Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 15 днів

Голосування

Чи допускаєте Ви, що Україна може першою розвязати збройний конфлікт для вирішення своїх зовнішніх (у тому числі територіальних) проблем?

ТАК
НІ
Таке можливе в окремих випадках і залежно від ситуації
Мені всерівно

Автор Тема: Чи допустимо для України розвязувати свої зовнішні проблеми шляхом збройного конфлікту?  (Прочитано 69960 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Ой, це ти вже загнув. Утримувати ядерну боєголовку, це не тільки годувати солдата, який її охороняє. Це підтримувати її боєготовність, готовність пускової установки, складів. Мати врешті решт гроші і спосіб де її утилізувати, коли вона "своє відлежить" Чи ти думаєш, вона вічна? Тай ще, мабуть, багато супутніх витрат тут є. І, якби це було дешево, то це мали б і Сомалі, і Буркіна - Фасо. Невже ти думаєш, вони не знайшли б аргументів нашо їм вона.
Ой Люся ви просто не уявляєте мабуть скільки витрачається на наших обранців. Згадайте тільки скільки на вибори грошей витрачено. Зрештою безпека країни важливіша!
якщо її має її партнер по блоку США
Через Україну США бомбити кого б то не було не будуть. Для чого мені надіятись на США?! :unknow
Просто людство має зрозуміти, що мати в себе ядерну зброю, це самовбивство.
Нажаль це станеться не скоро і до того часу краще мати ядерну зброю!
Давно пройшли часи збройних війн.
Вам нагадати скільки війн чи конфліктів саме збройних, на сьогоднішній день?!
Але ядерну зброю проти сусідів не застосуєш, бо це все одно, що проти себе.
Ви мене не чуєте. Я не збираюсь ні на кого нападати. Тільки захист! І лише наявності  вистачить що б до нас ніхто незавітав. Щоб наші діти не гинули за дурних політиків.
А в глобальному масштабі воювати треба на іншому фронті.
Люся ви мене шокували. Я думав що така гуманістка як ви проти будь яких війн! БО я вірю що людство рано чи пізно зрозуміє що ми жителі однієї планети. І воювати не варто.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Люся ви мене шокували. Я думав що така гуманістка як ви проти будь яких війн!
Ви мене не правильно зрозуміли. Якраз я проти будь-яких війн. Тому і проти нарощування зброї, щоб бряцати нею. Бо ж знаєте, "Якщо в першому акті на сцені висть рушниця, то в останньому вона обовязково мусить вистрелити." Це ж не я придумала. Тому і не рекомендують носити з собою пістолет для самозахисту, бо людина, яка носить пістолет підсвідомо шукає приводу його застосувати. І в багатьох випадках застосування зброї, навіть для самозахисту,  як би не було зброї, конфлікт міг би бути вирішений мирно. Це закономірність . І також не я це придумала, а психологи. Щоб Ви не мали що мені закинути, я скажу - звісно - не всі конфлікти можуть бути вирішені мирно. Якщо щодо тебе є відверта агресія, треба захищатися. Але ж є і інші шляхи захищатися, не тільки збройні.  Я згідна. Але чим менша кількість зброї, тим більше мирних вирішень. Не згідні? Сторони просто змушені будуть шукати інші, не такі прості шляхи. Я НЕ ЗАПЕРЕЧУЮ, що Україні потрібна зброя. Поки що потрібна. Бо поки, що хто сильний, той і правий. Я просто маю сумніви, що Україні може собі дозволити мати ядерну зброю. А в тім, може Ви і праві, я тут виходжу з своєї "колокольні" всесвітнього гуманізму. Як би у нас не було зброї, а наші ресурси були б такі цінні, як зараз нафта, то уже давно хтось би придумав привід , як про Ірак, що у нього є ядерна зброя, яку так і не знайшли, і розбомбив би нас як і Ірак. Просто ті ресурси, які у нас є, ще поки що не мають такої цінності. А в майбутньому, хто знає? Може, і справді треба брязкати зброєю? А то буде як з Грузією. І ніхто не вмішається, як і в Грузії ніхто не вмішався.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Ви мене не правильно зрозуміли. Якраз я проти будь-яких війн.
Ви мене заспокоїли  :prapor:
Тому і проти нарощування зброї, щоб бряцати нею.
Краще бряцати ніж реально воювати.
Бо ж знаєте, "Якщо в першому акті на сцені висть рушниця, то в останньому вона обовязково мусить вистрелити." Це ж не я придумала.
Це індійське кіно. Але я вас зрозумів. Жаль але наразі такі умови співіснування.
Не згідні?
Люсь не згідний . і наведу простий приклад. От прогулюєтесь ви з коханою людиною ввечері по проспекту а до вас підходять кілька неадекватів і починають не двозначно погрожувати. Яким мирним шляхом ви вирішите цю проблему? А ваш кавалер маючи засіб самооборони, найчастіше вистачає навіть банального"пугача", Може навіть не застосовуючи зброю відбити бажання нахаб, причинити вам якусь шкоду.
НЕ ЗАПЕРЕЧУЮ, що Україні потрібна зброя. Поки що потрібна. Бо поки, що хто сильний, той і правий. Я просто маю сумніви, що Україні може собі дозволити мати ядерну зброю. А в тім, може Ви і праві, я тут виходжу з своєї "колокольні" всесвітнього гуманізму. Як би у нас не було зброї, а наші ресурси були б такі цінні, як зараз нафта, то уже давно хтось би придумав привід , як про Ірак, що у нього є ядерна зброя, яку так і не знайшли, і розбомбив би нас як і Ірак. Просто ті ресурси, які у нас є, ще поки що не мають такої цінності. А в майбутньому, хто знає? Може, і справді треба брязкати зброєю? А то буде як з Грузією. І ніхто не вмішається, як і в Грузії ніхто не вмішався.
так так, а може просто ядерна зброя у нас залишилась з старих часів, ну там парочка ракеточок десь завалялась, тому нас ніхто і не чіпає.  :frend
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

travolta

  • Початківець
  • *
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    30 Січня 2011, 18:52:36

    Звідки: калуш

Набагато менше ніж наші народні обранці!
наівно - Ви вважаєте таку ідею реально?
Ч и то за принципом Ющенка - "Бо Я так сказав"
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

наівно - Ви вважаєте таку ідею реально?
Ч и то за принципом Ющенка - "Бо Я так сказав"
нажаль ви правы. не тому що саме ви а справды нашим обранцям до лампочки наша держава з нами разом!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Йо-й, як то багато - та спробую по порядку.
bornslippy - ти мені не відповів на основне питання, що вене цікавить -
ЯК ТИ ПРОПОНУЄШ ОТОМУ ПАТРІОТУ БРЯЗКАТИ ЯДЕРНОЮ ЗБРОЄЮ ПЕРЕД РОСІЄЮ???
тобто, мене цікавить, яким чином - сам процес - ти пропонуєш БРЯЗКАТИ ядерною зброєю???
навіть не обов"язково перед росіянами - перед будь ким???
Опиши мені процес брязкання, змалюй мені того процесу!
Відповідь від: 15 Січня 2010, 20:37:06
як один з елементів сильної держави зброя необхідна
одна з НАЙ СИЛЬНІШИХ ДЕРЖАВ у світі -
площа 0,44 квадратні кілометри,
населення близько 800 чоловік,
ЗБРОЙНІ СИЛИ - 110 чоловік - Швейцарська гвардія,
озброїні? - середньовічними піками вони озброєні.
Держава зветься Ватикан - гадаєш цій державі потрібна якась там ядерна зброя за для того, щоб їх не чіпали?  =))
А до речі, то одна з найвпливовіших держав у світовій політиці.

bornslippy - щоб наших лідерів-можновладців не сприймали як мавпів на світовому рівні - то не треба бути отими мавпами, а наявність ядерної зброї лише скорегує сприйняття спільноти - будуть вважати нас мавпами з гранатами у руках - ну як? гадаєш то покраще наш імідж в очах інших???
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Кравчук сказав - Кравчук зробив  =))
Записаний
When doctors differ who is to decide?

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Повторюю ядерна зброя необхідна не для ведення війни, тобто не для нападу а для захисту
І ще раз, прошу поясни мені своє бачення - ЯК ТИ ПРОПОНУЄШ ЗАХІЩАТИСЯ (тобто проводити бойові дії на ВЛАСНІЙ території) ЗА ДОПОМОГОЮ ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ???
Адже буді яка зброя є засобом проведення бойових дій,
а ЗАХІЩАТИСЯ можна ЛИШЕ на власній території (один крок за відмітку кордону - то НАПАД)
Чи ти пропонуєш наступевше на нашу територію військо іншої країни бомбити ядерними боєголовками?  :o
Відповідь від: 15 Січня 2010, 21:11:31
Наголошую ядерна зброя - як один із елементів сильної держави!
Таке я прокоментую пізніше - бо на мою думку придбання та утримання ядерної зброї - як дуже дорогого задоволення - що Українська економіка не витримає - саме призведе до протилежного результату.
Відповідь від: 15 Січня 2010, 21:21:30
Наші політики просто не проводять ніякої політики а розкрадають Крим. А російські навпаки  фформують організіції проволдять акції. підтримують і заоохочуюють етнічних росіян!
та ці дії якраз і є політикою
Відповідь від: 15 Січня 2010, 21:23:23
Якщо парочка ракет була в Криму ніхто би туди не сунувся. гарантую.
ось тут нарешті цікавіше
не розумію - яким чином має допомогти ядерна зброя у цьому питанні - та ще й розсташована у Криму  :=) - що ти з нею у Криму робитимеш?
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

? "Чи допустимо для України розвязувати"
Окрайні треба зав'язувати
Записаний
When doctors differ who is to decide?

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

тобто, мене цікавить, яким чином - сам процес - ти пропонуєш БРЯЗКАТИ ядерною зброєю???
Я вже писав, сама тільки наявіність ядерної зброї це вже брязкання. Можна ще проводити навчання чи паради. Але головне наявність.
Держава зветься Ватикан
НУ ви ж самі писали що нападають на тих в кого є ресурси типу нафтагаз. А Ватикан нафіг нікому не впав. Зрештою географічне розташування ну і політична складова не дозволяють комусь підняти руку.
гадаєш то покраще наш імідж в очах інших???
Я не хочу що б мене любили . Хай поважають. Ви думаєте Іран вважають мавпою?Зрештою все залежить в чиїх руках зброя. А якщо при владі не адекват, то чи з зброєю чи ні він всеодно опустить імідж держави.З іншого боку імідж держави формує нація тобто ми з вами. Адже американців ніхто не прирівнює до Буша молодшого.
І ще раз, прошу поясни мені своє бачення - ЯК ТИ ПРОПОНУЄШ ЗАХІЩАТИСЯ (тобто проводити бойові дії на ВЛАСНІЙ території) ЗА ДОПОМОГОЮ ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ???
Вкотре повторюю при наявності ядерної зброї у нас захищатись не потрібно. Сама наявність відібє охоту у будь кого нападати. Ніхто на нас не нападе.
Таке я прокоментую пізніше - бо на мою думку придбання та утримання ядерної зброї - як дуже дорогого задоволення - що Українська економіка не витримає - саме призведе до протилежного результату.
Наряди ЮВТ обходяться Україні дешевше?
та ці дії якраз і є політикою
Впринципі так. Відсутність політики це теж політика.
ось тут нарешті цікавіше
не розумію - яким чином має допомогти ядерна зброя у цьому питанні - та ще й розсташована у Криму  Крейзі - що ти з нею у Криму робитимеш?
І ще раз повторюю нічого робити навіть не тре. І не обовязково в Кріму. це я так для звязки. А так то глобальної різниці де ті ракети будуть знаходитись нема. Головне що б просто були .
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Я вже писав, сама тільки наявіність ядерної зброї це вже брязкання. Можна ще проводити навчання чи паради. Але головне наявність.
 =))  =))  =))  =))  =))
наявність зброї, що НІКОЛИ не буде використана - то дурість. Бо її утримання доведе цілковитого банкротства.

Навчання чи паради -  =)) - уявляю собі таке -  =)) - агітаційне кіно зброя заради миру - "Школярі навчаються запускати ядерні боєголовки"  =))
Відповідь від: 16 Січня 2010, 17:49:49
НУ ви ж самі писали що нападають на тих в кого є ресурси типу нафтагаз. А Ватикан нафіг нікому не впав. Зрештою географічне розташування ну і політична складова не дозволяють комусь підняти руку.
Власне, що ПОЛІТИЧНА СКЛАДОВА. - А цінностей у Ватикану - більше ніж достатноьо
Відповідь від: 16 Січня 2010, 17:51:21
Я не хочу що б мене любили . Хай поважають. Ви думаєте Іран вважають мавпою?Зрештою все залежить в чиїх руках зброя. А якщо при владі не адекват, то чи з зброєю чи ні він всеодно опустить імідж держави.З іншого боку імідж держави формує нація тобто ми з вами. Адже американців ніхто не прирівнює до Буша молодшого.
Любов, то почуття що виникає без будь якого обдумання, а от ПОВАГА - то її треба заслужити.
так прошу - ЗАСЛУГОВУЙ ПОВАГУ
Вкотре повторюю при наявності ядерної зброї у нас захищатись не потрібно. Сама наявність відібє охоту у будь кого нападати. Ніхто на нас не нападе.
ага - три рази - давай маленьку гру - у тебе ядерна зброя на певну сумму, а в мене система технічного шпіонажу - на ті самі гроші - відповідь - ТИ ПРОГРАВ, бо навіть не знатимеш хто саме підірвав функціонування твоїх ракет і не зможеш обгрунтувати перед спільнотою своє рішення застосувати ті ракети (що залишуться і якщо залишуться) проти мене -  :P

Відповідь від: 16 Січня 2010, 18:05:31
Наряди ЮВТ обходяться Україні дешевше?
не забувай , що й подорожі Ющенко Україні також доводиться оплачувати - і ще довго воно так буде, і Ти не встані змінити таку обставину - НАЖАЛЬ
Відповідь від: 16 Січня 2010, 18:08:00
І ще раз повторюю нічого робити навіть не тре. І не обовязково в Кріму. це я так для звязки. А так то глобальної різниці де ті ракети будуть знаходитись нема. Головне що б просто були .
Ні, бо ти щиро вважаєш, що усі навколо дурніші за тебе - і віриш, що лише ТИ здогадуєшся про неможливість використання такої зброї - на яких таких підставах?
Бо ти гадаєш, що розумнішого за тебе немає й вони із страху сирануть по литках, бо в тебе бомба?
Коли ВОНИ (світова спільнота) не захочуть, щоб та бомба в тебе (України) була - то тобі (Україні) таку економічну блокаду зроблять, що ТИ усі думки про оту бомбу демонстративно поховаєш - під звуки маршу на святковому параді й паралельними навчаннями - під назвою "ЯКА ДУРНЯ ОТА БОМБА ЯДЕРНА" - думай
Відповідь від: 16 Січня 2010, 18:16:49
І ще дещо, хочу тобі пояснити, що ядерне озброєння - на сьогоднішній день - то не актуально
На прикінці 90-х в ООН було підписано документа, міжнародна домовленість - про ЗАБОРОНУ МЕТЕОРОЛОГІЧНОЇ ВІЙНИ
як на мене, то цінність такої інформації полягає не в домовленості про ненапад (бо жодна з домовленостей не є вічною), а про сам ФАКТ ВИЗНАННЯ МОЖЛИВОСТІ МЕТЕОРОЛОГІЧНОЇ ВІЙНИ - розумієш про що я, то сучасний геноцид не буде подібний ні на Турецький варіант проти Армян, а ні на Українськиї голодомор. Воно буде набагато простіше - кілька буревіїв та тижнів зливи, чи може навпаки - посухи... і - без жодного взриву.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

наявність зброї, що НІКОЛИ не буде використана - то дурість. Бо її утримання доведе цілковитого банкротства.
Наведіть хоч один приклад кого вона довела до банкрутства?
Навчання чи паради -  - уявляю собі таке -  - агітаційне кіно зброя заради миру - "Школярі навчаються запускати ядерні боєголовки"
поки що діє і на всіх. Згадайте навчання Сі бриз чи розміщення ПРО у європі. Ваш сміх це причина гарного настрою. Чи ви просто хочете видати мої слова смішними?  :)
Власне, що ПОЛІТИЧНА СКЛАДОВА. - А цінностей у Ватикану - більше ніж достатноьо
В України ця складова іншого гатунку. І цінностей значно більше.
Любов, то почуття що виникає без будь якого обдумання, а от ПОВАГА - то її треба заслужити.
так прошу - ЗАСЛУГОВУЙ ПОВАГУ
Заслужимо коли повернемо собі статус ядерної держави.!!!
ага - три рази - давай маленьку гру - у тебе ядерна зброя на певну сумму, а в мене система технічного шпіонажу - на ті самі гроші - відповідь - ТИ ПРОГРАВ, бо навіть не знатимеш хто саме підірвав функціонування твоїх ракет і не зможеш обгрунтувати перед спільнотою своє рішення застосувати ті ракети (що залишуться і якщо залишуться) проти мене -
Вибачте але ви питали як захищатись , а не комплекс і склад збройних сил Укораїни. Чи ви вважаєте що в армії дурні одні ми з вами мудрі?!
не забувай , що й подорожі Ющенко Україні також доводиться оплачувати - і ще довго воно так буде, і Ти не встані змінити таку обставину - НАЖАЛЬ
От бачите ви самі підказуєте джерела фінансування?! Просто Тимошенко мені першою в голову прийшла як найбільш цинічний злодій у країні.
Ні, бо ти щиро вважаєш, що усі навколо дурніші за тебе - і віриш, що лише ТИ здогадуєшся про неможливість використання такої зброї - на яких таких підставах?
Всього лиш керуюсь історією.  Нагадайте на яку ядерну країну здійснювали напад?
Бо ти гадаєш, що розумнішого за тебе немає й вони із страху сирануть по литках, бо в тебе бомба?
Виглядає так ніби ви бажаєте приліпити мені такий ярлик!? Я не хочу що б ні в кого нічого не ставалось з литками. ХОчу що б мою країну не чіпали і не заважали розвиватись.!
Коли ВОНИ (світова спільнота) не захочуть, щоб та бомба в тебе (України) була - то тобі (Україні) таку економічну блокаду зроблять, що ТИ усі думки про оту бомбу демонстративно поховаєш - під звуки маршу на святковому параді й паралельними навчаннями - під назвою "ЯКА ДУРНЯ ОТА БОМБА ЯДЕРНА" - думай
Якщо ми будем зручними і надійними партнерами , все буде гаразд. Зрештою Китай якось не переживає.
І ще дещо, хочу тобі пояснити, що ядерне озброєння - на сьогоднішній день - то не актуально
На прикінці 90-х в ООН було підписано документа, міжнародна домовленість - про ЗАБОРОНУ МЕТЕОРОЛОГІЧНОЇ ВІЙНИ
як на мене, то цінність такої інформації полягає не в домовленості про ненапад (бо жодна з домовленостей не є вічною), а про сам ФАКТ ВИЗНАННЯ МОЖЛИВОСТІ МЕТЕОРОЛОГІЧНОЇ ВІЙНИ - розумієш про що я, то сучасний геноцид не буде подібний ні на Турецький варіант проти Армян, а ні на Українськиї голодомор. Воно буде набагато простіше - кілька буревіїв та тижнів зливи, чи може навпаки - посухи... і - без жодного взриву.
Гммм дивно тоді для чого США, Росія, Англія, Франція і Китай, Індія, Пакистан,КНДР все ще зберігають ядерну зброю. А Іран взагалі в процесі розробки.?! :unknow
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Христина))

  • Новачoк
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    22 Січня 2010, 15:46:23

    Звідки: Калуш

Я сказала,що ні,бо армії,як такої в нас нема,є стадо,но не військо,армія не забезпечена ні матеріально,ні в яких аспектах не підготовлена,навіть психологічно...
Записаний
Щоб дійти до мети,треба перш за все йти

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Найгірше те що дійсно психологічно не настроєна.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Христина))

  • Новачoк
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    22 Січня 2010, 15:46:23

    Звідки: Калуш

За кордоном навіть міліціонер,по їх поліція проходить спец психологічні і логічні тести,які не кожен може пройти,тобто треба мати логічне мислення,бодай мінімум,а в нас,хто вчився на 2-3 в школі,це не про всіх звичайно,але більшість...нажаль,а в армії,та дідовщина...
Записаний
Щоб дійти до мети,треба перш за все йти

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Всього лиш керуюсь історією.  Нагадайте на яку ядерну країну здійснювали напад?
саме цікаве, поки що вичитала, питання
відповідь - ІРАК - на який напали, через наявність у її недрах нафти, а мотивували свій напад перед світовою спільнотою - наче ІРАК має ЯДЕРНУ ЗБРОЮ - то не така далека історія, гріх не пам"ятати.
Відповідь від: 16 Січня 2010, 21:51:38
От бачите ви самі підказуєте джерела фінансування?! Просто Тимошенко мені першою в голову прийшла як найбільш цинічний злодій у країні.
Корупція у владі завжди була є і буде - питання лише полягає - в яких розмірах і як на то реагують правоохоронні органи. В нашій країні - вони не реагують. Тому я вітдаю перевагу керуватися тими обставинами, що є, а не тими, що мали БИ бути. Саме у цьому наше бачення ситуації докорінно відмінне.
Відповідь від: 16 Січня 2010, 21:56:35
Заслужимо коли повернемо собі статус ядерної держави.!!!
bornslippy - ти вбачаєш у озброєнні України ядерною зброєю - панацею від усіх бід?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

відповідь - ІРАК - на який напали, через наявність у її недрах нафти, а мотивували свій напад перед світовою спільнотою - наче ІРАК має ЯДЕРНУ ЗБРОЮ - то не така далека історія, гріх не пам"ятати.
Дивно , ви мабуть забули що зброї у наих якраз не було. А якби навпаки?
Корупція у владі завжди була є і буде - питання лише полягає - в яких розмірах і як на то реагують правоохоронні органи. В нашій країні - вони не реагують. Тому я вітдаю перевагу керуватися тими обставинами, що є, а не тими, що мали БИ бути. Саме у цьому наше бачення ситуації докорінно відмінне.
Ну ми ж гіпотетично визначаємо необхідність такої зброї. І просто так ця зброя не зявиться. Тільки в разі появи відповідного лідера?! Котрий відповідно і шукатиме шляхи фінансування!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Наведіть хоч один приклад кого вона довела до банкрутства?
питаннями на питанням:
1) назови, будьласка, держави, що "перенесли" супер-гіперінфляцію
підказка - в ХХ ст, їх було дві, обидві у Європі, в ХХІ ст - одна у Африці
2) пицікався річним розміром валового продукту тих держав, що мають на озброїєнні Ядерну зброю
та порівняй ту сумму з річним розміром валового продукту в Україні
(пояснюю, державні витрати на озброєння у мирний час повинні складати не більше 1% від валового продукту країни - інакше - економічна криза)
тепер зрозуміло, чому і чим придбання та утримання такого озброєння загрожує Україні ???
Відповідь від: 16 Січня 2010, 22:14:20
Дивно , ви мабуть забули що зброї у наих якраз не було. А якби навпаки?
я чекала цього питання - тому відповідаю -
Ми живемо у тісному світі, де є сусідами один одному, тому є така організація, як ООН - і повір - без дозволу цієї організації США не "рипнулося" б на Ірак, тому САМЕ цій організації США протрібно було надати мотивацію для захоплення Іраку. Ось вони й використали зацікавленість Хусейна у ядерній зброї, бо то справді так було. Хусейн розумів, що його країна слабка - та ласий шматочок через наявність нафти у недрах. Як йому було захістити свою незалежність? Тому він (послуговуючись твоєю точкою зору) вважав саме ядерну зброю найкращим захистом, тому й реально займався такими розробками - та самої зброї в нього не було - (все це доведено). Хусейн помилився - йому не можна було давати приоду - ось в чому суть.
Ну, і що сталося з отим Хусейном??? - певне знаєш.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

1) назови, будьласка, держави, що "перенесли" супер-гіперінфляцію
підказка - в ХХ ст, їх було дві, обидві у Європі, в ХХІ ст - одна у Африці
Причиною інфляції була ядерна зброя?
2) пицікався річним розміром валового продукту тих держав, що мають на озброїєнні Ядерну зброю
Росія в найскладніші часи мала ядерну зброю. А Іран Індія Пакистан і КНДР ви вважаєте потужнішими за Україну?
Повторюю Ми ж розглядаємо гіпотетичну наявність ядерної зброї. І гіпотетичний лідер котрий забажае повернути нам статус ядерної супердержави, знайде фінансування Ядерного проекту. За вашою логікою ми ніколи не будем  мати боєздатну професійну сучасну армію хоча б і без ядерної зброї. Мало того вважаю що український бюджет здатний потягнути сучасну армію і ядерне озброєння. Тільки вибори б були не такими дорогими. І що б премєри не робили "дорогих" подарунків українцям. Повірте вистачить і на підвищення виплат матерям.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Причиною інфляції була ядерна зброя?
сам знаєш, що ні - але ти гадаєш, що з того часу у владі, що таки допустила, сталися великі зміни? Чи наша влада стала більше дбати про народні маси й їм небайдуже до того?

Відповідь від: 16 Січня 2010, 22:39:34
ще одне, прошу, трохи почекай, щоб я встигла надати тобі усі відповіді
Записаний