Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Кримінальне Прикарпаття  (Прочитано 153481 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lisa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +84/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 231
  • Останні відвідини:
    15 Березня 2009, 17:21:08

Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #20 : 11 Жовтня 2007, 17:34:13 »

Я вважаю що проект про дотримання тиші в громадських місцях є дуже навіть доречним, проблема тільки в тому чи будуть калушани дотримуватись їх... Я шось дуже сомніваюсь що якщо хтось захоче зробити міні феєрверк (такі які часто почали робити в дворах жилих будинків серед ночі...) будуть йти і брати на це дозвіл...
А щодо алкоголізму то я теж залишилась просто в шоці прочитавши статтю... Жаль що люди почали вирішyвати свої проблеми випивкою...
Записаний
"Всем правит случай. Знать бы еще кто правит случаем" - Станислав Ежи Леу

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #21 : 12 Жовтня 2007, 08:57:20 »

Ну что ЕВРОПА блин  8) правда пока как проэкт но всё же

Проект рішення міської ради "Про затвердження правил дотримання тиші в громадських місцях" 
угу як на мене то це просто видушування грошей з підприємцв. краще б навели порядок на вулицях . наприклад на посьолку вночі. :ganba
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #22 : 12 Жовтня 2007, 09:08:36 »

Ну что ЕВРОПА блин  8) правда пока как проэкт но всё же

Проект рішення міської ради "Про затвердження правил дотримання тиші в громадських місцях" 
угу як на мене то це просто видушування грошей з підприємцв. краще б навели порядок на вулицях . наприклад на посьолку вночі. :ganba
А что на посёлку ночью???
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #23 : 12 Жовтня 2007, 11:39:10 »

та якщо не брати до уваги що можуть дати по голові і зняти і забрати все що треба. то впринципі нічього!!!! ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #24 : 12 Жовтня 2007, 12:29:51 »

я думаю що дати по голові і забрати цінні речі можуть не тільки на Посьолку, а навіть у підїзді будь якого будинку.
от  в мене вирвали сумочку з рук(три роки назад), це у дев"ятій годині вечора, при тому що у домі живуть два мента, які нічого зробити не могли, їм навіть впадло було вийти на вулицю, коли я репетувала і крила матами тих злодюжок.
а пів року назад з сумочки у маршрутці витягнули гаманець з грошима і картками.
та це повний завал куди дивиться наша ментура :ganba, з такими ментами держави не збудуєш :(
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Lisa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +84/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 231
  • Останні відвідини:
    15 Березня 2009, 17:21:08

Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #25 : 12 Жовтня 2007, 14:53:20 »

та якщо не брати до уваги що можуть дати по голові і зняти і забрати все що треба. то впринципі нічього!!!! ;)
Ну це ти вже перебільшуєш...ну та ясно, як Посьолок то вже там капєц шо твориться а в центрі міста такого нема правда?... Правильно Рибка написала що якщо захочуть то можуть наваляти в будь-якому іншому місці... І взагалі мене чогось нервує що чуть що, то зразу Посьолок! По твоїм словам виходе шо там одні серіал-кіллери, вбивці та грабіжники живуть!!!    :unknow
Записаний
"Всем правит случай. Знать бы еще кто правит случаем" - Станислав Ежи Леу

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #26 : 15 Жовтня 2007, 13:37:18 »

є звичайно але не так часто.  я ж сказав наприклад на посьолку. і це теж проблема мєнтів. і влади!!!! :ganba
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #27 : 15 Жовтня 2007, 16:19:50 »

Не хочу нікого образити, але на мою думку Посьолок дійсно має підвищену криміногенну ситуацію, так само як Пасічна у Франіку.
На мєнтів теж не варто все валити. Знаю, що десь пів року назад, в Калуському МРВ УМВС була велика недоукомплектація штату дільничних інспекторів - із 40 бракувало десь під 30 чоловік. Якщо би Sledopyt заглянув в цю тему, то він би не дав мені збрехати. Загалом в мєнтурі дурна система, там люди пашуть шо коні і шукають злочини де їх нема, а там де є, то вже руки не доходять. Через велику перенагрузку багато хто з мєнтури тікає. Тому, через велику плинність кадрів зараз в міліції безпорядок. :(
Щодо великого рівня хуліганства, то це проблема самої системи, куди входять і сімя, і школа, і держава з її нестабільною економікою і т.д.
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #28 : 15 Жовтня 2007, 17:55:19 »

Не хочу нікого образити, але на мою думку Посьолок дійсно має підвищену криміногенну ситуацію, так само як Пасічна у Франіку.

Не треба про посьолок. І на Загірї може таке саме трапитись, що і на посьолку.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #29 : 16 Жовтня 2007, 09:16:36 »

так може але не так часто. tywkanchuk правий це проблема системи взагальному. просто чому я наголосив про ментів, деколи харить коли вони ходять я к півні гамбургскі поцентрі штормлять пацанів які пють пиво а коли якась серйозна двіжуха (драка чи ще щось) їх нема нікого.мене особисто це дивує :duvno
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #30 : 16 Жовтня 2007, 10:56:28 »

так може але не так часто. tywkanchuk правий це проблема системи взагальному. просто чому я наголосив про ментів, деколи харить коли вони ходять я к півні гамбургскі поцентрі штормлять пацанів які пють пиво а коли якась серйозна двіжуха (драка чи ще щось) їх нема нікого.мене особисто це дивує :duvno
Как???  :o Я сколько был (правда год назад), ну ниодного патруля не видел в центре, что мы только не исполняли, и водку пили, и ..... ну в общим не важно,  :=) хоть бы один подошёл! Я даже у друзей интересовался по этому поводу, говорят что очень редко вообще можно увидеть патруль!
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #31 : 16 Жовтня 2007, 11:36:26 »

 :D ну то просто ваш зовнішній вигляд їх налякав і вони всі поховались. можи ви якісь кримінальні афтарітєти. :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #32 : 16 Жовтня 2007, 13:12:43 »

Та ходить пару доходяг з міської варти по центрі Калуша. Серед них є один такий шпунтик - десь 160 см в прижку і в капелюсі. :D Може він і володіє якимось бойовим мистецтвом, але я вважаю що страж порядку повинен вже самим виглядом викликати страх і повагу.
Одного разу бачив як ті міські вартовики трохи потовкли бебехи одному мутному пацанчику. Спершу мене це обурило, але потім подумав, що оскільки я від початку конфлікт не бачив, то значить було за що того пацика пресувати. :unknow

А ще я знаю, що міська варта і міліція не дозволяє вїжджати в центр міста ні на машинах, ні на скутерах. Це, на мою думку, дуже добре.
Ще б та варта не лише по цетрі шаста, а трохи і на переферії порядок наводила. Хоча я особисто чув від керівника управління з надзв-х ситуацій і цив.зах. населення, якому підпорядковується міська варта, що їм бракує людей для належного забезпечення порядку в місті, особливо під час підготовки та проведення масових заходів і люди, буває, працюють понаднормово. :(
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #33 : 16 Жовтня 2007, 13:23:13 »

Оскільки ми сильно відійшли від теми новин, то переніс дискусію у відповідну тему.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #34 : 24 Жовтня 2007, 13:15:25 »

На минулих вихідних в нашій області були два убивства.
В Долинському районі жінка вбила чоловіка - конкретних обставин злочину не знаю.
Ще відбувся жахливий злочин в Тисменецькому лісі. Молодий чоловік, який вже відсидів пару років за розбійний напад згвалтував свою знайому попередньо вбивши її хлопця!!!
Ті двоє бідолах приїхали до свого горезнайомого на дачу на пікнік. Хлопці вийшли поговорити на вулицю. Потім газда дачі вернувся весь в крові і почав природнім і неприроднім способом гвалтувати дівчину. Пхав їй в геніталії сторонні предмети... :o
Потім відпустив бідолаху. :'(
Станом на сьогоднішній день того виродка вже спіймали. Думаю йому світить чималий строк. >:(
« Останнє редагування: 25 Жовтня 2007, 20:12:02 від WikTor »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #35 : 25 Жовтня 2007, 20:47:54 »

Жах!!!
То явно осінь викликає загострення у хорих на голову.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #36 : 31 Жовтня 2007, 12:59:55 »

На ОТБ "Галичина" був репортаж про злочин в районі вокзалу м. Калуша. Був вчинений опір і завдані тілесні ушкодження сержанту міліції
Записаний
When doctors differ who is to decide?

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #37 : 31 Жовтня 2007, 13:34:35 »

Задержан насильник и убийца из Ивано-Франковской области.

Ивано-Франковская обл.



В одном из поселков Ивано-Франковской области на улице было найдено тело женщины со следами насильственной смерти, сообщает пресс-служба МВД. По подозрению в совершении этого убийства задержан 26-летний местный житель, без постоянного места работы. Предварительно установлено, что он вечером, изнасиловал и задушил потерпевшую, сообщает E-NEWS.
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #38 : 06 Листопада 2007, 14:19:01 »

Криваві події, що трапилися у ніч на 21 жовтня на території одного з садово-городніх кооперативів поблизу Івано-Франківська, з часом набули певного резонансу. Здебільшого через появу всіляких чуток про характер вчинення вбивства молодого чоловіка та розправи над його знайомою дівчиною. Щоб не зашкодити роботі оперативників, які відразу встановили особу підозрюваного у скоєнні цих злодіянь, міліція поширила через ЗМІ мінімум інформації. Річ у тому, що правоохоронці за гарячими слідами здійснювали увесь комплекс оперативно-розшукових заходів, спрямованих на негайне затримання підозрюваного.

Зараз вже можна стверджувати, що цей 22-річний чоловік міг накоїти ще більшого лиха, якби потерпіла не зуміла б вирватися з його рук. Надвечір 20 жовтня до її знайомого (за деякими даними, нареченого) на мобільний зателефонував мешканець Долинського району з пропозицією зустрітися і відпочити, як мовиться, на природі. 27-річна мешканка Тисменицького району разом з 24-річним знайомим перебували в гостях якраз неподалік від місця, де долинянин запропонував зустрітися. Тим паче він пообіцяв приїхати за ними на таксі.

Навряд чи місце, до якого хлопець привіз цю пару на відпочинок, гостям сподобалося. Адже в сиру погоду «відпочивати» довелося не на дачі, як обіцяв ініціатор, а в маленькому будиночку для зберігання інструментів та будматеріалів. Хай там як, саме тут товариство випивало, а скінчилася вечірка для гостей особистою трагедією для кожного з них. Коли стемніло, чоловіки вийшли на вулицю, залишивши дівчину наодинці. За якийсь час досередини увійшов лише один. І це не був її добре знайомий молодий чоловік. Натомість незнайомець познущався познущався над дівчиною, зґвалтував її, несамовито бив. Вершиною цієї жорстокості стало змушування дівчини ховати в лісовому масиві мертве тіло її знайомого. На цей час вона втратила всі надії на те, що той повернеться і врятує її від знущань «господаря».

Незважаючи на біль від побоїв, дівчині вдалося втекти. Босоніж посеред ночі вона перебігла через всю територію садово-городнього кооперативу і дісталася дороги. Сторож авторинку викликав таксі і міліцію. Потерпілу доставили в обласну клінічну лікарню. Натомість міліціонери з кількох слів дівчини зрозуміли, що десь у лісовому масиві слід шукати труп вбитого.

Тіло 24-річного мешканця Івано-Франківська виявили в лісі за кілька десятків метрів від крайнього дачного будинку. Убитий з чисельними рубаними пораненнями на голові був накритий гіллям і хмизом. Про особу ймовірного вбивці оперативники дізналися ще вночі: розшукували 22-річного мешканця Долинського району, який найнявся зробити огорожу навколо дачної ділянки. Власник ділянки дав йому ключ від будиночка, тож долинянин відчував себе тут певним господарем.

За неповний тиждень кропіткої розшукової роботи міліціонери перевірили десятки місць, де міг переховуватися зловмисник, і людей, з якими він контактував. І ця робота не була марною. Як повідомив перший заступник начальника УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Богдан Стасевич, за орієнтуванням прикарпатської міліції працювали колеги не тільки сусідніх областей, а й за кордоном. Зрештою, така співпраця і взаємодія стала запорукою успішного завершення розшукових дій. Два дні тому розшукуваного за підозрою у вбивстві та зґвалтуванні було затримано на території Гомельської області Республіки Білорусь. Як уже з’ясовано, після вчинення особливо тяжких злочинів раніше судимий чоловік одразу подався навтьоки. Тієї ж ночі випадковими транспортними засобами він дістався Тернополя, а відтак поїхав до Білорусі. Зараз вирішується питання про якнайшвидше доправлення підозрюваного в Україну.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #39 : 06 Листопада 2007, 16:58:54 »

Шось в цій статейці напутали з віком учасників трагедії. Кажуть, що дівчині було приблизно 23 роки. А ще говорять, що вона вже йде на поправку, але психічна травма в неї буде ще довго. :(
Записаний