо буде гірше молодики всеж таки повернулись! При огляді особистої кімнати було виявлено 10 мобільних телефонів, на пояснення що це таке і звідки, та на запитання звідки кастет та навіщо відповіді чіткої не було надано! Які далі розгортались події я розповідати не буту оскільки це вже робота самих працівників міліції, але відповідної відповідальності злочинці я впевнений що не понесуть! Ось така історія сталась!  До речі одному 17 років іншому 19!
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #106 : 27 Січня 2009, 09:56:42 »

що скажеш. роботи мало зарплати копійчані!! скоро будуть наслідувати біографію яника!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #107 : 24 Червня 2009, 11:44:52 »

Від тепер вся Україна стане більш кримінальною, оскільки із підписанням президентом відповідного закону, крадіжкою буде вважатись незаконне заволодіння майном на суму більше 60 грн. Міліція гнатиме показники, судди потітимуть від кількості справ, а буцигарні тріщатимуть від злочинців. :(
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #108 : 25 Червня 2009, 12:38:39 »

 А, якщо до цього часу справу відкривали, тільки коли сума викраденого була не менше ніж 500 грн., то, що Украйїна була менш кримінальною?Просто більшість вуличних крадіжок є на суму якраз до 500 грн і в статистиці відповідно не відображалися, але це ж не значить, що їх не було. Злочинці про це знали, і нагло діяли, бо знали, що все одно безнаказані ЗАКОННО. Тепер, може,будуть боятися хоч трошки. У мене колись на базарі витягли телефон. Я бачила того хлопця, що біля мене "терся" і я його нашим "доблесним" правоохоронцям описала З їх слів я зрозуміла, що вони його добре знають. Мені навіть прізвище назвали. А потім почали натякати, які вони бідні, як їм не вистачає навіть на папір і на бензин, щоб поїхати його заарештувати. Пропонували мені, щоб я на затримання відвезла їх на своїй машині. Коли я відмовилась і сказала, що буду "плалити" тільки за результат вони взяли у мене заяву і пообіцяли повідомити. Але потім мені ніхто нічого не повідомляв. Потім далі я вже собі уявляю як було. Оскільки вони не змогли скосити щось із мене - вони викликали його - показали мою заяву і відповідно скосили з нього. А на мою заяву винесли постанову, що вартість мого телефона,мабуть,не ула достатньою, для порушення справи.
Відповідь від: 25 Червня 2009, 12:33:50
  Значит за статистикою цього злочину НЕ БУЛО. Значить за статистико Україна була МЕНШ КРИМІНАЛЬНОЮ
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #109 : 25 Червня 2009, 15:40:04 »

Написано в Десяти Божих Заповідях "Не кради"і що цікаво не вказано на яку суму.: ))))тобто взагалі НЕ КРАДИ!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #110 : 25 Червня 2009, 16:03:04 »

А я веду до того, що заклади кримінально-виконавчої системи і так тріщать від дрібних злочинців, а от ті шо діють по крупному і далі грабують людей на міліони. А зараз міліція і поготів не захоче займатись великими злочинами, бо їм хвататиме показника по дрібязку. :fool

Написано в Десяти Божих Заповідях "Не кради"і що цікаво не вказано на яку суму.: ))))тобто взагалі НЕ КРАДИ!
А де Ти бачив закон який би прямо дозволяв красти? Просто до тепер крадіжка тягла на злочин якщо сума вкраденого перевищувала 970 грн., а все що до цього тягло адмінвідповідальність, але аж ніяк не безкарність.  :punish

Хтось мені тут недавно про гуманність до тварин впарював. А чи гуманним буде запхати хлопа за 100 гривень на пару років до кримінально-виконавчої колонії аби він там втратив здоровя, набув ще більшого кримінального досвіду, зазнав моральних та фізичних страждань, а опісля вийшов і опинився на самому дні соціуму?

Чи не варто було б вирішувати проблему злочинності в її корені, а не саджати всіх підряд за грати чи застосовувати інші види покарань?
« Останнє редагування: 25 Червня 2009, 16:10:50 від syddia »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #111 : 25 Червня 2009, 18:44:57 »

Карати треба навіть і  за 10 грн,але я згідний не обов'язково садити ,точніще навіть і не можна.Треба шукати інші методи покарання,от дороги у нас погані,хай відробляють і щоб не зовсім задармо,так щоби і сім'ї(якщо є)залишалось.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #112 : 27 Червня 2009, 10:27:49 »

Карати треба навіть і  за 10 грн,але я згідний не обов'язково садити ,точніще навіть і не можна.Треба шукати інші методи покарання,от дороги у нас погані,хай відробляють і щоб не зовсім задармо,так щоби і сім'ї(якщо є)залишалось.
 :good :good :good
Для того і має бути суд- щоб розібратись і визначити міру покарання.
Відповідь від: 27 Червня 2009, 10:19:53
А щодо того, що міліції вистачатиме показників по дрібязку, і вони не займатимуться справжніми злочинами, то це перебільшення. Невже нема способу примусити їх працювати? Не будуть же вони наліво і направо роздавати відписки про непорушення справи. Нехай вже їм будуть ті показники, хай собі люди премію получають. А справа громади - контролювати - за що.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #113 : 27 Червня 2009, 10:39:04 »

Я думаю ніяка громада контролювати нічого не буде((.Краще би в законі було написано,якщо сума вкраденого менше 1000гр.,то повернути вкрадене і на суму вкраденого відпрацювати на громадських роботах.І це тільки на перший раз,а повторно міру призначати більш суворіщу.В такому випадку є шанс людині одуматись,і виправитись.Бо за міліони просто знімають з посади,а за курку в тюрьму?це абсурд.Тому така трудотерапія була би доброю і для виховання і людям долі би не калічила.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #114 : 27 Червня 2009, 20:07:46 »

Для того і має бути суд- щоб розібратись і визначити міру покарання.
Люся, не знаю як заблизько і як заглибоко Ти знайома з судовим процесом, але стверджу Тобі компетентно, що розгляд справ судом в рамках кримінального процесу це дуже марудна справа і навіть найменша, і найдрібязковіша справа може затягтись на довгий час, що у свою чергу потягне неякісне судочинство загалом і зайві матеріальні витрати. Осстаннє ж, як любить стверджувати Ігор_О, оплачується з наших кишень.

А щодо того, що міліції вистачатиме показників по дрібязку, і вони не займатимуться справжніми злочинами, то це перебільшення.
Раз перебільшення, то мабуть, Ти і з роботою міліці дорбдре знайома і з середини? :unknow
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #115 : 17 Вересня 2009, 15:16:36 »

В Калуші після Дня незалежності стільки новин ............................... :censore
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #117 : 19 Лютого 2010, 19:15:52 »

У мене вкрали норкову шапку !
Записаний

Mr.Loba-Loba

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Пес"Децик"
  • Останні відвідини:
    09 Серпня 2019, 07:00:15

    Звідки: Демократична Автономна Республіка Калуш
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #118 : 19 Лютого 2010, 19:51:23 »

У мене вкрали норкову шапку !
а в тебе вона була, взагалі? ти ж навіть не знаєш,що таке норка,а що таке шапка?
Відповідь від: 19 Лютого 2010, 19:46:21
:o
Записаний
ПРИШЁЛ,УВИДЕЛ,ПОДЕБИЛ!!!!!     :agressive

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #119 : 19 Лютого 2010, 19:56:09 »

Її вкрали тому і незнаю , якби не вкрали то знав би , як можна знати те чого вже нема ?
Відповідь від: 19 Лютого 2010, 19:51:52
Крім того якийсь креміногенний дятько заблокував мою можливість писати в чаті форуму
Відповідь від: 19 Лютого 2010, 19:53:06
Кругом одні жуліки і бандіти
Відповідь від: 19 Лютого 2010, 19:53:51
Добре що я сильний , я сильний такий як ніхто і в мене кулак мов яєчня в слона
Відповідь від: 19 Лютого 2010, 19:55:21
Але це не допомогло тому що шапку все одно вкрали
Записаний