Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: На рахунок всього Українського. Українська державність. Нація. Куди ідем. Наше місце в світовій геополітиці  (Прочитано 344047 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Такие слова как "заствити" и "переконати", разные по значениею. Так одно или другое?
К тому же силой ты ничгео никогда не добьёшся, потому как это доказала уже история и при использование силы, противостание будет возростать!
В даному випадку потрібен симбіоз цих методів. Але заставити не обовязково означає зразу бити в морду, мож викоритовувати шантаж і навіть просту демонстрацію сили. Кажеш "силой ты ничгео никогда не добьёшся", то Ти хочеш сказати шо наші діди і прадіди коли йшли в УПА, то їм просто нєфік було робити і вони просто хотіли потовкти москалям пики? Та ні, вони били і вбивали з єдиною метою - щоб їх нащадки жили щасливо й заможно у вільній рідній Україні і розмовляли рідною мовою!!! >:(

Хотелось бы спросить у тебя. Что в твоём понимание "поважати нашу мову, історію, культуру і т.п."?
А поважати те і означає що треба поважати. Не обовязково все і досконало знати, просто не треба "кавєркати наш язик" (навчився цього вислову в Чернівцях) не дописувати в історії того чого не було (я як сам чогось до кінця не знаю, то ліпше послухаю старших і розумніших людей), потрібно дотримуватись наших національних традицій, а не тупо запозичати їх у америкашок і ін. (спеціально згадав для Flash, щоб не думав, що я тупо ненавиджу одних росіян)!!! >:(
Записаний

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль

У Вас, Svit, немає чіткої і твердої позиції. Ви хочете і рибку з'їсти і щоб кісточок не було-doktor-maks,Ви прав1,однозначно,рибу я люблю без к1сток. :).Але не можу погодитись,що в мене немае ч1тко1 позиц11. Але,як сказав IxIXIxI * далеко не кожен українець, що спілкується українською більш "національно свідомий", ніж той хто розмовляє російською*.
   Мое бажання,щоб люди могли спок1йно сп1в1снувати,а не ворогувати*Потрібно шукати те, що нас об"єднує, а не навпаки(IxIXIxI ).Я живу в держав1 в як1й люди р1зних нац1ональностей,але в б1д1 вс1 разом.Коли вбивають,о ти вже точно не думаеш,що розд1ляе,а шукаеш те,що еднае.
   З ц1е1 теми в мене виникае висновок,що ми нападаем на рос1йську мову не тому,що любим укра1нську,а тому,що до глибини душ1 ненавидим 11(рос1йську)То як же може статись диво,якщо ми керуемся не любов ю.
   
Рибонько,я не ображаюсь.Я просто знаю,що часто люди не погоджуються з 1ншими,тому що чують т1льки себе.


Відповідь від: 18 Липня 2007, 15:05:40
Flash +1,за непохитн1сть,якби на мене так нападали,то я би вже ридала пару дн1в...
   ! ще хочу добавити,що проблема ця 1снуе 1 в !зра1л1.Ск1льки народу тут.З ус1х куточк1в Радянського Союзу.! знаете що,в мене сьогодн1 була неприемн1сть на цю ж тему,т1льки тут(на рахунок нац1ональност1).Тому я розум1ю,як людина себе почувае,коли 1й таке виказують. Дивно...Просто ми живем 1 нам треба ц1нити те що е.Любити ближнього свого.Покол1ння пройдуть,поки все наладиться.Н1кого теж не хочу образити,але погодьтесь,що тема стала трохи агресивною.
Усвідомлена любов до свого народу не поєднується з ненавистю до інших.
     Д. Лихачев

« Останнє редагування: 18 Липня 2007, 15:25:27 від Svit »
Записаний

Flash

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2014, 08:44:55

    Звідки: Kalush

Пасиба Svit за поддержку и понимание. Вы тоже не сдаёте позиций! :yes:
+1 и вам.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Питання до Flash.
Звiдки ти викопав що на закарпаттi розмовляють РОМУНСЬКОЮ???
Ну i крiм того ми не розглядаэмо тут мовнi питання нацменшин, а питання пiдвищення ницiональноi свiдомостi i як аспект вiдродження i розвиток мови.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

“Перед тим, як бути українцем, потрібно стати європейцем” (М.М.Коцюбинський)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Flash

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2014, 08:44:55

    Звідки: Kalush

Я тому свидетель, что там разговаривают румунской!
Похоже, что тема "пiдвищення ницiональноi свiдомостi i як аспект вiдродження i розвиток мови" перешла в "мовнi питання нацменшин"
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Наскільки мені відомо там розмовляють угорською   :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Flash

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2014, 08:44:55

    Звідки: Kalush
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

Поясню значення слова "Москаль", людина яка народилась і живе на Україні, вчилась в українській школі, знає українську мову, але розмовляє російською мовою називається :moskali і така людина не поважає Україну :ganba
Я б зрозуміла якщо людина родом з Росії і не може досконало говорити українською, і говорить російською то це нормально.
Знаю багато людей які поприїжджали з інших країн світу, не знають досконало нашої мови, але стараються говорити нею, а тільки через те що вони люблять і поважають Україну.
питання до Алекса - а ти поважаєш і любиш Україну?
Тільки не пиши мені що я фанатка, я це уже чула
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

И румунской тоже!
Все правильно, Flash, на прилеглих територіях до ріки Тиса (румунсько-український кордон) і в районах населених пунктів Рахів, Тячів, Хуст поширена румунська мова. У районах населених пунктів Виноградів, Мукачево, Берегово поширена румунська і угорська мова.
Але ми відхилились від теми. Див. мій пост http://forum.kalush.info/index.php?topic=12.msg747#msg747
Відповідь від: 19 Липня 2007, 11:16:13
У Вас, Svit, немає чіткої і твердої позиції. Ви хочете і рибку з'їсти і щоб кісточок не було...

Ви прав1,однозначно,рибу я люблю без к1сток. :)

Дуже влучно і достойно. Ви, Svit, мене обеззброїли :)

"Лагідна відповідь гнів відвертає, а слово вразливе гнів підіймає."
(Прип. 15:1)

Записаний
When doctors differ who is to decide?

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль

doktor-maks ,все проходить,а любов залишаеться... :) Давайте жити дружно! ;)
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Любов до ближнього свого...

Svit, я хотів Вам довести, що любов до ближнього - це не прагнення догодити ближньому. Інколи навіть треба завдати болю, але у такий спосіб, щоб близька людина зрозуміла, що покарання заради її блага і піде їй на користь.

У Вас сприйняття любові милосердне, наближене до сприйняття апостола Петра. В мене суворіша позиція, близька до розуміння любові апостолом Павлом. Ми всі різні за характером, але покликані доповнювати один одного у Христі Ісусі.

Вибачте за лірично-богословський відступ
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль

В1дступ дуже гарний.+1  :) А на рахунок догодити,не знаю...Але я краще покрию все любов ю... :)
« Останнє редагування: 19 Липня 2007, 18:21:14 від Svit »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Поясню значення слова "Москаль", людина яка народилась і живе на Україні, вчилась в українській школі, знає українську мову, але розмовляє російською мовою називається :moskali і така людина не поважає Україну :ganba
Я б зрозуміла якщо людина родом з Росії і не може досконало говорити українською, і говорить російською то це нормально.
Пригадались мені слова з гумористичної пісні Гуцула Хулігана: "Росіяни добрі люди, москалі - погані, ліпше бис ви хлопці жили десь у Пакістані!"
А як чесно, то мав я нині розмову з істинним росіянином, який прекрасно розуміє укр. мову, але говорить суто російською (добре що не кавєркає нашої мови)! Та мушу відзначити, що недолюблюють нас росіяни і край!!! :(
Записаний

Flash

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2014, 08:44:55

    Звідки: Kalush
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Відповідь яку міг би дати Flash...

\Наскільки я розумію українців варто всім серцем любити та глибоко поважати, з міркувань патріотичних, загальнолюдських та біблійних. Але, повага – це одна з тих категорій, які варто заслужити. А тапер давайте з’ясуємо кого поважати? Київ, Майдан Незалежності, святкування дня Києва (події давні, просто згадалось). Пропоную варіанти.

А) Проходжу повз компанію з 5 осіб чоловічої статі тримаючи за руку свою дівчину. В спину чую – «Б...ь, яка жопа, я б її ви...в!!!». Типу засвітився перед друзями хлопака.
Б) 60-70 % контенгенту того вечора, на власні очі бачив, на центральній вулиці країни «жерли» горілку з горлянок пляшок. «Наш народ гордится количеством выпитого…» (с) Жванецький.
В) Практично 100 % контингенту не взмозі донести до смітника залишки своєї жзиттєдіяльності. Подивіться на Майдан після будь-якого свята!!! Безумовно, люди, що саме так себе поводять, заслуговують титанічної поваги!!!
Г) Категорія «мущина», принаймі для мене, максимально тісно межує і привязана до категорії «джентельмен». Чи можна назвати джентельменом людину, котра привселюдно встромлює руку під нижню білизну дівчини, навіть не звертаючи увагу на всі намагання «дами» уникнути такої долі?
Д) Частина контингенту Майдану на запитання ведучого зі сцени «Українці, чи ви любите свою країну?» вигукували – «Йди на х..., му...к, музон давай!!!».
Е) Біля Арки Дружби Народів 7 годин поспіль українські народні пісні виконував хор «Гомін», хор з 58 осіб літнього віку. Слухаючи їх, я чув вигуки – «А мурку слабать слабо?»…
Є) На моїх очах розпочалась не одна п’яна бійка на Майдані.
Ж) Я мовчу про кількість присутніх у той день на Майдані кишенькових злодіїв. У двох моїх друзів з внутрішніх кишень повитягували мобілки. І не треба стверджувати що, це означає, що вони лохи. В свій час у неме в метро також викрали телефон у фізично неможливій ситуації. Професіоналізму цих «майстрів» немає меж.

Я можу продовжити список пропонованих варіантів. Але вважаю, що і цього достатньо.
Перепрошую за цензуру, я цитував...
"Бытиё определяет сознание..." (с) Карл Маркс.

ТАК КОГО МЕНІ ЛЮБИТИ І ПОВАЖАТИ??? ЦЕ «МІЙ» НАРОД??? Поясніть, може я чого не второпав у цьому житті...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль

yurko ,мен1 за це  :-[,а патр1отизм у нас такий не значний,одиничний.Добре,що е св1дом1 укра1нц1,але 1х менш1сть.Тому 1 треба починати з себе.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Хм, Юрко, і до чого тут українське? Такі виродки є всіх країнах, у яких більше, у яких менше(у Росії точно не менше). І та писанина, не знаю де ти її викопав написана якимось неповноцінним суб'єктом. Уявіть собі - ображають твою дівчину, а він іде далі опустивши голову.
Це уже питання культури, самоповаги. Я вважаю, що у бідноті не буває кульри і поваги. А ми пережили злиденні часи за останні роки. Декому не ставало на кусок хліба.... Батьки - на роботі закордоном, дітьми ніхто не займається. От і пожинаємо плоди.
Але маємо надію, що будь кращі часи і процент таких "українців" зменшиться до мінімуму.
І мені не соромно за таких муд....ів, мені їх частково шкода...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

це я зацитував лист одного чоловіка з Києва, щоб просто подивитися на вашу реакцію. Реакція виявилася правильна і здорова. Молодці!
Мені ще захотілося таке написати через те, що чесно кажучи скучив за культурними і поміркованими людьми.
Єдина віддушина, це наші форумчани!
А довкола так багацько невмиваної сволоти, яка безсоромно нав"язує всім сою модель поведінки, чи краще сказати повадок.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.