Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Кримінальне Прикарпаття  (Прочитано 153465 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #80 : 13 Березня 2008, 14:35:11 »

Недавно почув жахливу звістку - минулої ночі обікрали церку св. Архистратига Михаїла, що в центрі Калуша. Поки що подробиць ніхто не знає. :(
Как может рука подняться святыню обкрадать! Не понимаю  :unknow Это нужно быть не то что атеистом а вообще ничего человеческого не должно быть! Володь просьба следить за развитием событий АГА?!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #81 : 13 Березня 2008, 15:01:17 »

   То моя бабця більше стежить за цією подією, точніше за її наслідками. Вона в мене як інформаціно-довідковий центр при Загірській церкві. :-D Цілий день сидить на телефоні і обговорює із собі подібними цю жахливу подію.
   Конкретно нічого не відомо. Каже, що злодії проникли в ночі в середину церкви і перевернули там все догори дном, що саме викрадено ще достовірно не відомо. Рано там була ціла купа міліції і здається навіть Службу Божу не проводили. :unknow
« Останнє редагування: 13 Березня 2008, 16:36:42 від tywkanchuk »
Записаний

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #82 : 13 Березня 2008, 16:24:40 »

Якось недавно сестра tywkanchukа, яка працює у відповідній сфері, казала, що зараз дуже зросла кількість квартирних крадіжок. Мабуть, вже їм квартир замало, але це ж ким треба бути, щоб полізти до церкви? :unknow
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #83 : 13 Березня 2008, 17:11:24 »

   На скільки я знаю, то в Калуші орудує, якась сильна злочинна група, можливо навіть організована. Кажуть, що за ніч іде по 2-3 квартири. :evil
   А правоохоронці ніяк не можуть вичислити тих бандюків. За це вже звільнили двох заступників начальника Калуського МРВ УМВС. :(
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #84 : 15 Березня 2008, 02:03:04 »

на загірі пограбували 4 хати. Причому одну в той час коли міліція дежурила в тому районі. А один з тих будиників належить калуському афтарітєту. =)) крадуть вже один в одного. І ще цікавий факт. Всі будинки з пластиковими вікнами!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #85 : 15 Березня 2008, 09:03:26 »

Оперативники ходять по магазинах і випитуються, чи не приносили на продаж техніку (плазмові ТВ і т.п.).
По шухеру який на них навели (то по них видно) виглядає так, що то дійсно якийсь авторитет постраждав.

!УВАГА!
У жодному разі не купуйте зараз з рук Б/У речі, вони можуть виявитися краденими!

Мало того, що купуючи їх ви сприяєте злочинам, то ще й можете позбутися купленого.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #86 : 15 Березня 2008, 12:42:24 »

!УВАГА!
У жодному разі не купуйте зараз з рук Б/У речі, вони можуть виявитися краденими!

Мало того, що купуючи їх ви сприяєте злочинам, то ще й можете позбутися купленого.
Юра, звідки такі глибокі знання? :-D А шо раніше було безпечніше купляти Б/У товари з рук. Знаю один мій знайомий любив ранеші купити у якихось проходимців то болгарку, то дрельку... Я на всі сто впевнений що ці речі крадені. :(

   Повернусь до питання крадіжки з міської церкви. Одна компетентна особа, доречі він є форумчанином, але не має часу сюди залазити, повідомила, що з церкви викрали тільки 30 грн. і все сильно поперекидали. :unknow
Записаний

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #87 : 16 Березня 2008, 10:45:27 »


Цитувати (вибране)
Недавно почув жахливу звістку - минулої ночі обікрали церку св. Архистратига Михаїла, що в центрі Калуша. Поки що подробиць ніхто не знає.
Тільки що прийшов з церкви і там Свфященник розказував що знайшли хто то обікрав!
Крім Того Ще були обікрадена церква Православна Що коло пошти!
По даним це Були учні 10 школи!спочатку знайшли 2 а потом ще 2  :ganba
Відповідь від: 16 Березня 2008, 10:43:43
Цитувати (вибране)
і все сильно поперекидали.
Перекидали? :o Там Все потрощили Хрестом!
Крім того Розбили камнем Вікно!
Записаний


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #88 : 16 Березня 2008, 11:03:28 »

Сатанисти якісь, чи обкурені?  :ganba :ganba :ganba
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #89 : 16 Березня 2008, 11:59:28 »

а я звідки знаю? В Калуші тепер є Купа Зброду
Записаний


Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #90 : 17 Березня 2008, 14:05:11 »

!УВАГА!
У жодному разі не купуйте зараз з рук Б/У речі, вони можуть виявитися краденими!

Мало того, що купуючи їх ви сприяєте злочинам, то ще й можете позбутися купленого.

 :), тут ти ,Юрасику, троха "перегнув палку". Не думаю, що на базарі продають крадені бувші у вжитку холодильники або газові плити.
Та й телевізори звичайні CRT зараз не виносять, хіба поодинокі "Рембо - пияки". ( В мене Sony Trinitron 28''  замахались би виносити - вага біля 50 кг )   :o
навіть пройшла вже мода на крадіжки автомагнітол з машин - "паліво" не окуповується...
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #91 : 17 Березня 2008, 14:28:39 »


навіть пройшла вже мода на крадіжки автомагнітол з машин - "паліво" не окуповується...
Тут я не согласен, нарики, бомжи и другие "сливки общества" бъют стёкла и лезут в машину даже за каким то паршивим сд-диском, не говоря уже о магнитолах. Сравнительно недавно бамбанули у меня машину когда ещё была жигули ВАЗ 2105 так сорвали стареньки дряхленький градусник, приклееный к потолку так как ножка крепления сломалась! Магнитолу без панельки ковыряли, но чудом магнитофон остался! Ничего по сути ценного и не забрали, (диски некоторые правда жалко) но ущерба нанесли гораздо больше тем что разбили боковое стекло!  :(
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #92 : 17 Березня 2008, 17:11:59 »


( В мене Sony Trinitron 28''  замахались би виносити - вага біля 50 кг )   
ти ще до нього гирі привяжи :=) ;) жартую!!

навіть пройшла вже мода на крадіжки автомагнітол з машин - "паліво" не окуповується...
взагальному так але кщо дуже сподобається твій мафон то ....
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #93 : 17 Березня 2008, 19:51:06 »

Ага
і я про базар не говорив. Не будьте дітьми. Все продається через знайомих. Може скажете, що мобілки з рук ніхто не продає і не купує?
Та з них добра третина, якщо не половина палені.
А через когось такого, що підторговує б/у телефонами, у якого ви вже 3 телефони купили, якраз і можна толкнути ноут, чи тєлік. Звісно холодильник так не піде.
Але я наприклад знаю кількох людей, що торгують б/у технікою, у тому числі і холодильниками і машинками. От до такого привезли скинули, а ви за тиждень прийшли і купили, навіть не здогадуючись, що то було не з Німеччини.
Звісно розумніші злодії не будуть то реалізовувати у Калуші, але можуть не Калуські.
Так, що старайтеся утримуватися від покупок у неперевірених продавців непонятного походження техніки
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #94 : 10 Липня 2008, 15:58:29 »

відбувся жахливий злочин в Тисменецькому лісі. Молодий чоловік, який вже відсидів пару років за розбійний напад згвалтував свою знайому попередньо вбивши її хлопця!!!
Ті двоє бідолах приїхали до свого горезнайомого на дачу на пікнік. Хлопці вийшли поговорити на вулицю. Потім газда дачі вернувся весь в крові і почав природнім і неприроднім способом гвалтувати дівчину. Пхав їй в геніталії сторонні предмети...
Потім відпустив бідолаху.
Станом на сьогоднішній день того виродка вже спіймали. Думаю йому світить чималий строк.
Пригадуєте цей жахливий злочин, який у жовтні минулого року сколихнув спокій прикарпатців?

  Так от, по спливу восьмимісячного строку злочинець отримав свою кару.
Якраз на самого Івана 8 липня 2008 року вироком Апеляційного суду Івано-Франківської області гвалтівник-вбивця був засуджений до 17 років позбавлення волі. За злочини, які він вчинив протягом однієї жовтневої ночі 2007 року (вбивсто, згвалтування, задовлення статевої пристрасті неприроднім способом, незаконне позбавлення волі, грабіж і ін.) він отримав 14 років позбавлення волі, також до даного покарання йому було повністю приєднано невідбуту частину покарання за попереднім вироком у вигляді 3-х років позбавлення волі.

  Скажете, що за таке звірство варто було б і суворіше покарати, :evil та беручи до уваги судову практику, у даному випадку і так "впаяли" по максимуму. Для порівняння нагадаю, що вбивць Георгія Гонгадзе засудили до 12-13 років позбавлення волі.

А тепер прочитийте підпис під моєю аватаркою і скажіть шо то не правда. :pardon
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #95 : 11 Липня 2008, 19:38:16 »

Неправда. Бо гуманізм - то одне, а відсутність стаху перед справедливим покаранням то зовсім інше. :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #96 : 11 Липня 2008, 21:51:04 »

відсутність стаху перед справедливим покаранням то зовсім інше. :(
а шо тут поганого?
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #97 : 12 Липня 2008, 09:07:28 »

Погано те, що погань не боїться покарання за скоєний злочин, а тому скоює його з більшою легкістю і жорстокістю. За нашим кримінальним законодавством, якщо людина скоїла злочин який відразу підпадає під 2 -4 статті кр. кодексу, то їй присуджується покарання по одній із статей, а у Америці напр. сумуються всі до купи. От той гвалтівник отримав би там 15 за вбивство+8 за згвалтування+5за позбавлення волі+5за збоченство (звісно цифри приблизні). І сидів би до пенсії! А тоді вже б точно нікого більше не згвалтував.

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #98 : 14 Липня 2008, 08:34:45 »

Ну я б взагалі б запропонував покарання око за око, зуб за зуб і тоді все б булоб ок  ;)
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Кримінальне Прикарпаття
« Прочитано #99 : 14 Липня 2008, 08:49:45 »

А хто б виконував покарання ( у вигляді згвалтування неприроднім способом ) ?
На посаду ката сояли б кілометрові черги  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.