Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Голосування

'Говоріння на інших мовах' - що це таке?

молитва в Дусі (дух людини заступається за неї і промовляє ангельською небесною мовою)
- 1 (4%)
психопрактика (медіумізм, шаманізм)
- 2 (8%)
надавання себе (тіло, розум, язик) "Духу Божому" (як в дзенбуддизмі, спіритизмі)
- 1 (4%)
видавання беззмістовних звуків ротом
- 2 (8%)
духовний дар (дар Святого Духа, описаний в Новому Заповіті)
- 3 (12%)
одержимість злими духами
- 7 (28%)
не знаю
- 9 (36%)

Всього голосів: 22


Автор Тема: Глосолалія - що це таке?  (Прочитано 42414 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Глосолалія - що це таке?
« Прочитано #20 : 19 Вересня 2008, 22:08:43 »

Цитувати (вибране)
Говоріння іншими мовами – це спосіб заряджатися силою Божою від Духа Святого
А я думав, що цей дар дав Бог апостолам для проповідування іншим народам благої вістки, а то оказується апостоли так заряджалися перед народом.  :=)

Всякий дар від Бога дається людям на Славу Божу, на спасіння людей,на укріплення у вірі, загалом щоб допомагати людям. А чим ваші члени організації, які ніби мають якись дар допомагають людям, волаючи на зібраннях,
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Глосолалія - що це таке?
« Прочитано #21 : 20 Вересня 2008, 14:34:26 »

Висвітлення питання про переваги хрещення Духом Святим продовжується.
Розглянемо ще декілька переваг:

Третя перевага:

У нашому житті бувають такі ситуації, коли ми розчаровані і пригнічені. Депресія та пригнічення розбивають наші серця… Хто допоможе, хто підтримає? Біблія відповідає:
Также и Дух подкрепляет нас в немощах наших; ибо мы не знаем, о чем молиться, как должно, но Сам Дух ходатайствует за нас воздыханиями неизреченными.
(Рим.8:26)


Коли ви відчуваєте душевний біль і розчарування – почніть молитися іншими мовами, і ваший стан зміниться. Дух Святий укріпить вас. Все негативне відійде на «другий план».

Четверта перевага:

Четверта перевага хрещення Духом Святим і молитви іншими мовами полягає в тому, що людина не може змучитися від цієї молитви, слова якої не закінчуються. Ці слова дає Дух Святий. Інші мови – це духовна мова людини, за допомогою якої, вона говорить безпосередньо Богу. У кожного є своя духовна мова. Бог дає людині молитовну, небесну мову, щоб говорити з Ним без перешкод.
Коли ми молимося рідною мовою (українською, російською, англійською і т.д.), диявол іноді може перервати нашу молитву, та коли ми говоримо іншими мовами, нас розуміє тільки Бог. Дияволу ця мова незрозуміла, і тому він не може перешкоджати молитві на мовах.
Ибо кто говорит на [незнакомом] языке, тот говорит не людям, а Богу; потому что никто не понимает [его], он тайны говорит духом;
(1Кор.14:2)


В нашому житті існують таємниці, про які ми самі не знаємо, але, маючи можливість молитися іншими мовами, ми можемо молитися перед Богом про свої потреби та турботи. Бог може також використовувати нашу молитву на мовах для заступництва за людей, з якими ми взагалі не знайомі. Ми молимося на мовах, і Дух Божий веде в цей час боротьбу за них, звільнюючи їх від негараздів і складних ситуацій. Молитва на мовах – це досконала молитва, яка не залежить від свідомості людини та її розуму. Чим більше людина молиться іншими мовами, тим більше має можливостей представити свої справи перед Богом. Якщо ми не знаємо, як і про що молитися, є можливість молитися іншими мовами, і Дух Святий Сам буде молитися через нас.
Также и Дух подкрепляет нас в немощах наших; ибо мы не знаем, о чем молиться, как должно, но Сам Дух ходатайствует за нас воздыханиями неизреченными.
Испытующий же сердца знает, какая мысль у Духа, потому что Он ходатайствует за святых по [воле] Божией.
(Рим.8:26,27)


Часто коли ми молимося, у нас не вистачає слів, щоб правильно висловитися. Не дивлячись на те, що мова кожного народу багата, душа хоче сказати Богу так багато, що словарного запасу явно не вистачає. Саме тому нам даний Дух Святий і можливість молитися іншими мовами. Наша мова виявляється  бідною, коли ми хочемо прославити Бога в молитві, але іншими ми можемо прославляти Його до безкінечності, бо Дух Святий, що говорить через нас, використовує не земний, а небесний лексикон.

Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Глосолалія - що це таке?
« Прочитано #22 : 20 Вересня 2008, 15:11:22 »

Зрозуміло. Ви цитуєте єресь з книжки "апостола" Сандея "Почему языки?". Переклад на 4+, не більше
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Глосолалія - що це таке?
« Прочитано #23 : 20 Вересня 2008, 18:52:50 »


бо Дух Святий, що говорить через нас, використовує не земний, а небесний лексикон.
Ого, навіть так. Сильно сказано, на рівні риторики М.С. Горбачова  :-D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Глосолалія - що це таке?
« Прочитано #24 : 22 Вересня 2008, 11:12:44 »

Продовжуємо...

П’ята перевага:

П’ята перевага полягає в тому, що Дух Святий. Молячись через нас іншими мовами, оновлює нашу душу. Біблія стверджує, що нам необхідно «…обновиться духом ума вашого…» (Еф. 4:23). Світський образ мислення, який ще діє в нашому розумі, оновлюється в результаті молитви іншими мовами. Божа інформація через Дух Святий наповнює наш розум, змінюючи як наше мислення, так і весь спосіб життя.

Шоста перевага:

Коли ми молимося на інших мовах, то маємо більший доступ до дарів духовних, і чим більше молимося, тим більше Дух Святий проявляє в нас ці дари.
Апостол Павло також намагався більше за всіх молитися іншими мовами, що підтверджує Біблія:
Благодарю Бога моего: я более всех вас говорю языками…
(1Кор.14:18)


Великий апостол знав переваги говоріння іншими мовами і тому багато часу приділяв молитві.
Іноді Бог дає нам не лише дар говоріння іншими мовами, але і їх пояснення.
А потому, говорящий на [незнакомом] языке, молись о даре истолкования.
Ибо когда я молюсь на [незнакомом] языке, то хотя дух мой и молится, но ум мой остается без плода.
Что же делать? Стану молиться духом, стану молиться и умом; буду петь духом, буду петь и умом.
(1Кор.14:13-15)


Тож, необхідність говоріння іншими мовами, яку християни отримують в результаті хрещення Духом Святим, підтверджується Словом Божим. Воно дане людям для спілкування з Богом в дусі, для прославлення і вираження подяки Отцю Небесному.
Деякі віруючі заперечують необхідність молитви іншими мовами і цим роблять своє щоденне спілкування з Богом біднішим, позбавляють себе своєчасних Божих порад.
В говорінні іншими мовами виконалося Слово Бога, яке Він дав Своєму народу ще в стародавні часи.
В законе написано: иными языками и иными устами буду говорить народу сему; но и тогда не послушают Меня, говорит Господь.
(1Кор.14:21)


Частіше за все говоріння іншими мовами сприймається неосвіченими людьми як щось дивне, але Біблія стверджує, що ця надприродна мова являється для знаменням Божого прояву.
Итак языки суть знамение не для верующих, а для неверующих; пророчество же не для неверующих, а для верующих.
(1Кор.14:22)


Людині не під силу пояснити чудеса Божі. Наший розум не спроможний осягнути Божі прояви через людину. Але кожного з нас Бог наділив мудрістю, щоб приймаючи Його дари, набути істинну свободу і явити Божу славу на цій землі.

Сьома перевага:

Говоріння іншими мовами вбудовує людину. Коли ми молимося іншими мовами, ми будуємо себе, тобто піднімаємо свій дух, коли отримуємо інформацію, що необхідна для істинно правильного, Божого будівництва свого життя. Завдяки молитві іншими мовами Дух Святий навчає нас в нашому ходінні з Богом та виконанні Його волі.

Восьма перевага:

Біблія говорить, що мова, якою ми спілкуємося з людьми, забруднена нашим минулим життям без Бога. Цією мовою ми проклинали, сварили, осуджували. Більшість з нас спаплюжили свою мову. Тепер використовуємо її, щоб молитися до Бога.
Інша мова (ангельська (див.1Кор.13:1)) – чистий і не спапаплюжений. Це ангельська мова, яка несе в собі тільки благословення. У мові Духа Святого немає жодного поганого слова. Ось чому говоріння іншими мовами є перевагою християн.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Глосолалія - що це таке?
« Прочитано #25 : 24 Вересня 2008, 09:28:30 »

Думаю, що цим постом ми закриємо дану тему, тож підведемо підсумки:

Всі наведені вище переваги говоріння іншими мовами свідчать про щедрість Божих дарів людині, про прояв Його великої любові і про бажання допомогти кожному пройти земний шлях життя так, щоб прославити Царя царів і Пана панів.
Тож, хрещення Святим Духом і говоріння іншими мовами
-   звільнює нас від минулих звичок і комплексів;
-   дає можливість постійно перебувати в Божій присутності;
-   підкріплює в немощах;
-   дає можливість необмежено і без перешкод молитися;
-   оновлює душу;
-   проявляє в нас дари духовні;
-   дає можливість говорити з Богом чистою, незабрудненою мовою.

Що ж необхідно людині, щоб отримати хрещення Святим Духом? Перш за все, потрібно присвятити своє життя Богу – адже це Він нам його дав. Біблія говорить:
Итак, если вы, будучи злы, умеете даяния благие давать детям вашим, тем более Отец Небесный даст Духа Святаго просящим у Него.
(Лук.11:13)

 
Бог дає Свого Духа кожному, хто попросить про це. Єдина умова, яка є обов`язковою, - щире покаяння.
Якщо ви ще не прийняли Ісуса Христа своїм Господом і Спасителем, ви ніколи не молилися молитвою покаяння, я закликаю вас прямо зараз це зробити. Бог дасть вашій душі істинну радість, мир і щастя. Лише в Ісусі ви знайдете всі відповіді на ваші питання. Жити з Богом, вірити Йому – це справжнє щастя. Бог любить вас. Ви Йому потрібні. Прямо зараз зверніться до Того, Хто полюбив вас більше власного життя, скажіть:

Отець Небесний! Я прихожу до Тебе в молитві і визнаю, що я грішний. Я вірю Твоєму Слову. Я вірю, що Ти приймаєш кожного, хто приходить до Тебе. Господь, прости всі мої гріхи. Я не хочу жити як раніше. Я хочу належати Тобі, Ісус! Увійди в моє серце, очисти мене. Будь моїм  Спасителем і Пастирем. Скеруй моє життя. Я визнаю Тебе, Ісуса Христа, Своїм Господом. Я дякую Тобі за те, що Ти чуєш мене, і я вірою приймаю Твоє спасіння. Дякую Тобі, мій Спасителю, що Ти прийняв мене таким, який я є. Амінь.

Якщо ви щиро молилися, то Бог почув вас і простив ваші гріхи. Тепер Бог – ваш Батько, а Ісус – ваш  Друг. Ви можете звернутися до Нього, щоб Він наповнив вас Духом Святим:

Дорогий Ісус!
Відтепер Ти – Господар мого життя. Моє серце назавжди належить Тобі. Ти обіцяв, що Твій Дух стане моїм Утішителем вжитті. Господь, я вірю, що Ти сповнюєш мене зараз Духом Святим, як говорить Твоє Слово. Я запрошую Тебе, Дух Святий, наповни мене і перебувай в мені. Прослав моїми устами Господа, промовляючи іншими мовами. Я вірю, що отримаю знамення Твоєї присутності в мені,  в Ім`я Ісуса Христа.


Ні про що не задумуючись, забажайте всім серцем прославити Бога, відкрийте свої уста для молитви Духа Святого – і починайте молитися мовами.
Відтепер Дух Святий завжди буде з вами, щоб підтримати в будь-яку хвилину, розвіяти сумніви, «підказати» правильне рішення і настановити вас на істинний шлях – шлях слідування за Ісусом Христом.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

NetomaN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 113
  • Останні відвідини:
    01 Жовтня 2016, 23:43:05

    Звідки: Калуш
Глосолалія - що це таке?
« Прочитано #26 : 24 Вересня 2008, 15:28:07 »

Цитувати (вибране)
Втім, "говоріння мовами" діє на кожного по-різному. Люди улюлюкають, танцюють, регочуть, кричать, шепочуть, посміхаються, плачуть, червоніють, напружуються, розслабляються - хто як. Одна фаза може переходити в іншу, якщо "молитва" достатньо тривала

У всіх сектантів така поведінка під час їх зборів, думаю їм би не помішало з'їздити у м.Коломию в Миколаєво-Успенський собор або в Почаївську Лавру на вичитку, там би не тільки говоріння різними мовами проявилось  :=)

Спаси Господи!  :)
Записаний


doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Глосолалія - що це таке?
« Прочитано #27 : 01 Жовтня 2008, 13:34:25 »

"Шикала бахаям о о ра ма ма сикала ба ба ба шикала ла бахала ла бахалор жи жа ла бахаям. Ей а я ла баре ба ба сикала махая бара сикала малор баба сикала…" Этот бред пятидесятники из секты черного пастора Аделаджи называют даром "говорения на ангельских языках". Хотя, скорее, тут нужна помощь психиатра. Выше процитированную "пургу" нес с пасторской кафедры в мае 2001 года народный депутат Украины Шушкевич. Кстати, подобная практика "бредолепетания" в секте "Посольство божье" считается обязательной. Это, так сказать, признак присутствия в человеке "духа божьего". Не удивительно, что во время выступления "харизмата" Черновецкого в парламенте, его коллеги и слушательская аудитория не всегда могут "догнать" смысл сказанного. По всей видимости, банкир в это время переполнен "духом" и внутренне дополняет свои доклады всяческими "бабами и мама сикала".

Повний текст http://www.cripo.com.ua/index.php?sect_id=2&aid=8647
Записаний
When doctors differ who is to decide?

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Глосолалія - що це таке?
« Прочитано #28 : 08 Жовтня 2008, 21:51:34 »

Настав час пояснити мою позицію. Спочатку скажу як я проголосував - я обрав два варіанти: видавання беззмістовних звуків ротом + психопрактика (медіумізм, шаманізм).
На даний час більшість християнських конфесій приймають молитву на інших мовах. Навіть такі, що раніше не приймали – баптисти, адвентисти, католики (офіційна позиція Католицької Церкви). В Католицькій Церкві цей рух називається Харизматична Онова або "Milites Christi Imperatoris" або українською - «Воїни Христа Царя»
http://www.christusimperat.org/uk/node/35

На мою думку, дар інших мов - неоднозначне явище. Джерелом говоріння може бути Дух Святий (підтвердження можемо знайти у Новому Заповіті), але є і інші джерела - демони, падші духи (Православна Церква називає їх "бісами"). Підтвердженням тому є шаманські практики і культи, в тому числі серед народів Сибіру (евенки, тунгуси і т.д.). Щоб (не дай, Боже) не возвести хулу на Духа Святого і не образити почуття католиків-харизматів, назвавши їх сектою, а також щоб не образити інші деномінації, які почали практикувати дар інших мов (сучасні баптисти, адвентисти) і тих, хто завжди практикував (п'ятидесятники, харизмати), переміщую тему в основний розділ
Відповідь від: 08 Жовтня 2008, 21:27:33
Я прийняв позицію Православної Церкви, яка вважає дар мов (ґлясолялію) хворобливим явищем.
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Глосолалія - що це таке?
« Прочитано #29 : 09 Жовтня 2008, 09:57:34 »


Щоб (не дай, Боже) не возвести хулу на Духа Святого
Я прийняв позицію Православної Церкви, яка вважає дар мов (ґлясолялію) хворобливим явищем.

Ти вже похулив Духа Святого. Тепер тобі потрібно каятися, а покаяння означає: відкинути свою позицію і прийняти позицію Бога, Його думку. Лише в такому випадку можна буде вважати, що ти покаявся.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Глосолалія - що це таке?
« Прочитано #30 : 09 Жовтня 2008, 22:22:29 »

Ти вже похулив Духа Святого
Тим що стверджую, що говоріння іншими мовами - шаманізм? Говоріння буває різне, оскільки різні його джерела. Як відрізнити істинний дар Святого Духа від фальшивих ознак і чудес, що від диявола? Чи можете Ви стверджувати, що я похулив Духа Святого? Ви володієте даром тлумачення мов? А даром розпізнавання духів? Дар говоріння - ознака не для віруючих, а для невіруючих. Вийдіть на автобусну зупинку і заговоріть мовами, тоді це буде об'єктивним підтвердженням, що Ваш дар від Святого Духа
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Глосолалія - що це таке?
« Прочитано #31 : 09 Жовтня 2008, 22:36:15 »

підтримую. Бодай однією мовою, але щоб зовсім без акценту. Перевірити буде повірте не важко. ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Глосолалія - що це таке?
« Прочитано #32 : 31 Жовтня 2008, 01:58:51 »

Якщо ми не знаємо, як і про що молитися, є можливість молитися іншими мовами, і Дух Святий Сам буде молитися через нас.
Як і про що молитися розказав Христос в Нагірній проповіді. І чим "Отче Наш" на українській мові відрізняється від "Отче Наш" на німецькій?
Світський образ мислення, який ще діє в нашому розумі, оновлюється в результаті молитви іншими мовами.
Вивчити латину для молитов.
Біблія говорить, що мова, якою ми спілкуємося з людьми, забруднена нашим минулим життям без Бога. Цією мовою ми проклинали, сварили, осуджували. Більшість з нас спаплюжили свою мову. Тепер використовуємо її, щоб молитися до Бога.
То що, людина очищається хрещенням вашим, а її мова- ні?
Ні про що не задумуючись, забажайте всім серцем прославити Бога, відкрийте свої уста для молитви Духа Святого – і починайте молитися мовами.
Мовами чи звуками, які виходять з рота ?
Не дивлячись на те, що мова кожного народу багата, душа хоче сказати Богу так багато, що словарного запасу явно не вистачає.
Так-так. Бог розуміє тільки слова. І тільки на одній мові- сектантській. :=) А що душа людська хоче сказати - йому невідомо. :duvno
А потому, говорящий на [незнакомом] языке, молись о даре истолкования.
Ибо когда я молюсь на [незнакомом] языке, то хотя дух мой и молится, но ум мой остается без плода.
Что же делать? Стану молиться духом, стану молиться и умом; буду петь духом, буду петь и умом.
(1Кор.14:13-15)
Як же з тлумаченням? "ум мой остается без плода."
То під час молитви ви говорите з Богом? Він вам відповідає?... Тлумачить?... Якщо так, то апостоли вам могли б позаздрити.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Глосолалія - що це таке?
« Прочитано #33 : 03 Листопада 2008, 15:54:39 »

Якщо так, то апостоли вам могли б позаздрити.

Апостоли були хрещені Духом Святим, тому немає чому заздрити.

То що, людина очищається хрещенням вашим, а її мова- ні?
Ви читали Біблію? Знаєте чому люди розмовляють різними мовами? Як думаєте, згідно Біблії, мова (російська, українська, польська, німецька і інші) це благословіння чи прокляття?
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Глосолалія - що це таке?
« Прочитано #34 : 04 Листопада 2008, 00:11:28 »

думаю їм би не помішало з'їздити у м.Коломию в Миколаєво-Успенський собор або в Почаївську Лавру на вичитку, там би не тільки говоріння різними мовами проявилось

 :=) :=) так-так))) шче в Колодіївку, Терн. обл.)))
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Глосолалія - що це таке?
« Прочитано #35 : 04 Листопада 2008, 00:26:08 »

Цитата: яничар від 31 Жовтня 2008, 02:58:51
То що, людина очищається хрещенням вашим, а її мова- ні?
Ви читали Біблію? Знаєте чому люди розмовляють різними мовами? Як думаєте, згідно Біблії, мова (російська, українська, польська, німецька і інші) це благословіння чи прокляття?[/quote]
А навіщо мені про це думати, якщо в Біблії написано? Тобто тіло може очиститись, а мова- ні? А апостоли проповідували незрозумілою для слухачів мовою і вони після проповіді ставали християнами?
А потому, говорящий на [незнакомом] языке, молись о даре истолкования.
Ибо когда я молюсь на [незнакомом] языке, то хотя дух мой и молится, но ум мой остается без плода.
Что же делать? Стану молиться духом, стану молиться и умом; буду петь духом, буду петь и умом.
(1Кор.14:13-15)
Як же з тлумаченням? "ум мой остается без плода."
То під час молитви ви говорите з Богом? Він вам відповідає?... Тлумачить?... Якщо так, то апостоли вам могли б позаздрити.
Апостоли були хрещені Духом Святим, тому немає чому заздрити.
Хіба не апостолові слова наведені Вами вище?
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Глосолалія - що це таке?
« Прочитано #36 : 04 Листопада 2008, 18:32:52 »

Ви читали Біблію? Знаєте чому люди розмовляють різними мовами?
Добре, що всі не розмовляють іншими мовами, оце дійсно був би балаган  :=) :)

Як думаєте, згідно Біблії, мова (російська, українська, польська, німецька і інші) це благословіння чи прокляття?
За часів Вавілонського стовпотворіння ані російської, ані німецької мови не було. Чи в духовній "академії"  ;) цього не вчать?  :D А чи змішення мов є прокляттям або благословенням - це залежить з якого боку дивитись...
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Skelya

  • Користувач
  • **
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 60
  • Ісус Христос Божий Син Спаситель
  • Останні відвідини:
    18 Вересня 2013, 19:59:09

    Звідки: м. Тернопіль
Глосолалія - що це таке?
« Прочитано #37 : 03 Лютого 2013, 15:59:42 »

ШАНОВНІ ЗНАТАКИ БІБЛІЇ ПРОШУ МЕНІ ПОЯСНИТИ 1Кор.14:2 Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне.

Перечитавши наші насмішки, не зажартуйтеся, не вчить хулу на Д.С. Тому по суті ваших пояснень у мене запитання:

Як можна комусь проповідувати так щоб його не розуміли?
Чому написано що той хто говорить іншою мовою говорить не людині, а Богові?
Чому тут сказано що милиться дух людський, а не розум?
ПОЛУЧАЄТЬСЯ ап. ПАВЛО БУВ СЕКТАНТ?

« Останнє редагування: 03 Лютого 2013, 16:07:24 від Skelya »
Записаний
Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Глосолалія - що це таке?
« Прочитано #38 : 03 Лютого 2013, 16:15:41 »

Цитувати (вибране)
Існує значне різноманіття позицій щодо питання говоріння на інших мовах. Усі ці позиції можна розділити на наступні категорії:

1. Говоріння на інших мовах не є доказом хрещення Духом Святим;

2. Хрещення Духом Святим іноді супроводжується говорінням на інших мовах;

3. Хрещення Духом Святим завжди супроводжується первісним свідченням говоріння на

мовах.

1. Першу позицію, послідовники якої заявляють, що говоріння на інших мовах не можна вважати свідченням хрещення Духом Святим, розділяють традиційні протестанти.

По-перше, вони говорять, що така позиція знаходить підтримку в таких вірних християнських послідовників минулого, як Лютер, Кальвін, Нокс, Веслі, Уайтфілд, Едвард, Кэри, Джадсон і інших.

По-друге, вони стверджують, що віра, виражена у визнанні „Ісуса Господом”, є єдиним свідченням приходу і поселення Духа Святого в людині.

По-третє, один богослов, що притримується цього погляду сказав: „У книзі Діянь приводиться дев'ять випадків, коли описується, що люди виповнювалися Духом Святим, і разом з тим там не вказується, що вони говорили мовами”. З цієї причини він доходить висновку про те, що говоріння на мовах не є доказом прийняття хрещення Духом Святим .

Саме віра, а не говоріння на інших мовах означає як засіб, так і свідчення хрещення Духом.

2. Відповідно до другої позиції щодо питання говоріння на мовах, мови іноді слугують доказом прийняття хрещення Духом Святим. Така позиція є типовою для деяких різновидів харизматичного руху.

Більшість харизматів пов’язують хрещення Духом Святим із проявом дарів Духа, що звичайно містить у собі і говоріння на інших мовах... Деякі харизмати погоджуються з тим, що говоріння на інших мовах є умовою для хрещення Духом Святим, однак вони відкидають навчання про те, що говоріння на мовах є винятковим свідченням хрещення Духом. Вони вважають, що цьому вченню не вистачає «ясного або переконливого обґрунтування» у Писанні.

„Ніде в Новому Завіті не приводиться жодного твердження про те, що цей прояв (говоріння на мовах) є єдиним свідченням” .

3. Третя позиція щодо говоріння на мовах і свідчення хрещення Духом Святим є традиційною п’ятидесятницькою думкою. У своїй більшості п'ятидесятники стверджують, що говоріння на інших мовах завжди є первісним фізичним свідченням цього особливого переживання.

Наприклад, в "Заяві” Асамблей Божих: „Хрещення віруючих Духом Святим засвідчується первісним фізичним знаменням говоріння на інших мовах у міру того, як їм Дух промовляти дає (Дії.2:4)”.

П'ятидесятники вважають, що їхній висновок про те, що говоріння на інших мовах є первісним фізичним свідченням хрещення Духом Святим, основане на Писанні, особливо на книзі Дії Апостолів. Говоріння на мовах очевидно в трьох випадках, що були детально описані Лукою, коли люди приймали хрещення.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Глосолалія - що це таке?
« Прочитано #39 : 03 Лютого 2013, 20:21:56 »

ШАНОВНІ ЗНАТАКИ БІБЛІЇ ПРОШУ МЕНІ ПОЯСНИТИ 1Кор.14:2

У нас не релігійний форум і серед форумців немає знавців Біблії.

Але ми розуміємо українську мову і вміємо читати. Також вміємо відрізняти зміст цитати без контексту і з ним.

Наприклад, якщо прочитати 1 послання до коритян ширше, то можна зрозуміти, що всі були хрещені Духом, так само як і напоєні.
Цитувати (вибране)
1. А щодо духовних дарів, то не хочу я, браття, щоб не відали ви.
2. Знаєте, що коли ви поганами були, то ходили до німих ідолів, ніби воджено вас.
3. Тому то кажу вам, що ніхто, хто говорить Духом Божим, не скаже: Нехай анатема буде на Ісуса, і не може сказати ніхто: Ісус то Господь, як тільки Духом Святим.
4. Є різниця між дарами милости, Дух же той Самий.
5. Є й різниця між служіннями, та Господь той же Самий.
6. Є різниця й між діями, але Бог той же Самий, що в усіх робить усе.
7. І кожному дається виявлення Духа на користь.
8. Одному бо Духом дається слово мудрости, а другому слово знання тим же Духом,
9. а іншому віра тим же Духом, а іншому дари вздоровлення тим же Духом,
10. а іншому роблення чуд, а іншому пророкування, а іншому розпізнавання духів, а тому різні мови, а іншому вияснення мов.

11. А все оце чинить один і той Самий Дух, уділяючи кожному осібно, як Він хоче.
12. Бо як тіло одне, але має членів багато, усі ж члени тіла, хоч їх багато, то тіло одне, так і Христос.
13. Бо ми всі одним Духом охрищені в тіло одне, чи то юдеї, чи геллени, чи раби, чи то вільні, і всі ми напоєні Духом одним.
14. Бо тіло не є один член, а багато.
15. Коли скаже нога, що я не від тіла, бо я не рука, то хіба через це не від тіла вона?
16. І коли скаже вухо, що я не від тіла, бо я не око, то хіба через це не від тіла воно?
17. Коли б оком було ціле тіло, то де був би слух? А коли б усе слух, то де був би нюх?
18. Та нині Бог розклав члени в тілі, кожного з них, як хотів.
19. Якби всі одним членом були, то де тіло було б?
20. Отож, тепер членів багато, та тіло одне.
21. Бо око не може сказати руці: Ти мені непотрібна; або голова знов ногам: Ви мені непотрібні.
22. Але члени тіла, що здаються слабіші, значно більше потрібні.
23. А тим, що вважаємо їх за зовсім нешановані в тілі, таким честь найбільшу приносимо, і бридкі наші члени отримують пристойність найбільшу,
24. а нашим пристойним того не потрібно. Та Бог змішав тіло, і честь більшу дав нижчому членові,
25. щоб поділення в тілі не було, а щоб члени однаково дбали один про одного.
26. І коли терпить один член, то всі члени з ним терплять; і коли один член пошанований, то всі члени з ним тішаться.
27. І ви тіло Христове, а зосібна ви члени!
28. А інших поставив Бог у Церкві поперше апостолами, подруге пророками, потретє учителями, потім дав сили, також дари вздоровлення, допомоги, управління, різні мови.
29. Чи ж усі апостоли? Чи ж усі пророки? Чи ж усі вчителі? Чи ж усі сили чудодійні?
30. Чи ж усі мають дари вздоровлення? Чи ж мовами всі розмовляють? Чи ж усі виясняють?
31. Тож дбайте ревно про ліпші дари, а я вам покажу путь іще кращу!

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.