Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: На рахунок всього Українського. Українська державність. Нація. Куди ідем. Наше місце в світовій геополітиці  (Прочитано 343955 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


 :moskali - обалдєнний смайл, якраз під цю тему!!!
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Дякую за підтримку!
Мені він тоже сподобався  ;D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

 :moskali - обалдєнний смайл, якраз під цю тему!!!
Очманіти, як-то кажуть
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Flash

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2014, 08:44:55

    Звідки: Kalush

Ага, интересное у вас тут развитие темы "На рахунок всього Українського"!!! ;D
Записаний

Юра

  • Новачoк
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 19
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2013, 09:43:03


Тема завжди актуальна і потрібна. Мої партнери з Луганська,наприклад,зовсім по українськи не розуміли.Зараз вже навіть пробують говорити...
Записаний

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш

Я ось у квітні виступав у КВН і моя школа виграла 1 місце ну 2 місце 11(гімназія) 3 - 7 школа і 4 - 10 школа і ми їхали у санк петербург і ми просто раді принципів розмовляли на українскій мові і нічо як хочуть то зрозуміють :)
Записаний


Flash

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2014, 08:44:55

    Звідки: Kalush
Записаний

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль

Да дело не в теме, а в её развитие!
П1дтримую Flash,я ще зранку перечитала 1 нав1ть не знайшлась,що в1дпов1сти.А ще ц1кава позиц1я твоя,PuVo,по1хали за границю,говорите на сво1й мов1,все добре 1 чудово,але чому раптом вони повинн1...як хочуть то зрозуміють Це вже ваша проблема з ними порозум1тись.Уявляю,як при1жджають люди в Франц1ю 1 намагаються на укра1нськ1й...як хочуть то зрозуміють .
  В сво1й держав1,звичайно,збагачення,вивчення,вдосконалення...знову ж таки...починаючи з себе,а не з тизх,як1 мають зрозум1ти...
Записаний

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш

Росія і Українська мова відносяться до словянських мов тому вони схожі томі я навіть незнаючи польської сербської чи ше якоїсь мови я можу її зрозуміти тому най собі самі розуміють а так я ніз ким там неспілкувався хібашо в магазині
Записаний


Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль

Росія і Українська мова відносяться до словянських мов тому вони схожі томі я навіть незнаючи польської сербської чи ше якоїсь мови я можу її зрозуміти тому най собі самі розуміють а так я ніз ким там неспілкувався хібашо в магазині
оя подруга зв1дти 1 вона не розум1е укра1нську мову,але була здивована,що вона така гарна,бо привикла була чути суржик Сх1дно1 Укра1ни 1 нав1ть не здогадувалась,що мова така милозвучна.Любить,коли сп1ваем на укра1нськ1й.Але все р1вно це не важливо.Це наша мова,нашо1 держави,а не 1х.
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

Я рахую що якщо ти в чужій країні то ти повинен розмовляти їхньою мовою, але і не цуратись своєї мови, нехай знають яка наша мова милозвучна.
Але коли ти на сході України чи В одесі чи в Криму, а тобі кажуть що тебе не розуміють, тоді це проблеми тих хто тебе не розуміє,  :ganba :moskaliа не твої проблеми, адже ти в соїй державі і говориш державною мовою.  Особисто коли до мене приходять клієнти які говорять на російській мові, то я не переключаюсь на їхню мову говорю своєю рідною. А якщо їм не подобається то це їхні проблеми.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль

Правильно,Рибко,не цуратися.! про Сх1дну Укра1ну ти права.Я,коли жила в Криму,говорила т1льки по-укра1нськи.! донька моя теж.Дуже мен1 подобаеться,що мова наша така солов 1на.....
Записаний

Flash

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2014, 08:44:55

    Звідки: Kalush

П1дтримую Flash,я ще зранку перечитала 1 нав1ть не знайшлась,що в1дпов1сти.А ще ц1кава позиц1я твоя,PuVo,по1хали за границю,говорите на сво1й мов1,все добре 1 чудово,але чому раптом вони повинн1...як хочуть то зрозуміють Це вже ваша проблема з ними порозум1тись.Уявляю,як при1жджають люди в Франц1ю 1 намагаються на укра1нськ1й...як хочуть то зрозуміють .
  В сво1й держав1,звичайно,збагачення,вивчення,вдосконалення...знову ж таки...починаючи з себе,а не з тизх,як1 мають зрозум1ти...
А я поддердиваю Svit! Шевченко сказал: "И чужого  навчайтесь і свого не цурайтесь!"
Не надо быть слепым фанатиком, надо ко всему подходить с розумным пониманием других, а не только себя и удовлетворять своё ЕГО!
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

А чому ти Флеш підтримуєш Світ, А мене ні адже ми дотримуємось одних і тих ж принципів що до нашої мови. Ти напевне не долюблюєш мене, а не те що я написала. :-[
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Flash

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2014, 08:44:55

    Звідки: Kalush

Рибка, ты опять что-то выдумываешь. Я поддерживаю Svit, потому, что у неё размеренный взгляд, как на русский, так и на украинский язык. Каждый человек сам вправе выбирать, каким языком ему разговаривать, если его понимают. А с твоей стороны, к моему сожалению у тебя такого "равноправного" отношения к этим языкам я не нашёл. У тебя можно сказать "лицеприятие" к украинскому, а к русскоязычным украинцам ты относишься предвзято. Так что дело не в тебе, а в твоей точке зрения или в твоём отношение к этому
Відповідь від: 13 Липня 2007, 08:35:50
Я не настолько тебя знаю, чтобы, как ты выразилась недолюбливать тебя. А выводы делать какой есть человек, хороший или плохой и развить такое чувство о котором ты сказала нельзя по нескольким постам. Надо человека лично знать и с ним объщатся достаточное время, чтобы понять, какой на самом деле этот человек. В форуме мы можем быть одни, а в жизни другими, на работе мы можем быть одни, а в семье другими. Так что пжалуста не относись ко мне предвзято.
Записаний

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль

Я поддерживаю Svit, потому, что у неё размеренный взгляд, как на русский, так и на украинский язык.
Це просто в1д мого важкого життя.А на рахунок того,що люди р1зн1 в р1зних м1сцях,то це 1 так 1 не так.Я завжди стараюсь бути сама собою.Треба брати на  увагу,що св1т дуже маленький,а ми в ньому,то взагал1...комашки.Н1хто не знае де ми завтра опинимся з вами.Отож краще не гадити там,де можна наступити,а залишати п1сля себе хороший сл1д 1 приемн1 спогади.Не завжди так получаеться...але ...
  Я,як 1 Рибка,дуже вразлива.Сприймаю вс1х форумчан,як особистост1,по тому,як вони пишуть,як реагують.Ц1каво так.Зовс1м 1нший св1т....Все вертаюсь до укра1н1зац11...
  1ван Малкович
 Ти,дитино,
покликана захищати сво1ми долоньками
крих1тну св1чечку букви "i",
а також,
витягнувшись на пальчики,
обер1гаити м1сячний серпик букви"e".
Бо кажуть,дитино,
що мова наша-солов '1на.
Правильно кажуть.
Але затям соб1,
що можуть настати 1 так1 часи,
коли нашо1 мови
не буде пам'ятати
нав1ть найменший соловейко.
Тому не можна покладатися
т1льки на солов'1в,
дитино.
 
   
Записаний

Юра

  • Новачoк
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 19
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2013, 09:43:03


Повністю згідний з Рибкою та Svit.Кожна держава має свою мову.Але ж в деких держав їх є дві, або й більше.Уявляю, що б було, коли у нас російська мова теж була б визнана як друга державна мова.Ми можемо похвалитися тим, що ми їх розуміємо, а вони нас-ні(дехто просто з принципу не хоче).В Росії українську мову ж не викладали.Але насправді "собака не там зарита"!Вони ж не можуть пробачити нам нашу самостійність, їхнє упереджене ставлення до української мови і породило цю тему.То ж поїхали дальше..
Записаний