Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Евтаназія

ЗА
ПРОТИ
50/50
Не знаю (важко відповісти)
Свій варіант

Автор Тема: Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"  (Прочитано 62761 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"
« : 23 Вересня 2008, 16:27:46 »

Чомусь багато виникає питань останнім часом подібніх, я для себе зробив певні висновки, але ж хочиться почути думку форумчан!

Як ви вважаете чи потрібна Евтаназія у нас в країні та у світі взагалі? Яке відношення до цього Біблії? Чи вважаєте це самогубством чи вбивством? Та й просто що ви думаєте з цього приводу?

Моя думка двуяка:
1. Так потрібна, коли людина невиліковно хвора та переносить неймовірні фізичні муки та страждання!
2. Ні не потрібна, оскільки у любому випадку це вбивство яке переслідується законом.

Щоб прискорити смерті хворого медицинскім шляхом, та це не стосувалось п. 2, можливо внести відповідні зміни до законодавства, вести над такими випадками строжайший контроль?

Коли я вчився, на кримінальному праві ми цю тему якось обговорювали, і доволі сильно всіх зацікавила. Цікаві речі нам розповідала викладачка, ............ як наприклад ...............а ви можите собі уявити до чогоб це призвело у нашій країні! При ДТП вводили би інєкцію людині яка і вижила би але залишилась калікою, тому чому ж не використати дану людину для наживи? взяти наприклад органи для продажу, а чом би і ні? І це тільки початок з нашим вмінням вигадувати будь що, помирали бі люди під видом Евтаназії, хоча ця людина могла просто комусь заважати, наприклад старенька бабуся яка склала заповіт, чи ще щось в цьому роді, навіщо чекати поки вона передумає та анулює заповіт, тай взагалі жити немає де а старенькі вони заважають багатьом. (Мій знайомій збив насмерть бабусю стареньку, яка шла з церкві, переходила вона дорогу над підземним переходом, тобто вона на всі 100% винна у даній пригоді, коли знайьомого викликали у відділок він більш за все боявся дивитись родичам в очі, але коли внук відізвав його в сторону поговорити, сказав наступну річ, "Та непереживай ти так сильно, все рівно нам в хаті мало місця всім жити, вона нам тільки заважала, так що все буде нормально" - трошкі відклонився від теми але я думаю вам стало зрозуміло до чого я веду

Так, все вірно, з викладеного повертаємось зновуж таки до п. 2, АЛЕ якщо ви бачите як ваша близька людина, нехай рідна в страшенних муках помирає і це неминучо, хіба не зважились на такий крок? Я особисто, можливо, наголошую, можливо зважився би!
Відповідь від: 23 Вересня 2008, 16:22:49
Эвтаназия и Клятва Гиппократа
Идея эвтаназии в конце ХХ века становится всё более и более популярной, одновременно с более широким использованием другого важного понятия, качества жизни. Клятва Гиппократа в традиционной форме противоречит реализации идеи эвтаназии.


Законодательное регулирование
Пионером в области легализации добровольной смерти стали Нидерланды. В 1984 году Верховный суд страны признал добровольную эвтаназию приемлемой.

Эвтаназия была легализована в Бельгии в 2002 году. В 2003 году эвтаназия помогла расстаться с жизнью 200 смертельно больным пациентам, а в 2004 году — 360 пациентам.

С апреля 2005 года в бельгийских аптеках появились специальные наборы для эвтаназии, позволяющие упростить процедуру добровольного ухода из жизни. В набор стоимостью примерно 60 евро входит одноразовый шприц с ядом и другие необходимые для инъекции средства.

Набор для эвтаназии может заказать только практикующий врач, который должен указать точную дозировку отравляющего вещества. Оформить заказ можно после обращения в одну из 250 бельгийских аптек, имеющих соответствующую лицензию.

По закону в Бельгии может подвергнуться эвтаназии человек старше 18 лет, страдающий неизлечимым заболеванием. После нескольких письменных запросов, подтверждающих твердую решимость больного, врач может провести эвтаназию. Согласно официальной статистике в 40 процентах случаев эвтаназию проводят на дому у пациента.

В США закон, разрешающий оказание медицинской помощи в осуществлении самоубийства больным в терминальной стадии, был принят (с рядом ограничений) в ноябре 1994 года в штате Орегон.

В России, на Украине и в Казахстане эвтаназия людей запрещена законодательно
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"
« Прочитано #1 : 23 Вересня 2008, 18:03:38 »

трудно сказати, але я швидше проти.


Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"
« Прочитано #2 : 23 Вересня 2008, 20:09:16 »

В ідеальному суспільстві - я за, а  в нашому проти.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"
« Прочитано #3 : 23 Вересня 2008, 20:14:00 »

навіть в нормальному суспільстві, де не домінує релігія але домінує закон - за.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"
« Прочитано #4 : 23 Вересня 2008, 20:54:38 »

Проти - однозначно !  :!!
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"
« Прочитано #5 : 23 Вересня 2008, 21:07:40 »

Шановні форумчани, я вважаю що не тільки мені було б почути Вашу думку оскільки просто відповідь, так чи ні не є змістовною, які Ваші переконання, погляди та думки з цього приводу! Ось згідно голосування та відповіді є категоричні відповіді, а чому??? Якщо немає бажання відповідати, повідомте, але ж всеж таки мені дуже цікаво! І надіюсь що не тільки мені!
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"
« Прочитано #6 : 24 Вересня 2008, 09:32:35 »

ти у першому повідомленні розжував усі за і проти, що нема вже і додати що.  :unknow
просто видається, що людина не повинна позбавляти життя ні себе ні інших, навіть заради гуманізму.
по-перше, можуть бути помилки і зловживання при прийнятті подібних рішень відповідальними особами.
по-друге, ми часто самі шкодуємо після того, як приймемо не вірне рішення, а подібне рішення виправити уже не вийде.

як не крути, евтаназія - це вбивство.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"
« Прочитано #7 : 24 Вересня 2008, 10:03:57 »

Якщо це стосується невиліковно хворих тварин, то я можу це допустити, думаю, що це не буде гріхом. Хоча вважаю, що за будь-яке життя потрібно боротися до кінця. Бог дав людині владу над тваринами. "И благословил их Бог, и сказал им Бог: плодитесь и размножайтесь, и наполняйте землю, и обладайте ею, и владычествуйте над рыбами морскими и над птицами небесными, и над всяким животным, пресмыкающимся по земле."(Быт.1:28) Звичайно, ця влада була дана нам для піклування, а не для зловживання, що ми можемо спостерігати всюди, де є люди.

Щож стосується людей, я проти. По-перше, ми не маємо на це права, що  підтверджує вище наведене місце з Біблії. Життя самої людини не у її владі. Адже вона не народжується за власним бажанням, тому і померти за власним бажанням не може. Ми, ті хто її оточують, маємо докласти зусиль, щоб її життя продовжувалося і прославляло Бога. Я на власні вуха чула і на власні очі бачила одну родину, дитинана якої від народження була хворою на рак. Вони лежали з дівчинкою в онколікарні. Бог проговорив до матері: "Я явлю свою славу через неї!". За час їх перебування в лікарні багато людей прийняли Ісуса Христа своїм Господом, деякі отримали зцілення. Дівчинка померла. Коли про це сказали матері, вона, в напів обморочному стані, промовила місце з Писання: "Она не умерла, а спит" і побігла в палату, щоб не дати лікарям забрати дитину в морг. Через декілька хвилин дитина прокинулася, вона зцілена і жива!!!! Цей надприродний факт був задокументований в Київській онколікарні. Все під силу Богу. І тільки Він може вирішувати забрати нас, чи лишити на землі. Апостол Павло казав: "... имею желание разрешиться и быть со Христом, потому что это несравненно лучше..."(Фил.1:23) Він хотів швидше підти на Небо, але знав, що буде на землі стільки, скільки захоче Бог, бо він має виконати Його волю. Тому, в своєму житті, щоб не прогадати, завжди варто обирати волю Божу. "... воля Божия благая, угодная и совершенная."(Рим.12:2)
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"
« Прочитано #8 : 24 Вересня 2008, 10:21:14 »

А як же тоді неймовірні фізичні страждання? Це випробування, це розплата за гріхи, що тоді це???? Хтось дивився фільм "Малышка на миллион"? закінчення фільму пам"ятаєте?
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"
« Прочитано #9 : 24 Вересня 2008, 10:45:50 »

Є ж знеболювальні засоби. А чи це випробування, чи наслідки гріхів, залежить від конкретної ситуації.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

NetomaN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 113
  • Останні відвідини:
    01 Жовтня 2016, 23:43:05

    Звідки: Калуш
Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"
« Прочитано #10 : 24 Вересня 2008, 18:33:52 »

Проти.
Записаний


doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"
« Прочитано #11 : 24 Вересня 2008, 23:53:54 »

Якщо Бог допускає страждання, Він робить це з певними намірами. Насамперед, щоб випробувати людські серця, не тільки хворого, але й родичів і близьких людей. Тоді проявляється справжня сутність людини. Страждання - притча для жорстоких сердець, на страждання є Божа воля, а йти проти Божої волі - справа марна і небезпечна. Сам переконався. Тому категорично проти
Записаний
When doctors differ who is to decide?

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"
« Прочитано #12 : 29 Вересня 2008, 11:21:36 »


Бог допускає страждання
Чесно кажучи ну не розумію я цієї фрази!
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"
« Прочитано #13 : 29 Вересня 2008, 13:19:55 »

Страждання не від Бога, бо страждання це стан душі. Можна бути хворим на рак і при цьому не страждати. Наприклад, людина дізналася про свою хворобу і щоб розрадити себе почала писати детективні історії, тепер вона відома і популярна письменниця.
Звичайно, Бог допускає певні випробування в нашому житті, але робить це для того, щоб загартувати нас і зробити більш сильними і стійкими, щоб зростити нашу віру, щоб навчити покладатися на Нього і перемагати. Тому наша душа не має страждати від труднощів. Потрібно сприймати труднощі, як ще одну можливість перемогти. "С великою радостью принимайте, братия мои, когда впадаете в различные искушения, зная, что испытание вашей веры производит терпение;
терпение же должно иметь совершенное действие, чтобы вы были совершенны во всей полноте, без всякого недостатка." (Иак.1:2-4)
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"
« Прочитано #14 : 19 Листопада 2008, 19:33:13 »

проти категорично
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

masterwish

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"
« Прочитано #15 : 19 Листопада 2008, 20:25:16 »

Я ЗА Евтаназію... чому? та тому, що ті, хто проти, можуть і не використовувати це право, а от для інших це може бути необхідним... людина має мати право сама вирішити.

І ПРОТИ   в Україні, бо якщо дозволити,- то з життя "добровільно " піде багато одиноких пенсіонерів з будинками або квартирами.
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"
« Прочитано #16 : 19 Листопада 2008, 20:38:05 »

Однозначно проти
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"
« Прочитано #17 : 19 Листопада 2008, 21:04:22 »

Страждання не від Бога, бо страждання це стан душі. Можна бути хворим на рак і при цьому не страждати. Наприклад, людина дізналася про свою хворобу і щоб розрадити себе почала писати детективні історії, тепер вона відома і популярна письменниця.
Популізм!!!
Одна справа просто дізнатися, що ти хворий,
зовсім інша справа переносити муки,. коли єдиною розрадою є ін'єкція морфію.
Чи може шановна Juli знає що таке рак на останній стадії?
Може хтось з близьких хворів?
Звісно я не прихильник легалізації. Тим більше у нас у державі. Але я б не став розписуватися за інших, тим більше коли сам не був у тій шкурі!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ARMANI

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +21/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    15 Листопада 2012, 17:48:51

    Звідки: Калуш
Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"
« Прочитано #18 : 19 Листопада 2008, 21:27:56 »

Я категорично проти.Ви знаєте,трохи більше року тому помер мій батько, раптово,нежданно,негадано.Була людина-і нема.День перед смертю я його привіз у лікарню,що в Підгірках,я бігав,кричав,просив лікарів зробити все можливе,аби жив.Лікар-реаніматолог мені тоді сказав-просіть у НЬОГО!Маючи на увазі БОГА.Втративши наступного дня тата-назавжди-я зрозумів-ніколи в житті я б не погодився дати згоду на евтаназію.Я би ніколи не простив  собі,смерть рідної мені людини.Бо недарма кажуть-що Бог дав,людина хай не забирає. І якщо ми заберемо у когось те,що їм дав Бог-будемо мати непрощенний гріх.Ми просто не маємо права. Така моя думка.
Записаний
І все на світі треба пережити,і кожен фініш-то ,по суті, старт...

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"
« Прочитано #19 : 19 Листопада 2008, 21:34:26 »

я ніколи не вбила б себе. біль тілесна, земна - НІЩО в порівнянні з пекельними муками. евтаназія - вбивство, прямий шлях в пекло.
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?