Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Радикальний фемінізм - кому від цього краще?  (Прочитано 71820 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Радикальний фемінізм - кому від цього краще?
« Прочитано #20 : 25 Грудня 2008, 21:50:11 »

"в ежегодной речи, которую Римский Папа произносит накануне Рождества перед своими кардиналами и епископами.
Четверг 25 Декабря:В дальнейшей речи Бенедикт XVI осудил теорию равенства полов как «губительную» для общества. Поскольку биологическое предназначение мужчины и женщины доступно прописано в Библии, в переосмыслении не нуждается и заложено в каждом человеке еще до рождения."
http://news.siteua.org/system_category/35961
Звичайно ми різні і біологічно і духовно, в тому й плюс. Думаю, це зміщення ролей відбувається також тому, що виховання і освіта однакова для хлопчиків і дівчаток. Потрібен індивідуальний підхід, а не загальний - такий ніби діти середнього роду.  :)
Точно.Пропоную тему з голосуванням "Роздільне навчання"
« Останнє редагування: 25 Грудня 2008, 22:18:25 від яничар »
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Радикальний фемінізм - кому від цього краще?
« Прочитано #21 : 25 Грудня 2008, 21:55:16 »

Звичайно ми різні і біологічно і духовно, в тому й плюс. Думаю, це зміщення ролей відбувається також тому, що виховання і освіта однакова для хлопчиків і дівчаток. Потрібен індивідуальний підхід, а не загальний - такий ніби діти середнього роду.  :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Радикальний фемінізм - кому від цього краще?
« Прочитано #22 : 25 Грудня 2008, 22:27:49 »

Саме по собі роздільне навчання у школі, та ще й у наш час не доцільне.
Якось один викладач у технікумі сказав таку річ: Вам у групу тре хоч одну дівчинку, аби ви хоч інколи павутину з-за вух витирали.
З іншого боку рівність статей має сенс поки її відстоюють там де треба. Рівні права у політиці, і повсякденному житті - це добре. Те, що чоловік у Швеції мусить відбути у декретній відпустці певний термін, бо інакше не дають декретні дружині - тоже супер. А то, що у сучасних робочих колективах серед курців більше жінок ніж чоловіків..., а те, що щороку росте кількість жінок алкоголічок (як і чоловіків у принципі) то тут я б сказав рівність не є обов'язковою.
Часто жінки нарікають, що стають більш чоловічими бо мужики перевелися. Частково останнє правда, але то замкнуте коло, бо може чоловіки і стають більш жіночими, бо не бачать поруч справжніх жінок, а прокурених особин, що хвацько орудують руским матом.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Радикальний фемінізм - кому від цього краще?
« Прочитано #23 : 25 Грудня 2008, 22:37:51 »

А то, що у сучасних робочих колективах серед курців більше жінок ніж чоловіків..., а те, що щороку росте кількість жінок алкоголічок (як і чоловіків у принципі) то тут я б сказав рівність не є обов'язковою.
Часто жінки нарікають, що стають більш чоловічими бо мужики перевелися. Частково останнє правда, але то замкнуте коло, бо може чоловіки і стають більш жіночими, бо не бачать поруч справжніх жінок, а прокурених особин, що хвацько орудують руским матом.
Десь тут уже було розбирання куріння у жінок. Вважаю це особиста справа кожного і від того, що жінка курить вона не стає чоловікоподібною. Чи те, що чоловіки їдять цукерки робить їх жіночними?   :-D
Жіночі риси так як і чоловічі повинні виховуватись у діток з раннього  дитинства, і має бути взаємоповага. Тому в молодшому шкільному віці і в садочках можливо є доцільним навчання і виховання окремо.
А жінці щоб бути жінкою потрібен чоловік! Тобто опора, надія, віра, підтримка, а коли цього нема то жінка відповідно і "тяне" все на собі і набуває рис чоловіка. Потім цю поведінку переймають діти, так і пішло. А те, що існує проблема "зміщених ролей" - то це є загальновизнаний факт, і ще не знати в що він нам вильлється.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Радикальний фемінізм - кому від цього краще?
« Прочитано #24 : 25 Грудня 2008, 23:02:24 »

наскільки памятаю, що до СРСР навчання та виховний процес проходив роздільно - окремо хлопці навчалися в школах, семінаріях, бурсах і так само дівчата в пансіонатах навчалися і школах. І навчання було зосереджено при храмах, монастирях.
Разом вкупі почали навчатися вже за союзу в основному. Згадую собі радянські агіт-плакати на зразок, як жінка працівниця біля токарного в-ту, чи в іншій робітничій, не жіночій професії. Ще згадую московську кіностудію, де мужик з молотом і жінка з серпом разом стоять. І жінка була на тих плакатах зовсім не жіночна і мало чим від хлопа відрізняляась, хіба хусткою.
Одним словом, відколи почали навчати хлопців і дівчат разом, і навчальний процес відірвали від церкви, і зовсім витіснили із шкільної програми,  відтоді почались проблеми.
Записаний

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Радикальний фемінізм - кому від цього краще?
« Прочитано #25 : 26 Грудня 2008, 00:01:25 »

Одним словом, відколи почали навчати хлопців і дівчат разом, і навчальний процес відірвали від церкви, і зовсім витіснили із шкільної програми,  відтоді почались проблеми.
На мою думку церква і школа мають бути окремо, щоб діти і їх батьки мали вибір, адже школярі можуть бути різного віросповідання. Можна ж відвідувати недільні школи при церкві.
Разом вкупі почали навчатися вже за союзу в основному. Згадую собі радянські агіт-плакати на зразок, як жінка працівниця біля токарного в-ту, чи в іншій робітничій, не жіночій професії. Ще згадую московську кіностудію, де мужик з молотом і жінка з серпом разом стоять. І жінка була на тих плакатах зовсім не жіночна і мало чим від хлопа відрізняляась, хіба хусткою.
 :good
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Радикальний фемінізм - кому від цього краще?
« Прочитано #26 : 26 Грудня 2008, 09:10:49 »

До Лалії
Ну і чому ти вирвала з контексту слова про жіноче куріння. Ясно, що якби то лише про одне то я згадав то це б не була ознака очоловічування.
Я важаю, що куриво - один з видів дозволеної наркоманії і справа не стільки у тому, що "не жіноча справа" скільки у тому, що це шкідлива звичка і до неї щороку все більше жінок і дівчат звикають. А далі йшлося про супутні куриву речі - пянство і матюки. То тоже особиста справа, але ніяк жіночнішою то жінку не робить.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Радикальний фемінізм - кому від цього краще?
« Прочитано #27 : 26 Грудня 2008, 09:50:05 »

До Лалії
Ну і чому ти вирвала з контексту слова про жіноче куріння. Ясно, що якби то лише про одне то я згадав то це б не була ознака очоловічування.
Я важаю, що куриво - один з видів дозволеної наркоманії і справа не стільки у тому, що "не жіноча справа" скільки у тому, що це шкідлива звичка і до неї щороку все більше жінок і дівчат звикають. А далі йшлося про супутні куриву речі - пянство і матюки. То тоже особиста справа, але ніяк жіночнішою то жінку не робить.
Я не вирвала, я цитувала.  :P Саме тому, щоб не змішувати всі теми в одну. Я не вважаю що там де куриво  там і пянство і матюки, дуже вже все в одну торбу ти склав.  :-D
Ми ж говоримо про нормальних жінок а не асоціальних(тих про яких ти говориш, мінімум). А що куриво робить чоловіка чоловічншішим?  =))
І якби все було так просто, і тільки но жінки кинуть курити - чоловіки стануть богатирями в усіх відношеннях, то я тільки "за". Най кидають.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Радикальний фемінізм - кому від цього краще?
« Прочитано #28 : 26 Грудня 2008, 11:02:52 »

Тема про РАДИКАЛЬНИЙ фемінізм, а для мене це ї є його проявами. Які ж вони асоціальні, якщо вони якраз у колективі привчаються до того і там частіше ніж вдома курять, пють і матюкаються.
Прошу навести свій погляд на те, що саме є радикальним фемінізмом на твій погляд.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Радикальний фемінізм - кому від цього краще?
« Прочитано #29 : 26 Грудня 2008, 11:23:31 »

Які ж вони асоціальні, якщо вони якраз у колективі привчаються до того і там частіше ніж вдома курять, пють і матюкаються.
Я мала на увазі,що жінки яких ти описав(пють, курять, матюкаються)  не вписуються в нормальне суспільство.  ;) Певно ті жінки, що ходять в нетверезому стані по вулиці і є самі радикальні феміністки.  :-D
Радикальний фемінізм для мене, це ті погляди які спрямовані на руйнування статевих ролей -чоловіки і жінки однакові в усіх своїх можливостях. Вважаю, що ми різні, маєм різні можливості, різні здібності і відповідно до цього має відбуватися градація життєвих цілей.

Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Радикальний фемінізм - кому від цього краще?
« Прочитано #30 : 09 Грудня 2009, 21:56:19 »

Фішка в тому, що вся нинішня соціальна структура створена чоловіками. Тому жінка хитрожопо прослизуючи в неї і піднімаючись вище мусить втратити жіночність.
ну нічого собі
і в чому та нинішня соціальна структура створена виключно чоловіками ???
народили - вигодували - читати, писати навчили - лікували (здебільшого) - доглядали - ЖІНКИ
перепрошую - та без Нас - ВИ Б Й НЕГОЛИЛИСЯ
Відповідь від: 09 Грудня 2009, 21:41:57
переписувалася якось із молодою жіакою з мусульманської країни - Вона мені хизувалася тим, що вивчилася на медсестру й наразі є головною у їх вітділені та відстоює права рівності жінок - я їй була вислала бекілька фото, що зробила у нас на вулицях - Як НАШІ жінки дороги ремонтують, а мужчини в той час ними керують та за кермом у "катка" - Як НАШІ жінки городи одробляють - Як НАШІ жінки тягарі вантажать - з коментарями
Так вона була вражена НАШОЮ РІВНІСТЮ ПРАВ
Записаний

п.Коцький

  • Користувач
  • **
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 75
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2009, 12:33:30

Радикальний фемінізм - кому від цього краще?
« Прочитано #31 : 09 Грудня 2009, 22:09:54 »

та без Нас - ВИ Б Й НЕГОЛИЛИСЯ
------------------------------------
Та ми й з вами не голимося :=)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Радикальний фемінізм - кому від цього краще?
« Прочитано #32 : 09 Грудня 2009, 22:12:40 »

то просто Ви зі мною не знайомі -
Записаний

п.Коцький

  • Користувач
  • **
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 75
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2009, 12:33:30

Радикальний фемінізм - кому від цього краще?
« Прочитано #33 : 09 Грудня 2009, 22:13:56 »

А я зовсім не проти :davay
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Радикальний фемінізм - кому від цього краще?
« Прочитано #34 : 09 Грудня 2009, 22:15:32 »

на зустрічі форуму
Записаний

п.Коцький

  • Користувач
  • **
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 75
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2009, 12:33:30

Радикальний фемінізм - кому від цього краще?
« Прочитано #35 : 09 Грудня 2009, 22:23:50 »

Донерветер,
Сніг і ветер,
Пару тисяч кілометер! :patient
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Радикальний фемінізм - кому від цього кращ
« Прочитано #36 : 10 Грудня 2009, 20:35:29 »

 :P Та прям,не голилися б,я наприклад голюся кожен день і не для когось,а для себе,привичка знаєте.Та можна і жінкам таке сказати що без нас ви б теж не голилися :)  :D :)))))
« Останнє редагування: 10 Грудня 2009, 20:41:23 від DVania »
Записаний

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Радикальний фемінізм - кому від цього краще?
« Прочитано #37 : 11 Грудня 2009, 00:07:20 »

Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Радикальний фемінізм - кому від цього краще?
« Прочитано #38 : 11 Грудня 2009, 00:24:36 »

 :good
Записаний

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Радикальний фемінізм - кому від цього краще?
« Прочитано #39 : 12 Грудня 2009, 00:55:57 »

"У Колумбії 40-річний фермер кастрував себе небезпечною бритвою, щоб не зраджувати своїй дружині.
У лікарні чоловік зізнався: дружина заявила йому, що не хоче виконувати свої подружні обов'язки. Аби не спокушатися на інших жінок, селянин відрізав собі свій чоловічий статевий орган" :ganba
http://tsn.ua/tsikavinki/kolumbiyets-vidrizav-sobi-penis-shchob-ne-zradzhuvati-druzhini.html
Думаю що цій новині місце тут.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу