Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Газові котли та системи опалення  (Прочитано 69798 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газові котли та системи опалення
« Прочитано #40 : 14 Вересня 2009, 23:48:47 »

То то саме як чайник із закритим теном. Тому і так помало нагріває.
У нас вода не жорстка тому аж так дуже то не є потрібно. Порівняно із втратами користі не так багато.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Газові котли та системи опалення
« Прочитано #41 : 15 Вересня 2009, 11:41:49 »

Галмету потрібно 3г20хв щоб нагріти аналогічний обєм до 65С. Це макс. температура.
Шось Ти загинаєш. :!! У ГАЛМЕТ максимальна температура 75 градусів, як і в більшості АРІСТОНІВ.

Цікаво, що це таке той сухий тен, яка його конструкція, за яким принципом він воду нагріває
Догадуюсь, що такий тен знаходиться в додатковій колбі і за рахунок цього довше служить, а ле відповідно мабуть тому і повільніше нагріває воду.
Як відомо ідеального нічого не буває, тому треба чимось жертвувати. У даному випадку або часом нагрівання, або строком служби. :pardon

 У моєї співробітниці стояв бойлер АРІСТОН на 80 літрів. Відпрацював день у день 7 років(сімя з пяти чоловік), далі гавкнув і вони купили новий та дешевий якоїсь мало відомої марки. Також вона каже, що в їхніх сусідів АРІСТОН вже паше 8 років, але ті його експлуатують ощадливо, тобто включають коли треба теплої води.

 Цікаві слова про бойлер Galmet SGW(S)-80 - "Водонагреватели с теплообменником(контуром косвенного нагрева) подключаются к котельному оборудованию. Встроенный теплообменник, подключаемый к котлу, позволяет максимально быстро прогреть весь объем водонагревателя, используя при этом более дешевый источник энергии. Накопительный бак обеспечивает гладкий график нагрузки котла и стабильную температуру воды на выходе из водонагревателя." То я так розумію, що якщо потрібно опалювати велике приміщення, то мож поряд з котлом підключити бойлер і вони на пару обігріватимуть приміщення? :unknow
Відповідь від: 15 Вересня 2009, 11:38:25
Ще цікаве
Цитувати (вибране)
В наших условиях, считаю,что нужны водонагреватели с защищенными ТЭНами.
1. Накипь не убивает ТЭН ( можно часто не чистить)
2. Вода не контачит с токоведущими частями (безопасность!!!)
3.ТЭН можно поменять без слива воды (простота эксплуатации)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газові котли та системи опалення
« Прочитано #42 : 15 Вересня 2009, 12:35:32 »

А я от не зміг переконати тещу у тому, що в її випадку більш економічно доцільний протічний нагрівач.
Правда я сильно і не старався, бо у випадку, якби їй погано зробили проводку, або якби вона купила заслабий нагрівач крайнім би виявився я. А так хотіла бойлер - хай купляє.  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Газові котли та системи опалення
« Прочитано #43 : 15 Вересня 2009, 13:42:30 »

То я так розумію, що якщо потрібно опалювати велике приміщення, то мож поряд з котлом підключити бойлер і вони на пару обігріватимуть приміщення?
трохи не так, не вони обігрватимуть приміщення, а котел нагріватиме паралельно воду в бойлері. А перевага  бойлера над проточним нагрівачем, що гаряча вода тече зразу і температура гарячої води стабільна.
Відповідь від: 15 Вересня 2009, 13:37:26
кожен вид водонагрівача має свої переваги і недоліки. Про переваги бойлера я щойно писав, до недоліків можна віднести:
займає багато місця, для підтримки сталої температури потрібна додаткова енергія.

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Газові котли та системи опалення
« Прочитано #44 : 15 Вересня 2009, 18:26:14 »

Цитувати (вибране)
Шось Ти загинаєш.  У ГАЛМЕТ максимальна температура 75 градусів, як і в більшості АРІСТОНІВ.

:pardon  це технічні дані бойлерів з Галмет з того посилання що ти дав вище, я нічого не вигадую.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Газові котли та системи опалення
« Прочитано #45 : 15 Вересня 2009, 21:18:33 »

В Сахарі сьогодні бачив бойлери Галмет, Арістон та інші марки. Ціна цих біля 1400 грн. Мені шось не сподобались, якісь габаритні дуже. Ще бачив Арістон у маг. "Фламінго", але модель не та шо я хотів.
Ой чує моє серце, що надоїсть мені то все і куплю перший ліпший та всьо.
Записаний

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Газові котли та системи опалення
« Прочитано #46 : 15 Вересня 2009, 22:26:08 »

Ще бачив Арістон у маг. "Фламінго", але модель не та шо я хотів.
А не питав у того мужика з ФЛАМІНГО чи не може він на замовлення привезти такий бойлер як Ти хочеш? Він не все може завезти в магазин. ;)
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Газові котли та системи опалення
« Прочитано #47 : 15 Вересня 2009, 22:32:45 »

Питав. Продавець - жінка не змогла внятно відповісти. Я зрозумів з її відповіді що Арістонів зара немає і замовити не можна.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Газові котли та системи опалення
« Прочитано #48 : 23 Вересня 2009, 21:17:56 »

Ось купив нарешті бойлерок ARISTON ABS PRO ECO 80л. Ціна 1215 грн., доставка получилась бесплатна за рахунок невеликої відстані від магазину, а так хотіли 10 грн. здерти. Монтаж ще не робив тому і не знаю як буде працювати. Треба ще підвісити, зробити монтаж гідравліки та підвести електрику з ел. щита. Гарантія на бойлері пише 5 років. Але реально гарантія на рік. Потім треба визвати представників з сервісного центру щоб вони почистили, зробили тех.огляд - за що зідруть не менше 100грн. і продовжать гарантію ще на рік. І так з року в рік до 5 років.


Порівняно з іншими моделями, зокрема АТЛАНТІК мають менші габарити і культурніший вигляд, як на мене, при однакових обємах бака.
« Останнє редагування: 23 Вересня 2009, 21:23:52 від newroman »
Записаний

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Газові котли та системи опалення
« Прочитано #49 : 24 Вересня 2009, 08:24:26 »

newroman, Ти забув написати гловне - де купляв? ;)
Поки що дідо і баба в селі не спішаться робити тепле водопостанчання, тому я і не напрягаюсь на рахунок покупки їм бойлера.
 Зате тепер виникла необхідність підшукати невеличкий і дешевенький бойлер на роботу. У нас раніше стояв ROUND на 10 літрів, але пробив його час і він потік. Влітку без теплої води ще якось мож обійтись, а от зимою впадло руки мити в холодній воді. Бухгалтерія грошей на новий бойлер не має, тому ми вирішили скинутись самі і купит на роботу бойлер.
 Думаю, таку саму модель як стояла раніше знайти не вдастся, тому буду шукати максимально схожу.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Газові котли та системи опалення
« Прочитано #50 : 24 Вересня 2009, 20:56:57 »

Купляв в магазині "Теплий Дім". Не плутати з "Тепла хата".
Записаний

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Газові котли та системи опалення
« Прочитано #51 : 25 Вересня 2009, 08:52:28 »

Вчора у Фоксмарті у Франику натрапив на таку рекламку

Як бачимо там мож купити бойлер якоїсь невідомої фірми ДЕЛФА на 80 л. за 699 грн. Парадокс, але поряд в тому магазині стоїть бойлер тої ж фірми лиш на 50 л. і вже коштує 735 грн. :unknow
Ще вчора натрапив у Франкиу на фірмовий магазин АРІСТОН, при нагоді піду туди і подивлюсь скільки там хочуть за такийже бойлер, що купив newroman.
Записаний

Siromanetz

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 19
  • Останні відвідини:
    27 Листопада 2017, 11:35:06

    Звідки: Калуш
Котел Ferroli DOMIcompact F 24
« Прочитано #52 : 18 Липня 2010, 17:54:38 »

У кого є в експлуатації котел Ferroli DOMIcompact F 24? Поділіться враженнями про його роботу.
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Котел Ferroli DOMIcompact F 24
« Прочитано #53 : 18 Липня 2010, 21:17:10 »

Я користуюся таким вже 3 роки і зауважень немає ніяких тільки дуже вибагливий до електроживлення. Змушений був підключати його до розетки через Блок безперебійного живлення з стабілізатором бо вечорами особливо взимку коли напруга "плаває" в нього вмикався автоматичний захист і він відключався. На 3 кімнати обігріву з гарячою водою вистачає цілком.  :frend

Siromanetz

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 19
  • Останні відвідини:
    27 Листопада 2017, 11:35:06

    Звідки: Калуш
Газові котли та системи опалення
« Прочитано #54 : 20 Липня 2010, 19:47:30 »

Richi.А як з регулюванням гарячої води в душі?Дуже важко отримати прохолодну воду.Я його "наколюю" наступним чином-відкриваю гарячу воду на кухні,тоді душ регулюється в любому режимі.А так,за 4 роки,претензій не було.
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Газові котли та системи опалення
« Прочитано #55 : 20 Липня 2010, 22:24:17 »

З цим в мене взагалі ніколи проблем не було. Бісить коли я собі відрегулюю воду а на кухні хтось всю гарячу забере і тоді залишається холодніша.
 А взагалі я помітив що якщо в крані хороший тиск води то і проблем з регулюванням немає ніяких, де б і скільки не брали. Вумна штука там напевне сидить внутрі  :unknow

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Газові котли та системи опалення
« Прочитано #56 : 04 Лютого 2015, 20:05:45 »

У нас першим бойлером був Роунд. 5 років прослужив без єдиної скарги. Ми навіть не знали, що то треба його промивати і міняти аноди. Але таки час взяв своє - потік :(. Потім купили Арістон. Г. на палочці - попалась російська збірка :(. Не прослужив і 2 років - потік без жодного шансу на ремонт.
Тепер я вичитала, що є бойлери з "сухими" тенами - вони відділені від води колбою. На них довша гарантія, вони більш безпечні (не пробивають) і сервісне обслуговування не щорічно, а раз у 2 роки, щоб зберігались гарантійні умови. Але треба порадитись ТЕРМІНОВО. У Фокстроті є такі бойлери марки ГОРЕНЬЕ з гарантією на 10 років. Але Калуш їх не обслуговує - лише Франківськ. Калуш обслуговує марки "попроще" - Арістон, Атлантіс і Роунди (якщо їх можливо ще десь купити). Знайшла такий бойлер і Атлантіс. От тепер думаю  - чи звернути увагу саме на те, що Атлантіси обслуговує Калуш чи надати перевагу бренду і довшій гарантії? Щоб ви обрали -  Атлантіс чи Горенье?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газові котли та системи опалення
« Прочитано #57 : 04 Лютого 2015, 20:20:38 »

Горєньє дуже дере за незнати що. Однозначно хай скаже хтось, хто має хоча б один х них, бо я не маю, але якщо є можливість - брав би дорожчий.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S
Газові котли та системи опалення
« Прочитано #58 : 04 Лютого 2015, 22:06:13 »

Який тен,сухий чи мокрий це другорядне. Головне це сам бак бойлера,який зроблено з чорного металу і має зварні шви на яких він і починає протікати.Шукайте бойлер з нержавіючим баком.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Газові котли та системи опалення
« Прочитано #59 : 04 Лютого 2015, 22:10:29 »

А емальована сталь - то не є нержавіюча?
Записаний