Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 24 дні

Автор Тема: На рахунок всього Українського. Українська державність. Нація. Куди ідем. Наше місце в світовій геополітиці  (Прочитано 347714 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Кажеш цього року снігу в сургутах насипало багато ? ну продовжуй чистити - не расслябляйся     :=)   

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=1l7oddL62LA" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=1l7oddL62LA</a>

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 16:08:59


Як файно Соросовські пропагандони все так файно перекручують . В лютому 17 року не було комуністів , а те що там в Бахмуті творилось було направлено на розвал країни за німецькі гроші . І чим вони відрізнялись від комуністів , хіба що лозунгами  ;) Ті ж самі сепари  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Кацапське лайно було задовго до камудристів . а що камудрист що кацап - то невелика різниця

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 16:08:59


http://www.dsnews.ua/nasha_revolyutsiya_1917/-ozhili-reptiliyi-yak-ukrayintsi-zhovtneviy-perevorot-ryatuvali-10112017220000
"ОЖИЛІ РЕПТИЛІЇ". ЯК ЦЕНТРАЛЬНА РАДА ЖОВТНЕВИЙ ПЕРЕВОРОТ РЯТУВАЛА
В ніч з 8 на 9 листопада (з 26 на 27 жовтня) 1917-го, після тривалого і бурхливого обговорення новин з Петрограду, Мала Рада ухвалила рішення вважати "недопустимим перехід всієї влади до рук рад робітницьких та солдатських депутатів" та висловилась "проти повстання". Але явного осуду перевороту не пролунало. Днем раніше, при створенні Комітету захисту революції, як незабаром і у постановах ІІІ Всеукраїнського військового з'їзду, йшлося про те, що українці не допустять відправлення військ із Києва на допомогу Тимчасовому уряду. Такі дії українців допомогли більшовикам зберегти щойно захоплену владу.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=qT3JejPTHns" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=qT3JejPTHns</a>

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 16:08:59

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:09:36

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

У нас все завжди на виворіть...
Ось стаття

У ній подається, як велике досягнення, що у Калуші купку дітей вчитимуть за спеціальною новітньою програмою. Сподіваються, що з тих дітей виростуть геніальні інтелектуали.

Лише одне питання. А отих решту типу будуть вчити як бовдурів?
Якось воно все одно логічніше виглядає, коли початкова школа дає однаковий рівень базових знань, а тоді вже діти у яких їх задатки встигли проявитися - можуть поглиблено займатися у певних напрямках.

А головне, ота початкова освіта, повинна давати комплекс знань і навичок для всебічного розвитку особистості для ВСІХ дітей, а не лише для тих, які кудись попали, пролізли, чи вступили.

Ну і останнє.
Звісно воно вже діятиме з вересня. Ніхто того не відмінить і не змінить, тому  як же було б добре, якби дітей туди справді відбирали на основі комплексного і незалежного відбору.
 А ще, щоб їх дійсно якісно навчили чогось потрібного. Щоб не вийшло як із деякими гімназистами, яких останній рік батьки переводять у звичайні школи, щоб атестат був кращим...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:09:36

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

І ще одна річ.
Ми живемо лише раз.
Ідея того всього життя - прожити його якомога щасливіше.
Думаю кожен з нас мав у своєму класі однокласників, які з першого класу відрізнялися від інших здібностями. Маю на увазі, що вони краще засвоювали матеріал, схоплювали на льоту, були дуже старанні і переважно ставали улюбленцями вчителів.

А тепер проаналізуйте відсоток тих з них, у кого з якихось невідомих причин "не склалося життя".

Повірте, цей відсоток великий.
Це звісно не причина переставати спонукати дитину вчитися. Але це вагома причина, робити це більш правильно. А життя показує, що більше не завжди означає краще.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Я скажу простіше . Якщо в тій школі появиться хоча би один геній і школа дасть йому всі ті можливості , щоб він себе проявив - то це варто того . Відносно "відмінників і супер належних" учнів - ну я в принципі був таким . І в універі теж таким залишився . Зараз не можу сказати , що я маю "не складене життя " - я цілком задоволений тим , що я маю і я знаю своїх однокласників з моєї спецшколи , то у них теж аналогічний погляд на життя . Проблема нормальної школи в тому , що у ній ти просто "відбуваєш" свій термін , а у СПЕЦШКОЛІ тебе будуть ВЧИТИ ВЧИТИСЬ ! Тобто з математики у тебе буде 50 задач на кожен день , з фізики - лабораторні роботи по повній схемі з дослідами і рахунками , з хімії - досліди згідно тем ( а не малюночки з жюрналу ) . І навіть на фізкультурі тебе будуть ганяти по повній програмі , так як це буде для твоєї ж користі . Батьки же не захочуть ходити і канючити оцінки - тому що сам факт того , що ти закінчив якусь спецшколу уже буде пропуском для профільних універів . В Калуші я був відмінником по всіх предметамх , а в спецшколі став просто "хорошистом" .Хоча скажу простіше - трійка чи четвірка у моїй спецшколі була вища чи на рівні, ніж відмінно у простій нормальній школі ( В ЗАГАЛЬНОМУ ) . Переконався особисто , коли після служби здавав екзамени у Львові і разом з своїми завданнями розвязував завдання двом "знайомим" абітурієнтам , з якими просто поселився в кімнаті на час вступних екзаменів .

 Тому я лише за за і ще раз за те , щоб діти могли навчатись в якихось спецшколах ( по малюванню чи по фізиці чи по біології чи по робототехніці ) . А  для загального розвитку достатньо і простої школи . У Англії чомусь не сильно паряться  відносно цього . Або плати , щоб твій дурний синок отримав якусь освіту ( правда в атестаті будуть одні трояки )  , або мозгами отримуй ту освіту ( з супер оцінками в атестаті )

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 16:08:59


В Калуші я був відмінником по всіх предметамх
:good
Я трошка iнакше дивлюся на це питання . Якщо дитинi не цiкаво вчитись , ти хоч у яку спецшколу його вiддавай толку не буде . Тут дiе принцип - книжка в сумцi , х :censoreй на думцi . Тому вважаю основним - це виховання дитини батьками . З власного досвiду , моя донька вчилась в простiй сiльськiй школi на Сибiрах , з простими вчителями i простою програмою , без всяких там "спец". Але моя жiнка завжди , саме завжди , робила уроки з нею , не за ню , а саме з нею уроки , пояснювала  i завжди заохочувала до знань. Донька постiйно була призером всiляких олiмпiад  . Результат - дитина поступила на бюджет в самий престижний вуз Мордора i зараз працюе з зарплатою в 3 тис дол. Нема чого надiятись на якихось вчителiв i спецшколи , в першу чергу треба самому займатись своею дитиною , а не вiдмахуватись , бо я на роботi втомився .
У мого тата освiта була 4 кляси , тому й методи були бiльш дiевi , я отримував ременем за любу четвiрку . Тому приходилось кигнутись до знань  ;) А тепер , маючи вищу освiту , методи виховання полягають в переконаннi дитини . Тому основа знань - це виховання дитини. 
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

З власного досвiду , моя донька вчилась в простiй сiльськiй школi на Сибiрах , з простими вчителями i простою програмою , без всяких там "спец". Але моя жiнка завжди , саме завжди , робила уроки з нею , не за ню , а саме з нею уроки , пояснювала  i завжди заохочувала до знань.


Самий прикол , що у мене ні батько ні мама ніколи не парились з моїм навчанням . Тобто взагалі . Мамі саме головне було , щоб я поїв і був вдягнений "посєзону та й чисто не порвано"  , а батя в загальному питав , чи у мене все ок . А коли я вчився у своїй спецшколі , то багато хто міг читати книжку з математики ( з серії "математика для цікавих )  ради приколу у вільний час . Один з моїх однокласників взагалі постійно з підручником фізики постійно  шлявся всюди ( цікаво те , що він сам був євреєм , а в 10 класі на міжнародній олімпіаді по фізиці взяв другий диплом   - потім вчився десь в мацквабаді , а з розвалом совка чухнув в Америку і там закінчив універ і став астрономом ) . ДИТИНУ ВЗАГАЛІ НЕ ВАРТО СИЛЬНО ПАРИТИ ВІДНОСНО НАВЧАННЯ - ЯКЩО НЕ ЦІКАВО ТОЧНІ НАУКИ ЧИ ЛІТЕРАТУРА , ТО НЕХАЙ КРАЩЕ СТАНЕ ФУТБАЛІСТАМ ЧИ ХУДОЖНИКОМ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:09:36

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А ви в принципі те саме написали що і я але іншими словами.
Проблема якраз у тому, що заможні батьки всіма правдами і неправдами сують своє чадо у той клас. А повірте запитати їх в чому саме полягатиме відмінність і як проходитиме процес навчання - навіть половина не відповість.
Згідний з тим, що якщо старатися навчити то з мільйона один геній та й навчиться.   :=)
А ще один сам проб'ється і без того навчання.

У мене є сусід. Працює можна сказати вахтово (по 2-3 місяці) у Польщі екскаваторником. Може і не лише в Польщі (бо тепер маючи візу то можна всюди).
Він то любить, вміє. Заробляє так що огого.
Він задоволений життям і ті що його наймають - теж.

Треба йому фізмат? Та в останню чергу.

Проблема лиш одна. Щоб тут, у своїй державі можна було себе отак реалізовувати.
Я вже писав, що в Німщині молодий пацик по сусідству жив, постійно приходив поляляками, бо не мач шо робити. З роботи приходив в обід. Я запитав ґазду, чо він так скоро вертається. Той сказав, що він на катку працює. А дороги переважно ремонтують вночі, коли рух менший.
Чуваку було років 25. Він вже на тому катку накатав собі все, що йому треба було. А за років 10 наступних - ще й доплату до пенсії накатає.
І йому не треба якихось зірок з неба, але і має він не мінімум.

У нас же він би жив від получки до пожички. І або думав би куди втекти на роботу, або як себе вивести в кращий світ легшим способом...

Так шо все відносно. Але знання мають даватися таким чином, щоб і через 30 років вони все ще були в голові, а не так як то було і є зараз. Три "З".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:09:36

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А ще, є така річ як "горе від ума".
От яскравий приклад - Васерман.
Лише інтелект і знання без мудрості і навиків - роблять з людини каліку.  :=)

Якраз випадково в тему
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=FgRY6H-D9Bg" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=FgRY6H-D9Bg</a>

дуже показово, як людина з Московії живучи закордоном розуміє, що там вона була недостатньо культурною і толерантною.
Дуже з ТАДом контрастує, який щось там має проти негрів  ;)
« Останнє редагування: 04 Грудня 2017, 17:30:25 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 16:08:59


Дуже з ТАДом контрастує, який щось там має проти негрів
та ну , i що я маю проти негрiв ? Те що маскалi гiрше негрiв ? Так це ти казав  :!!
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:09:36

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Москалі гірше від увсіх. А негри нічим від нас не гірші!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 16:08:59


Москалі гірше від увсіх. А негри нічим від нас не гірші!
Ти уважно ще раз  послухай свою панi про толерантность :P
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Я вже писав, що в Німщині молодий пацик по сусідству жив, постійно приходив поляляками, бо не мач шо робити. З роботи приходив в обід. Я запитав ґазду, чо він так скоро вертається. Той сказав, що він на катку працює. А дороги переважно ремонтують вночі, коли рух менший.
Чуваку було років 25. Він вже на тому катку накатав собі все, що йому треба було. А за років 10 наступних - ще й доплату до пенсії накатає.
І йому не треба якихось зірок з неба, але і має він не мінімум.


Ось я про це і кажу . Нафіг йому треба було вчитись у гарварді чи у якомусь там фізматі ? Він знайшов своє "тепле і  щісливе" місце - і всім від цього просто чудово . А та супер спеціалізоване навчання потрібно тим , хто в тому потребує . А батьки нехай віддають дітей в ту школу - якщо вірити тому , про що пишуть , то це всім буде лише на користь . Це ж не якась там спецшкола музичного профілю чи хімічного профілю

Проект дає комплекс знань і навичок для всебічного розвитку особистості.  Сутність проекту  «Інтелект України»  полягає не в насиченості дитини поглибленими знаннями, головне - набуття нею необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Вчора в 07:44:27

    Звідки: korotka

Москалі гірше від увсіх. А негри нічим від нас не гірші!
 :D
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:09:36

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ти уважно ще раз  послухай свою панi про толерантность :P
:facepalm:
 :towall :towall :towall :towall

Йди на мітинг проти війни! Тоді я хоч матиму підстави сказати, що не всі москалі погані...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.