Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 23 дні

Автор Тема: Цікаві статті та просто цікаво)  (Прочитано 459809 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Цікаві статті та просто цікаво)
« Прочитано #180 : 08 Січня 2012, 13:39:37 »

Учені довели:"фотографія" Христа - справжня! http://expres.ua/digest/2012/01/08/57599
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Цікаві статті та просто цікаво)
« Прочитано #181 : 08 Січня 2012, 22:18:24 »

И что? Кто верил, тот будет верить даже, если "вчені доведуть, що плащаниця це підробка і Папа Римський сам під цим підписався".
А, кто не верит, тот никогда не успокоится ) даже, если сам Христос придёт и скажет: "Ты прав, брат, меня никогда не было!" )))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Цікаві статті та просто цікаво)
« Прочитано #182 : 09 Січня 2012, 20:06:37 »

А для чого підкріплювати віру небилицями? -Бо на них вона і зиждеться! ;)
І не соромно ж газетярам вкотре мусувати цю байку, яка білими нитками шита. Це "чудо" вже неодноразово розвінчали: http://www.arhimed007.narod.ru/h_turinskaya-plashanitsa-falshivka.htm
Вчені, які доводять, що Туринська плащаниця була саваном, напевно поняття зеленого не мають про нарисну геометрію, про розгортки. І щодо випромінення, тотожного, як при ядерних реакціях, брешуть, і не червоніють, дивне якесь випромінення було, що проникло лише на 40 мікрон в тканину, тому на зворотньому боці нічого не проявилось. І з тильного боку ріст зображеного на 5 см різниться з лицьовим. =)) Боковин чомусь не проявило "випромінення". Кілька років тому я бачив док. фільм, в якому виготовили аналог плащаниці в кустарних домашніх умовах.
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Цікаві статті та просто цікаво)
« Прочитано #183 : 09 Січня 2012, 21:32:02 »

Не, братуха, віра не зиждеться на небилицях. На небилицях зиждяться забобони ))
А віра основи не потребує. Вірі не потрібні ні плащаниці, ні граалі, ні мощі, ні ксьондзи з попами. Віра сама всьому основа.
Знову про віру??!  :ganba
Де адміни?!  :D
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Цікаві статті та просто цікаво)
« Прочитано #184 : 09 Січня 2012, 23:48:18 »

а шо на рах віри в нас цензура була ч бани? ;)
 я скажу що можна вірити й не вірити собі,кому як ся бажит.
але деякі речі не могли виникнути шляхом еволюції і з цим не поспориш.
 все в точності.і якби Земля крутилась на пару градусів кривіше-життя на ній не могло б існувати.
звідки така точність в багатьох речах організму?
+ніхто не відає чого вона крутиться
не хочу зачинати тему,тож почитайте який я хочу корпус до компа
http://www.overclockers.ua/power/antec-skeleton/1/
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

галюська

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    15 Лютого 2013, 15:54:06

    Звідки: калуш
Цікаві статті та просто цікаво)
« Прочитано #185 : 10 Січня 2012, 13:16:58 »

Не, братуха, віра не зиждеться на небилицях. На небилицях зиждяться забобони ))
А віра основи не потребує. Вірі не потрібні ні плащаниці, ні граалі, ні мощі, ні ксьондзи з попами. Віра сама всьому основа.
Знову про віру??!  :ganba
Де адміни?!  :D
Правду кажеж не потрібно говорити чи обсуждати віру це для кожної людини особиста справа,і правду кажеш що для віри не потрібно плащаниць,греалів та інше.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Цікаві статті та просто цікаво)
« Прочитано #186 : 12 Січня 2012, 19:48:51 »

2chuck: ну ти тойво, не бєзобразнічай. Не поминай адмінів і модераторів "всує", бо тут іноді таке трапляється... Було, що ціла тема "щезла", яку я започаткував, запитую адмінів - "а в ответ - тишина".
Моя маленька репліка про віру була відповіддю тобі, бо ти знову починаєш, сам же в любій темі все на віру переводиш, а для того є спеціяльна тема. А далі була зсилка на цікаву статтю, сам бачиш. Так що не треба...
Тепер щодо того, що життя не випадково виникло.
 Це і так зрозуміло, хто має очі (уміє дивитися), той побачить. Для чого тут включати якусь "віру" (не Брєжнєву)?
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Цікаві статті та просто цікаво)
« Прочитано #187 : 13 Січня 2012, 02:14:08 »

А, яка, нафіг, різниця? Випадково чи не випадково?
даёш Віру! Брєжнєву ))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Цікаві статті та просто цікаво)
« Прочитано #188 : 14 Січня 2012, 16:43:33 »

Знову про віру??! :D
А випадково чи ні, різниця таки є. У Достоєвського в "Братах Карамазових" читай.
Записаний
Следи за контекстами!

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Цікаві статті та просто цікаво)
« Прочитано #189 : 25 Січня 2012, 13:38:00 »

В мене вже все подвір'я в янголах :)

Що символізують сніговики?  взято з сайту pravda.if.ua

Традиційно взимку ледь чи не у кожному дворі з’являються сніговики. Більші чи менші за розміром, вони дещо схожі і дуже різні. І мало хто знає, що означають ці снігові фігури і чому саме люди почали прикрашати ними подвір’я і вулиці.
 
Перші сніговики виглядали злими і грізними істотами велетенських розмірів. І це не випадково. Адже у давні часи холодні зими з морозами та сніжними завіями були важкими періодами у житті людей. Звідси і багато забобонів, пов’язаних із сніговиками. Люди вірили, що вкрай небезпечно ліпити сніговиків при повному місяці, мовляв, після цього можуть виникати нічні жахіття, страхи і життєві невдачі. Побачити сніговика уночі вважалося поганою прикметою, такі фігурки потрібно було заздалегідь обійти якомога віддаленішою дорогою.
 
Лише у XIX столітті ставлення до сніговиків почало змінюватися. Вони стали більш добрими і поволі переросли в неодмінний символ Новорічних та Різдвяних свят. Почали з’являтися вітальні листівки, на яких малювали усміхненого сніговика серед дітлашні.
 
Існує також давня легенда, згідно з якою сніговики вважаються янголами. Адже сніг – це дар неба, а отже сніговик є янголом, який може передавати Богу прохання людей. Для цього люди виліплювали маленьких сніговичків із снігу, який щойно випав і шепотіли їм найсокровенніші бажання. За повір’ям, це бажання мало здійснитися, коли сніговик танув від весняного тепла і міг передати прохання на небо.
 
Традиційні атрибути сніговиків є не випадковими. Так морквинка замість носа мала здобути прихильність духів, які відповідають за майбутній врожай. Відро на голові означало достаток у домі. А у Румунії і досі на шию сніговикам чіпляють намисто з часнику – воно має захистити усіх рідних від нечистої сили.

Найвищий у світі сніговик був зареєстрований у США в 1999 році. Його висота – 37 метрів 20 сантиметрів, а вага – 6 тисяч тонн снігу
Відповідь від: 25 Січня 2012, 13:28:08
З того ж сайту :) Про День студента

Попри те, що Міжнародний День студента відзначається 17 листопада, в Україні збереглась традиція святкувати ще й 25 січня, на Тетянин день. Корені такого святкування сягають далекого 1755 року в Російській імперії. Саме тоді імператриця Єлизавета підписала указ про заснування Московського університету. Пізніше мученицю Тетяну було визнано покровителькою даного навчального закладу.

Втім, сама причина, чому саме римську мученицю було обрано в якості патрона університету, виглядає доволі банальною. Адже фаворит Єлизавети Іван Шувалов, який подав проект університету відповідно до ідеї Михайла Ломоносова, вирішив зробити подарунок своїй матері Тетяні. І саме в день її іменин він промовив фразу «Дарую тобі університет».

Крім того, День студента сьогодні святкують у Росії. Українські ж студенти відзначають цей день, часто навіть не замислюючись над його історією.

Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Цікаві статті та просто цікаво)
« Прочитано #190 : 25 Січня 2012, 17:19:13 »

По своїм одногрупниках знаю - День студента 25 січня лишній повод напитися)
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Цікаві статті та просто цікаво)
« Прочитано #191 : 25 Січня 2012, 18:56:48 »

 :good
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=v82VLBYQrME" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=v82VLBYQrME</a>
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Цікаві статті та просто цікаво)
« Прочитано #192 : 27 Січня 2012, 17:18:02 »

Найкреативніші та найдивніші упаковки у світі
http://tsn.ua/foto/naykreativnishi-ta-naydivnishi-upakovki-u-sviti.html

Особливо прікольні упаковки ліків від переїдання, пачки цигарок та чайні пакетики у вигляді членів сім'ї
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Цікаві статті та просто цікаво)
« Прочитано #193 : 04 Лютого 2012, 14:19:36 »

Трошки цікавого :) . Хоча, можливо, це більше для теми "Позитив"                                                                                                                                              В начале двадцатого века один шотландский фермер возвращался домой и проходил мимо болотистой местности. Вдруг он услышал крики о помощи. Фермер бросился на помощь и увидел мальчика, которого засасывала в свои жуткие бездны болотная жижа. Мальчик пытался выкарабкаться из страшной массы болотной трясины, но каждое его движение приговаривало его к скорой гибели. Мальчик кричал .от отчаяния и страха. Фермер быстро срубил толстый сук, осторожно приблизился и протянул спасительную ветку утопающему. Мальчик выбрался на безопасное место. Его пробивала дрожь, он долго не мог унять слезы, но главное — он был спасен!
— Пойдем ко мне в дом, — предложил ему фермер. — Тебе надо успокоиться, высушиться и согреться.
— Нет-нет, — мальчик покачал головой, — меня папа ждет. Он очень волнуется, наверное.
С благодарностью посмотрев в глаза своему спасителю, мальчик убежал...
Утром, фермер увидел, что к его дому подъехала богатая карета, запряженная роскошными породистыми скакунами. Из кареты вышел богато одетый джентльмен и спросил:
— Это вы вчера спасли жизнь моему сыну?
— Да, я, — ответил фермер.
— Сколько я вам должен?
— Не обижайте меня, господин. Вы мне ничего не должны, потому что я поступил так, как должен был поступить нормальный человек.
— Нет, я не могу оставить это просто так, потому что мой сын мне очень дорог. Назовите любую сумму, — настаивал посетитель.
— Я больше ничего не хочу говорить на эту тему. До свидания. — Фермер повернулся, чтобы уйти. И тут на крыльцо выскочил его сынишка.
— Это ваш сын? — спросил богатый гость.
— Да, — с гордостью ответил фермер, поглаживая мальчика по головке.
— Давайте сделаем так. Я возьму вашего сына с собой в Лондон и оплачу его образование. Если он так же благороден, как и его отец, то ни вы, ни я не будем жалеть об этом решении.
Прошло несколько лет. Сын фермера закончил школу, потом — медицинский университет, и вскоре его имя стало всемирно известно, как имя человека, открывшего пенициллин. Его звали Александр Флемминг.
Перед самой войной в одну из богатых Лондонских клиник поступил с тяжелейшей формой воспаления легких сын того самого джентльмена. Как вы думаете, что спасло его жизнь в этот раз? — Да, пенициллин, открытый Александром Флеммингом.
Имя богатого джентльмена, давшего образование Флеммингу, было Рандольф Черчилль. А его сына звали Уинстон Черчилль, который впоследствии стал премьер-министром Англии. Уинстон Черчилль как-то сказал: «Сделанное тобой к тебе же и вернется».
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Цікаві статті та просто цікаво)
« Прочитано #194 : 04 Лютого 2012, 14:22:33 »


 Ой, як гарно :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Цікаві статті та просто цікаво)
« Прочитано #195 : 04 Лютого 2012, 15:05:44 »

З кумедного :)
Китаец, проживающий в Нью–Йорке, обратился в местный банк с просьбой предоставить ему кредит в размере 5 000 долларов, причем только на две недели. В качестве залога под кредит мужчина предложил свой автомобиль – спортивный Ferrari стоимостью 250 000 долларов. Спустя две недели, как китаец и обещал, он вернул банку взятые 5 000 долларов плюс процент за 14 дней – 15 долларов 41 цент. После денежных операций он спокойно забрал свой спорткар. Когда же банковский служащий спросил мужчину, в чем был смысл его действий – взять такой небольшой заем на такой короткий срок под столь дорогостоящий залог, довольный обладатель Ferrari объяснил, что за 15 долларов найти место для двухнедельной охраняемой парковки такого эксклюзивного авто в Нью–Йорке просто нереально, и более удобного способа оставить свою машину и не волноваться за ее судьбу он придумать просто не смог.  :-D


Дещо чудернацька історія  :=) Уявляю, якби банки почали зберігати в себе все, що пропонують їм в якості застави ))))
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Цікаві статті та просто цікаво)
« Прочитано #196 : 04 Лютого 2012, 22:06:43 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=1i70SXO_XxQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=1i70SXO_XxQ</a>
.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві статті та просто цікаво)
« Прочитано #197 : 05 Лютого 2012, 12:24:46 »

Цікаве явище  :o
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Цікаві статті та просто цікаво)
« Прочитано #198 : 13 Лютого 2012, 10:37:08 »

Багато хто вважає, що газета Бульвар Гордона не є ЗМІ, що заслуговує на увагу, але я люблю частенько почитати там інтерв'ю цікавих та розумних людей. Викладаю інтерв'ю з одним з перших мультиміліонерів Радянського союзу Германом Стерліговим. Дуже цікаві речі дядько висвітлює. Герман Стерлігов відомий тим, що свого часу забрав всю свою сім'ю подалі від цивілізації та вибрався "поближче до природи" на ПМЖ, відмовившись практично від усіх благ сучасного суспільства (швидше за все правильно зробив) при чому людина він далеко не бідна. В дечому він пергинає, але людина мисляча знайде в його словах велику долю істини для себе.
http://www.bulvar.com.ua/arch/2012/5/4f2aa2dd05fe8/

Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Цікаві статті та просто цікаво)
« Прочитано #199 : 13 Лютого 2012, 14:17:57 »

Глянув анотацію... Я вже дивився інтерв'ю Стерлігова на телеканалі "Дождь" (Росія). Жалюгідненько виглядали журналізди поруч з ним, фу.
Але те, що пропонує Стерлігов (золото, гречка) все це спрямовано на тих, хто сподівається, що всі "хто не розуміє ситуації" будуть продовжувати жити за нав'язаними правилами (бакси, нафта і прочая фігня), і врешті-решт затягнушви себе на край прірви, зірвуться в неї... А ми, розумні (із золотом і гречкою) лишимось собі далі жити без тих жадних і дурних. Це суть.
А я не хочу, щоб вони загинули.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв