Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Наші мандри  (Прочитано 249455 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наші мандри
« Прочитано #60 : 20 Липня 2009, 09:47:18 »

Я поняття не мав як саме організовані зараз табори.
Табори організовані лише там де є гарні відповідальні люди. Тому ми були не проти щоб вона поїхала сюди. Їхала виховниця, яка займалась з ними увесь рік, для якої це не обовязок а її власна згода і зголошення.
Зараз більш менш гарними можна назвати спортивні табори, через організованість, бо мають визначену мету і хоча б декілька разів на день тренуються, приватні тематичні табори, бо там знають що батьки які заплатили гарні гроші будуть за них питати і частіше вміють за себе постояти.
У нас під Києвом є дуже багато дитячих таборів, але розраховувати на те, що з дітьми там хтось займається не доводиться. Максимум про що вони піклуються це харчування. І хоч кожен табір має свою програму - вони рідко її дотримуються. Програма необхідна для того щоб той табір взагалі відкрило міністерство освіти у сезоні. На практику їздять студенти яким абсолютно не до дітей, у них просто повинна бути галочка для інституту, але якщо іншого виходу немає то і такий згодиться бо то природа і будь-якому випадку спілкування. Мої знайомі віждправили своїх хлопчиків до такого табору за два тижні приїхали розстроєнні, що діти не просто вживають різних гострих слів, а просто розмовляють матом вже навіть не зупиняючись в присутності батьків (це при тому що у сімї мати не вживають). З основної програми побігати по території пограти в жмурки і погратися з місцевим Палканом чи Шаріком.. Хоча мушу визнати може то і є нормальне дитяче щастя  ;)   
Відповідаю тут, хоча певне то більше до розділу Проблеми виховання дітей :unknow
Записаний

Flash

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2014, 08:44:55

    Звідки: Kalush
Наші мандри
« Прочитано #61 : 08 Серпня 2009, 19:26:24 »

У меня нету таких красочных мест, как я видел в этой теме, но что есть покажу, где был и что видел. Как говорят французы - "Сильвупле!"

Умеют же добывать в Европе энергию экологически чистыми способами, в отличие  от нас:



И дороги у них платные, а потому и в отличном состояние:



Река Сена. Нельзя сказать что она красива, но смотрится интересно и чище чем другие реки Европы, например чем река Вена:





Архитектура Парижа привлекает внимание также, как и "Тур Эфель", как звучит это на французском:







« Останнє редагування: 08 Серпня 2009, 21:01:00 від Flash »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наші мандри
« Прочитано #62 : 08 Серпня 2009, 19:45:06 »

Круто! Для декого Париж - найкрасивіше місто на світі. Для мене ні. Бо я там не був  :)

Молодець Алекс!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наші мандри
« Прочитано #63 : 10 Серпня 2009, 00:16:54 »

Справді классно :bouquet:
Так хочеться  побачити Європу :patient
А що справді є річка Вена? Чи мається на увазі Дунай що протікає через Відень?
Відповідь від: 10 Серпня 2009, 00:09:27
А ти їздив своїм ходом? Ну тобто авто? Чи автобусна екскурсія через турбюро, розкажи будь-ласка як буде час :-[
А як тобі французи - як люди? Приємні чи пихаті, вони справді ігнорують англійську?
Відповідь від: 10 Серпня 2009, 00:13:50
Я в дитинстві начиталась і надивилась Анжеліки.. то для мене річка Сєна, то якийсь паралельний страшний світ :o
В мене відразу бандити, ліліпути і Нічні Феї усе зразу асоціюється з цією річкою  =))
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наші мандри
« Прочитано #64 : 10 Серпня 2009, 00:20:24 »

Річка таки є. Я теж так було подумав.


Не знаю правда звідки Алекс про неї знає.
Відповідь від: 10 Серпня 2009, 00:17:32
Думаю Дунай у Відні ще теж не брудний. Отже без Алекса нам не розібратися  :help
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наші мандри
« Прочитано #65 : 10 Серпня 2009, 00:20:34 »

Ой!!!!! А на останній світлині то та піраміда, що у Луврі, де проходили усі події з "Кода да вінчі" де у фільмі Жан Рено спускався ліфтом
(говорить з глибоким подихом, замріяно усміхаючись ;))
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наші мандри
« Прочитано #66 : 10 Серпня 2009, 00:21:47 »

ага. То вона. Шкода що мало тексту в описі  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наші мандри
« Прочитано #67 : 10 Серпня 2009, 00:36:12 »

Річка таки є. Я теж так було подумав.
Але ти мололдець більш стриманий, ти як справжній чоловік, спочатку перевірив, а потім спитав  :)
Відповідь від: 10 Серпня 2009, 00:22:43
Не знаю правда звідки Алекс про неї знає.
Сподіваюсь, що Алекс якраз знає, через те що їздив він у Євротур ( не плутати з відомою комедією "Євротур"  :)) і викладе ще нам багато фоток з розповідями :) ;)
Pleeaaaase!!!! :bouquet:
Записаний

Flash

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2014, 08:44:55

    Звідки: Kalush
Наші мандри
« Прочитано #68 : 10 Серпня 2009, 13:18:43 »

Речка таки действительно есть, сам видел. А Евротур не ездил, но в Вене была возможность побывать и посмотреть на него. Очень красивый город, лично мне больше понравился, чем Париж.
Я ездил автобусов, но наша цель была именно Париж, а остальное, на обратном пути мы заезжали. Почти весь день провели в Вене, увидели вечерний Будапешт и день побывали в Кракове, тоже было на что посмотреть.
Французы эмоциональные люди. на счёт игнорируют ли они английский тоже слышал, но слухи в моём случае не подтвердились, как в личном частом общение общению с знакомыми людьми, так и в магазинах продавцы и консультанты всегда готовы помочь тебе и обращаются на английском языке, если видят, что ты не понимаешь или кидается в глаза, что ты турист :) Лично мне, очень приятные люди - французы. Если мы хотели их удивить выучив парочку фраз на французском, то они нас удивили больше, выучив фразы на украинском и при первой же возможности использовали их. Это очнь было приятно слышать и видеть.
Так что "не такой уж и страшный волк, как его рисуют!"  :D
Я думаю, что всё зависит от человека, есть и украинцы хорошие и плохие, есть и французы - хорошие и плохие и в других национальностях так же. Нельзя говорить обо все нации однозначно, что они "хорошие" или "плохие". Часто ихнее мнение формирует телевидение, которое освещает ту или иную тему субъективно,  а не  объективно и они этому верят и также начинают относится к тому или иному, как рассказали по телевизору, самим не убедившись лично, как оно на самом деле.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наші мандри
« Прочитано #69 : 10 Серпня 2009, 18:29:51 »

Ні звичайно, я навпаки в захваті від того, як вони заставляють поважати свою історію і пишаються тим ким вони є.
Я абсолютно не мала на увазі, що вони не добрі... я мала на увазі що вони колоритні ;)
Я колись була у Англії (біля місяця), вчилась у містечку, що на Ла Манші, то англійці на вихідні їздили у Францію за цигарками ( паромом), а французи у Англію за розпродажем речей...
Бо у одних дорогий тютюн а у інших одяг :unknow
А прояв поваги до нації у вигляді вивчити пару слів їх мовою, топить навіть дуже товстий лід і моментально завойовує прихильність :)
« Останнє редагування: 10 Серпня 2009, 20:05:49 від Tandylight »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наші мандри
« Прочитано #70 : 10 Серпня 2009, 20:31:16 »

І любов до Русі в них в крові :) в буквальному розумінні цього слова, адже наша Ярославна навчила їх вмиватися  ;) ( сказано з іронією, із серії і французи - теж українці  ;))
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наші мандри
« Прочитано #71 : 19 Серпня 2009, 22:12:35 »

Я у іншій темі анонсував, що опишу недільну поїздку до Манявсього водоспаду. На жаль раніше як завтра не встигну  :-[
Але репортаж таки буде!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наші мандри
« Прочитано #72 : 20 Серпня 2009, 00:06:39 »

А де це Манявський водоспад? :o
Я може, накінець теж опишу пластунський табір :-[, щось мене покинула муза і Єгипет не закінчила.. Негарно, але приходить моя фаза місяця - натхнення має бути :-[ :-[ :-[ :-[
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наші мандри
« Прочитано #73 : 20 Серпня 2009, 17:48:38 »

Отож нарешті дійшли руки до Манявського водоспаду, точніше до розповіді про міні подорож до цікавого і мальовничого куточку Карпат.

Що таке с. Манява, Манявський скит (монастир) і частково про водоспад тим хто не в курсі можна глянути тут http://www.castles.com.ua/maniava.html
У самому монастирі я бував уже 2 чи 3 рази. правда зараз його відновили, але все ж більше мене цікавило побачити водоспад, про який я чув і дуже багато разів бачив на любительських фото (коли їх друкував на фотомашині). Ті фото, треба сказати давали доволі слабеньке уявлення про обєкт, бо у ту пору не було якісних цифровиків, а на звичайну мильничку сфотографувати там дуже важко, бо дуже мало світла.
Ну і от настала неділя. Треба сказати, що я не надто горів бажанням їхати взагалі куди будь, чи то через свій характер, чи через погані передчуття, які ніби повторилися як перед попереднім походом у гори. Але ранок виявився погожим
і на 7:00 ми були біля того самого автобуса яким їздили попереднього разу. Компанія цього разу була дещо інша, що мене особисто дуже потішило, бо коли вже не цікаво і нема що робити я починаю вивчати "ближніх".
Їхали ми дорогою через "Чорний ліс" (тобто на Новицю і далі прямо). Цікаво, що у Німеччині теж є Шварцвальд, тобто Чорний ліс. Так називається місцина нашої області, де ще не гори, але уже навіть не так як у Калуші (помірно горбато  :)) і де велика площа вкрита суцільними лісовими хащами (ну принаймні так було поки совіти не вирубали більшу їх частину). Дорога там зараз просто жахлива, але якщо мати потужний позашляховик то варто їхати саме нею, бо вона на багато живописніша ніж коли їхати через Франик, за Зеленим яром з гори є панорама на Калуш з висоти 200м і ще здається перед чи за с. Росільна є такий довжелезний спуск з гори, що тягнеться на декілька км. Ну і міні серпантини через Чорний ліс... Короче я як завжди захопився белетристикою  :-[
Автобус завіз нас не так як минулого разу, а майже під мам водоспад. Десь 1 км ще треба було йти ґрунтовою дорогою. Якщо будете у Маняві, то йдіть до водоспаду дорогою, що йде селом, бо там дійсно є і інші, але то зайвий екстрім.

Ось цей другий бусик заїхав взагалі десь всього 150 м від водоспаду, ну а ми ще трохи шньопали роздивляючись красиві краєвиди, як ось такі



поки в далині не почули шум води і щось, що ми вже знали мало бути водоспадом. Ось як то приблизно виглядало.


короче "бой в криму всьо в диму..." як казала одна моя знайома.

Так як більшість подорожуючих мала намір йти далі, ще 8 км (так вони собі думали), то було вирішено вилізти на вершину водоспаду, де перекусити і набрати злості для дальшого походу. Ми з Рибкою вже знали ті "нюанси" вітчизняної картографії і провідництва, коли говориться 2 години, а потім йдеться цілий день, тому трошки розстроєні тим що не пішли до підніжжя водоспаду рушили помало за всіма на гору.


Але ми помилялися. Бо чи не більше враження на нас зробила саме тераса з якої паде вода. Там було дуже гарно і затишно (хоча водоспад постійно шумить).
Ось як та тераса приблизно виглядала. Видно галявину на якій ми потім їли, а ще видно, що під час дощів водоспад буває на порядок потужнішим і вода не стікає маленьким струмочком, ніби хтось з ванни воду зливає, а тече могітнім, але брудним потоком. Наші дітки, а тим більше внуки не будуть мати мабуть і такого видовища. Всьому виною нещадне вирубування лісів без поновного насадження.



Чим не декорації до фільму "Загублені"?




Ну толпа пішла шукати той "другий" ще вищий водоспад, а ми залишилися лазити довкола цього.
Що ще додавало краси терасі, то такий міні водоспад, що знаходиться за 30 метрів вище від того основного, він ніби ніагара в мініатюрі. А якщо не мати з чим порівнювати, то виглядає він ніби справжній велетень.


На його фоні весь час фотографувалися люди, яких ближче до обіду ставало все більше і більше, а деякі особливо відважні навіть робили ось так




Ну тут вже видно справжні розміри  :-[

З місця де ми з Рибкою сиділи (а то біло всього за крок від урвища висотою в 15-20м відкривався ось такий краєвид


і ми не довго опираючисб спокусі спустилися таки до підніжжя. А там побачили ось таке.

і таке


і ще таке
А то Рибка на фоні. Як казала одна моя знайома "...Я і Ейфелева вежа,  Я і собор Нотрдам деПарі
 

Ну а для додаткової наглядності додаю ще і відео!
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=YvIDbOjTwKs" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=YvIDbOjTwKs</a>

Внизу було дуже вогко і коли ми вже виходили, то я помітив, що у повітрі літають тисячі малюсіньких крапельок. Я хотів то сфоткати, але крім ось цього нічого не вийшло  :(


Потім ми ще довго сиділи, лежали,

їли шашлики


і лузали насіння


Доки аж нарешті наші скелелази не повернулися. Тобто повернулися спершу ті мудрі що звернули на півдорозі. Решту ми чекали ще з годину. Потім скелелази взялися їсти і пити, тому додому ми вернулися майже о 0 годин 0 хв. та ще й із інцидентом із п'яними місцевими. Правда ми з Рибкою і купкою "свідомих" вже годину сиділи у бусі і чекали поки решта ще доїдали і дорозбиралися хто єсть ХУ.
Ось така от розповідь про прекрасне, яке було сплюндроване лісорубами і загаджене такими як і ми але несвідомими туристами


Ми ж своє сміття викинули вже у Калуші. І ви так робіть і тоді всім буде ЩАСТЯ  :)


« Останнє редагування: 21 Серпня 2009, 16:08:10 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наші мандри
« Прочитано #74 : 20 Серпня 2009, 19:24:35 »

Та фотка  - де Рибка біля водопаду найближче передає красу води.. навіть не відео :good
та ще й із інцидентом із п'яними місцевими.
Тобто ті що живуть біля водопаду, чи ті хто з Вами в автобусі приїхав  ;)

То Ви залишились задоволені? Враження гарні ? Чи передчуття, що мучили перед від'їздом виправдались?
Відповідь від: 20 Серпня 2009, 19:23:13
А він холодний? Водопад тобто ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наші мандри
« Прочитано #75 : 20 Серпня 2009, 21:38:06 »

Ну вода у гірських струмках завжди холодна і там де вода паде вона ще й випаровується інтенсивно, тому там завжди холодніше.
Враження гарні бо яскраві а передчуття виправдалися, бо місцеві, то ті що у Маняві живуть були п'яні та ще й озброєні. Але ми теж попри них йшли і нас ніхто не трогав, а от вже нашиї орлів, що "шашликів наїлися" чогось вчепилися.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наші мандри
« Прочитано #76 : 21 Серпня 2009, 17:47:29 »

Справді оті три фотки де ти коментував про декорації, неймовірні :good
А то під водопадом то ти загартовувався  :o
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наші мандри
« Прочитано #77 : 21 Серпня 2009, 21:04:03 »

Та нуууууууууууууууу. Я вже майже колобок  :-[  а не такий спортивний. А цього парубка добре знаю з виду і не можу пригадати звідки. Він був одним з 6-ти сміливців, а загалом було щось 35 людей (половина жіночої статі).
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Наші мандри
« Прочитано #78 : 21 Серпня 2009, 21:05:47 »

Мене більше, до речі вразила не фігура  :-[, а хоробрість :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Наші мандри
« Прочитано #79 : 21 Серпня 2009, 21:06:02 »

А фото спершу не викладав, бо хотів обійтися своїми, але на жаль Оля мене значно перевершила. Ті 3 фотки дійсно жир!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.