Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Чи допускаєте Ви, що Україна може першою розвязати збройний конфлікт для вирішення своїх зовнішніх (у тому числі територіальних) проблем?

ТАК
НІ
Таке можливе в окремих випадках і залежно від ситуації
Мені всерівно

Автор Тема: Чи допустимо для України розвязувати свої зовнішні проблеми шляхом збройного конфлікту?  (Прочитано 69217 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Гммм дивно тоді для чого США, Росія, Англія, Франція і Китай, Індія, Пакистан,КНДР все ще зберігають ядерну зброю. А Іран взагалі в процесі розробки.?!
Дай собі відповідь на питання - А ЧОМУ У НІМЕЧИНИ НЕМАЄ ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ??? так само, як і у ІТАЛІЇ та ІСПАНІЇ чи може у КАНАДИ, ой а у Швейцарії? Чому немає яберних боєголовок у Японії - а вона б могла собі таке дозволити наче - чому?
Зверни у вагу на те, КОЛИ! у США, СРСР та у Англії з"явилася ядерна зброя, а коли! у Франції - що в той час відбувалося у світі та між тими країнами??? Навіщо було Китаю ядерну зброю - підкажу - навіщо було Мао ядерну зброю і кому було потрібно, щоб Мао МАВ ту зброю (де він взяв технічні розробки)???
Навіщо таке Індії, Пакістану та Кореї (хоча якраз з Кореєю все наче й можна зрозуміти - тоталітарна держава) - не надто ясно.
Та як на мене то й не надто цікаво, бо чомусь Японія (зазнавша ядерного удару) живе поруч з ядерними комуністичними Кореєю та Китаєм - і все наче гаразд - Японія не вважає, що знаходиться у небезпеці
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Зверни у вагу на те, КОЛИ!
Може і в нас настало те "КОЛИ"?!
Японія не вважає, що знаходиться у небезпеці
Отже США, Росія, Англія і Франція в небезпеці? Якшо небезпеки нема чому вони не роззброяться? Я би відмовився від ядерного статусу. Якби ракет небуло ні вкого атак краще їх мати!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Чи допустимо для України розвязувати своo
« Прочитано #162 : 17 Січня 2010, 00:39:58 »

Росія в найскладніші часи мала ядерну зброю. А Іран Індія Пакистан і КНДР ви вважаєте потужнішими за Україну?
Основною складовою ВВП Росії - є нафта та газ, що вона експортує - в них, допоки буде така експортна складова - то й грошенята на недоцільне озброєння вистачить.
Іран - та сама історія, та ще й тим, що по видобутку іранська нафта є дешевшою.
Індія, то перепрошую - 14-та за величиною економіка світу, і зовсім друге те, що вони й понині день живуть у кастовій еєрархії.
Пакістан - чесно, не знаю, що там та до чого
Корея - то тоталітарна держава, і як усякім тоталітарним системам - їм на людей "плєвать" - там по нині дені править Ким Ир Сен (звісно я знаю, що той небіжчик давно - та уся дипломатична переписка приходить на ім"я Великого Керівника (то офіційний титул) Ким Ир Сена)

та знов закликаю тебе звернути увагу на ті держави, що немають ядерної зброї
Відповідь від: 17 Січня 2010, 00:35:51
Може і в нас настало те "КОЛИ"?!
Чим ти обгрунтовуєш оте КОЛИ? - чому ти вважаєш, що сьогодні ядерна зброя потрібна нам???
Відповідь від: 17 Січня 2010, 00:36:57
Якби ракет небуло ні вкого атак краще їх мати!
НАВІЩО!!!!????? КОМУ ТИ ПОТРІБЕН?????
Відповідь від: 17 Січня 2010, 00:38:35
Японія не вважає, що знаходиться у небезпеці
я говорю про те, що Японія поруч із ядерними державами, маючи потужну економіку вважає непотрібним для себе мати оті ракети

Бо як БИ, Японія хтіла мати ті ракети - то мала би

І до речі, у японії є територіальні претензії до Росії - ядерної держави - які вона відстоює і намагається собі повернути землі, що втратила у наслідоу другої світової
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Основною складовою ВВП Росії - є нафта та газ, що вона експортує - в них, допоки буде така експортна складова - то й грошенята на недоцільне озброєння вистачить.
Скажу точніше ціна на нафтугаз. До приходу до влади Буша в США. Ціни на нафту були достатньо низькі. Буш все змінив він нафтовик і йому вигідна висока ціна на нафту. І Росія має завдячувати Бушу. Бо до того російськи чиновники розтягували буджет до копійки і про боєздатну армію а тим більше про ракети говорити було смішно. І нічого протримались. Бо вони вважають за необхідне мати зброю.
і як усякім тоталітарним системам - їм на людей "плєвать"
  Це підходить до всіх вищеназваних держав.
та знов закликаю тебе звернути увагу на ті держави, що немають ядерної зброї
Відповідь від: 17 Січня 2010, 00:35:51
Я звернув увагу і на Ватикан і на Швейцарію.  Ми не Ватикан і не Швейцарія у нас інші умови.
Чим ти обгрунтовуєш оте КОЛИ? - чому ти вважаєш, що сьогодні ядерна зброя потрібна нам???
Росія а точніше містер Пуцін
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Скажу точніше ціна на нафтугаз. До приходу до влади Буша в США. Ціни на нафту були достатньо низькі. Буш все змінив він нафтовик і йому вигідна висока ціна на нафту. І Росія має завдячувати Бушу. Бо до того російськи чиновники розтягували буджет до копійки і про боєздатну армію а тим більше про ракети говорити було смішно. І нічого протримались. Бо вони вважають за необхідне мати зброю.
Скажу ще точніше, ціна ціною - але так чи інакше Європа залежить від експортного Росіян газу, так само як і Україн (до речі) - і не в залежності від ціни - то завжди живі гроші
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Скажу інакше. Коли поряд з вами живе не зовсім адекватний сусід ви намагаєтесь максимально відмежуватись від нього. ОТ рекети і є свого рожду межею Просто їх наявність . За таку безпеку варто заплатити. Звичайно не любою ціною. Але як тільки в Українській політиці не стане однієї причепи то настане спокій і грошики на Бомбочку знайдуться.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Це підходить до всіх вищеназваних держав.
ні не до всіх, будь уважніший
Відповідь від: 17 Січня 2010, 00:46:26
Скажу інакше. Коли поряд з вами живе не зовсім адекватний сусід ви намагаєтесь максимально відмежуватись від нього. ОТ рекети і є свого рожду межею Просто їх наявність . За таку безпеку варто заплатити. Звичайно не любою ціною. Але як тільки в Українській політиці не стане однієї причепи то настане спокій і грошики на Бомбочку знайдуться.
 =))  =))  =))  =))  =))
ти мене в черговий раз розсмішив

То, по твому - усе зло -Тимошенко
панацея - Ядерна зброя
 =))  =))  =))  =))  =))
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Скажу ще точніше, ціна ціною - але так чи інакше Європа залежить від експортного Росіян газу, так само як і Україн (до речі) - і не в залежності від ціни - то завжди живі гроші
Ну ви даєте Росія при падінні цін на газ попала. бо купила в Туркменів газ дорожче ніж могла продати. Це одна із причин газового скандалу в січні 2009.
Так само Росія залежить від збуту цього газу . Теперешня політика Пуціна привела до того що Європа шукає альтернативні  джерела енергії. ТАк це не питання 10,20 чи навіть 30 років. Але процес пішов.
Відповідь від: 17 Січня 2010, 00:49:53
ні не до всіх, будь уважніший
У всіх вищеназваних держав рівень життя народу досить низький в порівнянні з їхніми надприбутками.
ти мене в черговий раз розсмішив

То, по твому - усе зло -Тимошенко
панацея - Ядерна зброя
Шкода що ти не зрозуміла. тимошенко зло для України і зокрема для становлення сильної армії. Шкода що ти вкотре забуваєш про що ми говоримо.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

тобі відомий той факт з історі, що в часи другої світової Гітлер так само шукав альтернативні енергоносії? І як відомо - результату = 0.
США, пережило не одну енергетичну кризу та лише роки два тому розпочало держ проект по розробці альтернативного пального.
ЧОМУ??? - БО ДОРОГО - НАДЗВИЧАЙНО ДОРОГО І МАЛОЕФЕКТИВНО!!!
Ми надзвичайно залежні від нафтопохідних продуктів - на цьому грунтується наша нинішня цивілізація.
Та є ще один факт - на території США у недрах нафти вже майже немає, і в цьому Буш не винен, саме через брак власної нафти й була розпочата оте захоплення Іраку. Задля порятунку економічної системи США.
А у недрах Росії нафти - на разі - найбільше - й росіяни це розуміють - тому й намагаються поставити свій диктат у світових цінах - одже основним продавцем життєво необхідної складової цивілізації є саме РОСІЯНИ (і в їх позиції я нічого неадекватного не вбачаю) - Бо чому покупець тобі має вказувати ціну по якій ти маєш продавати власний дифіцитний продукт
Відповідь від: 17 Січня 2010, 01:04:10
Але процес пішов.
отой процес ще довго йтиме
Відповідь від: 17 Січня 2010, 01:05:47
У всіх вищеназваних держав рівень життя народу досить низький в порівнянні з їхніми надприбутками.
то скажеш, що Англічани бідують чи може Французи???
Я вже про то говорила у бесіді з тобою - ім не цікавий рівень життя іммігрантів, вони турбуються про своїх громадян і не беруть на себе зайве
Відповідь від: 17 Січня 2010, 01:08:04
Шкода що ти не зрозуміла. тимошенко зло для України і зокрема для становлення сильної армії. Шкода що ти вкотре забуваєш про що ми говоримо.
Шкода, що ти не розумієш, що Ющенко - то таке саме зло для України
той  :fool додумався ВПИСАТИ У СВОЇ ДОСЯГНЕННЯ середню зарплатню селянина у суммі 1022 гривні  :=)
то ж лише на мить подумати - 1022 минусуємо податки та збори - буде не більше 800 гривень, при життєвому мінімумі, що списаний з нормативів радянського лісоповалу - у 620? гр (блисько того). Та той мінімум - то  (увага) без врахування придбання житла!, та з розрахунком, що родині з чотирьох чоловік потрібен один стіл та ДВІ табуретки - УЯВИ СОБІ ТАКЕ. На п"ять років - 7 ШТУК ШКАРПЕТКІВ - НЕ ПАР, А ШТУК
Відповідь від: 17 Січня 2010, 01:15:00
ОТАКЕ ЮЩЕНКО ВВАЖАЄ ДОСЯГНЕННЯМ -  :fool
Відповідь від: 17 Січня 2010, 01:16:10
ой, втомив ти мене нині - навіть сил не знаходжу на прошущені тези відповіді писати
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

тобі відомий той факт з історі
Мені відомий факт не з історії. Наша сусідка Польща від російського газу практично незалежна бо підприємства працюють на вугіллі.
США, пережило не одну енергетичну кризу та лише роки два тому розпочало держ проект по розробці альтернативного пального.
Ви не читали що я пишу. В США два роки тому все ще була при владі партія нафтовиків. Буш тобто як ви думаєте йому вигідно альтернативне пальне. зрештою машини на воді і електриці давно існують. Питання хто не дає їм розвитку, риторичне!
Але повернемось до теми , ми постійно перескакуємо. Йшлося про спроможність Росії утримувати ядерну зброю. Отож нагадаю Росія до 2000-2001 року була в жопочці . І тільки завдяки БУшу заробила шалені нафтодолари.
отой процес ще довго йтиме
Довго для нас з вами але не для історії.
то скажеш, що Англічани бідують чи може Французи???
Ви не уважні. Ми говорили про..
Основною складовою ВВП Росії - є нафта та газ, що вона експортує - в них, допоки буде така експортна складова - то й грошенята на недоцільне озброєння вистачить.
Іран - та сама історія, та ще й тим, що по видобутку іранська нафта є дешевшою.
Індія, то перепрошую - 14-та за величиною економіка світу, і зовсім друге те, що вони й понині день живуть у кастовій еєрархії.
Пакістан - чесно, не знаю, що там та до чого
Корея - то тоталітарна держава, і як усякім тоталітарним системам - їм на людей "плєвать" -
Не про Англію чи Францію  ;)
Я вже про то говорила у бесіді з тобою - ім не цікавий рівень життя іммігрантів, вони турбуються про своїх громадян і не беруть на себе зайве
Впевнений що і у нас зявиться такий лідер. Тобто він вже є тільки умов поки що нема , але на другий термінвін їх створить . :)
Шкода, що ти не розумієш, що Ющенко - то таке саме зло для України
З чого ви взяли що не розумію. Я ж писав не одноразово. Ющенко для мене менша купка зла ніж інші.
ВПИСАТИ У СВОЇ ДОСЯГНЕННЯ середню зарплатню селянина у суммі 1022 гривні
Поцікавтесь яка зарплатня була до цього. Зрештою ви якщо буваєте в селі то помітите , там і десяить гривень великі гроші. Впринципі і тратити там особливо нема нащо. Треба міняти аграрну політику тоді село стане багатше, а так на селі молоді не затримуються.  Та я знов відхилився ми ж про зброю.
ОТАКЕ ЮЩЕНКО ВВАЖАЄ ДОСЯГНЕННЯМ -
Нажаль на сьогоднішній день навіть у Ющенка досягненнь більше ніж у всіх інших кандидатів разом взятих. Чи може хтось памятає якісь здобутки?
Відповідь від: 17 Січня 2010, 07:32:37
ой, втомив ти мене нині - навіть сил не знаходжу на прошущені тези відповіді писати
вибачте не хотів  :-[ просто відповідав на питання. :)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Ну, і що сталося з отим Хусейном??? - певне знаєш.
А, як би він устиг замати оту зброю, як би розвивалися події? Аналізуючи тепер думаю, що всі знали, що нема в Хусейна ніякої зброї, І ООН це знала . При сьогоднішньому технічно розвиненому стані розвідки це встановити було неважко, елементарно. Справа в тому, що країн членів ООН значно більше хвилювала зростаюча ціна на нафту, а не очевидна "роздутість" офіційного мотиву війни.  ООН це не якийсь справедливий бог, рішення якого не можуть бути несправедливими. ООН це "клуб" найсильніших країн світу, які зібралися для того щоб забезпечити собі надходження ресурсів. І, як показую практика, - будь-якою ціною. А Україні і справді уже ніхто не дасть мати ядерну зброю. Сьогодні вона собі це не може дозволити економічно, але і завтра ця сама ООН їй не дасть зміцнитись настільки, щоб собі це дозволити. Україну вже заманили у ВТО і на днях заборонили контролювати якість імпортного м'яса ( це тільки один маленький приклад і це було на днях, і таких буде тепер все більше). Чомусь Європі можна проголошувати курс на підтримання власного виробника, а Україні, коли вона намагається такі кроки робити, нагадують про санкції і правила ВТО. В України тепер тільки одна є можливість зміцнитись і отримати статус ядерної держави - стати проти всього світу, як Іран. Але тоді з нею зроблять, як з Іраком, і, навіть приводу ніхто придумувати не буде. Ми свій шанс ( бути членами клубу "найсильніших) втратили, коли зброю віддали і дали себе розорити.Тепер  наш шлях ЄДИНИЙ. Стати під крильце "найсильніших" і намагатися їх не "злити".Тобто виконувати правила, які прописали для нас ООН, МВФ, ЄС і всі решту
Відповідь від: 17 Січня 2010, 12:02:30
А у недрах Росії нафти - на разі - найбільше - й росіяни це розуміють - тому й намагаються поставити свій диктат у світових цінах
І, як бачиш, ніхто Росію не намагається звинуватити в тероризмі, як Іран і Північну Крею.  Ніхто не спішить захищати російський народ від диктатури, як в Іраку. Ніхто навіть не вмішується, коли Росія відверто демонструє і проголошує агресивний курс проти Чечні, Грузії, навіть України. Як ти думаєш, чому?....
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

зрештою машини на воді і електриці давно існують.
на воді - не знаю такого
На електриці - так - та мені відома ще й ціна автівки на електриці, що стпроможна розвивати швидкість до 120 км на годину - 300 тисяч ЄВРО
Відповідь від: 17 Січня 2010, 16:40:42
Йшлося про спроможність Росії утримувати ядерну зброю.
а я знов змушена повторитися, за будь яких умов у Росіян складовою ВВП є прибутки від продажу нафти та газу - тому їм утримувати дорогі "іграшки" до снаги, у нас такого длага немає. І не порівнюй Російську "жопу" з нашою - бо наша , нажаль - глибша й темніша
Відповідь від: 17 Січня 2010, 16:44:16
Ви не уважні. Ми говорили про..
власне, що ти є неуважним
Відповідь від: 17 Січня 2010, 16:45:47
Не про Англію чи Францію
Сліпі, ці країни я просто пропустила, бо не гадала,  що їх добробут викличе у тебе сумніви
Відповідь від: 17 Січня 2010, 16:47:08
Впевнений що і у нас зявиться такий лідер. Тобто він вже є тільки умов поки що нема , але на другий термінвін їх створить
той лідер - про якого ти ведеш - вже на першому терміні перебуття у владі показав ВСЕ на що спроможний
Відповідь від: 17 Січня 2010, 16:48:31
Поцікавтесь яка зарплатня була до цього. Зрештою ви якщо буваєте в селі то помітите , там і десяить гривень великі гроші. Впринципі і тратити там особливо нема нащо. Треба міняти аграрну політику тоді село стане багатше, а так на селі молоді не затримуються.  Та я знов відхилився ми ж про зброю.
 :o
Сліпі, я працюю на держ роботі якраз у селі - тобто - ось тут ти мені не розповіш - є там витрачатися на що, чи немає...  :)

а стосовно зарплатні - моя , особисто моя зарплатня - на держ роботі - шість років тому (коли я прийшла туда працювати) складала - 178 гр (то вже з відрахуванням податків) на разі та зарплання складає трохи більше однієї тисячі - увесь цей час я працюю не менш як на двох роботах (було й таке, що працювала на трьох, ще й сесію здавала  :P ). Так ось - я не помітила, щоб із зростанням моєї зарплатні на держ роботі у шість? разів, я відчула якесь покращення - бо певне - не стала б себе обяжувати роботами.
Сліпі - порівняй ціни, що були у 2004 та що є у 2010 - зрозумієш, що фактично зарплатня зменшилася
Відповідь від: 17 Січня 2010, 17:03:53
А в селах - бодай в тих, що мені відомі - то працюють за кордонами - поголовно
Відповідь від: 17 Січня 2010, 17:06:04
Нажаль на сьогоднішній день навіть у Ющенка досягненнь більше ніж у всіх інших кандидатів разом взятих. Чи може хтось памятає якісь здобутки?
я про його так звані здобутки писала у іншій темі - можеш там і подивитися
Відповідь від: 17 Січня 2010, 17:06:57
І, як бачиш, ніхто Росію не намагається звинуватити в тероризмі, як Іран і Північну Крею.  Ніхто не спішить захищати російський народ від диктатури, як в Іраку. Ніхто навіть не вмішується, коли Росія відверто демонструє і проголошує агресивний курс проти Чечні, Грузії, навіть України. Як ти думаєш, чому?....
ТОМУ, що вони залежні від газу та нафти які їм продає РОСІЯ, і аж ніяк не тому, що у Росіян є ядерна зброя
Відповідь від: 17 Січня 2010, 17:08:55
Люсю, не все ТАК погано.
Тотак Українців навчили думати - "Ми такі бідні збідовні, а всі довкола такі погані"
Щоб не бути біним і збідованим - потрібно просто не бути таким
А з тими, що довкола? - то тут я керуюся іншою тезою - "Коли доля підклала тобі свиню - постарайся налагодити з нею відносини"  :)
Записаний

Mr.Loba-Loba

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Пес"Децик"
  • Останні відвідини:
    09 Серпня 2019, 07:00:15

    Звідки: Демократична Автономна Республіка Калуш
Записаний
ПРИШЁЛ,УВИДЕЛ,ПОДЕБИЛ!!!!!     :agressive

Kwinto

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +77/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • www.geostart.ru
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2012, 21:47:01

    Звідки: п-iв Ямал. Бованенково.

На електриці - так - та мені відома ще й ціна автівки на електриці, що стпроможна розвивати швидкість до 120 км на годину - 300 тисяч ЄВРО
Можу пригнати тобi таку машинку з Владiвостока. Тойота Прiус. За десять штук баксiв.
Правда кермо переставляти треба.
Хорошая машина должна быть с ПРАВильным рулём.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

на воді - не знаю такого
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D0%B3%D1%83%D0%BD
http://tsn.ua/tsikavinki/avto-shcho-pratsyuye-na-vodni.html почитайте будьласка. :)
На електриці - так - та мені відома ще й ціна автівки на електриці, що стпроможна розвивати швидкість до 120 км на годину - 300 тисяч ЄВРО
це вчорашній день http://rstcars.com/autonews/bmw/2010_bmw_activee_4975.html
http://ru.wikipedia.org/wiki/Tesla_Roadster
http://teslaroadster.com.ua/
а я знов змушена повторитися, за будь яких умов у Росіян складовою ВВП є прибутки від продажу нафти та газу - тому їм утримувати дорогі "іграшки" до снаги, у нас такого длага немає. І не порівнюй Російську "жопу" з нашою - бо наша , нажаль - глибша й темніша
  ви драматизуєте. складовою російського ввп є навтогаз, та це не означає що в цьому бюджеті нема дефіциту. Зрештою це їх проблеми. А нам потрібно вирішувати наші проблеми, впевнений що утримувати ядерну зброю Україна може собі дозволити.
власне, що ти є неуважним
як скажете. ;)
Сліпі, ці країни я просто пропустила, бо не гадала,  що їх добробут викличе у тебе сумніви
в мене викликає сумніви добробут громадян якраз тих країн які вине забули назвати! :)
той лідер - про якого ти ведеш - вже на першому терміні перебуття у владі показав ВСЕ на що спроможний
В кожного свої погляди. Я звик давати людям другий шанс. Тим більше що на мою думку зроблено деякі речі які не оцінили. А жаль адже за це стояли на майдані.
Сліпі, я працюю на держ роботі якраз у селі - тобто - ось тут ти мені не розповіш - є там витрачатися на що, чи немає...
я до недавнього часу був прописаний у селі. хіба це щось міняє. Просто часто буваю в селах і бачу що люди цінують кожну копійку. Та ми не про те. Ви зачепили тему зарплат. Скажу так, такі зарплати впринципі реальні. Але фішка в тому що роботи нема. І ось тут я з вами погоджуюсь
Сліпі - порівняй ціни, що були у 2004 та що є у 2010 - зрозумієш, що фактично зарплатня зменшилася
А в селах - бодай в тих, що мені відомі - то працюють за кордонами - поголовно
все вірно. Аграрна політика у нас ніяка. Тоюто не створені умови за яких селянину вигідно працювати на землі. Та ми про зброю... :prapor:
я про його так звані здобутки писала у іншій темі - можеш там і подивитися

так я ж пишу напишіть про досягнення інших кандидатів? У відповідній гілці.
ТОМУ, що вони залежні від газу та нафти які їм продає РОСІЯ, і аж ніяк не тому, що у Росіян є ядерна зброя
Звісно і через нафтугаз. Але ж на початку нашої дискусії ми говорили про зброю як один з елементів сильної держави.   :)
Люсю, не все ТАК погано.
Тотак Українців навчили думати - "Ми такі бідні збідовні, а всі довкола такі погані"
Щоб не бути біним і збідованим - потрібно просто не бути таким
А з тими, що довкола? - то тут я керуюся іншою тезою - "Коли доля підклала тобі свиню - постарайся налагодити з нею відносини"
Ви мене заспокоїли , бо я вже подумав що ви песемістка. Я радий що це не так. :good

Відповідь від: 17 Січня 2010, 18:55:39
Можу пригнати тобi таку машинку з Владiвостока. Тойота Прiус. За десять штук баксiв.
Правда кермо переставляти треба.
Хорошая машина должна быть с ПРАВильным рулём.
Вибачте це не зовсім електромобіль це гібрид. але це також варіан.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Тим більше що на мою думку зроблено деякі речі які не оцінили.
назови ЯКІ??? розумію, що то не до теми - та мені справді цікаво
Відповідь від: 17 Січня 2010, 22:43:53
Я звик давати людям другий шанс.
а я вважаю, що в нього було аж чотири шанси - та він того й зрозумів

і ще - нинішній показник яскраво свідчить про те, що він зробив за той термін, що йому наданий законом - нинішній показник - то його ПРОВАЛ ЯК ПОЛІТИКА І ДЕРЖ ДІЯЧА
Відповідь від: 17 Січня 2010, 22:46:33
такі зарплати впринципі реальні
не розумію змісту вислову
Відповідь від: 17 Січня 2010, 22:47:46
Аграрна політика у нас ніяка
а Ющенко вважає що аграрні здобутки то його надбання
та погоджуюся - ми про зброю
Відповідь від: 17 Січня 2010, 22:49:12
Але ж на початку нашої дискусії ми говорили про зброю як один з елементів сильної держави.
перепрошую - то ТИ говорив про ядерну зброю, як один з елементів сильної держави. А не ми.
Бо я вважаю, що ядерна зброя на сьогднішній день - не є таким елементом.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

назови ЯКІ??? розумію, що то не до теми - та мені справді цікаво
демократичний шлях розвитку.
а я вважаю, що в нього було аж чотири шанси - та він того й зрозумів
ну я в 2004 не підтримував Ющенка.
і ще - нинішній показник яскраво свідчить про те, що він зробив за той термін, що йому наданий законом - нинішній показник - то його ПРОВАЛ ЯК ПОЛІТИКА І ДЕРЖ ДІЯЧА
Впевнений він це розуміє.
не розумію змісту вислову
тобто ви навели вірні цифри
додумався ВПИСАТИ У СВОЇ ДОСЯГНЕННЯ середню зарплатню селянина у суммі 1022 гривні
а Ющенко вважає що аграрні здобутки то його надбання
Просто зробив більше ніж інші. Бо інші для країни взагалі нічого не зробили.
перепрошую - то ТИ говорив про ядерну зброю, як один з елементів сильної держави. А не ми.
Бо я вважаю, що ядерна зброя на сьогднішній день - не є таким елементом.
Я маю на увазі що ви розглядаєте зброю , як єдиний елемент. :)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

travolta

  • Початківець
  • *
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    30 Січня 2011, 18:52:36

    Звідки: калуш

А, як би він устиг замати оту зброю, як би розвивалися події?
та скільки там того Іраку чи Ви справді думаєте, що іракська ядерна ракета здатна була перелетіти до США =))
Відповідь від: 19 Лютого 2010, 10:49:41
а ви кажете не треба зброї У разі небезпеки Росія застосовуватиме ядерний удар, - нова доктрина
Україна не Росія - навіть книжка така є - чув
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Хіба я казав що Україна це Росія. Мав на увазі що для того що б вести самостійну незалежну від Росіїї( читай від пуціна) політику. Нам  необхідна "сила" котра змусить Росію рахуватись з Україною.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.