Вільний форум міста Калуша Вільний форум міста Калуша 23 Вересня 2014, 09:17:30
Щоб згорнути/розгорнути чат, натисніть тут >> *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Калуський політехнічний коледж
Оголошення на Інформаційному порталі Калуша

- Завод-виробник пропонує Газоблоки стінові та перегородкові та ...
- Виготовлення буржуйки на дровах і на відпрацьованому ...
- Антилай електричний на батарейці 6В для собак ...
- Клітки для хомяка: 30*17*17 см з хатою ...
- Продається дитяча коляска Тако джампер Х ...
Форуму 7 років 2 місяці 22 дні Новини:

Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація Ігри Правила  
Сторінок: [1] 2 3   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Газові котли та системи опалення  (Прочитано 18875 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
syddia
« : 29 Серпня 2008, 10:57:38 »

В даний час мене цікавить саме таке питання, оскільки я надумав у своїй хаті поміняти стару систему опалення на більш сучасну. Хто що може порадити з цього питання? В першу чергу цікавить який котел кращий? Поки що я зупинився на vaillant turboTEC pro VUW 242-3 Хотілось би знайти його подешевше.

Може хто знає добрих майстрів, які могли б встановити повністю опелення в хаті якісно і за доступну ціну. Підморгую
Записаний
Ігор_О
« Відповідь #1 : 29 Серпня 2008, 11:23:31 »

Рекомендую марку HERMANN, собі такий брав і задоволений. А взагалі-то треба відштовхуватись від потрібної потужності (площі, кубатури).
Записаний
syddia
« Відповідь #2 : 29 Серпня 2008, 20:00:58 »

А взагалі-то треба відштовхуватись від потрібної потужності (площі, кубатури)
Саме від цього і відштовхувався коли обирав конкретну модель котла марки vaillant. А зупинився саме на цій марці, бо в мене вже є така газова колонка у літній кухні і вона вже три роки безвідказно гріє воду. Короче довіряю я цій марці, правда ціни на такі котли кусючі Сумний
Зате плюс дорогих котлів, що вони йдуть в зборі тобто мають і насос який ганяє воду і розширювальний бачок. В такому випадку не потрібно перетворювати окрему кімнату на міні котельню. Посмішка
Записаний
syddia
« Відповідь #3 : 03 Вересня 2008, 16:47:04 »

Народ, не скупіться на інформацію. Підморгую
Скажіть в кого які котли стоять.
Щодо vaillant то я вирішив шо то задорого і зупинив свій вибір на котлі фірми Immergaz, надіюсь не прогадав. вибачення
Кажуть, що Італійські котли нічим не гірші за німецькі.
Записаний
$t@$
« Відповідь #4 : 03 Вересня 2008, 17:36:59 »

Народ, не скупіться на інформацію. Підморгую
Скажіть в кого які котли стоять.
Цього літа в мене теж опалення зробили. Котел поставили Vaillant. Згідний, дорого, але за якість треба платити:) (принаймі так багато хто так казав і рекомндував саме Vaillant). А у мене він стоїть тільки 1,5 місяця і тому щось говорити складно... На рахунок інших котлів - сусід, нпариклад, ще 2 роки тому поставив Hermann, проблем не мав. Але казав, що просто не мав тоді грошей на Vaillant Посмішка.
Щодо vaillant то я вирішив шо то задорого і зупинив свій вибір на котлі фірми Immergaz, надіюсь не прогадав. вибачення
Кажуть, що Італійські котли нічим не гірші за німецькі.
Ну а тут відповідь неоднозначна. Багато хто так говорить, а дехто тепер жаліє що не взяв кращий не знаю Так що вирішуй сам - ніхто не дасть гарантію, що той самий Vaillant пропрацює довше, ніж, скажімо, італійський і навпаки...
Записаний
romashkin
« Відповідь #5 : 03 Вересня 2008, 18:15:46 »

у мене Beretta  - пішов уже 5-й рік. В принципі задоволений, відказів у роботі не було.
Була одна невеличка несправнісь за цей час, минулого року, то сам усунув.
Записаний
Zubik
« Відповідь #6 : 04 Вересня 2008, 09:50:48 »

Була одна невеличка несправнісь за цей час, минулого року, то сам усунув.
  Посміхаюся Я теж всі поломки техніки вдома "усуваю" сам, а не спеціалісту то коштує мінімум 200 гриваків...  Шокований
Котел Іммергаз годиться хіба для квартири. Для власного будинку однозначно Германн або Вайлент.
Записаний

Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...
romashkin
« Відповідь #7 : 04 Вересня 2008, 09:53:00 »

Для власного будинку однозначно Германн або Вайлент.
це правда
Записаний
romashkin
« Відповідь #8 : 05 Вересня 2008, 08:13:46 »

в доповнення
ламамаються усі котли - у моїх родичів у Львові Вайлент вийшов з ладу за півроку.
Те що вони надійніші то так, але ніхто не застрахований.
Окрема тема про ремонт - наші майстри, мягко кажучи, зловживають при ремонті довірою клієнтів. Часто при незначній поломці міняють зразу весь електронний блок. Хоча то мабуть швидше від своєї некомпетентності.   не знаю
Записаний
OrK
« Відповідь #9 : 05 Вересня 2008, 10:25:42 »

ARISTON не рекомендую, уже доводилось ремонтувати (після року роботи)
Записаний
syddia
« Відповідь #10 : 08 Вересня 2008, 09:48:24 »

Пізно, хлопці, я прочитав ваші повідомлення. Опалення в хаті вже стоїть. Поставив таки котел Immergaz, буду надіятись, що його потужності стане. Враховуючи, що в додачу ще і вікна поставив металопластикові, то зимою має бути в хаті тепло. Посмішка

Загалом влетів в 9300 грн. (котел, батареї, труби і робота). Демонтаж робив сам. Ще треба стабілізатор докупити.

Як гадаєте, чи варто брати стабілізатор і УПС два в одному, чи достатньо буде і самого стабілізатора під котел?
Записаний
Zubik
« Відповідь #11 : 09 Вересня 2008, 13:16:05 »

syddia , а яка користь від лишніх 30 хв. роботи УПС ?
Тим більше не кожен УПС розрахований на індуктивне навантаження ( помпа в котлі).
Моя думка - поставити стабілізатор і для гарантії відсікаюче реле з регульованими межами спрацювання.

Шокований демонтаж саме чого робив сам ?
Записаний

syddia
« Відповідь #12 : 09 Вересня 2008, 16:12:05 »

демонтаж саме чого робив сам ?
Демонтаж всього: котел, 4 батареї, всі труби. Шо міг то відкручував, а решта пиляв болгаркою. А ще я сам продовбав дири в стінах. Сумарно я заробив сам в себе десь біля 300 грн. Посмішка

До речі нікому не треба старих чугунних батарей? Підморгую

Моя думка - поставити стабілізатор
А дешевого китайського стабілізатора десь за 200 грн. стане?
  Я трохи успокоїсвя, коли взнав, що після пропадання світла і його чергової появи котел запускається сам (друг сказав, бо в нього такий самий). То добре, бо мене може не бути дома, а бабуся сама з сучасною технікою не розбереться.
Записаний
Zubik
« Відповідь #13 : 09 Вересня 2008, 22:19:43 »

До речі нікому не треба старих чугунних батарей? Підморгую
 - продаєш, чи віддаш в добрі руки?  Підморгую

А дешевого китайського стабілізатора десь за 200 грн. стане?
   - краще дорожчий китайський на 1 кВт
Записаний

syddia
« Відповідь #14 : 10 Вересня 2008, 08:24:49 »

- продаєш, чи віддаш в добрі руки?
Хіба я схожий на доброго дядю благодійника? Крейзі

- краще дорожчий китайський на 1 кВт
Нашо так багато, адже котел споживає всього 150-200 Вт? не знаю
І де саме можна взяти той ляпшіший стабілізатор?
Записаний
Zubik
« Відповідь #15 : 10 Вересня 2008, 22:25:09 »

"Ляпшіший" там само, де китайський дешевий, але збоку і коштує більше.  Посмішка
Записаний

syddia
« Відповідь #16 : 16 Січня 2009, 13:15:41 »

Враховуючи, що я поміняв вікна і поставив нове опалення, то цієї зими в моїй хаті досить тепло. З невеликим розходом газу я стараюсь підтримувати в хаті температуру в межах 19-20 градусів.

Ще я зробив висновок, що котел хоч теоретично і розрахований на обігрів 240 м.кв., але то все відносно. Якщо брати до уваги, що котел буде обігрівати квартиру, то може його і стане на таку площу, але от у власному будику треба брати до уваги такі фактори: з 4 сторні стіни зовнішні, зверху холодний стрих, а не тепла квартира сусідів, тай знизу також нічого теплого нема. Тому на моїх 90 м.кв. такий котел якраз в притк, а не із запасом. Ще мені треба було взяти у північні кімнати батареї на порядок більші, бо ті кімнати гірше прогріваються, також до них дальша відстані від котла.
Записаний
Hawaets
« Відповідь #17 : 10 Лютого 2009, 18:40:45 »

Привіт всім. Стосовно котлів, колонок, душових кабінок, металопластикових труб, згонів, і т.д. Коротше все, що звязане з опаленням, водопостачанням, каналізацією і газом. Все є в Чкрнівцях на Калинівському ринку і на порядок дешевше як в нас. Якщо тема актуальна можу написати телефони оптовиків. (При собі немаю). Можете поцікавитись. Колись возив Калуських підприємців-базарників на Калинку.Собі все теж купляв там. Але це було три роки тому. Зекономив біля 900-1200 американських рублів.
Записаний

newroman
« Відповідь #18 : 10 Лютого 2009, 21:03:34 »

В моїх батьків Арістон паше вже пять років, поки що не ламався. Може працювати і від стисненого в балонах газу і від газової мережі. Купляли в маг. "Магма".
Записаний

Не розмовляй з людьми про Бога, якщо вони не бажають тебе слухати. Живи так- щоб запитали.  (Павло сербський)
syddia
« Відповідь #19 : 09 Вересня 2009, 11:58:03 »

Привіт всім. Стосовно котлів, колонок, душових кабінок, металопластикових труб, згонів, і т.д. Коротше все, що звязане з опаленням, водопостачанням, каналізацією і газом. Все є в Чкрнівцях на Калинівському ринку і на порядок дешевше як в нас. Якщо тема актуальна можу написати телефони оптовиків. (При собі немаю). Можете поцікавитись. Колись возив Калуських підприємців-базарників на Калинку.Собі все теж купляв там. Але це було три роки тому. Зекономив біля 900-1200 американських рублів.
Hawaets, зазраз на Калинку не їздиш?
На даний час мене цікавить покупка душової кабіни, гідрофера, електричного бойлера і умивальника з тумбочкою. Може хто підкаже де є дешеві варінати в межах Калуша? Підморгую
Записаний
Сторінок: [1] 2 3   Нагору
  Друк  

Перейти в:  

Вільний форум міста Калуша | Powered by SMF 1.1.6.
© 2007-2012, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.
Інформаційний портал Калуша