Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Про гру в карти  (Прочитано 40677 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про гру в карти
« Прочитано #20 : 27 Січня 2009, 14:00:02 »

плакав!!! :D ну якщо карти це зло то і математика зло і наука зло. і джордано бруно диявол!!! :help
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про гру в карти
« Прочитано #21 : 28 Січня 2009, 22:35:30 »

Ну взяли і перекрутили все .
Сама гра в будь яку гру, звичанйно без всякого азарту і ставок, може бути і цікавою і повчальною і корисною, якщо в ній не задіюється антихристиянська пропоганда, символіка, мораль. До чого тут футбол, чи бокс, чи інші ігри, чи лотерея, чи поле чудес які тут називалися. Хоча, чого вчить лотерея? нажива без праці, нахаляву виграти гроші.
Мова йшла про карти де задіяна антихристиянська символіка. Будь-яке ворожіння, чи то на Андрія чи коли небудь є гріхом проти другої заповіді Бога.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Про гру в карти
« Прочитано #22 : 29 Січня 2009, 08:33:59 »

Давайте врешті розставимо пріоритети: ЩО САМЕ є недопустимим - азарт, захоплення, бажання виграшу (наживи) чи використання символів?
І ще питання - як Церква відноситься до різного роду забобонів (чорна кішта, число 13 і т.д.)?
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про гру в карти
« Прочитано #23 : 29 Січня 2009, 20:32:25 »

Церква вчить не впадати в крайнощі, а в усьому бути поміреним і розсудливим, розважаючи чи корисне воно для мене, чи не віддалить це мене від Бога і не занапастить.
Звісно ж в деякій мірі, я думаю, допускається і азарт, і захоплення чимось. Але питання в чому мати азарт і чим захоплюватися. Якщо брати якесь заняття, там, до прикладу, рибки розводити, чи спорт чи марки збирати, автомобілі.... це одне. Але захоплення ігровими автоматами, комп. іграми, не є здорово. Бажання виграшу -це природне бажання людини. Використання християнської символіки в іграх, думаю, є неповагою до своєї релігії, до Бога, і само собою, це гріх.
Цитувати (вибране)
І ще питання - як Церква відноситься до різного роду забобонів (чорна кішта, число 13 і т.д.)?
Це дурні забобони і гріх проти першої заповіді. Це віра в силу тварі (створеного), заговорів, духів, астрологія, екстрасенси, ворожбити, чаклуни, знахарі - всі ті люди, що покинули віру в силу Божу.
"Хоч би і імя Святої Трійці закликалось, чи святі споминались, чи хресне знамення накладалося - тікати належить від таких", говорить святитель Іоан Златоуст.
Я ГОСПОДЬ БОГ ЖИВИЙ, НЕХАЙ НЕ БУДЕ У ТЕБЕ НІЯКИХ ІНШИХ БОГІВ, КРІМ МЕНЕ"
« Останнє редагування: 29 Січня 2009, 20:38:54 від newroman »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про гру в карти
« Прочитано #24 : 30 Січня 2009, 14:49:45 »

нахаляву виграти гроші.
а що таке гроші???? :duvno
Церква вчить не впадати в крайнощі, а в усьому бути поміреним і розсудливим, розважаючи чи корисне воно для мене, чи не віддалить це мене від Бога і не занапастить.
отож
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Про гру в карти
« Прочитано #25 : 02 Лютого 2009, 14:30:42 »

Щоб зрозуміти зла річ чи добра, потрібно, по-перше, звернутися до історії, щоб дізнатися ким і з якою метою вона була створена, бо все що створене має ціль і свого споживача. По-друге, проаналізувати що ця річ принесла людству загалом добро чи зло. І зробити висновки: потрібна вона чи краще її взагалі знищити. Є ситуації де не потрібно впадати в крайнощі, але бувають моменти, де потрібно бути вкрай радикальними. Навіть "не впадати в крайнощі" може бути крайністю.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Про гру в карти
« Прочитано #26 : 02 Лютого 2009, 14:45:41 »

Щоб зрозуміти зла річ чи добра, потрібно, по-перше, звернутися до історії, щоб дізнатися ким і з якою метою вона була створена, бо все що створене має ціль і свого споживача. По-друге, проаналізувати що ця річ принесла людству загалом добро чи зло. І зробити висновки: потрібна вона чи краще її взагалі знищити. Є ситуації де не потрібно впадати в крайнощі, але бувають моменти, де потрібно бути вкрай радикальними. Навіть "не впадати в крайнощі" може бути крайністю.
Пропоную відволіктися від обговорення карт і детально розглянути, наприклад банки і банківську систему.
На предмет: ким і для чого створена, для чого, чи є тут елементи азарту, наживи і збагачення, що доброго ця система принесла людству, скільки доль покалічила і душ занапастила, потрібна вона чи нищити будемо.......???
Записаний

~KronuS~

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    01 Листопада 2009, 19:11:05

    Звідки: Країна флуду
Про гру в карти
« Прочитано #27 : 02 Лютого 2009, 15:34:34 »

нищити, нищити!!! :ganba :ganba :ganba :ganba :ganba :ganba :ganba :ganba :ganba :ganba
хочу анологію сказати "Саправжні друзі пізнаються в біді". Так само зараз банки, коли вони, (вибачте мене модератори) сцуки не йдуть на зустріч людям і здирають кредити і не дають відстрочки, забирають все і люди на вулиці...та їх вбити мало...)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Про гру в карти
« Прочитано #28 : 02 Лютого 2009, 15:48:48 »

Браво!
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Про гру в карти
« Прочитано #29 : 02 Лютого 2009, 16:13:13 »

банки і банківську систему
От і розкажіть нам де, коли, ким і з якою метою вона була створена.  :-D
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Про гру в карти
« Прочитано #30 : 02 Лютого 2009, 19:00:09 »

Та для чого це Вам? Хіба потрібно Вам розказувати, що "банківський" бізнес є одним з найдревніших у світі? Що найбільших успіхів у ньому добивалися представники "дітей Ізраїлевих"? Що без нього (бізнесу) людство можливо б і досі перебувало на рівні общинного ладу? Що послугами банків охоче користувалася і користується Церква (незалежно від конфесій)? Це все ми опустимо...
Але задумаємось, ЩО САМЕ є рушійною силою цієї "діяльності"? Віра? Благочинність? Ні. Як і багатьма речами на Землі нею рухає жадоба, бажання наживи, азарт врешті. Проте, Ви чомусь не засуджуєте банкінг?! Чи засуджуєте?
Записаний

~KronuS~

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    01 Листопада 2009, 19:11:05

    Звідки: Країна флуду
Про гру в карти
« Прочитано #31 : 02 Лютого 2009, 19:35:09 »

я в своєму посту вище мав на увазі людей, саме людей, які в тяжкі часи думають тільки про свій зад і свій бентлі
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про гру в карти
« Прочитано #32 : 02 Лютого 2009, 23:35:33 »

Ну що можу сказати на рахунок банків.
На скільки мені відомо, що православна церква не ставить гроші під проценти і не дає в борг під проценти, оскільки це заборонено і вважається гріхом лихварства.
А чи тримає церква гроші в банку, сказати точно не можу.
Запитаю у священника.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Про гру в карти
« Прочитано #33 : 03 Лютого 2009, 09:19:46 »

У мене прохання - запитайте ще у священника, чи підтримує (сприяє, дозволяє, закриває очі) Церква такий вид бізнесу, як зали ігрових автоматів?
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Про гру в карти
« Прочитано #34 : 03 Лютого 2009, 09:59:39 »

Рідко, але ........ грав, граю, і буду грати! Для мене в першу чергу гра це розвага, веселе часопроводження, ящо замислитись що це диявольські знаки (про що я перший раз тут почув) то багато в чому можна їх побачити, Ігор багато навів прикладів за що +! Коли ми весело проводимо час, не маючи на меті цим самим якось осквернити Бога хіба це гріх! Хіба є гріхом те що люди спілкуються, сміються, розмовляють при грі в карти - хіба це погано? Я не маю на увазі гру на гроші та ін. Ніколи при моїй пам"яті ніхто не був на когось обіженій, злий чи агресивний після проіграшу, оскільки це все ЛИШЕ ГРА!!!! Є карти у мене вдома, де знаки зовсім інші, але сенс від цього не міняється, чи міняється? якщо я не помиляюсь це карти якогось різновиду Покеру.
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Про гру в карти
« Прочитано #35 : 03 Лютого 2009, 11:10:00 »

У мене прохання - запитайте ще у священника, чи підтримує (сприяє, дозволяє, закриває очі) Церква такий вид бізнесу, як зали ігрових автоматів?

Це справа, яку не підтримує і не благословляє Бог, бо суть цього бізнесу - розвиток пожадливості в людях і нажива на їх залежності. Так само і виробництво та продаж алкоголю та наркотичних засобів (я не маю на увазі тих, що використовують в медицині і норма їх випуску обмежена). Я погоджуюся з Борнсліпі (в темі про наркотики), що винні і ті хто вживають і ті, хто продають і виробляють. Та кожен за себе буде відповідати перед Богом.
Щодо священиків, то це залежить від їх духовності і рівня святості.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Про гру в карти
« Прочитано #36 : 03 Лютого 2009, 11:28:58 »

Я з Вами цілком погоджуюсь. Але змушений дещо розчарувати. Свого часу багато зусиль витратив на війну із цим видом бізнесу в Калуші. Будучи в душі лібералом, я проте вважаю, що без цього місто може обійтись. Це була важка війна і часом небезпечна. Дуже непросто з цим боротися. Так от, із майже 30 таких ігрових залів мені вдалося закрити 2. Спитаєте як? Я просто поговорив "по душам" з одним священником, якому належали приміщення цих залів. І він погодився їх прикрити. Щоправда, після моєї відставки ці два заклади відкрились знову і працюють дотепер...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про гру в карти
« Прочитано #37 : 03 Лютого 2009, 11:40:10 »

винна не гра!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Про гру в карти
« Прочитано #38 : 09 Лютого 2009, 21:56:10 »

Мені сьогодні подарували карти :P   в яких замість мастей зображені різні тваринки, тобто є леви, жабки, коні і лелеки.  Вони саморобні.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про гру в карти
« Прочитано #39 : 10 Лютого 2009, 09:58:15 »

Я з Німеччини привіз теж карти з небогопротивними знаками.

Хрест - жолудь, піка - листок, по формі такий же, але зелений, типу липового, бубна - бубєнчік (брязкальце таке як у блазня на шапці), а черва вроді так і було серце.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.