Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Наші мандри  (Прочитано 249595 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наші мандри
« Прочитано #80 : 21 Серпня 2009, 21:13:27 »

Хоча фігура справді нічого  :-[
Відповідь від: 21 Серпня 2009, 21:06:53
А ота площа, де починається водоспад..вона природним шляхом відшліфована? Бо виглядає так ніби її хтось там акуратно виклав :unknow
Відповідь від: 21 Серпня 2009, 21:08:49
а не такий спортивний
Але ж краля що світиться від щастя, на останньому фото, стоїть  поруч з тобою. а не з кимось іншим ;)  :good
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наші мандри
« Прочитано #81 : 21 Серпня 2009, 21:39:24 »

Ви прямо хочете, щоб я себе похвалив   :)

Та тераса відшліфована водою. Вона широка, бо колись і річка була широка.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наші мандри
« Прочитано #82 : 21 Серпня 2009, 23:12:57 »

Ні не думали про то, але сподіваємось, що Рибка перерве тишу.. чи ти поламав її компа? :o
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наші мандри
« Прочитано #83 : 21 Серпня 2009, 23:54:48 »

Вона щойно у сні встала і цілком внятно промовила : "Тридцять копійок!"
Я думав що вона не спить. Перепитав: Що?
-Ти винен мені 30 копійок.
-які 30 копійок? За що?
-Ти казав шо даш мені 30 копійок як ми будемо підніматися на Височанку!

Я її добряче мусів тормошити, щоб розбудити.
Завтра казатиме, що не пам'ятає такого  :-D :-D :-D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Наші мандри
« Прочитано #84 : 22 Серпня 2009, 00:30:18 »

Пам"ятаючи про обіцянку Юркові  :frend- кілька фото з наших мандрів-відпочинку. Турція Кемер Бельдебі. Писака з мене не дуже, тому обмежусь кількома словами. :-[

Це ми фотографували краєвиди Турції ще під час польоту. Я вперше летіла літаком, мені дуже сподобалось.  8)

Анталія



Наш ТО Карія Тур - все було добре, рахували нас наче курчат, відЇзд, приїзд і т.д. все вчасно. Гід від ТО в готелі був кожного дня від 7 ранку до 7 вечора. :good
Поселили  на 1поверсі, вікна "не на море". Що нас зовсім  не турбувало, бо готель новий з гарним номером, а до моря йти  3хвилини.
Правда в даному готелі є "старий корпус", ;) в який намагаються поселити всіх хто не знає, що є різниця між номерами та корпусами.  :unknow

Це такий "зелений балкончик".

На території готелю багато зелені, місцевим жителям потрібно багато сил, щоб виростити таку красу. За межами готелю трава вся жовта. :(

Раз в тиждень - Турецька ніч: національні танці на сцені амфітеатру, та торговці з крамом, ціни на який, більші приблизно в 3 рази, ніж за межами готелю. :=)

Турецькі танці нагадали мені грузинські народні танці.  :P


Далі буде.
В нас є ще тема "Відпочинок..." може розповідь туди треба було.  :unknow


« Останнє редагування: 22 Серпня 2009, 01:16:19 від лалія »
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Наші мандри
« Прочитано #85 : 23 Серпня 2009, 12:22:23 »

Ні не думали про то, але сподіваємось, що Рибка перерве тишу.. чи ти поламав її компа? :o
я просто працювала і так на роботі замахуюсь що уже немає сили сідати за комп.
А хлопці там гарненькі були, так рекламували свої торси під водоспадом. :-[.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Наші мандри
« Прочитано #86 : 23 Серпня 2009, 16:39:23 »

В давньогрецькій Міррі, відомій зараз як місто Демре. Або Кале. Лікія - це тут. Вже в ІІІ ст. до н.е. в Мірі карбували власні монети. Скеля з вибитими в ній лікійськими гробницями.






« Останнє редагування: 23 Серпня 2009, 16:52:01 від лалія »
Записаний

Flash

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2014, 08:44:55

    Звідки: Kalush
Наші мандри
« Прочитано #87 : 24 Серпня 2009, 21:08:54 »

Попробую продолжить и я свой небольшой рассказ. Сегодня опять о Париже.

Надеюсь все знаю что это такое?  :happy:



Если всё же нет, то скажу. Это "Нотердам Де Пари".

А это местная жандармерия:  :-D


Это все наверное знают, "Триумфальная арка" построена в честь побед Наполеона Бонапарта.




to be continue...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наші мандри
« Прочитано #88 : 24 Серпня 2009, 21:11:49 »

Величенька зараза  :o
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наші мандри
« Прочитано #89 : 24 Серпня 2009, 22:08:05 »

Ага велика :o
Так щоб було зрозуміло, певне, що важать Наполеонові Перемоги і наскільки великий бувТіумф ;)
А Мірра в мене висить на так званній "дошці  мрій" думала поїду цього року... неймовірно гарно Лалія, трішечки заздрю, але чесне слово по-доброму  :bouquet:
Відповідь від: 24 Серпня 2009, 22:04:25
Нцу французи у свому репертуарі, місцева жандармерія, більше схожа на пост до фільму "Таксі" :)
Відповідь від: 24 Серпня 2009, 22:05:31
Але НотрДам вражає, на фото він справді грандіозний, навіть у журналах про подорож не таке враження.. Классні фото Flash
Записаний

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Наші мандри
« Прочитано #90 : 25 Серпня 2009, 19:20:56 »

Ск1льки новин,ск1льки подорожей 1 вражень.Дуже гарно.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наші мандри
« Прочитано #91 : 25 Серпня 2009, 20:41:07 »

Вас давно не було видно, пішли від нас SVIT за очі? Добре що знову вдома ;)  :bouquet:
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наші мандри
« Прочитано #92 : 25 Серпня 2009, 21:06:55 »

Ой справді Світ, де ж ти пропадала? Може десть теж була? Якщо ні, то хоч фото видів з вікна скинь. Нам буде цікаво  :bouquet:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Flash

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2014, 08:44:55

    Звідки: Kalush
Наші мандри
« Прочитано #93 : 28 Серпня 2009, 10:54:17 »

Попробую продолжить тему Парижа, если всё ещё кому-то интересно  ;)

И продолжу я "Елисейскими полями"




В конце этой длинной алеи находится Лувр


А вот "дорога", которая ведёт к Лувру





А вот и сам Лувр... в миниатюре!  :happy:


to be continue...
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наші мандри
« Прочитано #94 : 28 Серпня 2009, 11:01:40 »

Классні фотки  :good
Як гарно :good
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наші мандри
« Прочитано #95 : 28 Серпня 2009, 12:09:32 »

Мдя. Прикольно. Сестра була, казала, що круто.
А головне автор так гарно посміхається!  :drink
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наші мандри
« Прочитано #96 : 29 Серпня 2009, 02:52:08 »

Я хотіла б закінчити серію, про Єгипет і про останню подорож до Луксору ( древня столиця Єгипту, єгипетська історична назва - Фіви)  :)
Я обіцяла і вже скоро приїде дочка з канікул, то дописати не буде часу. Тож поїхали  ;)
Відверто кажучи, стара столиця Єгипту має якусь іншу атмосферу ніж наприклад Каїр чи будь-яке курортне місто.
Воно затишніше, не є таким густо заселеним  містом як Каїр і доволі чистим, я б навіть сказала - просто чистим.
Крім туристів, які сюди з’їжджаються «автобусними караванами» тут можна помітити й інших, яких не стільки цікавить море, пальми пляж, а тих, які явно віддають перевагу індивідуальному віждпочинку… Видно, що багато з них насолоджуються містом по-своєму, їх помітно, то європейці, що їздять вуличками на велосипедах, або люди пенсійного віку, що спокійно гуляють парами по набережній Нілу..
Саме місто  знаходиться недалеко від дельти Нілу тому, ця територія незвично зелена, саме тут є тросникові поля, пальмові плантації і т.п. не характерне для більшості території Єгипту.
У Луксорі на набережній, стоянки з гарними яхточками та яхтами, по зеленим вуличкам катаються люди у каретах з урочисто вбраними конячками… :)
Якщо я колись знову повернусь в Єгипет то до цієї екскурсії підійду з усією серйозністю, бо взяти з неї інформативно багато не вдалось через ряд причин… хоча ці негативні моменти дали простір для інших вражень і зараз я вже усе згадую лише з задоволенням…  ;)

Відповідь від: 28 Серпня 2009, 22:48:47
Це захід сонці в Луксорі

А тут видно гарні карети для прогулянок і конячок :)

Тут видно яхточки, хоч і з спущеними вітрилами :)

Туту видно як маленький потяг везе тросник, ми вперше бачили залізницю у Єгипті  :o( на задньому плані він перекрив нам шлях)

І для контрасту хочу показати які різні райони у Єгипті від пустині та гір і до пальмових гаїв...


Це все знімалось з автобусу, і на фото, бачите, прямо серед пустелі дерево? То той самий Анчар, про який я розповідала, що Бідуїни орієнтуються на нього коли шукають місце з водою

тут Ніл на під'їзді до Луксору


Відповідь від: 28 Серпня 2009, 23:44:49
Але все по порядку... Ми виїжджали з Хургади десь о 9 ранку, у Луксорі ми були близько 13-14 години, то достатньо пізно для екскурсій, тому що сонце в самому піку і навіть в лютому це відчутно... Нас посадили в автобуси і запропонували, що як хто хоче може їхати або з російськомовною або з англомовною екскурсією.. Відразу вийшли з автобусу Балти ( вони зараз краще знають англійську ніж російську  :unknow за ними, французи та німці, і залишились ми та наші брати росіяни..
Хочу вам показати декілька деталей (я не пам'ятаю чи підкреслювала це у попередніх розповідях) але цікаво, що дороги у єгиптян не розділені як у нас білою лінією, а між полосами просто по всі дорозі виритий маленький рівчачок, що не дає водіям фізично можливості обганяти  :P,  -  не довіряють власті сумлінню своїх громадян-водіїв ;)
Ось подивіться:

дорогою до Луксору ми відпочивали на спеціальнихх таких зупиночках на кшталт цієї:

Де нас могли розвести добрі люди на бакшиш за фото або ми могли попоїсти морозива :)


Десь на під'їзді до Луксору до нас в автобус підсів дуже колоритний гід і з того як він почав розмову, стало ясно, що це щось на кшталт торговця з базару, який? знаючи пару слів російською, як і усі в Єгипті став "великим екскурсоводом", бо то дає можливість заробити, пихнути якісь свої побрякеньки таким самим базарним російським туристам (тут я маю на увазі не тільки росіян а й українців, бо для них ми усі на одне лице і дуже часто ми й справді ведемо себе однаково, вибачте на слові "по-бичачи", протягом дня він тебе підганяє бо по програмі ще заїзд на такі собі фабрики папуірусів та масел...
Ці деталі, зважаючи на те, що за годину поки ми їхали до Карнакського храму ми чули лише про такі собі підвісочки, (я вже не згадаю, як вони вірно називаються) які можна замовити для себе і рідних з викарбуваними єгипетськими ієрогліфами, що означають твоє ім'я,  достатньо дратували, але коли ми підїхали до одного з храмів, все стало веселіше...
Наш Гід, використовуючи свій базарний шарм, вишикував нас і оголосив, що з цих пір ми група "Фараона Рамазеса" ( мовою оригіналу), він підняв догори вирізьблену з дерева палицю на кінці якої була голова кобри і сказав, що ця палиця є дороговказом і орієнтиром, оскільки в храмі ми можемо загубитись :)
Тож нам роздали вхідні квитки, домовились про усілякі екстренні ситуації і впустили до руїн Карнакського храму :)


Відповідь від: 29 Серпня 2009, 00:17:53
Відразу скажу, що будівництво цього храму планувалось настільки грандіозне, що так і ні один фараон не зумів його завершити, тому храм від самого початку можна вважати руїнами. але все рівно...наскільки вони неймовірні...  :o
Тут syddia і справді на лице гігантоманія  ;) (Калуська лікарня яка тебе лякала думаю виглядає собачою будкою в сенсі масштабу, я не про "архітектуру"  :))
Я спробую передати, хоч якось ті розміри, але звичайно, що передати відчуття людини ( мене наприклад), коли вона опиняється серед тих колон з каміння, залів де ще збереглась фарба якій 4.5 тисячі років, буде важко.. Тому я буду просто викладати фотки і якщо вийде то трішки прокоментую ;)

Карнакський храм був побудований в честь Бога Сонця  - РА (один з головних чи головний Бог у єгипетському пантеоні)
Звичайно якщо фараон був його намісником на Землі, то відповідно, звідси і масштаби Храму...

Це алея перед головним входом
одна її половина
 
І "друга половинка" ( я маю на увазі алеї  ;) :-[)

Відповідь від: 29 Серпня 2009, 00:40:18
Переходячи до кожного наступного залу, наш Гід вів екскурсію...
текст екскурсії я вивчила на пам'ять, оскільки вона складалась з наступних я б сказала аксіом:
"Ета ізвєстняга гамень, єму 4.5. тисяч лєт", що в перекладі на людську мову означає приблизно "Це вапняк - йому 4.5. тисяч років" :)
"Група фараона Рамазеса за мной" -  без коментарів
"Ета краска (довга багатозначна пауза, поки усі дивляться на стелю) ей 4.5. тисяча лєт" - переклад за аналогією ;)
Після третього залу, ми накінець збагнули, що нічого нового ми певне не почуємо і пішли гуляти по залам самі і просто насолоджуватись місцем ;)





Потрібно сказати, що від того якої довжини борода зображного на статуях, залежить статус цієї особи. Якщо я не помиляюсь, чим довша борода тим поважніший, але не буду все спрощувати, бо настільки багато цікавого, чого нам не вдалось зрозуміти, що краще не буду коментувати ці деталі...
Але ця статуя одна з символів божественості фараона :)




Відповідь від: 29 Серпня 2009, 01:12:18
Тут і справді видно як гарно збереглась фарба, крім того тут зображений древній єгипетський символ у формі ключа - він означає вихід з будь-якох ситуації  ;)




А таких обелісків у цьому храмі було два, але один Наполеон вивіз до Франції під час війни, може Flash його там і бачив, він здається виставлений теж десь у Парижі, якщо не помиляюсь то десь в Луврі ;)

Відповідь від: 29 Серпня 2009, 01:43:54
Все це  один храм Карнакський ( бога Ра) ;)


Звичайно, що фото не можуть нічого передати, тому раджу обовязково це побачити  ;)

Відповідь від: 29 Серпня 2009, 01:53:57
Після храму ми пообідали, і на річковому трамвайчику пербрались на інший берег, де розташувалась так звана "Долина царів" та "долина цариць", тобто вони там були поховані...
Наш гід це вимовляв взагалі унікально  :) Він робив серйозні свідомі очі і вимовляв це так, що через три роки ми памятаємо і повторюємо лише цю фразу, я колись при зустрічі продемонструю, а якщо фонетично , то це певне краще передати так:
"Это Долина МЪЙО_О_О_ОРДВЫХ" :o :D :D :D :D
Єгиптяни вірять, що живі повинні жити на сході сонця, а мертвих повинні ховати на заході, тому ця долина знаходилась на західному березі Нілу. На фото саме ця долина. Поховання у скалах. Ми були лише на жіночій стороні цього древнього кладовища

Тут видно що саме в скалах ці поховання


У долині розповіді нашого Гіда, взагалі себе вичерпали і він зміг  лише повторювати, що це "Ізвєстняга гамень", тому коли ми ненароком приєднлись до іншої групи, гід якох біля одного з поховань, розказував своїй группі, хто де похований, чому в такому положені, а не в іншому, що відкриття цього поховання дало науці, ми ледь не розплакались  :(

Потім, поки частина групи поїхала на банановий острів за папірусам чи бананми я вже не памятаю, ми вирішили зачекати їх на набережній ;) там залишався також автобус :)
Виїжджали ми десь о 20 годиині, тому до готелю дістались пізно.
На насутпних фото з підсвіткою - то ще один музей, так і називається Луксорський
ми в нього не попали :offense але нічого, наступного разу  ;)

Відповідь від: 29 Серпня 2009, 02:30:39
На останній день нашої подорожі Єгиптом, припадав мій 30 річний ювілей, пів дня якого ми просто проспали, потім вийшли накупили усім сувенірів і відзначили цю подію у нашому улюбленому "BIG brother" де за кальяном і бренді попрощались з усіма хто посміхавсянам усі ці сім днів :bouquet:
Це фото нашого улюбленого бару...

 :-[ :-[ після кальяну ;)

Відповідь від: 29 Серпня 2009, 02:47:39
Дякую всім хто дочитав  :frend
Записаний

Flash

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2014, 08:44:55

    Звідки: Kalush
Наші мандри
« Прочитано #97 : 29 Серпня 2009, 08:14:36 »

Фото Эгипта конечно впечатяют, аж самому хочется там побывать!  ;)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наші мандри
« Прочитано #98 : 29 Серпня 2009, 10:02:19 »

Дякую, до речі інший обеліск дійсно видно на твоїх фото про Париж  8)(на другій) я помилилась, коли сказала, що той обеліск вивіз Наполеон :-[ :-[
Виявляється його у 1830 році подарував египетський віце-король Мухаммед Али
У всі красі другий Луксорський обеліск і про нього можна прочитати тут:
http://art.1001chudo.ru/france_1454.html
і там також знаходиться, ось це фото ;)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наші мандри
« Прочитано #99 : 29 Серпня 2009, 11:18:21 »

Тобто обеліск Франції подарували вже через 9 років після смерті Наполеона... От такі ляпи можуть бути  :-[
Записаний