Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: На рахунок всього Українського. Українська державність. Нація. Куди ідем. Наше місце в світовій геополітиці  (Прочитано 344048 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

трохи не в тему, але питання важливе. різні штампи на цю тему у нас на форумі.
Звичайно це не істина в останній інстанції, але багато здорового глузду, на мою думку.
Проблеми ментальності. рекомендую.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=qXibZZW59DA" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=qXibZZW59DA</a>
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Для чого так складно. Мені подобається одна композиція <a href="https://www.youtube.com/watch?v=jSwmW3OxquY" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=jSwmW3OxquY</a> Ляпис Трубецкой - Не быць скотам все просто.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

не так все просто. скажи скоту, щоб він ним не був???? скажи потягу, щоб він зупинився???? все набагато глибше і складніше.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ти мене не зрозумів. поки люди самі не перестануть бути мудаками. доти ми так і будем жити. і нам все хтось буде винен.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Бачу, що спочатку написали русских (з 2с), а потім стерли :=). То певно - нова об"єднана нація? ;)
Причому нація виключних алкашів, якщо судити по тим, хто тримає плакат. Хто таке замовив і для чого  :unknow?
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


а потім стерли
Швидше домалювали :),думаю справжнім
Цитувати (вибране)
русским
було б встидно за таких захисників.
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Цей символ в древності використовувався також для позначення сокола.
Таке розуміння цього символу мені більш симпатизує.
 А не тільки вили тризубі, як у Посейдона.
Цитувати (вибране)
Известный шведский ученый Т.Арне, который исследовал подвески со знаками Рюриковичей, найденные в Швеции, пришел к выводу, что на них, изображена «птица с распущенными крыльями» - «знаменитый родовой знак Ярославова серебра, повторяющий схематично такой же родовой знак Св.Владимира»
« Останнє редагування: 29 Грудня 2012, 14:42:12 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE

Цей символ в древності використовувався також для позначення сокола.
Таке розуміння цього символу мені більш симпатизує.
 А не тільки вили тризубі, як у Посейдона.
Цитувати (вибране)
Известный шведский ученый Т.Арне, который исследовал подвески со знаками Рюриковичей, найденные в Швеции, пришел к выводу, что на них, изображена «птица с распущенными крыльями» - «знаменитый родовой знак Ярославова серебра, повторяющий схематично такой же родовой знак Св.Владимира»
Згоден.
З.Ы
ВОЛЯ
:)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Цыкава стаття. На багато питань відповідає http://www.gazeta.ru/column/latynina/4909022.shtml
когда благодаря кризису изменятся некоторые общемировые тренды. В частности, когда всеобщее избирательное право перестанет восприниматься как легитимная форма правления, а авторитарным режимам из-за угрозы потери территории придется перестать быть популистскими и безответственными.

Судя по тому, как развивается мировой кризис, который не является ни финансовым, ни экономическим, а является кризисом политической системы, при которой политики раздают избирателям больше, чем те заработали, это время может быть не за горами. Оно обещает быть интересным и жутким.
« Останнє редагування: 30 Грудня 2012, 20:35:53 від yurko »
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія

А мені здається, що стаття НЕ цікава. Нічого надзвичайного в Росії не станеться.  "...народ вообще ничего не говорил, только пил, кололся и голосовал за Путина." Бо народу вже давно все байдуже. "В декабре прошлого года это равнодушие кончилось." Це не правда! Деякі "товариши", які мають свої особові погляди на ситуацію, аж ніяк ні на що не впливають. Щодо Путіна -- не забувайте, що за ним стоять люди, які сьогодні по-справжньому володіють Росією. А народ... Пушкина читали? "Народ безмолвствует" Тому що на сьогодні він перетворився на натовп, який лише п'є, колеться, та поступово зникає нанівець, звільняючи свою Батьківщину для інородців та іноземців. На жаль...
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

А я і не виставляла для того, щоб показати, що робиться в Росмії, а для того, щоб провести паралелі з Україною. По моєму якраз ми ідемо до того самого. І головне тут не в тому, що робить народ Росії, а тому, що демократія в тому вигляді в якому вона зараз є, вже перестає бути благом. В той час, коли більшість, і справді колеться, п"є і нічим не цікавиться і нічого не хоче, вона не може вже мати загального права голосу. В Україні така більшість привела до влади кримінально олігархічний режим. Більшість голосує не за розвиток, процвітання держави, а за 200 грн, ремонт в підїзді і т.п. ( в тому числі і в Калуші). Дивно, ДДК, що ви так поверхово зрозуміли статтю....
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія

 Ви хочете паралелі? Будь ласка! Все "один в один"! Це по-перше. По-друге, демократія, чи що там звуть цим словом, сама по собі нічого не значить і не вартує. Бо народ бере стільки демократії, скільки він потребує. Сьогодні народ на пострадянському просторі такий, який хоче 200 грн, ремонт в підїзді, ще щось таке подібне. А головне, щоб його не дуже сіпали та дали жити як він живе. Відповідно й "режим" прийшов до влади той що прийшов. Розумію, що не всі згідні з таким положенням і результатом, але... до цього призвела більшість людей! А якщо така демократія, на ваш погляд, вже не є благом, тоді який політичний режим ви пропонуєте? Може такий, де "фюрер думає за нас"? Як на мене, скажу відверто, я не бачу на сьогодні нічого конкретного. Напишіть, будь-ласка, якщо маєте якісь варіанти.
« Останнє редагування: 02 Січня 2013, 18:44:27 від ДДК »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

все що обєднує Росію та Україну це те що ні пуцін ні якубович не можуть комфортно піти з влади або тиранія до кінця життя або програш і тюрма.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

В рамках проекту "Кожен може розповісти свою історію", створеному при фінансуванні Корпусу Миру США в Україні фільм "Я живу завжди":
 
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=WjjglpUfRY8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=WjjglpUfRY8</a>
Сама перша історія розказана нашою землячкою, мешканкою села Кропивник. Графиняк Ганною Василівною 1922 р.н., по суті відображує історію Галичини 20-го століття.
Її чоловік служив і в польській армії і в радянській і в "бандерівцях".
Записаний
Следи за контекстами!

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

я горжуся, що я українка:
[smg id=3868][smg id=3858][smg id=3865][smg id=3861][smg id=3855][smg id=3848]а як часто ми згадуємо, що ми - українці?[smg id=3849]
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Пам’ятайте: Купуючи українські товари, ти створюєш робочі місця для себе і своїх співвітчизників. Натомість, купуючи імпортну продукцію, ти підтримуєш не свого, а закордонного товаровиробника і віддаєш йому свої гроші. Нереалізована українська продукція – це несплачені податки і неодержані зарплати, це нові скорочення робочих місць і безробіття.
Тому не лінуйся поглянути на штрих-код товарів, які ти купуєш: на вітчизняній продукції код починається цифрами 482. Без нагальної потреби по можливості утримайся від купівлі імпортних товарів.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Сонечко, :) всі не можуть шити одяг (наприклад) в відчизняних дизайнерів, приходиться давати виручку китайцям.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..