Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 23 дні

Автор Тема: Залишення ін. члену сім'ї померлого інваліда авт-ля, отриманого як гум-на доп-га  (Прочитано 8992 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


  Народ, хтось колись стикався з таким питанням як залишення іншому члену сім'ї померлого інваліда автомобіля, отриманого як гуманітарна допомога?
  Я уважно вчитався в ПОСТАНОВУ КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 19 липня 2006 р. N 999 "Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями" і там є багато закавичок.
  Може хтось знає як це на практиці здійснити?
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

НА скільки я знаю таке авто однозначно не може бути продано! А яким саме чином "залишення іному члену сім"ї", спадок, заповіт, дарування?
Записаний

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


... спадок, заповіт, дарування?
Цi способи тут точно не прокатять, адже авто не ё власнiстю померлого iнвалiда.

Можливi два варiанти:
1. сплата мита i iн. зборiв станом на перiод одержання автiвки.
2. сплата залишковоi вартостi автiвки з турахуванням проценту зношення за перiод експлуатацii.

Але в законодавствi це все описано досить туманно. :(
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Чекай Володь, давай зпочатку розберемось, яким чином отримав Інвалід авто? Якщо це гуманітарна допомога, то на які правовій підставі інваліду було передано авто, попутно виникає питання а хто є власником авто? Або я щось не дорозумію або поясни як новачку на пальцях   :)
Записаний

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Чекай Володь, давай зпочатку розберемось, яким чином отримав Інвалід авто?
Реально це було так. Сімя, яка мала сина інваліда, у німця купила Гольф 1996 р.в., але щодб не платити розтаможку і інші обовязкові платежі, то оформили так, що той німець ніби задурно передає у вигляді гуманітарної допомоги ту автівку нашій державі, а та у свою чергу "безоплатно" забезпечує інваліда, на якого і прийшла та гуманітарна допомога, автомобілем. Логічно виглядає, що власником автомобіля є держава в особі Міністерства праці та соціальної політики, хоча за той автомобіль за кордоном були заплачені людські гроші.
  Після двох років від часу отримання автівки інвалід помер. Головне управління праці та соціального захисту населення Івано-Франківської обласної державної адміністрації вимагає повернути автомобіль, наданий як гуманітарна допомога.
  Стоїть питання, яким чином можна законно залишит цей автомобіль у користуванні сімї померлого інваліда? Скільки і куди треба заплатити? Чи сплатити держ мито і інші обовязкові платежі за пригон автомобіля станом на дату перетину кордону, чи може треба заплатити залишкову вартість автівки із врахуванням проценту її зносу?

  Нормативна база, яку я нарив з цьго питання:
1. КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 19 липня 2006 р. N 999 Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями
2. ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні від 7 грудня 2000 року
3. ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВАф АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ   ЛИСТ від 01.06.2007 р. N 6622/5/17-0716 Про оподаткування гуманітарної допомоги
4. МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ   ЛИСТ від 08.05.2008 р. N 1/6-143/06 Міністерству праці та соціальної політики АРК

В цих документах є розбіжності щодо трактування питання, яке мене цікавить. Мені потроібна порада людини, яка практично стикалась із проблемою залишення автівки після смерті інваліда.
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Тепер зрозуміло! Хм...........цікаво досить, треба буде поцікавитись!
А в техпаспорті вказано хто власнік авто :=)
Записаний

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Стоїть питання, яким чином можна законно залишит цей автомобіль у користуванні сімї померлого інваліда? Скільки і куди треба заплатити? Чи сплатити держ мито і інші обовязкові платежі за пригон автомобіля станом на дату перетину кордону, чи може треба заплатити залишкову вартість автівки із врахуванням проценту її зносу?

 Узнав, що для того аби залишити члену сімї померлого інваліда автомобіль треба сплатити держ мито і інші обовязкові платежі за пригон автомобіля станом на дату перетину кордону.
 У випадку моїх родичів, це чи мала сума і її не вигідно платити, легше купити нову машину. :(
Записаний