Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Ваше ставлення до патологічного жадіни:

не залежить від статі
жінки ще жадніші
мені пощастило, не зустрічала таких
можна миритися
не проблема, перевиховаєм
категорично проти, не спілкуюсь з такими

Автор Тема: Жадібний чи економний?  (Прочитано 93216 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

fiona

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2009, 21:39:22

    Звідки: kalush
Жадібний чи економний?
« Прочитано #20 : 28 Серпня 2008, 17:57:32 »

 :D Андрію ти на що намікаєш, на те що ти за жінку не будеш платити в ресторані?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Жадібний чи економний?
« Прочитано #21 : 28 Серпня 2008, 18:01:38 »

хто такий Андрій?
якщо це до мене, то я буду платити. Хіба якщо вона сама заявить, що  хоче заплатити, тоді дам їй право вибору. Правильно я зрозумів бажання жінок? чи знову не так?  :D
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

fiona

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2009, 21:39:22

    Звідки: kalush
Жадібний чи економний?
« Прочитано #22 : 28 Серпня 2008, 18:04:14 »

правильно - правильно  :)
Записаний

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Жадібний чи економний?
« Прочитано #23 : 31 Серпня 2008, 00:13:39 »

Хіба якщо вона сама заявить, що  хоче заплатити, тоді дам їй право вибору. Правильно я зрозумів бажання жінок? чи знову не так?  :D

Та правильно  чоловіки все розуміють - коли є бажання платити  тут тільки за  8) , а коли ні зразу ж клеймо "меркантильна особа".
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Жадібний чи економний?
« Прочитано #24 : 31 Серпня 2008, 09:42:43 »

знову щось видумуєте? Яке клеймо. Повторюю в нашому суспільстві завжди було заведено, що чоловіки запрошують даму і відповідно платять. Проте деякі жінки, щоб показати нібито свою "незалежність" інколи впираються і платять самі. А, я забув, що це чоловіки їх   научили так робити.  :D А іншу половину називають "меркантильними".  :D

Вам би краще доводити до розуму своїх "незалежних" подруг, через яких ви, разом із сумнівними правами, втрачаєте деякі переваги (такі, як халявний обід-вечерю, фільм в кінотеатрі і т.д.  ;) ), а не робити винними у своїх психологічних проблемах чоловіків.  :!!
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Жадібний чи економний?
« Прочитано #25 : 31 Серпня 2008, 10:37:29 »

знову щось видумуєте? Яке клеймо. Повторюю в нашому суспільстві завжди було заведено, що чоловіки запрошують даму і відповідно платять.

Заведено було, але суспільство швидко міняється, і те що чоловіки платять вже не зовсім правда. А про те що "жінок цікавлять лише гроші" - то мабуть не жінка придумала  =))

Проте деякі жінки, щоб показати нібито свою "незалежність" інколи впираються і платять самі.

О, а тут зовсім цікаво "нібито незалежна" як звучить! Цікавий термін.  :o  Та думаю там де жінки  платять і впиратись непотрібно, чоловіки самі раді.

Вам би краще доводити до розуму своїх "незалежних" подруг, через яких ви, разом із сумнівними правами, втрачаєте деякі переваги (такі, як халявний обід-вечерю, фільм в кінотеатрі і т.д.  ;) ), а не робити винними у своїх психологічних проблемах чоловіків.  :!!
Благодійники ви наші, ходили б ми не ївши. А після таких висловів ще й питаєте, чого мол понти ганяєте, я погодую - ви мені винні.  :=)
А дочого тут психологічні проблеми? Ця суто економічна  :P
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Жадібний чи економний?
« Прочитано #26 : 01 Вересня 2008, 07:35:12 »

А дочого тут психологічні проблеми? Ця суто економічна
тобто жінкам не стає грошей заплатити, чи навпаки мають лишки  і вирішують вкласти кошти у вечерю?  :=) чи як то - "економічна" ?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Жадібний чи економний?
« Прочитано #27 : 01 Вересня 2008, 13:02:29 »

  Перечитав тему і до кінця не розумію в чому тут суть. :unknow То все таки жінки хочуть щоб за них платили, а вони свої гроші будуть тратити лиш на себе (макіяж, шмотки і т.п.), чи вони все таки готові доказати, що вони гідні рівного з чолоівками. :unknow Буває самі заплатять за себе, а потім гайда чоловіків чоловіків обзивати економними жлобами. За що боролись, на те і напоролись. На сьогодні заробітки жінок приктично рівні із заробітками чоловіків, то в чому проблема як і жінка за щось заплатить. :unknow
  Авторка теми сама кидає кістку розбрату в толпу, а своєї чіткої позиці не висловлює. А от я люблю конкретику - альбо так альбо сяк.
  Коли я ще зустрічався зі своєю дружиною (про сам початок стосунків мову не веду), то завдяки її ініціативі ми старались нести рівні витрати. До прикладу я заправив машину, купив водичку і чіпси, а вона заплатила за вхід в кінотеатр, то що в цьому поганого. Кого в даному випаку будемо називати "економним", а кого "жадібною" ?
Записаний

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Жадібний чи економний?
« Прочитано #28 : 01 Вересня 2008, 13:21:20 »

  Авторка теми сама кидає кістку розбрату в толпу, а своєї чіткої позиці не висловлює. А от я люблю конкретику - альбо так альбо сяк
До чого тут кіста, така тема як і інші - люди просто висловлюють свою думку, обговорюють статтю. Що для одного "економний" для іншого іншого може бути "жадібний" і навпаки. От і цікаво хто як думає. Бо те, що описане  в статях для мене неприйнятне; позиція чітка - головне щоб парі було добре, кожен встановлює свої правила. Якщо чоловік жаліє грошей на квіти або вечерю в ресторані то не є добре.

"Після гріхопадіння, Адама і Єву виганяють із раю, де жили вони без турботи і смутку. Вони змушені перебратися на Землю, де долею чоловіка стало добувати хліб свій насущний у поту, а жінки — народжувати в муках."http://uk.wikipedia.org/wiki/Гріхопадіння
« Останнє редагування: 01 Вересня 2008, 16:24:07 від лалія »
Записаний

Fox

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2011, 22:28:17

    Звідки: Винниченка
Жадібний чи економний?
« Прочитано #29 : 01 Вересня 2008, 14:58:55 »


Якщо чоловік жаліє грошей на квіти або вечерю в ресторані то не є добре.
Підтримую.Якщо гроші є, нема чого іх жаліти.Якщо їх немає - не ходи в ресторан і не заводь коханку.За все в житті треба платити.
До прикладу я заправив машину, купив водичку і чіпси, а вона заплатила за вхід в кінотеатр
..а вдома ви зводили дебет з кредитом? :D
Записаний

Юра

  • Новачoк
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 19
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2013, 09:43:03

Жадібний чи економний?
« Прочитано #30 : 01 Вересня 2008, 18:38:59 »

ПАНЕ суддя,в прикладі,наведеному ВАМИ, ВИ ж і виступаєте в ролі жадібного і економного.Чому?Подумайте самі і напишіть.
Записаний

Націоналіст

  • Користувач
  • **
  • Карма +29/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 79
  • Україна понад усе!
  • Останні відвідини:
    12 Жовтня 2008, 15:46:44

    Звідки: Славне місто Калуш
Жадібний чи економний?
« Прочитано #31 : 01 Вересня 2008, 19:12:42 »

юй... а може просто в нього коштів немає) всяке ж буває) що вже в крайності кидатись... жадібний та й жадібний) ;)

мене наприклад дратує, коли щодня мені рахунок поповнюють чи ще щось таке... морозиво я ще за чийсь рахунок зїм, але надмірна увага також небажана)
Записаний
Кожен вибрав свою віру - хто бандуру ,хто сокиру..

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Жадібний чи економний?
« Прочитано #32 : 01 Вересня 2008, 19:13:56 »

ПАНЕ суддя,в прикладі,наведеному ВАМИ, ВИ ж і виступаєте в ролі жадібного і економного.Чому?Подумайте самі і напишіть.
Так жадібний ЧИ економний? (так звучить питання) А по-моєму, це нормально.
Записаний

Юра

  • Новачoк
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 19
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2013, 09:43:03

Жадібний чи економний?
« Прочитано #33 : 01 Вересня 2008, 19:31:09 »


мене наприклад дратує, коли щодня мені рахунок поповнюють чи ще щось таке
я перепрошую за втручання, але чи не могли б ВИ переслати мені ті гроші з телефону, якщо ВАМ їх забагато?? :hot =))
Записаний

Націоналіст

  • Користувач
  • **
  • Карма +29/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 79
  • Україна понад усе!
  • Останні відвідини:
    12 Жовтня 2008, 15:46:44

    Звідки: Славне місто Калуш
Жадібний чи економний?
« Прочитано #34 : 01 Вересня 2008, 19:40:51 »

ххи) не забагато, я їх зговорюю..)
просто... як би це пояснити... це своєрідна залежність... якщо я не хочу мати ні з ким нічого серйозного, а він мені щось дороге купляє, то мені страх як незручно...
Записаний
Кожен вибрав свою віру - хто бандуру ,хто сокиру..

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Жадібний чи економний?
« Прочитано #35 : 01 Вересня 2008, 19:59:14 »

просто... як би це пояснити... це своєрідна залежність... якщо я не хочу мати ні з ким нічого серйозного, а він мені щось дороге купляє, то мені страх як незручно..

Звичайна річ - це ваша порядність, а бажання вас порадувати - порядність чоловіків. А якщо чоловік жадібний, то як же буде у сімї, він буде жаліти гроші і для дітей. Жінки в першу чергу дивляться, який з хлопця буде сімянин, тато. Жадібні чоловіки ще й вашими грошима розпоряджатися схочуть.
Жінки ж теж бувають жадібні - і це ще страшніше.  Вони економлять і на дітях і на собі - це вже катастрофа.  Жаліють дитині на одяг, іграшки, солодощі- бо те ще не зносила, солодощі шкодять, іграшок і так багато... :agressive
« Останнє редагування: 01 Вересня 2008, 20:11:02 від лалія »
Записаний

Націоналіст

  • Користувач
  • **
  • Карма +29/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 79
  • Україна понад усе!
  • Останні відвідини:
    12 Жовтня 2008, 15:46:44

    Звідки: Славне місто Калуш
Жадібний чи економний?
« Прочитано #36 : 01 Вересня 2008, 20:06:05 »

юй... я і не знала, що так буває...)
а нащо їм ті гроші якщо вони і так ними не  користуються?))
Записаний
Кожен вибрав свою віру - хто бандуру ,хто сокиру..

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Жадібний чи економний?
« Прочитано #37 : 01 Вересня 2008, 20:10:03 »

Ось це і є жадібність, є такі, у них любов до грошей
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Жадібний чи економний?
« Прочитано #38 : 01 Вересня 2008, 20:25:28 »

..а вдома ви зводили дебет з кредитом?
Не будемо зводити тему до обговорення когось конкретного, але раз тобі, Fox, вже так цікаво, то поки в нас не іссякли весільні гроші ми фінансових тьорок не маємо: помалу робимо ремонти і тратимо гроші обдумано та за необхідністю. :P Поки що мені не довелось почути від жінки слова "жадібний", а далі поживем побачимо. :)

ПАНЕ суддя,в прикладі,наведеному ВАМИ, ВИ ж і виступаєте в ролі жадібного і економного.Чому?Подумайте самі і напишіть.
Питання задати завжди легше ніж відповісти, так і я зроблю. А чому у такому випадку дівчина (жінка) виступає "благодійником" і "меценатом"?
Жінка це теж саме живе створіння, яке відноситься до роду людського. У неї є як потреби (у даному випадку провести приємно час) так і можливості (заробити гроші), а поєднати вона їх виходить не може. :duvno
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Жадібний чи економний?
« Прочитано #39 : 03 Вересня 2008, 10:59:08 »

Ой, навіть незнаю з чого почати писати.

Почну з того хто має оплатити обід чи вечерю.
Особисто я коли ще ходила з хлопцями на побачення завжди пропонувала оплатити за себе, і не бачила в цому нічого дивного. Не люблю коли за мене хтось платить, а якщо оплачував хлопець, то я старалась оплатити на наступному побаченні.
Коли почала зуcтрічатись з Юрою,то на першому побаченні оплатив Юра, хоча тоді ми ще були друзями. Після весілля оплачує той хто запросив, або той у кого біля себе більше грошей, всеодно хто, так як сімейна казна спільна. :-* :)
Жадібний чи економний - все залежить від людини і її виховання. І в жодному разі не від статті.
Можна мати багато грошей і бути жадним, таким що аж  :ganba
Та добре що на світі є багото добрих і щирих людей, які не мають багато грошей, але є справжніми.
Тож будьте в міру економними і вміру жадібними. :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.